Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W plantastar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Nápad Stoneovo 400W- white widow, nycd Příspěvek č. 1




Čavec , podělím se s Váma skušenýma o můj první pokus indooru, v outdoorech mám asi 12 letou zkušenost tak jsem zvěedav jestli mi to tak půjde i ve skříni.

k setupu:



k setupu:
světlo: 400W osram plantastar
odtah: potrubní větrák z baumaxu cena 1700kč
přítah: 2X pc větráčky 12cm tuším
ofuk: klasika klipsňák
zvlhčovačka taky z baumaxu 1700kč.....naštěstí ve výprodejí 850kč.:-)zvlhčovačka taky z baumaxu 1700kč.....naštěstí ve výprodejí 850kč.:-)
diamantová folie
+ jelikož je zima tak malý ohřívač vzduchu s termostatem baumax 400kč+ jelikož je zima tak malý ohřívač vzduchu s termostatem baumax 400kč
substrát: cocos mix od biobizz
pacháč: o řadu lepší než hobby , parametry sedí na watáž
pacháč:

celý box zateplený cca 5cm polyšem, snad to bude mít přínos i v letních měsících:-)

školka:

8X WW
8X NYCD
4X WR

Jo box je jinak 120 X 130 X 180

marihuanu do rakve

Naposledy upravil stone 13-02-2009 v 15:49 PM

Old Post 12-02-2009 v 16:31 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Obecné Bandička je pohromadě Příspěvek č. 2




Čavec botanici a botaničky

Tákže nejprve děkuji týpovi co mi přivezl šnicle až domů. Díkec amígo

Po přinešení sem je nechal ještě 2 dny v miniskleníčcích aby se aklimatizovaly a poté z důvodů nutné improvizace sem je přesadil do sadbovacího substrátu z baumaxu jen na týden než zakoření a akorád má dojít cocos.


Holky se po přesazení trošku motaly ale až na dvě slabší nátury to rozdejchaly všechny a čekájí na cocos:-)


Na fotkách celkový pohled na demonstrující rostliny za cocos.

marihuanu do rakve

Old Post 12-02-2009 v 16:57 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Palec nahoru konečně cocos a něco k snědku Příspěvek č. 3






Hello everybody


Tak mi konečně dorazil tak očekávaný cocos a dobroty od GH, zatím pojedu jen trojsložku + phytamin od plagronu. Jen co budou nějaký kačky tak přibude nějaký ten boost a taky bude potřeba s přicházejícím jarem nějaká ochrana proti škůdcům.

Dnes jsem přesadil 16 kousků ( bohužel v tom mám madlajz a nevím co je co za model, vše ukáže až květ, nebo klidně kdo pozná budu rád za info. ) dal jsem jim trojsložku GH trošku míň než je uvedeno na butelách ale holky po půl dni vypadaj spokojeně, tak snad vše bude klapat.


Na fotkácha jsou stále jeětě kytí co už zítra povalí ke svému pánovi , ty si budou hověd pod 1000W.

marihuanu do rakve

Naposledy upravil stone 12-02-2009 v 19:52 PM

Old Post 12-02-2009 v 19:41 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

první problém HELP ! Příspěvek č. 4




Zdravím všechny botaniky,

mé kytí začaly docela schnout a taky žloutnou vrchy korunek. Pročetl jsem FAQ a je fakt , že se mi to tam dost plete ty nedostatky živin a následné zbarvení listů atd. Vylučuju výkyvy teplot , hnojim míň než GE doporučuje a tak žádám o radu , napište mi pls co si myslite , žeby to mohlo být. díkec

marihuanu do rakve

Old Post 17-02-2009 v 19:18 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

ahojj, davas polovicni davkovani hnojek na zacatek ? m.

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 18-02-2009 v 17:35 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

caw mari,
no poloviční ne ale dal jsem min, jeden grower mi rekl , ze mam dat normalne. bude to urcite nedostatek nejakeho z prvku ale netusim jakeho. hodim sem vecer vic fotek tak pak mrkni pls. diky

marihuanu do rakve

Old Post 19-02-2009 v 13:37 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 7

hojj, mas ve spodkach kvetinacu keramzit nebo neco podobnyho ? m. ps: a co takhle naky info o ec a ph , dost dulezite myslim.

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Naposledy upravil mari 19-02-2009 v 14:18 PM

Old Post 19-02-2009 v 14:09 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

zdarec můj názor na podivné schnutí listů je ten že je na scéně málo manganu a taky se zeptám, jak si na tom z PH to taky může dělat divy, když není stabilní jestli chceš zašlu ti na meil fajne počtení o chorobách i z foto k porovnání jinak ať se daří pic

Old Post 19-02-2009 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

caw klucí,

díky za poznatky!!!

MARI- keramzit jsem bohužel nedal , je to čistě jen cocos, co se týče PH, tak zálivku si hlídám tu mam PH 6 , a cocos ma neco malo přes 7 ale zkušený grower mě ujistil , že jde o zalivku a jen ta mě zajímá. (nevim ) .

ONTTTT- díky to budu rád , pošlu ti pmko s mym mejlem ...


Díky kucííí

marihuanu do rakve

Old Post 19-02-2009 v 19:41 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Poraďte co to je za příživníky?!? Příspěvek č. 10






Čuzte lude,

Celou dobu jsem si myslel, že se jedná o nějaký nedostatek či přebytek a on je to nakonec nejspiš výtvor zatím neznámého příživníka.
Když sem byl dnes čekovat garden tak sem kytí trochen prohlídl listí a ejhle na spodkách nějaký vetřelci vzhledu malého černého smetí. Pokud se mílím a je to jen nalepenej cocos tak mě rychle vyvedttě z omylu
Takže prohlídněte fotky.

Jinak bohužel teď nejsou přebytečný chechtáčky na koupi dobrýho postřiku ale zkusím aspoň Fast K , bylo to za pár kaček a, snad to neuškodí ale pomůže.

Když koukám na fotky , tak holky mírně povyrostly ale představy mam trošku jiný...něco to prostě brzdí!

Jen ten malý skywalker je plně zdravý bez napadení . Ten pujde za tyden dva do kamosovi makkarny a na jaro budou snicly do skleniku.

marihuanu do rakve

Old Post 19-02-2009 v 19:52 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Srovnání růstu Příspěvek č. 11






Ahojte

Ještě přihazuju pár fotek pro porovnání růstu , zítra to bude 14 dní co je mám doma a zda se mi to nebo jsou zaseklý?

Hážu i barvu ph cocosu

Jinak Ec neměřím bo nemám čím, ale dodržuji dávkování a ph zálivky 6.


GROWINGU ZDAR

marihuanu do rakve

Old Post 19-02-2009 v 20:07 PM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 12

odhadom tam maš ph 7-8 ked nie viac !aspon aj som mal taku farbu kokosu ale ja som použival na zistenie ph akvin...

Hlavne si veriť

Old Post 19-02-2009 v 22:42 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 13

ahojj, no vono kdyz mas zakladni ec vody 0,60 - 0,70 co tece z kohoutku a das davkovani hnojek podle vyrobce tak vysledek bude + - 2,0 az 2,5 . Coz je na prcky asi dost. Ja proto kupuju balenou vodu ktera ma ec 0,20 ec. Muj nazor teda. Hojss m.

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 19-02-2009 v 22:56 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

Přijde mi to jenom jako substrát na tom listu Jinak mi nepřipadaj holky zase tak zaseklý na 14.den, myslím že to nemusíš řešit a kdyby si měl přemrsklý Ph, tak by si to poznal na nich i když koukám, že na pár čepelích se špičky kroutěj a barva by mohla bejt taky lepší co?

Old Post 19-02-2009 v 23:01 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stone
Nový Člen

Karma uživatele stone - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 15

Hoj Zedy ,

přesně tak, zatím to nehoří, ale ztrácí barvu a nevim jak by se substrat dostal na 5 patro listu nespoda.

marihuanu do rakve

Old Post 20-02-2009 v 08:43 AM
stone je offline   Profil uživatele stone   Find more posts by stone   Foto galerie člena stone   Click here to Send stone a Private Message   Add stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kobra777
Stálý Člen

Karma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 16

Ahoj. Když jsme začínali s indoorem, tak nám také trošku žloutly listy ale kytky jeli jako blázen. Koupili jsme pH metr a v podstatě se vše vyřešilo až na amaterskou chybu :-) Upravovali jsme pH odstate vody, pak do toho nasra... hnojiva a dali to kytkam. Po par takovych zaliti jsme zjistili, že pH zalivky je lehce přez 7 :-D takže jsme to začali dělat trošku jinak. Namichame zalivku změříme a srazíme pH pak to dostanou kytky. Jinak se toho lehkeho žloutnutí listů u WR nelekej je to nejspíš normální ;-) Hodně zdarů

EDIT: Ještě jenom jak dávkuješ hnojiva? :-)

1. Indoor (5x White Rhino, 5x Ice) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

2. indoor (10x NYCD) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

3. Indoor(10x SNOW WHITE) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

4. Indoor BUBLATORIUM (6x ICE, 6x EDR SB) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar růst 600W GREEN POWER květ. NYNÍ FINISHUJE

5. Indoor BUBLATÓRIUM no. II. - 12x DOUBLE GUM 400W/600W Plantastar

OUT 09

Old Post 20-02-2009 v 09:19 AM
kobra777 je offline   Profil uživatele kobra777   Find more posts by kobra777   Foto galerie člena kobra777   Click here to Send kobra777 a Private Message   Add kobra777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2010 - 400w Aptus - 7 odpovědí
28-05-2010 - 400w hps sylvania - 138 odpovědí
11-10-2009 - 400w Mazar - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7273650 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív