Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie Outdoor Odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 257






Purple James x Purpurea Ticinensis - Semena

Ovčí hnůj a trocha běžné zeminy 40l
Hnojeno jen na květ,zhruba 3x Biobizz Bloom a Grow

Ven sázeno kolem 30.června

Sklizen konec září

Foto 1 až 3 - Pheno1
Foto 4 až 5 - Pheno2

Obojí úspěšně nakříženo.

Old Post 02-10-2013 v 20:02 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 258






Mazaro Auto fem. od Natural seeds
cca 3,5l kvetník
zahradnicky substrat z marketu + perlit
hnojeno Jungle in da box
doba- ani nevim ale dlouho
misto celkem na prd malo slunicka cca 5h dene



Old Post 09-10-2013 v 22:39 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 259




Lavender od CBD Seeds

Sklizeno 15. října

Old Post 17-10-2013 v 20:10 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 260




OG Kush (Humboldt seeds)

Hnojky: Biobizz Grow, Fishmix, Bloom, Topmax
Hlina: Zahradnicky substrat, hlina z kompostu a perlit
Sklizeno: 7.10

Old Post 18-10-2013 v 14:39 PM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 261





Čau,
Tak sem opět po roce přidávám něco málo informací o tom, co jak jsem lestos pěstoval. Doufám, že třeba někoho z Vás inspiruji, ale hlavně, že se Vám to bude líbit . Nejprve začnu modelem, co jsem sklidil jako první.

Model: Strawberry Rhino x Difficult (semínko od člena scorpicco)

Kde: Na zahradě v 11l květináči. Substrát obyčejný z OBI. Květník byl zapuštěn v zemi.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)

Růst: Sázena byla někdy počátkem června. Růst byl bujný, ale jelikož místo není uplně ideální a půda, do které prorostly kořeny je samý jíl, tak nebyla uplně nejvyšší, ale to bylo jen doře, protže je tam odevšud vidět. Zastřihávána nebyla.

Problémy: Jak jsem psal výše, kormě polohy se žádné problémy nevyskytly. Plíseň žádná a škůdci také ne.

Květ: Naštěstí to byla samice. Květ nasadila někdy počátkem srpna, takže do našich podmínek ideální. Celkem se nic moc nedělo, ale asi v sedmém týdnu brutálně začala kynout, až jsem tomu nevěřil. Ovšem květy byly drobátko řidší, ale to jen detail. Celková stavba byla vesměs sativová.



HODNOCENÍ:

růst 7/10
květ 8/10
výnos 6/10 Zatím ji mám ještě na půdě, ale tipuji to na průměrný výnos vzhledem k jejím rozměrům
vůně 7/10 Příjemná, konopná vůně, klasika.
odolnost 10/10

Celkově:7,6

Na outdoor bych určitě doporučil. Dozrává akorát, koncem září, což je u nás naprosto ideální. Je velmi odolná, má hezkou stavbu i vůni. Smokereport dodám časem.
Ještě jednou bych chtěl poděkovat Panovi scorpicco za semínka, určitě zasadím příští rok.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 20-10-2013 v 17:02 PM

Old Post 20-10-2013 v 16:23 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 262





ahoj
přidávám sem jednu kytku z growshop indoor mixu (takže netuším ktera to byla.
jen tak zprdele jsem ji v únoru řízl při svém prvním indoor a hodil jen do sklenice s vodou, no tohle zni bylo

hnojeno občas Jungle in da box
zasazena v zemi
už jsem ji sklidil,byly tam tři plesnive paličky



Old Post 21-10-2013 v 20:34 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 263






Zdarec.
Přícházím s dalším reportem. Tentokrát se jedná o Opium. A abych to nějak shrnul. Následující kytky byly pěstovány u známeho. Dostal jsem k dispozici prostot a ať si sem dám pět kytek. On tím totiž krmí své králíky . Takže on měl výborné krmivo a já jsem se mohl perfektně realizovat.

Model: Opium (Paradise Seeds - semínko z Legalizace)

Kde: Na zahradě, lehký svah orientovaný na jihovýchod. Půda původní, na povrchu kvalitní černozem, avšak o pár desítek centimetrů níže jíl.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)

Růst: Sázel jsem někdy ve druhé polovině května. Bez problému vyklíčila. Dlouho jsem váhal, jestli si ji mám nechat na balkonu, nebo jí dát na onu zahradu. Nakonec jsem ji dal na zahradu a jsem rád, že jsem tk účinil. Od začátku to byl jasný favorit. Krásně se větvila, zastřihoval jsem ji pouze jednou. Růstem typická indika.

Problémy: Kromě lehké plísně v době květu se žádný problém nevyskytl.

Květ: Kvést začala někdy v polovině srpna. Zpočátku nic moc, ale pak přišli první mrazíky a palice krásně zfialověly a naboptnaly. Opravdu radost pohledět. Krásně vonící, doslova obsypané pryskyřicí. Opravdu lahoda pro growerovo očko.


HODNOCENÍ:

růst 9/10

květ 8/10 Vrcholky byly sklízeny 13.10. Zbytek 18.10.

výnos 8/10 Suší se, vzal jsem si pouze vrcholovky, (cca 1/4 celé kytky) zbytek jsem ponechal známému. Jinak výnos bych hodnotil jako velmi dobrý. Později aktualizuji.

vůně 8/10 Příjemná, konopná vůně, klasika.

odolnost 8/10 Malá ložiska plísně

Celkově: 8,2

Na outdoor bych ji doporučil, ale bude to chtít dostatek prostoru, je poměrně velká. Určitě jsem z ní nevytáhl maximum, protože pořád byla na severu čech ve 380m.n.m v ne uplně ideální půdě a hlavně příroda letos zapomněla na jaro.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-10-2013 v 21:06 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 264






A máme tu další model.
Tentokrát se jedná o Power Skunk. Kytku pěstovanou z řízku.

Model: Power Skunk (řízek --> Kannabia)

Kde: Na zahradě, lehký svah orientovaný na jihovýchod. Půda původní, na povrchu kvalitní černozem, avšak o pár desítek centimetrů níže jíl.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)

Růst: Řízek měl asi 10cm, byl hezky prokořeněný. Ven šel někdy koncem května. Růst byl celkem bujný, velmi dobře se větvil, avšak známý, když byl zalívat, tak s konví upadl a kytku krásně zastřihl, že z ní zbylo asi 20%. To bylo někdy v polovině července. Naštěstí to odnesla pouze kytka. Avšak se celkem dobře vzpamatovala a rostla pěkně. Ale ve finále se to projevilo na menším vzrůstu.

Problémy: Proti hmyzu odolnám akrát ji drobet ochutnal zajíc. Ale proti lidské nemotornosti odolnost mizerná.

Květ: Tak a zde je kámen úrazu. Kvést začala až ve druhé polovině srpna. To by až zas tak nevadilo, ale ten květ byla mizérie. Palice, tedy spíš paličky byly opravdu malinkaté. I u AF strainů bývají větší. Další, neméně potěšující zjištění bylo, že moc ráda plesniví. I to málo co tam je, tak velmi rychle plesnivý. Takže asi 25% si vzala plíseň. Ale abych jen nekritizoval. Měl velmi přijemnou vůni, taková specifická, ale příjemná. A také nadměrné množství pryskyřice.


HODNOCENÍ:

růst 6/10

květ 4/10 Vrcholky byly sklízeny 13.10. Zbytek 18.10

výnos 4/10 Suší se na půdě, ale je toho jak šafránu. Opět jsem si bral asi 1/4 kytky.

vůně 8/10 Zajímavá

odolnost 5/10 spousty malých ložisek

Celkově: 5,4

Tento strain mě vcelku zklamal. Nevím, zda-li je vina na matkářovi, či na straně šlechtitele. Bral jsem 3 šnycle. Jeden byl úplnej postiž, který za 2 týdný zdechnul a druhý byl stejný, jako výše zmíněný akorát 2x menší, aniž bych nějak zasahoval do růstu.
Takže, tuto odrůdu na ven rozhodně nedoporučuji. Nejenom, že pořádně nedozraje, ale s blížícím se listopadem ani nebude co sklidit.
Možná ale bude mít superbrutální účinek, po kterym uvidim Ivoryho.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-10-2013 v 21:12 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 265






Další slešna, tentokrát Special Queen

Model: Special Queen (Royal Queen Seeds)

Kde: Na zahradě, lehký svah orientovaný na jihovýchod. Půda původní, na povrchu kvalitní černozem, avšak o pár desítek centimetrů níže jíl.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)

Růst: Sázena byla až někdy počátkem jako "nouzovka" co umřelý Power Skunk. Ze začátku nic moc, bal jsem se, aby měla aspoň ten metr. Ale mé obavy vyvrátila na přelmu srpna a září, kdy uplně brutálně vyrazila a za několik zvětšila svůj objem asi 30x. Takže až naten pomalejší začátek bobma.

Problémy: Krom pomalejšího růstu ze začátku absolutně bez problémů.

Květ: Holčina začla kvést někdy v polovině srpna. Nic moc, palice téměř neboptnaly, ale pak ke konci řijna přišel boom! Neuvěřitelnou rychlostí kypěly. Naneštěstí jí vítr lehce zlomil a známý si řekl, že bude lepší, když ji sklidí. Takže fotky mám staré 8 dní. Bohužel. Bývala by byla potřebovala ještě tak ten týden, ale co se dá dělat. PLíseň byla minimální, ale neměl jsem moc času to prohlížet. Vzal jsem si pár vrcholovek a v nich bylo jediné ložisko plísně.


HODNOCENÍ:

růst 8/10

květ 8/10 Skosena 11.10.

výnos 8/10 Suší se na půdě, Palice..Jak pěsti. Takový baculatý, ale velký.

vůně 7/10 Normální

odolnost 10/10 odolnější, než Frisian, nebo Shaman

Celkově: 8,2

Za málo peněz hodně muziky. Nevím, jak pak bude čoud, ale na outdoor se hodí. Kdo nechce moc investovat, ale chce mít jistou sklizeň dobrého materiálu, tak SQ je asi ta nejlepší volba.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-10-2013 v 21:14 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 266






A teď bych Vám chtěl představit jediného letošního zástupce typického quirella outdoor.

Model: Friaian Dew (Dutch Passion)

Kde: V lesní školce mezi břízkakmi a doubky. Svah orientovaný na jihozápad. Kytka v pytli (15l zeminy z OBI) který byl zakopán v zemi.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens, Green sensation (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)Hesi PK13/14, Bloombastic

Růst: Sázel jsem pět semínek na začátku května. Vyklíčila 4. Tato kytka byla ze začátku takovej chcípáček, tak jsem ji dal na místo, kam šlo sluníčka o něco méně než na ty ostatní místa. Zpočátku se hrozně vytahovala, ale pak se začla v polivě srpna hezky větvit. Zastříhnutá nebyla ani jednou. Ve finálě měla asi 2 metry.

Problémy: Kromě nedostatku světla ze začátku, tak žádný problém nebyl. V květu pouze 3 malá ložisk plisně.

Květ: Začla kvést někdy v první polovině srpna. Byla znát lehká absence slunečního svit. A abych níčil malé stromky kolem, i když by to byly náletové břízy, tak tohle není můj styl. Jinak žádný další problém nebyl.

HODNOCENÍ:

růst 7/10

květ 7/10 Skosena 6.10. Škoda, že jsem nechytl fialové pheno.

výnos 7/10

vůně 8/10 Jak žvýkačky

odolnost 9/10 Asi tři malá ložiska

Celkově: 7,6



Rád bych vám ještě napsal něco o osudu těch ostatních. Celkově byly 4. Všechny v pytlech, ve kterých bylo zhruba 15l zeminy. U dvou jsem udělal zespoda díru, aby mohla vytékat přebytečná voda. U zbývajích dvou jsem díru zapomněl udělat, což se později ukázal jako dobrý nápad. U těch dvou, kde díry byly, došlo k naprosému zastavení růstu po několika týdnech. Zbývajíci dvě roslty velmi dobře. Bohužel jedna z nich chytla stonkovou plísň. všiml jsem si toho pozdě, ale bojoval jsem s tím až do konce. Škoda, naprostá většina kytky uschla a to co zbylo, tak byly asi ze 70% plesnivé paličky. Ale, chybami se člověk přeci učí, ne?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-11-2013 v 16:45 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 267






Takže,
teď bych vám chtěl ukázat zaltý hřeb letošního outdoorového pěstování...

Model: La Blanca (Kannabia Seeds)

Kde: Na zahradě, lehký svah orientovaný na jihovýchod. Půda původní, na povrchu kvalitní černozem, avšak o pár desítek centimetrů níže jíl.

Hnojky: AARDE Compo, Advanced Nutriens (To, co jsem dostal na Cannafestu 2012)

Růst: Zasadil jsem poslední semínko, co mi zbylo, někdy v polovině května. Předpěstování na okně bylo po dobu několika týdnů, poté šla ven nkdy v půlce června. Od začátku to byl můj favorit, díky minulým zkušenostem. Růst byl velmi bujný, ale hilčina šla jednizančně do sativy. Zastřižena byla pouze jednou a to někdy začátkem srpna. Ve finále měla asi 2,30m.

Problémy: V růstu žádný, při květu několik dorbných ložisek plísně. Bohužel při sušení se tak 8% pališek potáhlo "chlupatou" plísní, což mě velmi překvapilo a zároveň zklamalo.

Květ: Slečna začala kvést někdy v polovině srpna, Jako ostatní. Ale narozdíl od ostatních se v květu velmi vytáhla jak do výšky, tak do šířky. Od začátku hezky rovnoměrně kypěla, Palice byly dlouhé, krásně orosené, jen s malým počtem listů. Vůně byla naprosto omamná.


HODNOCENÍ:

růst 9/10

květ 9/10 Skosena 13.10.

výnos 8/10 Jak byly palice obrovské, tak po uschnutí se až moc smrskly. Časem doplním.

vůně 10/10 Skvělá, ovocná..

odolnost 8/10 Pouze několik malých ložisek.

Celkově: 8,2


Nemůžu si tuto kytku vynachválit. V roce 2011 jsem dostal 10 semínek zadarmo při nákupu v G shopu a nikdy mě nezklamala. Jsem opravdu rád, že jsem mohl opět pěstovat tentno model. A určitě ho budu pěstovat i příští rok. Ještě dodatek k té plísni. Suším na půdě, jendže je tam stejná vlhkost, jako venku, takže to tam neschne moc dobře. Ale překvapilo mě, jak moc se dala plíseň do těch visících palic. Ale nemůžu to zahrnout do hodnocení, jelikož toto nejsou dobré podmínky. V normálních, suchých prostorech by určitě nebyl problém.
Pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet něco nového, celkem ne moc drahého, tak tetno strtain je ideální volba do našich venkovních podmínek. Čas sklizně je akorát, ale má opravdu velké výnosy.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-11-2013 v 16:49 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 268






Kandy Kush x Skunk

zatmíváno 75 dní, hnojeno bio bizzem, pk 13+14 a gs

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 28-02-2014 v 13:50 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 269





Acid

Semínka od Paradise seeds

Hnojení:

Ata terra leaves + Wortel ( kořeňák )
Plagron bloom

- výška cca 160 cm ( nezastřihováno )
- plíseň nepatrně
- boužel v našich běžných podmínkách dozraje max. tak na 75 %
( ve skleníku by to asi byla jiná liga )

- vzhled parádní
- vůně slabá
- účinky super

Je to spíš druh pod lampu, než na ven, ale i venku, když se zadaří, nadělá spoustu parády


Paráda, že jste forum zase rozjeli

Naposledy upravil Sixtyklada 01-03-2014 v 11:02 AM

Old Post 01-03-2014 v 10:49 AM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

durban poison Příspěvek č. 270




Model: Durban poison (Dutch passion)

Hnojky: Plagron bloom

Růst: při dostatku živin ukáže holčina svůj potenciál,de hodne do centrálu klasická sativa,takže zstřihávat,zastřihávat!Střihnul sem jí jednou a stejně měla potvora 2,3 m

Květ: měl sem možnost jí ject tři sezony a ve směs šli dokvětu všechny začátkem srpna +-tejden.V květu žádnej agresivní smrad na míle daleko ae lehká pomerančová vůně.. :-)


HODNOCENÍ:

růst 8/10

květ 8/10 Skosena 3-15.10

výnos 6/10 ten bych zas tak nevychvaloval jak tady čtu,poměrně velký rozestupy mezi patry takovej lepší průměr

vůně 6/10 Po usušení vanilko-pomerančová jemná vůně..

odolnost 8/10 Z pravidla začátkem října několik malých ložisek at sem jel skleník nebo out

stav 10/10 At sem se setkal i s modelama co zhulovali víc ae nenarazil sem ještě na lepší smějavku.Stavově mi proste sedí.Když člověk zandá poctivý tak je na 2 hodky o zábavu postaráno..hned usměv od ucha k uchu,v obličeji uplná křeč výbuchy smíchu prostě mazec

Celkově: 8/10

Závěrem tahle africká sativa si u mě dycky najde místo.Vzhledově sušina vypada jako klasickej českej out.Chutove drevita chut.Stavově proste mazec

Old Post 23-03-2014 v 13:34 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelyy
Nový Člen

Karma uživatele Zelyy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Zelyy - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 271






Neni to sice outdoor, jedná se o windoor, ale do IN galerky se mi to nechtělo cpát.

Model: WhiteWidowXBubblegum od člena z G (díky!)

Hnojky: na růst nic, na květ Terra Max bloom a GreenSensation od Plagronu (že by ten GS měl nějaký vliv na výsledný produkt se říct nedá)

Substrát pro pokojové rostliny květináč cca 5l.

Okno mam situované na jih, což je ideální a dá se vypěstovat docela solidní kouř, i když je toho vždycky jen pár G.

HODNOCENÍ:
růst, odolnost, výnos nemůžu hodnotit, venku by bylo všechno jinak.

Vůně: při květu sladká lehce do žvíkaček huba buba po usušení se ale vytratila a byla taková jemná ne příliš výrazná.

Chuť: chuť byla parádní skunková.

Stav: vysmátý veselý příjemný, ke konci lehce stoned.

Závěr: Venku by předved určitě víc, je to kvalitní genetika, výnos by byl taky zajímavý, určitě ho pojedu znova, snad už někde venku Peace

Old Post 27-03-2014 v 09:20 AM
Zelyy je offline   Profil uživatele Zelyy   Find more posts by Zelyy   Foto galerie člena Zelyy   Click here to Send Zelyy a Private Message   Add Zelyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TYGA
Nový Člen

Karma uživatele TYGA - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6 

Indica Ortega Příspěvek č. 272






Indica Ortega (Dutch Passion) z klonu, venku rok 2011

Substrát: Biobizz light-mix
Hnojky: Plagron alga grow a bloom na květ,nic víc

Chuť: Jemně kořeněná, lehký příjemný kouř

Stav: Velmi uvolňující indica stav,hodí se na večerní relax po práci, krásně se po ní spí

Sklizeň byla 10.října

Naposledy upravil TYGA 10-05-2014 v 09:05 AM

Old Post 10-05-2014 v 07:22 AM
TYGA je offline   Profil uživatele TYGA   Find more posts by TYGA   Foto galerie člena TYGA   Click here to Send TYGA a Private Message   Add TYGA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2009 - mega outdoor - 26 odpovědí
16-09-2017 - Galerie No Name odrůd - 696 odpovědí
26-09-2003 - letosni outdoor - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9131830 seconds with 49 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív