Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červenání/fialovění stonků a řapíků rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 49

to amalka: je to problém s výživou ale nezdá se mi že když hnojíš kristalonem tak by to nestačilo....tipoval bych že je špatný phčko...

to kozlik_sikula: měřil si u toho ph? nebyli na listech než zežloutli takový žlutý tečky? to by pak bylo přiliš vysoký phčko

Old Post 04-08-2005 v 13:37 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 50

Mám teď problém se žloutnutím listků, řízky s kořínkama jsem přesadil a asi jsem je 2-3dny zaléval(podle mě trochu), ale asi moc tak začali žloutnout a trošičku uvadají, mám je přesadit nebo raději nechat a nezalévat???
Dík moc za rady

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 08-08-2005 v 16:13 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 51



tohle je DP a rekl bych ze se tak zbarvil protoze je napadeny plisni. U ostatnich kytek co jim zloutnou listy nebo maji plisen je to taky castecne...


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 09-08-2005 v 09:06 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 52

súhlasím s onrejbleskom ja som mal tiež problem zo žltými listami prišiel dážd a všetko bolo vyriešené.je to asi málo vody...

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 10-08-2005 v 09:56 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 53

kuzlik sikula: hele na kristalon plod a květ se viser kup si obm najdeš ho ve všech lepšich zahradkářství
ale muj recept na hnojení jsou naložený kopřivi ve vodě (dešťová je lepší) necháš to kvasit asi tejden nejlip dva a poli to kolem celí kytky aji s KOPŘIVAMA!

Old Post 10-08-2005 v 13:50 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 54

Jo krystalon plod a květ stojí za prd taky mě sklamal OBM je o mnoho lepší zdar a sílu

Old Post 10-08-2005 v 13:53 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 55


New Purple Power (www.nirvana.nl) ale Durban Poison (www.nirvana.nl) taky fialova barva , je to tim ze dozravaji pozdeji a je na ne uz trochu zima (tedy asi)

Old Post 08-11-2005 v 19:52 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 56


Tady je Durban Poison (www.nirvana.nl) fialove palicky , je to rozhodne "okoreneni" z normalni zelene ale chuti jinak vynikajici Durban Poison voni (pri koureni) jakoby jehlici borovic a New Purple Power jako Phu-er cinsky caj(snad i jako by hneda hlina z pole) co se tyce THC jsou to oba slabsi modely pro lehci koureni .

Old Post 08-11-2005 v 20:09 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 57


Detajlneji New Purple Power od Nirvany

Old Post 08-11-2005 v 20:19 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 58


Ususena NPP

Old Post 08-11-2005 v 20:38 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 59


Ususeny DP

Old Post 08-11-2005 v 20:41 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2020
Stálý Člen

Karma uživatele 2020 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 44 

červený stonek zastavení růstu HELP Příspěvek č. 60




zdravím vás kloegové nevíte čím to že asi po 2měsíci mi kytka udělalo toto viz foto a ted podrobnosti světo 250w MH teplota nepřesahuje 30 a neklesá pod 23 vlhkost 60až 70 jsou v hlíně doposud nehnojené jen postřikem na listy do hlíny jde voda upravena na PH 5,5 na listy jsem stříkal Bio Algan udělali mi to zatím 3kytky z 8 ale mám obavy aby se to nerozjelo děkuji za rady


PS raději napíšu o co jde tak kytky mi začínají světlat naprosto mi stvrdl stonek a s červenal kytka po měsíci nevyrostla ani 1cm

Old Post 18-04-2006 v 10:32 AM
2020 je offline   Profil uživatele 2020   Find more posts by 2020   Foto galerie člena 2020   Click here to Send 2020 a Private Message   Add 2020 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od 2020
zdravím vás kloegové nevíte čím to že asi po 2měsíci mi kytka udělalo toto viz foto a ted podrobnosti světo 250w MH teplota nepřesahuje 30 a neklesá pod 23 vlhkost 60až 70 jsou v hlíně doposud nehnojené jen postřikem na listy do hlíny jde voda upravena na PH 5,5 na listy jsem stříkal Bio Algan udělali mi to zatím 3kytky z 8 ale mám obavy aby se to nerozjelo děkuji za rady


PS raději napíšu o co jde tak kytky mi začínají světlat naprosto mi stvrdl stonek a s červenal kytka po měsíci nevyrostla ani 1cm


2020 - Je to nedostatek zivin.Je to videt na tech fotkach.Je to cely zluty a rostou z toho cimdal mensi listy.Poradne to pohnoj na rust a za tyden uvidis jak se zacnou zelenat.Stonky uz nezezelenaj,ale novy vetvicky porostou zase zeleny.

Jinak muzes neco urcite nalezt jeste v tomhle skvelem threadu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

A at to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-04-2006 v 11:02 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 62

2020 - Presadil bych to do vetsiho (staci o 1cm vetsi kvetinac) a pak pohnojil.Uvidis ze to jistojiste zabere..Pokud nebudes presazovat tak minimalne na 100 procent to pohnoj na rust.Kdyz udelas oboje,urcite se kyticky budou mit lip a rychlejc se i vzpamatujou.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-04-2006 v 01:14 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

mam hodne podobny problem,kytky docela rostly,ale nektere se zasekly po te co jsem je presadil a zaroven hodil pod 250w.Ta ktera stoji nejvic mirne zesvetlala a stonek uplne fialovy

Old Post 19-04-2006 v 07:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 64

Nekde jsem cetl,ze cervenani muze zpusobit i prebytek fosforu,ale s tim jsem se nesetkal i kdyz jsem hnojil 10x silnejsi davkou hnojiva na kvet.Me se to stalo u matek.Pomohlo presazeni a pohnojeni+zaroven jsem je dal z pod zarivek pod 400w sodik (agro).Kytky se vzpamatovaly a zacalo to zase bujet tak jak ma a novy stonky uz byly hezky zeleny.Mam pocit,ze takhle se to zbarvuje i u starsich matek ktery jsou trapeny v malych kvetinacich (stres).Proste faktoru muze bejt mnoho.Muze to byt i spatnym PH a v jeho dusledku muze bejt blokovanej prisun nekterych zivin,takze doporucuju premerit.Presazeni a pohnojeni by to melo v zasade spravit.Zkazit se tim nic nemuze (snad).Zkousel jsem taky s takhle ztvrdlejch stonku delat rizky a chytly se v pohode (to jen takova zajimavost)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-04-2006 v 10:20 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2407660 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív