Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 33

Takze Odruda Apollo11xMTF 250W prepnuto kdyz meli cca 20-25cm ted 15den kvetu 65-70cm
Mother Finest prepnuto pri 20-25cm ted 15 den květu od 55-65cm
Hnojeno Home made mix ( Plagron , AH , Bcuzz , BioBizz )
Substrat BioBizz light mix

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 07-04-2006 v 20:48 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spouk007
Nový Člen

Karma uživatele Spouk007 - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 34

Ted mam mometalne 6 kytek 5 noname protoze to je moje first grow tak sem nechtel investovat do nejistoty... 1 blueberry sem si prece jen koupil jako seminko.. po prepnuti na kvet mi to vyrostlo o rovnej metr a pod 600W mi to spalilo vrsky SHIT.. a noname vypadali ze moc neporostou dal ale opak byl pravdou 150 cm mi vyrostla a nevlezla se mi vrcholovkou do skrine nasledovne ji napadly svilisky tak mi roste vedle postele... dalsi 2 noname se ukrutne vytahli uz pri rustu hazelo to patra 10 cm od sebe ale vrcholovky sou tak velky ze se pod nima ty kytky ohybaj po 45stupnu moc se mi nezadarilo priste to bude lepsi

Old Post 25-05-2006 v 10:10 AM
Spouk007 je offline   Profil uživatele Spouk007   Find more posts by Spouk007   Foto galerie člena Spouk007   Click here to Send Spouk007 a Private Message   Add Spouk007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Zdarte me kytky vylezly tak o 10 max 15 cm po prepnuti. Nevim proc tak malo. Cekal jsem vetsi keriky. No co uz. priste budu vedet

Old Post 25-05-2006 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Okno Příspěvek č. 36

Zdravim,
rád bych se zeptal, jak mam poznat kdy mam začít hnojit hnojivem na květ? Jelikož to mam za oknem, tak se asi perioda přepnout nedá:P Kytkám už rostou pestíky a další větve od stonků. Sou starý 4 měsíce Poraďte pls.. Sem bezmocnej !! :'(

Old Post 28-05-2006 v 14:58 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Re: Okno Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Zdravim,
rád bych se zeptal, jak mam poznat kdy mam začít hnojit hnojivem na květ? Jelikož to mam za oknem, tak se asi perioda přepnout nedá:P Kytkám už rostou pestíky a další větve od stonků. Sou starý 4 měsíce Poraďte pls.. Sem bezmocnej !! :'(

Nestresuj,proste im to tam šupni,neublížiš im a ak sa bojíš nedostatku dusíku,tak im sprav coctail(rastové+kvetové hnojivo).
Aj keď deň sa predlžuje(až do 21.6. tuším),takže neviem,či už začnú natvrdo kvitnúť

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 28-05-2006 v 15:15 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 38

Ok, tak jo.. Já myslel jestli se něco s tou kytkou nestane když budu hnojit 'květem' v růstové fázi.. Ďík..

Old Post 28-05-2006 v 15:19 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 39

takze:
spravny rada:White widow matka a klon
substrat:hlina
medium:2x24w osram usporky duluxstar
2x18w (60cm)cool white a warm white(lumilux 2700lm)
hnojjka:rast 2x krystalon start
kvet 1x(zatial) OBM

po prepnuti na kvet mi vyliezol klon az o 15 cm a matka 5 cm....
je vidno ze klony maju vysssi rastovy potencial ako matky.....
je to 25 den kvetu uz to asi neporastie...dufam...
kukni la femme usporky.................

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 28-05-2006 v 16:24 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 40

cau ja mam white widow a prepl jsem to vcera a to melo okolo 20 cisel tak to tak akorat,co tak tady vidim

Old Post 04-06-2006 v 14:01 PM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
streak light
Stálý Člen

Karma uživatele streak light - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 41

JÁ VÁM TEDA NEVIM,, ALE MĚ KYTKY PO PŘEPNUTÍ NA KVĚT MOC NEPOVYROSTLY , MAX TAK 10CM,,,,, A TO UŽ MĚ SRALO,,, MYSLÍM , ŽE HODNĚ ZALEŽÍ NA KVĚTNÍKU, JÁ MÁM OBJEM JEN 3LITRY,,,HNOJKY OD AH,,,,A POSLEDNÍ SKLIZEŇ SEM MĚL KRASNÝ BELADONY, VYŠKA ASI 40CM A NA KAŽDY KYTCE ASI 25-30, VE SKŘÍNI JSEM JICH MĚL 12 A TO MĚ JE JEŠTĚ ŠIKANOVALI 4 ISSISI, U TĚCH UŽ TO BYLO HORŠÍ,,,TY POVYROSTLI VICE,, TAKŽE URČITĚ ZALEŽÍ I NA ODRŮDĚ,,,

Old Post 04-06-2006 v 14:23 PM
streak light je offline   Profil uživatele streak light   Find more posts by streak light   Foto galerie člena streak light   Click here to Send streak light a Private Message   Add streak light to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 42

Kdyz date rizky rovnou na 12/12 (bez vegetacni faze) a pokud nejsou nakvetly,tak vam vyrostou do cca 50cm maximalne.To se vztahuje na objem substratu 0,25L.Pri mensich objemech substratu 150ml dorustaj za stejnych podminek do 35 cm maximalne.Samozrejme u kazdyho modelu je to jinak,ale vesmes se to pohybuje 30-50cm pod 400w lampou.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-06-2006 v 14:29 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 43

btw.nejlepši je mít rostliny tak 20cm od sodíku a hejbat se světlem

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 11-06-2006 v 15:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 44

prepinal som po 10 dnoch na raste. vyska 15-25cm. zatial mam groow roztok, rastlinky budu aj tak rast dakych 20 dni po prepnuti takze ich zatial nejdem brzdit (kym je miesto). v stredu, popripade sobotu menim roztok na bloom. Rastlinky som zastrihol den pred prepnutim, prave koli tomu aby nevyleteli. mozu narast este tak 50cm, potom by mohol byt problem. drip, substrat RW

Old Post 12-06-2006 v 10:56 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majko666999
Nový Člen

Karma uživatele Majko666999 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 45

ja mam rastlinky vysoke cca 20cm pod ziarovkou sodik 250W a pestujem v hline skrinka ma visku cca130cm tak maju kam rastna kvet som ich este neprepol lebo su len dve tak ich chcem este ras zastipnut aby boli hustejsie a o par dni to uz prepnem potom napisem ako to pokracovalo a este by som chcel vediet ako daleko od ziarovky maju byt vrcholce rastlin a ci sa to ma menit po prepnuti na kvet

Old Post 25-06-2006 v 09:01 AM
Majko666999 je offline   Profil uživatele Majko666999   Find more posts by Majko666999   Foto galerie člena Majko666999   Click here to Send Majko666999 a Private Message   Add Majko666999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Majko666999
ja mam rastlinky vysoke cca 20cm pod ziarovkou sodik 250W a pestujem v hline skrinka ma visku cca130cm tak maju kam rastna kvet som ich este neprepol lebo su len dve tak ich chcem este ras zastipnut aby boli hustejsie a o par dni to uz prepnem potom napisem ako to pokracovalo a este by som chcel vediet ako daleko od ziarovky maju byt vrcholce rastlin a ci sa to ma menit po prepnuti na kvet

http://grower.cz/pestovani/navody/l...tleni/2.html#27

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 25-06-2006 v 21:29 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 47

model: AK-48

Já přepínal v 30-40cm a vytáhly se na 100-130 všechny (5ks)

Old Post 12-07-2006 v 17:06 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 48

Orange Bud
Bubler, AH, 400W, lampa 5-10cm nad vrškama
přepnuto při 20cm
konecná velikost 120cm

Power Plant
Bubler, AH, 400W, lampa 5-10cm nad vrškama
přepnuto při 25cm
konečná velikost 100cm


Nevíte jak to je s Mazarem? někde sem četl že se po přepnutí moc nevytáhne

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 23-07-2006 v 13:53 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7052690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív