Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W koupelna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 145






Tak nějaké fotky z koupelny a pro jistotu vše zopakuju...

Posádka: 2x Sweet Tai, 2x Psicodelicia, 2x S.A.D. (SweetSeeds) 2x G W S (GrowshopSeeds) vše feminizované semena. Sweet seeds stáří cca 90 dní - většina života pod CFL, 4 týdny pod 250W a teď týden pod 400W. GWS jsou celkem 50 dní, 30 dní však v 0,5l kelímku pod úsporkou...

Médium: kokos/hlína/perlit 50/40/10 (zhruba, spíš víc kokosu i perlitu..)

Výživa: BCuzz Coco A+B, Atazyme, BioCanna Booster, Hesi PK 13/14

Dá-li Taťána Míková, budu se snažit používat dešťovou vodu Až bude docházet, budu jí míchat s kohoutkovou, eventuálně pak s destilkou.
Už teď ale zalívám 10l na bednu (5l na rostlinu) aby něco vyteklo.

Sweet výška cca 55 cm, GWS cca 42 cm.

Přepínat budu brzo, jen čekám na ty žraloky ale asi nebudu moc dlouho čekat, pár dní max. Lampu ale můžu zvedat ještě asi 140 cm. Teď je 45 cm nad vrcholky.

Psicodelicii jsem musel polámat, strašně vystřelila +15cm nad ostatní..

Doufám, že to nějak ukočíruju. Siť nepřichází v úvahu, to bych se dozadu vůbec nedostal. Prostor bude slušně zaplněnej.
S těmahle bednama mam dobrý zkušenosti, nemusí se moc často zalejvat a v každym kole sem v nich měl rostliny s nadprůměrnym výnosem v danym kole. Uvidíme teď, podmisky k nim nemam a tak je zalejvám ve vaně.


Foto zleva:
1 - SAD, Psico, GWS
2 - Sweet Tai
3 - Psico aGWS
4,5 - SAD

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-06-2012 v 12:48 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od čepra


A jsi si jistej, že to bylo vodou? Já používám v bublákách taky pouze dešťovku a na podobný problémy si nemohu stěžovat.


No zapomněl jsem napsat, že jsem tehdy používal hnojiva General Hydroponic a v jejich složení jsem nenašel vápník, což by vylučovalo jejich použití s destilkou nebo dešťovkou..

http://grower.cz/forum/showthread.p...9235#post879235

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 04-06-2012 v 13:54 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 147



Ještě jsem zapomněl na 2 fotky

Žraloci jsou odolná cháska, tento dostal 5. den po hlavě deskou z dřevotřísky, regulérně ho pohřbila. Před odkrytím desky jsem čekal, že i květináč bude placatý - dopadlo to tak, že se zaštípl u děložních lístků a roste dál. Zbyly jen děložní lístky a stonek.
Teď jen doufat, aby to nebylo siamské dvojče chlapeček - holčička...



Foto 2 před pár dny

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-06-2012 v 11:34 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 148






Tak tu mám nějaký update, tentokrát není časoprostor nijak pokřiven, tudíž ho můžete sledovat takřka on-line
Začneme trochu zeširoka. V tomto jarním ne-času je velmi příjemné se někdy na chvíli zastavit, napustit si s osobou opačného pohlaví vanu, nafouknout balónky a otevřít si lahvinku dobrého rumu atd atd 4set wattové slunce pálí, vítr fouká do vlasů a listy se třepotají.. S použitím UV lampy Phillips Home Solaria by byla iluze opuštěného ostrova takřka dokonalá

Málem bych v tomto kole zapomněl přepnout, čas letí holky rostou jako z vody – takže jsem je v +-55cm přepnul na květ. Pod 400W v 35l po 2 rostlinách, byly tedy 9 dní, z toho poslední trval 26 hodin. Prostor je celkem vyplněnej, zatím ne 100x130 ale cca 90x120. Těch 90 bych chtěl zachovat, druhý rozměr do těch 130 ale radši míň..

Jediný, co budu muset překopat, jsou boční fólie. Lampu sice můžu ještě přes metr zvedat, ale nemám tam odraz. Vzadu ve výklenku budu odrážet Sonoflexem, stejně tam je objímka a boky budu muset doplnit – mám tam výřezy na odpad a vodu, takže zvednout celý to nejde. Buď koupim 1bm diamantky, nebo ji ufiknu zespod – mám ji až k podlaze…
Dnes je po 5. dnu 12/12, pomocí kolínek srovnáno na 67cm. Spodky oholeny do výšky 25cm, Psicodelicia, která se nejvíc táhne je oholená trochu míň, snad ji ty spodky trochu zpomalej.


Zálivky: 1.PH 6 EC 1.3
2.PH 6 EC 1.3
3.PH 6 EC 0.2
4.PH 6 EC 1.45 vždy cca 3l na rostlinu.

Zálivka 1,2,4 je s hnojivy, 3 je s Atazyme a s kořeňákem (tu jsem jako jedinou upravoval kyselinou, jinak s dešťovkou ok). Zálivky jsou 2x – 3x týdně. Počítám, že teď budou do 4./ 5. týdne 3x, později zase jen 2x týdně. Vychází to celkem dobře, samotný kokos by asi vysychal podobně.

Teploty Noc: 20*C +-1*C, Den: 26-28*C. Odtah na 1/3, přestavěny ofuky na květovou fázi (+1 klipsňák a jinak rozmístěný).


To je zatím asi vše, snad se mi to povede s pomocí kolínek nějak ukočírovat, jsou to kytky ze semen ve velkých nádobách, tak jsem zvědav. Žraloci jsou pořád takoví světlejší, nedostatkem rozhodně netrpí – tak jim dávám čas.


Foto 2. den květu..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-06-2012 v 12:43 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 149






....................................

5. den květu

....................................

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-06-2012 v 12:46 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 150





cau,
tak se toho moc nezmenilo, porad to roste. Zatím jsem +- (ted už asi víc..)

GWS 85 cm
SAD: 95 cm
Sweet Tai: 100 - 105cm
Psicodelicia: 105 - 110cm

GWS a SAD budou tak do metru, dalsí 2 snad tak do 120cm.
Je to dost husty, patra jsou vytahany jako minule PP - ale zas jí bylo nejvíc. Nejak prostřihavat vrchy by byla i v růstu blbost.
Decentne jsem připalil spicky listů, jen zesvetlaly, tak jsem zalil 1x Atazyme a EC snizil zase na 1.3

Teploty Ok, svítím od 22 do 10. Tyhle vedra jsou brutal, ale furt mam UFO + 6m Sono na 2/3 vykonu Teplota max 29.8*C vlhkost +- 50proc. Pokud by byly vedra delsi dobu, asi bych tu ventilaci musel zkratit a dat na max. Teplota v pokoji byla 23.5*C max + otevrene okno

FOTO 10. den 12/12, poslední je z 12. 12/12 navecer - na zacatku udana vyska už je zde neaktualní....

Jak sem vyresil odraz je videt na 2. fotce - jako prase Jeste to budu muset doresit, hlavne pravou stranu a zadni cast. Zaveseni UFA na gume mi nedovoluje to sono nejak rozumne rozprostrit tak, aby to lip odrazelo.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-06-2012 v 09:23 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 151




Cao, tak rust se zastavil. Více sativoidni na 105-110 a zralok se Sadem na 95 - 100.
EC drzim do 1.5 PH 6, vychazi to na zalivku 1x za 4-5 dni. 2x sem pridal Booster od BioCanny a zda se mi, ze se to po nem celkem zahusti a nema to takovou tendenci hnat nahoru, ale taky to muze byt dokorenenim rostlin v nadobach, pred presazenim se uz celkem dusily...

Ty sativy jsou podobne jako v minulym kole PP popcorn, tak jsem zvedavej, bylo toho pekna hromada.. SAD je docela hustej a uz par dni jenom kvete.
Foto jen tak pro predstavu, dalsi az to bude zajimavejsi...

Foto 17. den

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 25-06-2012 v 12:10 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

DEN č. 25 Příspěvek č. 152



Foceno 24./25. den, fotky nic moc

Teploty max/min: 31.6/21.8*C +-70% rh prakticky pořád

Prolito dešťovkou(1) a kohoutkovou(2), 2 bedny tou a 2 onou. Neprší....

PH / EC vstupu: (1) 6.1 / 0.4 (2) 6.1 / 1
PH / EC výstupu: 5.8 / 2.4 = mírně zasoleno.

Průplach 20l vodou (1) = 6 / 1.2
..---.. 40l vodou (2) = 6 / 1.65

Teče mi z kohoutku momentálně EC 0.8 někdy .85 a to je teda co říct.. Kyseliny z nějakého důvodu stačí míň než dřív, takže Ec upravený kohoutkovky = 1.. A kam mám jako dát hnojiva, nevíte?? EC přidaných hnojiv 0.8 je výživa tak na kořenící klony ve finálních nádobách..

nezbývá, než se modlit za déšť..
http://www.youtube.com/watch?v=MfN9GyQqM7E

To menší "zasolení" může být taky tim, že jsem to nechal více proschnout, to by taky vysvětlovalo, proč stačilo poměrně málo vody na srovnání EC v 35l nádobách.. 20l, respektive 40l na nádobu s 2ma kytkama.

Kromě tmavší zeleně listů vypadají holky ok, lampu mám celkem nízko - 25cm. Prostě to tak dorostlo, když jsem u nich pár dní nebyl a zatim jim to nevadí..

Žraloci se vytáhli a dorostli také na 110cm, takže jediní podložení budou SAD-i se 100cm. GWS jsou celkem natáhlí, ale paličky a chlupy mají největší. Strukturou růstu a větví se dost podobají CM 10 z minulého kola..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 30-06-2012 v 22:54 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 153

Tak jsem si nachytal 500 litrů dešťovky s Ec 0.08

Nejvíce zvedá Ec složka A, tudíž jsem si namíchal dopředu tuto zálivku: BCuzz Coco A 15ml/10l (poloviční dávka) + "B" 30ml/10l + PK 2.5ml/10l + BioCanna Booster 30ml/10l = EC 1.87 PH 5.8

PH bych radši na 6, ale nijak to upravovat nebudu. Kromě A složky to jsou max dávky, u PK dávka pro tento týden květu..
S kohoutkovou vodou by to bylo teoreticky 2.7 ale prakticky spíš 3.

Na kytky foukám o 106, tak snad už zítra budu moct zalejt. Zdá se mi, že těm kytkám propláchlejm na 1.2 se to moc nelíbí, tak foukám klipsňákem na povrch média, ať to dřív vyschne a můžu jim nasolit.
Na kytky s Ec výtoku 1.6 mam připravenou zálivku s totožnou hodnotou. Uvidím, jakej bude výtok, teď by měly baštit jedna radost (konec 4. týdne)

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 03-07-2012 v 15:22 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 154




Tak tu mam pár fotek před hnojením v pomalu, ale jistě končícím 28. dnu květu
Líp to vyfotit nešlo, zrovna bylo zataženo. Tak aspoň fotka žraloků, ten lepší má 105cm a je celkem mohutný. Ten vlevo je nějakej slabej, při přesazení byl pěkně košatej a teď je na tom bídně, kdyby nebyli po 2 tak už bych ho vyhodil..
Budu muset sehnat nějaký tyčky, některé větve nejsou moc pevný. Na takovou masu by to chtělo 4 silný ofuky, ale ty by ani neměly kde brát vzduch, natož aby se tam vešly. Taky ty větve sou místama dost hustý, opíraj se o sebe a když vyndavám kytky, přijdou tak o oporu.

Je to na moji koupelnu moc velké, chce to mít hodně místa a ne 60cm dveře. Ideálně nějaký větší room s více lampami a s hodně místem okolo boxu.

Vlhkost je pořád vyšší, v noci 75% a přes den 55-60%, což jde..
Teploty do 29.5 přes den a 23-24.5*C v noci.



Rozestavení koupelny muselo jít na maximum, t.j. 130 x 100 cm.

Jinak jede veškerá ventilace naplno, sono jsem ale nezkracoval.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-07-2012 v 10:38 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 155



Cau, mam tu mensi update, bez diakritiky..

Začneme z te "lepsi" stranky. Tady jsou Fota GWS - Žraloků, balení pro Growshop, v 32. dnu od přepnutí.

Ten mrzák v minulym přispěvku 1. fotka vlevo, je vice indikový - ale posudte sami, detail je ten ohnutý vrchol, jinak to má jen 4 polovicni větve, navic je takový divný, někdy nafotim..

Ten velký, od malinka rozdvojený, je zase vice sativa, listy má tak napůl. Zatim se jevi velmi slušně a mohl by to být favorit kola..


Teplota, vlhkost.. Pořád stejné, jen mi na jednu noc a den pěkně stoupla teplota - generálni úklid oken, ktery byly otevřený celej den 30*C++ venku..

Na 1 měřidle je max 31.9 a na 2. hned vedle je 34.9*C. Vlhkost už nižší..

Zajmavost:
Kohoutkovka + kyselina na PH 6.2 = EC 1.15 (jen kvůli měřenííí, nepouživám)

dešťovka + 1ml/l A + 2 ml/l B + 0.5ml/l HESI PK = EC 1.04, PH 5.8 :@

Z beden teče EC 1.8 - 1.9, PH 6.15, s příští zálivkou opět proplachnu..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-07-2012 v 13:38 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 156





No a teď z toho horšho soudku. 1 Sweet Tai má v půlce dospívání stále problémy se svou pohlavní identitou a ještě ke všemu k tomu přemluvil/a i 1 Psicodelicii.
Vždy úplně zmutovaná větývka, palička jako plsť a v tom pár banánků..


Ustřihl jsem vždy celou větev až u kmene.. Byly to nižší nedosvícené a slabš větve. Jako vždy, i v tomhle kole po 3. týdnu květu občas naruším tmu, bez toho bych minule ani nemohl zalit. Z pořádnejch klonů se mi to ještě nestalo, tak nevim, podle mejch zkušeností by to narzšení vadit nemělo. Bylo to hodně slabé světlo, jen abych viděl kam zalívám. Ale asi jsem k tomu měl přistupovat zodpovědněji... Holt semena...

Tak doufám, že to dopadne dobře. Kdyby to nerostlo tak dlouho, snad bych to radši odstranil celý. To je taky nevýhoda velkejch kytek - odstrante 4 z 20 a ani o tom nebudete za týden vědět. Tady odstraniím 2 z 8 a můžu zapnout předřadnik na 250W. Nechám to tak, a budu se to snažit hlídat. Možná to ještě pořádně oholim a nechám jen vrcholovky..

Fotky bez popisu, myslim že chybi je SAD.. Vše tedy 32. den 12/12

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-07-2012 v 13:52 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 157


Tak když už jsme ten soudek načali, musíme ho dopít, a to až do dna..

Tady je 1 shnilý, Sladký Thaikonaut. Není se co divit, jeho poměrně vyvinutá kolegyně mu moc prostoru nedopřála, vražedné podmínky středoasijské džungle posledních dnů ho v jeho rozhodnutí změnit si pohlaví jen utvrdily..

Moje výmluva je prostá - v ostatních ročních obdobích se snad můžu i snažit chytit nějaké plísně nebo škůdce, v teplotách 25*C, 80% rH za tmy, to jde v květu samo..

Na kytku jsem hodil pytel, ohnul ji a u země ufik. Ostatní kytky dostaly postřik 8% peroxidem vodíku.
V bedně zbyl kořenovej systém spolu s 2. Sweet Tai, takže dostala proplach peroxidem. Pěkně to syčelo

Každopádně to teď musím hlídat, padlí je prevít. Vydrhnul sem celou koupelnu do zrcadlovýho lesku, Savo, Peroxid a parní pistolový čistič. Brzy zopakuji, i s tim postřikem palic.

Díky Hlavovi za jeho rychlou, ujišťující odpověď. Když sem viděl, co mi ten peroxid udělal na rukách, váhal jsem s jeho použitím

Edit: 3 dny předtim jsem to detailně kontroloval a utrh 1 hermící větvičku, žádný známky plísně

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 14-07-2012 v 09:54 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 158

Ahoj,
tak ted teprv koukam kdyz to tu procitam jakou jsem zatim mel z prdele kliku ja.
Ja mel jen same podezreni ale nic zavratneho a tragickeho se u me v boxu asi nedelo.
Jinak drzim palce a preju minimalne stejny palice jako jsou u me !!!
At se dari.
Edit:
Mas docela o dost vyssi kytky,priste budu taky prepinat na kvet dyl.

Old Post 14-07-2012 v 22:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 159

Nějak jsem to zanedbal, dlouho se nic neděje, naposledy ke mně před rokem zabloudilo pár svilušek a teď tohle!

Kytky mam tak akorát na 600W, akorát že jsou pod 400W.. Rozdíl je ten, že to míň prosvítí, tudíž mam dole půl metru stonků. Teď se to tam uvolnilo, byla to opravdu džungle, tak už jsem se snad té plísně zbavil.

Je to Nepravé Padlí, neboli klasická outdoorová říjnová hniloba.. Nebýt toho peroxidu, tak je asi finito. K použití v řádu X hodin jsem měl jen Biool, kterym bych to tak akorát rozšířil všude..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 14-07-2012 v 22:31 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 160






43. den

Padlí zastaveno, omezeno, ale fleky na listech se po použití peroxidu vždy zase objeví.. Teplota a vlhkost je 22-28*C a 45-55% takže by nějaké radikální rozšíření/napadení hrozit nemělo. Taky jsou po dvojim použití peroxidu takové vysušené listy, chvíli to zkusim bez něj.
Na některejch fotkách jsou ty fleky vidět.

Snažim se to likvidovat něčim i venku, moc to nejde, spíš to jen tak zpomaluju.

Při pohledu do koupelny mi definitivně došlo, že ze semínek to je slepá ulička, je to běs, jak jsou některé modely "nevychované". Na to, jak jsem se s nima zbytečně tak dlouho patlal, to je bída. Žralokům prej zbývá skoro 40 dní a nocí ale minulý týden zaútočil Velký bílý žralok někde u Austrálie, takže kdoví co je tohle za rybu..

Foto 1

GWS - 1 -ta větší, vypadala od začátku skvěle



Foto 2

GWS - 2 -bambule, popcorn, řiťkost






..Ostatní bez popisu....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-07-2012 v 23:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí
03-04-2009 - 400W plantastar - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3353710 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív