Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Tipy a triky na out - napište vaše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

No veď práve to miesto je top proti čorkárom neni možné aby sa tam niekto dostal teda vlastne je ja som príklad ale dalo mi to dosť námahy

Old Post 30-04-2012 v 16:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 114

Je dobrý zalívat vodou z potoka?
Nebo si tam mám nosit vlastní z vodovodu.

Old Post 30-04-2012 v 17:04 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 115

změř ph a uvidíš já zalívám normálně vodou z potoka který mám kousek od kytek, přece nebudu tahat vodu bůh ví odkud, ta moje má PH 5,9 myslím že ideál

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 30-04-2012 v 17:18 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 116

čaute chcel by som sa opýtať či by nejako vadilo sadiť blízko seba asi tak 5m rozne modely.. s kamošom sme si našli fajný flek a máme rozne modely ja mam 3xautomazar..5xdurban poison , on ma 10xlemon haze,5xwhite rhino ,1x auto niejake co mu dali ako darcek a ete akysich 5semiacok uz si nepamatam... vadilo by to keby sme ich mali viac modelov nasadenych na tom istom políčku??? dik za odpoved ... PEACE

Old Post 01-05-2012 v 08:18 AM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 117

Blíží se bouřky a deště,je dobré nějak kytky chránit?

Old Post 01-05-2012 v 12:37 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Blíží se bouřky a deště,je dobré nějak kytky chránit?

..asi bych roztahl deštnik... ale takovy 3x3m ..Radegast

Old Post 01-05-2012 v 13:52 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 119

Deštník nemám,ale mám plachtu asi 5x2m,dokonce modrou,to by šlo ne ?

Old Post 01-05-2012 v 13:55 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 120

problem bude jen ji poradne uvazat,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Old Post 01-05-2012 v 20:45 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwertulanus
Stálý Člen

Karma uživatele Qwertulanus - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 121

Myslite ze by sel dat normalne Jack Herrer do kyble??

Old Post 03-05-2012 v 16:22 PM
Qwertulanus je offline   Profil uživatele Qwertulanus   Find more posts by Qwertulanus   Foto galerie člena Qwertulanus   Click here to Send Qwertulanus a Private Message   Add Qwertulanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 122

do kyble snad jde dat cokoliv ne? nebude mit 2metry ale pokud mu das peci odmeni se ti!!!!

Old Post 03-05-2012 v 16:28 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Deštník nemám,ale mám plachtu asi 5x2m,dokonce modrou,to by šlo ne ?

jo to by šlo a nezapomen tam namalovat bily křiž

Old Post 03-05-2012 v 19:20 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 124

myslite si že je dobre použit na pestovanie zahradnicky substrat s ph 6-7,5??
nieje ph 7.5 už moc?? prosím napište mi čo si o tom myslíte a či by ste vy v tom pestovali...

Old Post 09-05-2012 v 14:32 PM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 125

zdravim jestli nevite jak ochranitky kytky když jsou ještě maly tak ja je dal do seřízlejch pet láhví, do substrátu s perlitem horní část pet lahve jsem taky seřízl aby byla dost velká pro menší kytku a aby pasovala pěkně do tý spodní části....jenom jsem odšrouboval víčko. Kytky v tom jdou dost dobře jak v pařeništi, jednu mám doma a zbytek mám v přírodě, ty v přírodě nemusim ani zalívat každej den jak je to pěkně zapařený a ještě jedna výhoda...nedostanou se na ně slimáci ;D ) ikdyž u tý jedny co mám doma tak sem ji nechal na parapetu na kterej celej den praží slunce a ty listy vypadaj jak spálený nebo jsou takový zkroucený takže když je moc teplo nebo je dáte na černej parapet jako já, tak bych tam ty vrchní části nedával

Old Post 09-05-2012 v 19:39 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘEBÍK
Stálý Člen

Karma uživatele HŘEBÍK - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 126

nikdy jsem to ještě eskoušel tak přemýšlím že když na tu kytku dám pet lahev a listy se budou dotýkat stěn petlahve tak jestli se s níma něco nestane ?? co myslíte?

Old Post 09-05-2012 v 19:59 PM
HŘEBÍK je offline   Profil uživatele HŘEBÍK   Find more posts by HŘEBÍK   Foto galerie člena HŘEBÍK   Click here to Send HŘEBÍK a Private Message   Add HŘEBÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 127

když to tam nenechaš moc dlouho tak to bude v pohodě, dělam to tak taky když zasadim a bliži se naka studena fronta nebo cosi.. obvykle to tam mam třeba 10dnu a v klidu, maš trochu sežloutnou ty konce listu ktere se dotykaji te vlhke petky ale to je za par dnu k nepoznani.

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 09-05-2012 v 20:21 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od thuglife
myslite si že je dobre použit na pestovanie zahradnicky substrat s ph 6-7,5??
nieje ph 7.5 už moc?? prosím napište mi čo si o tom myslíte a či by ste vy v tom pestovali...


Zdarec, tady máš citaci přímo z FAQ

citace:
Pokud si koupíš kvalitní hlínu (ne kyselou rašelinu), nemělo by být potřeba upravovat pH. Pravděpodobně již obsahuje dolomitický vápenec, který pH upravuje na přijatelnou mez. Konopí vyhovuje neutrální až mírně kyselé prostředí, takže pokud se rozhodnete měnit pH držte se hodnoty kolem 6,0. Širší meze jsou 5,8 - 6,5.


Pořiď vhodnej substrát, sám sem teď kupoval 75l trávníkáče (pH 5,5-7), kterej vhodně promíchanej s kompostem, nebo kvalitní černozemí poslouží a stojí pár šušňů. Popřípadě můžeš srazit pH mletým vápencem ve vhodným poměru, taky bežně dostupný za pár kaček.

citace:
Původní příspěvek od HŘEBÍK
nikdy jsem to ještě eskoušel tak přemýšlím že když na tu kytku dám pet lahev a listy se budou dotýkat stěn petlahve tak jestli se s níma něco nestane ?? co myslíte?


Akorát je problém, když se ti kytka opře o stěnu, tak v tom místě neprorazí růst, tak vydatně jako ve volným prostoru. Jestli máš kytky v květníkách, spíchni malej přenosnej fóliák a máš vystaráno. No a jestli už to máš v zemi, kup 5l nějakej tej aquabelly co dělá ty svinský pet-lahve, nezapomeň na díry pro luft a máš vystaráno tak ať to roste!

Old Post 09-05-2012 v 20:29 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7641760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív