Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červenání/fialovění stonků a řapíků rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Že do toho mluvím......... z kohoutku máš skutečně PH 5? Nějak se mi ta hodnota nezdá. Cituji ze stránek jedné vodárenské společnosti.

Hodnota pH je významný ukazatel jakosti pitné vody. Přípustné rozmezí je 6,5 - 9,5. Nižší pH má voda agresivní, která rozrušuje materiály potrubí a může pak obsahovat více toxických kovů, při vyšším pH je významně snížena účinnost desinfekce vody. Přímé zdravotní účinky na kůži a sliznice se projevují až při extrémních výkyvech pH pod 4, nebo nad 11.

Zkus u někoho porovnat výsledky měření s jiným přístrojem.


Taky si myslím, že nemáš ph 5. A věřím, že po přidání plagronu se pH vyloupne někam k 7,5. Mě to doma skákalo ze 7,0 i na 9,5.

Jinak k tomu ladění pH: Kyselinama pH srážíš (děláš to kyselejší) a hydroxidem ho zvyšuješ. Já sem letos poprvé ladil pH zálivky a celou sezónu sem srážel pH kyselinou dusičnou, i když se na květ má dávat fosforečná.

A musím říct, že ta 0,5L flaška mi vyjde ještě tak na 5 sezón

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 31-01-2011 v 11:54 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 82

zdar.urcite to bude genetikou. tenhle rok sem mel kytku a ta mela stonky i rapiky uplne tmave fialovy.byla zdrava, a tenhle rok nejlepsi hvzhled, konzistence i odpal.

Old Post 31-01-2011 v 12:22 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Že do toho mluvím......... z kohoutku máš skutečně PH 5? Nějak se mi ta hodnota nezdá. Cituji ze stránek jedné vodárenské společnosti.

Hodnota pH je významný ukazatel jakosti pitné vody. Přípustné rozmezí je 6,5 - 9,5. Nižší pH má voda agresivní, která rozrušuje materiály potrubí a může pak obsahovat více toxických kovů, při vyšším pH je významně snížena účinnost desinfekce vody. Přímé zdravotní účinky na kůži a sliznice se projevují až při extrémních výkyvech pH pod 4, nebo nad 11.

Zkus u někoho porovnat výsledky měření s jiným přístrojem.


No měl jsem obyčejný lakmusový papírky, ty jsou od výroby oranžový ponořil jsem 1cm do vzorku vody a barva se nezměnila.
Podle toho klíče kde jsou barvy a knim přiřazené hodnoty pH to odpovídalo na 5 nebo 6
Ale spíše 5 protože se ten lakmus nevybělil, 6 má být vybledle oranžová.
Zítra mi dorazí pH Hanna metr tak snad něco ukáže.

Old Post 31-01-2011 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 84

u druhu ktery to nedelaj tak casto nebo vubec se to prisuzuje vetsinou deficitu K nebo kdyz je maly prisun P (korelace s ph muze byt problem spatneho prijmu)..taky ripen ta vyzralost to dela kdyz je starsi kdy funguje prijem uz jinak

barva petioles je purpurova jde az do cervene

Old Post 01-02-2011 v 10:02 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8580870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív