Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W koupelna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 33

Podrobnosti sem ještě dodám, jinak efekt je jak mam rád - sklizeno podle trichomů akorát. Chuť hnojiv tam necítím, ale zatim jsem neochutnal ty velký palice. Jinak myslim že to bude ok, chuť je zatim ostřejší ale to si snad sedne.
Překvapilo mě že palice moc neseschly, asi na 75% objemu.
Dával jsem si taky po sklizni šítek z rukou a nůžek a tam teda ty hnojiva byly cítit fest, dostalo se mi tam trochu lístečků a taky to bylo tim, že jsem to hulil mokrý..
Manikůra netrvala snad ani 2 hod, to jsem ještě nezažil. Stonky byly pevný, ale taky pěkně sežloutly. Až to vytáhnu na světlo, přidám ještě foto.
Neni to žádnej zázrak, ale mě i to množství stačí, vsadil bych se že bez toho spálení by tam bylo min. o 1/3 - 1/4 víc. Přidejte k tomu ty moje řezy a mohl to být standartní grow

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 20-03-2012 v 16:20 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 34




Tak konečně zakončim tohle kolo. Chtěl jsem počkat na řádné dozrání, abych to moh všechno správně posoudit. S posuzováním chuti mi pomáhalo více lidí a žádný vliv hnojiv na chuť jsme nezaregistrovali.

Dost jsem se toho bál, nakonec 99,9% ok. Ve 2 palicích, těch větších, bylo ložisko čehosi divného. Na pohled se nic nedalo poznat, ale ve 2 brkách to najednou zaprskalo jako raketa při startu a hulit už to dál nešlo.. (Jednou jsem seděl vedle týpka, kterýmu v cígu bouchla žlutá petarda a tak první půl sekundy bylo hodně podobný

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 03-04-2012 v 21:45 PM

Old Post 22-03-2012 v 20:29 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 35


Jinak jsem nakonec s kvalitou spokojenej, palice jsou řádně tvrdý a funguje to dobře Chuť je docela jemná, odér šířící se okolo je výrazný, a to jak po otevření obalu se sušinou tak i při kouření – u toho teda až moc..
Je to prostě Skunk, při dlouhodobějším hulení celkem vymašťuje chuť a ostatní vlastnosti jsou typické, já tuhle vůni miluju!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 03-04-2012 v 21:49 PM

Old Post 22-03-2012 v 20:31 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

KOLO 2 Příspěvek č. 36





2. kolo v koupelně

Čau,

tak jsem tu s dalším pěstem. Nekonečný seriál pokračuje, časoprostor je opět trochu pokroucen, jinak vše zůstává při starém, pouze médium je samotný Plagron Lightmix








Větší změnou samozřejmě prošlo osazenstvo. Tentokrát jsem si dal na výběru záležet, možná jsem to trochu překombinoval. Zvítězil můj mlsnej jazýček nad kvalitou pěstu, posuďte sami:


6x Power plant 2x Critical mass by guerilla
5x SMBoG 3x Hash plant by Hlava








Klony byly krásně zdravý, SMB a HP v hlíně, PP a CM v rw.

Ty PP jsem mohl rovnou přepnout

Svítím 250W, 1. den 80 cm, dále 45 cm nad rostlinami.

Místo UFA zatím používám koupelnovej větrák, známej už ze sudu, 100 m3 prakticky bez stat. tlaku. Jen jsem ho šoupnul do sona a vypnul Ufo. Je to spíš na ozdobu, ale zatím stačí.




OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 22-03-2012 v 20:33 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 37





Tak v punkových podmínkách, venku -20*C ,

v koupelně odečteno:min/max 20,4 – 26,5 *C 45- 60 %






Chytili se pěkně, jen 2 PP v bedně se asi moc nelíbí hlína nebo nevim. Zatím to neřešim.







4. den jsem přesadil do konečných květináčů a od 7. dne svítím 275W.
Dostávají kořeňák a čistou vodu. Dal jsem si velice záležet, abych je nepřelil a tak trochu trpěly nedostatkem vody. Tak malé kytky se těžko zalívají na 3-4 dny do předu, ale dá se..

Fotky 1. a 2. den 7, 3. foto den 12



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 22-03-2012 v 20:40 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 38





Tak 11. den jsem neodolal a zapnul 400W.. Konečně to začalo růst

Zapnuto UFO na minimum, teploty o něco vyšší a vlhkost nižší než minulý týden. Ale to už tolik nevadí..





Střed výbojky je 42 cm nad vrcholky. Rostliny ohýbám kolínky, ale ne moc. Vršky jsou teď pěkně křehké a 2 jsem už zlomil – SMB a PP.



Poprvé jsem pohnojil 1/3 dávkou AH do hlíny, a to 12. den. Na růst pohnojím ještě jednou, pak na květ a dávky budu pomalu zvyšovat až do max (pokud budou holky chtít )
15. den bude posledním dnem růstu, dále bude 0. den květu (svítím v růstu 6-23:59 a v květu 9-21hod)






Nevypadaj hladově, ten CM 8 má pěkný listy..



Ten SMBog se mi líbí, jak pěkně roste. Nakonec jsem jich většinu přiohnul, ale jinak se samy krásně větvily – ani jsem je moc netvaroval a rostly tak, jak jsem potřeboval.


Je to pro mě záhadou, ale PP se mi podařilo udržet +- ve stejné výšce s ostatními. Asi proto, že jsem hnojil až 12. den a jen málo.
Venku právě doznívají ty třeskuté mrazy a já mám radost, že se mi podařila udržet teplota i v noci nad 20*C . Myslím, že je to vůbec poprvé



Foto poslední den růstu, 3. a 4. CM pheno 8




OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 22-03-2012 v 20:44 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 39





Tak tu máme update.

A zase, 7. den květu jsem neodolal a otočil regulátorem doprava = 400SL. Už při nákupu jsem si říkal, že to bude takové ďáblovo kolečko. Jako kdyby na mě házelo prasátka a říkalo: Otoč mě





Kytičky rostou všechny nádherně, jen teda ten Power plant a Hashplant se už od sebe výškově poněkud vzdálily
Jak jsem se v růstu radoval že jsou krásně stejný, tak teď už to bude nebe a dudy
Jinak se jim daří dobře, PP dostaly navíc 1 grow zálivku a mají tedy celkem dost tmavý listy. Vypadají trochu vytahaně, ale já myslím že to bude ok...



FOTO:
1) 7 květ
2) 14 květ CM10
3) 14 květ PP + 2l Colaloca
4) 17 květ

Lampa je asi 30 cm nad prostředními vršky, kytky ob 3-4 dny prohazuju. Je to celkem peklo, nejmenší SMBog a HP maj podmisky nad úrovní bedny s PP

Prostor nevyhnutelně zvětšen na 110 x 125 cm.


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 26-03-2012 v 21:26 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 40






17 květ CM8














-----------------------------------------------
















17 květ CM10













-------------------------------------------------------















Jungle in da bush
dole mi utela palička, už je pryč..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 26-03-2012 v 21:31 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 41






17 květ HP









---------------------------

















17 květ PP














--------------------------------------










SMBog



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 26-03-2012 v 21:38 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 42

.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 27-03-2012 v 01:05 AM

Old Post 26-03-2012 v 21:46 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 43





21 květ - bez určení druhu, dneska naposled.

Lampu mam 25 cm nad vršky, po narovnání kytek je ještě stlačim pohyblivou zástěnou a zboku od radiátoru mám ještě bílou plachtu.
Plocha je teď přibližně 90 - 95 X 110 cm.

A pro ty z vás, kdo jste s těma genama měl tu čest, tak si představte, že jedu opět samozřejmě bez pacháče










David a Goliáš (teda 2 Goliášové...)











PP

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 27-03-2012 v 14:02 PM

Old Post 26-03-2012 v 21:47 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 44



tak konečně DOPLNĚNO minulý kolo.

Další foto, tentokrát z 26. dnu. Před hnojením plně na květ, po 14. dnu květu, jsem květináče prolil zhruba stejným množstvím vody, jaký mají obsah hlíny. Menší trochu více.
Po tomto mi došly Ph kapky, v jediné bližší Akvaristice co měli otevřeno mi nabídli sadu 20-ti lakmusových papírků za 452,- kč. Dal bych nevim co za to, abych se mohl v tý chvíli vidět
Takže proběhly 2 zálivky bez měření, naposledy měla voda Ph 8, takže 0,6 ml kys. fosforečné na 10 l vody = ph +-6,2.

Na některých listech, hlavně Hash plantů, je znát počáteční fáze nedostatku prvků. I když jim zbývá už jen cca 20 dnů, těžko už jim samy žloutnou listy. Vidím to na ph, které bude změřeno a následně všechny kytky proleju. Mám omezený zdroj o něco kvalitnější vody – měkčí a ph +-7.
Odtah jede na plno, ofuk Honeywell jsem dal na II. stupeň. Vyčistil jsem ho, ale stejně se mi zdá že už to není co bejvalo. Sehnal jsem si zadarmo starší dveře a udělal do nich 2 kryté přítahy.
Vůně je výrazná, k jejímu zakrytí jsem do ventilace vložil na různá místa voňavé sušené směsi. Dochází zase k poklesu tlaku, na střeše je větší teplota než v boxu a vzduch jde všude, jen ne na střechu a pryč

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-04-2012 v 16:58 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 45






CM 8
















CM 10





























PP
















OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-04-2012 v 17:02 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 46



Tak popojedem, foto je z 32. dnu, kdy proběhl i průplach.
Postupně jsem se při hnojení dostal na 2/3 dávku AH pro hlínu, pohnojil jsem celkem 4x a mezitím 1x nedostatečně prolil (tenkrát ph ok, +- 6.2).
Některý rostliny žloutnou a mě to nedalo a změřil jsem PH výtoku všech květináčů. No, na to že jsem 2x zalil zřejmě špatně upravenou vodou (neměl jsem kapky), tak Ph výtoku ukazovalo všude hodnotu 5,5. Paráda, něco už žloutlo, něco začínalo a něčemu jen zlehka červenaly řapíky listů. Měl jsem připraveno kolem 500 l vody (2 sudy a vana) a na konci jestli ze všech teklo 5,7 - tak je to hodně.
Přemýšlím, že tady to dál nepůjde a budu muset pro svoje pěstování najít místo s lepšíma podmínkama a hlavně vodou, přes zimu ph 8 a ted 7.5 . Pěkně mě to začíná vadit, pořád šaškuju s vodou a stejně to je k ničemu. Už jsem si šel koupit Ec a Ph metry a kámoš mi to rozmluvil, ať si to přinesu změřit - na co do hlíny, ale asi jsem fakt blbej.
Lampa je 32 cm nad vršky, teplota u vršků 28.5*C a 40%

Hash plantům zbývá tak 12 dní, žloutnou nejvíc a hnojit už je nebudu
SMBogy tolik nežloutnou, ještě dostanou na květ, 1 ale žloutne nejvíc.
PP a CM jsou v půlce ale možná i díky větším květináčům moc nežloutnou - spíš to u nich začíná. Ty budu ještě krmit.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-04-2012 v 21:44 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 47






Foto UP

Power Plant na hajzliku












Ta samá zdola











SMBog









Hash plant




OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-04-2012 v 21:49 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

56. dni květu Příspěvek č. 48




Tak jsem tu opět po týdnu, a tentokráte už doženeme časový skluz a budeme už prakticky v současnosti, časové vychýlení je už jen v řádu desítek hodin Nejsem webkamera..

Žloutnutí vesele pokračuje, palice kynou a smrděj jak prase. Často je vůně cítit doslova všude, hlavně když vlezu do koupelny, přehazuju kytky a pak je zaleju.

Co více k tomu napsat? Nejsem si vědom žádný chyby - kromě 2 zálivek s úpravou od oka. Teploty byly ok, kytky se nepálily a po 4 týdnech květu začalo žloutnutí, hlína měla ph 5,5 a týden po prolití jsem si nechal změřit další výtok: Ph 5.9 EC 1.5. Moc tomu měřiči nevěřim, ale metry má snad zkalibrovaný dobře, nevim no.
Takže jsem ještě týden nehnojil, žloutnutí pokračovalo. Pak jsem si řekl, že Power planty a Critical mass-y maj poslední šanci na hnojení a to 45. den a dal jsem jim 3/4dávku AH do hlíny. Palice se nafukujou, listy jsou připálený..

Foto: 1. CM 8 2. a 3. CM 10 v 56. dni květu

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 16-04-2012 v 21:03 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí
03-04-2009 - 400W plantastar - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5442140 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív