Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červenání/fialovění stonků a řapíků rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 65

zdar v hodně věcech má jahudka pravdu ten to problém řešívám často nikdy jsem nepřišel čím to je bud se kytka zase chytla nebo jsem jí vyhodil ale jedno vím že v bubleru ve stejné skřini se mi to nikdy nestalo tak to 100% musí být od kořenů a v živinách přeci jen v hlíně je to složitější

Old Post 19-04-2006 v 15:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

to teda asi bude tema zivinama.Asi nadesel cas zacit prihnojovat :-)

Old Post 19-04-2006 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 67

Sazel jsem v sobotu rizky a ted jsem koukal, ze jen Hollands Hope maji fialove stonky a rapiky listu, predevcirem jsem je prvne postrikal Phyt- aminem, jinak rostou hned vedle nichWW, SS, Peacemaker, maji stejnou peci, ale jsou v pohode, bez znamek zfialoveni, cetl jsem co pisete vyse, je to taky nedostatek zivin? Kdyz to jiny kytky nedelaji, nebo je to jen tim, ze si predpestovavam Outdoorovy druh ve skrini, jinak tyHH se me zda, ze rostou seSS viditelne nejlepe

Old Post 20-04-2006 v 22:48 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 68

Celller - U nekterejch odrud je to normalni vec.Ja mam u vseho stonky zeleny a jenom G13xBB je ma fialovy.U tebe to bude nejspis tou odrudou.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-04-2006 v 23:12 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 69

Dik, doufam, ze je to tak, jak pises, nechci nic zanedbat

Old Post 20-04-2006 v 23:16 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 70


citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
Celller - U nekterejch odrud je to normalni vec.Ja mam u vseho stonky zeleny a jenom G13xBB je ma fialovy.


Souhlas s Jahudkou. Tuhle noname pestuju 2 roky a pokazdy se zbarvila takhle do fialova, některy ztmavly az skoro do cerna. Hnojim ji stejne jako ostatni modely a ty jsou gut, takze to je asi opravdu tou odrudou.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 21-04-2006 v 08:34 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Červené řapíky Příspěvek č. 71

Zdravím, mám problém s červenými řapíky...
mladé listy mají narůžovělý řapík jen zvrchu zespodu je zelený...
starší listy mají řapíky až rudě zbarvené z obou stran...
Je to problém s pH?

Naposledy upravil 17-10-2010 v 18:57 PM

Old Post 17-10-2010 v 15:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 72

Kytky vypadají zdravě, takže to bude nejspíše odrůdou..
Ale stejně raději počkej na vyjádření zkušenějších..
Schválně to pH změř, za zkoušku nic nedáš..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 17-10-2010 v 18:06 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Jo, jo kytky jsou v pohodě o tom žádná, sice jich je pár trošku zpoždených v dospívání, ale tak o týden o dva, takže nic hroznýho.
Jinak je mám v půdě s teplotami okolo 27-32 den v noci nevím takových 20-22... vlhkost dobrá.
Přidal jsem teď do zálivky jen upravenou vodu sodou na takových 6.5
Kohoutková mi teče pH 5

Old Post 17-10-2010 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

zdar, soda neni dobra stejně jako na snižování kyselina citronova, jde o to že tyhle věci se strašně rychle rozkládají a pak nepůsobí. Kup si normální ph up. Jo a prosim te taky napis cim hnojis

Old Post 17-10-2010 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

Hnojím, předem nahnojenej royality mix od plagronu(6 tydnu je pryc), plagronem terra bloom + enzymes.
Vím bylo by dobrý uvést jméno odrůdy. Bohužel, pár lidí mě chce posrat. Mohu přez PM.
Beztak jsem ji nenašel v žádné encyklopedii.

Naposledy upravil 17-10-2010 v 19:06 PM

Old Post 17-10-2010 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 76

tohle je 100 percent genetika. muj minuly jak herer mel vsechny stopicky takhle fialove. dokonce i nektere silnejsi stonky. v kliiidu .) ween

carpe diem

Old Post 17-10-2010 v 19:40 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Ok kdyby to bylo něco závažného určitě by se to projevovalo i jinak navíc tyhle červený řapíky se objevili hned na začátku ještě když byly malinký a skromný... už se asi vybodnu na ty přípravky na změnu PH a dojedu to bez nich...
Btw: Když potřebuji zvýšit PH (aby půda byla víc zásaditá) slouží k tomu přípravky s plusem, že jo?

Old Post 17-10-2010 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 78

Je to zcela normální.
S věkem častější

Plusy, mínusy - na to se nedívej. Označení je kolikrát zrádný.
Plus může být jak (+) pH nahoru, nebo taky označení kyseliny, jako H+

Sežeň si hydroxid draselný, nebo amonný a reguluj to tím.
Nebo si prostě skoč do akvaristiky, řekni jim, že chováš africký cichlidy a potřebuješ přípravek na zvednutí pH

Old Post 18-10-2010 v 01:16 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

ono je dobře, že mají nařervenají řapíky. Pokud ovšem nečervená i stonek. Většinou je to tak, že pokud je řapík čistě bílej nebo-li zelenej tak má kytka přebytek živin. To jak to máš ty je to úplně idealní.

Old Post 01-11-2010 v 05:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Jo, jo kytky jsou v pohodě o tom žádná, sice jich je pár trošku zpoždených v dospívání, ale tak o týden o dva, takže nic hroznýho.
Jinak je mám v půdě s teplotami okolo 27-32 den v noci nevím takových 20-22... vlhkost dobrá.
Přidal jsem teď do zálivky jen upravenou vodu sodou na takových 6.5
Kohoutková mi teče pH 5


Že do toho mluvím......... z kohoutku máš skutečně PH 5? Nějak se mi ta hodnota nezdá. Cituji ze stránek jedné vodárenské společnosti.

Hodnota pH je významný ukazatel jakosti pitné vody. Přípustné rozmezí je 6,5 - 9,5. Nižší pH má voda agresivní, která rozrušuje materiály potrubí a může pak obsahovat více toxických kovů, při vyšším pH je významně snížena účinnost desinfekce vody. Přímé zdravotní účinky na kůži a sliznice se projevují až při extrémních výkyvech pH pod 4, nebo nad 11.

Zkus u někoho porovnat výsledky měření s jiným přístrojem.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 31-01-2011 v 11:01 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3020810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív