Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Ionizátor - máte sním někdo zkušenosti , nějaké bližší info ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
ionizátor
Mám/měl jsem ho a funguje/oval dobře
Mám/měl jsem ho a nebyl jsem sním spokojený
Nemám ho,ale věřím,že by to mohlo fungovat
Nemám ho a nevěřim,že to funguje
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Palec nahoru Ionic breeze od GP Příspěvek č. 17


Takže vám tady tu nefungující teorii asi trochu narušim, používáme ionizátor Ionic breeze desktop od GP, je v místnosti s cca 35 rostlinama (ww,jh) který jsou tak aromatický, že jsou většinou už na začátku květu cítit po celym bytě a průběžně se smrad rozleze až do chodby před byt, takže na návštěvy si nikoho neznámýho rozhodně vodit nemůžem Teda nemohli protože tahle věcička nás zbavila absolutně veškerého zápachu, nesmrdí to nikde, ani na chodbě, dokonce to vůbec nesmrdí ani v tý místnosti kde pěstujeme, až když se čuchne ke kytkám tak jsou cejtit. Kytky nevypadaj, že by jim to vadilo, je tam už měsíc. Takže nevim jak je to s ostatníma značkama, ale můžu říct že tenhle funguje 100%.

Naposledy upravil wilda 19-03-2006 v 11:33 AM

Old Post 16-01-2006 v 10:06 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 18

wildo to jsi asi prvni komu to likviduje pach....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-01-2006 v 10:49 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 19

já jsem to tady pročítala a stejně jsem ty rozdíly moc nepochopila, jen to o čem se řiká že je ionizátor jsou vlastně ty ozonizátory. myslela jsem že to je ionizátor když se to jmenuje ionic a o ozonu tam nikde neni ani slovo. je pravda že je kolem něj trochu cejtit. ta životnost 8 měsíců platí jen pro tu germicidní uvc zářivku, samotná záruka na přístroj je 5 let. nicméně pro mě rozhodující není co je to za druh, hlavně že to lahůdkově funguje.

Old Post 16-01-2006 v 11:27 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 20

já přece neříkám že to pochopit nechci spíš nemůžu resp. chápu ty rozdíly ale pak nechápu proč teda prodávaj ozonizátory jako ionizátory
rostlinám to zatím za měsíc provozu nevadí, sledovala jsem to (taky jsem si nebyla jistá, jestli jim nebude vadit v noci ta modrá kontrolka) ale vzhledově žádný změny, ten přístroj stojí aspoň 2 metry od nich a ozón je cítit velice slabě jen přímo u něj takže se neobávám že by je to mělo nějak poškodit, navíc je tam větrání takže se nebojim ani já. a to že to likviduje veškerej pach je zcela evidentní, neni cejtit oproti předchozímu pachu tak nehoráznýmu žes to cejtil v celym bytě NIC.

Old Post 16-01-2006 v 13:15 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 21

ionizator sem...ozonizator tam....
a co vlastne realna skodlivost ozonu....
doporucuji:
http://www.ozon-generator.cz/ozon.html
http://www.ozonzlin.cz/ozonizatory-pristroje.php

ba i svete div se u nas se nepouziva k desinfekci pitne vody pouze chlor...ale i ozóón

kimehc: oooj...job ynram......mat rotazinozo mes rotazinoi

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 17-01-2006 v 01:47 AM

Old Post 17-01-2006 v 01:34 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 22

ozón se taky naprosto běžně používá v kosmetice, i mě ho několikrát aplikovali na obličej a nezmutantněla jsem

Old Post 17-01-2006 v 08:40 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 23


ponekud starsi teslackej komunistickej - ale funkční

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-01-2006 v 09:22 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

Konecne jsem se dokousal az nakonec.Rozdil mezi ionizatorem a ozonizatorem je jasnej.
Ozon je schopnej zlikvidovat prakticky vsechny bakterie a plisne,vytvari sterilni prostredi stejne jako UV lampa.Pouzival jsem ho v akvaristice pro desinfekci vody a nemelo to chybu.Ozonizatoru verim na 100procent.Ani bych se nebal skodlivosti pro cloveka,protoze koncentrace co by vam neco udelala je hodne velka.Ozon se pouziva treba i ke sterilizaci lahvi v pivovarech a jak uz bylo receno na desinfekci pitne vody.Ozonem se daji v akvaristice zlikvidovat prakticky jakekoliv nemoci puvodu baktrialniho nebo plisnoveho.Nikdo tomu nechtel verit,ale svete div se ono to fachalo bez jakejchkoliv chemikalii.Kdysi jsem si ozonizator sam vyrabel podle nejakyho planku.Prakticky to bylo trafo na 2000V a pak sklenena trubice ktera byla z vnejsi strany a z vnitrni polepena alobalem.Na kazdou tuhle polepenou cast bylo privedeno vysoke napeti.Uvnitr vznikal ozon kterej se vhanel vzduchovacim motorkem do akvarka.Ozon rozezira vsechny gumy(uplne se rozpadnou).Hlava me z nej nikdy nebolela.Ma jednu obrovskou nevyhodu - ozon je i v minimalnich koncentracich pro rostliny toxickej.Takze je pro nase ucely nepouzitelnej.Tyhle ruzny pracky vzduchu vetsinou fungujou na kombinovanym principu -ozonizace/ionizace.Jinak taky myslim ze jenom ionizator muze tezko zlikvidovat pachy.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-01-2006 v 10:58 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 25

Drevo-Kocur - V praxi skodlivost ozonu na rostliny overenou nemam.V kazdym pripade jsem to cetl tady http://www.sci.muni.cz/~fyzrost/index_pr.htm .Kdyz se tim prohrabnes tak si to najdes a uvidis co tam pisou o ozonu.V kazdym pripade to jsou fakta..Samozrejme to plati na rostliny vseobecne protoze to neni test vlivu ozonu primo na cannabis..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-01-2006 v 12:08 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

Drevo-Kocur - Spis jde o to,jak velka koncentrace ozonu je uz pro kytky skodliva a samozrejme i o to,jak vykonnej ozonizator ona ma.Co ja vim,tak vykonnej ozonizator nekoupis za min jak za 15 000Kc.Takovy ty za 3 litry jsou fakt jen takovy hracky ktery jsou nanejvys na 1 akvarko..S takovym ozonizatorem to bude ve skrini fachat asi tak jako kdyz si budes CO2 vyrabet pomoci kvaseni..Tomu se musim vzdycky smat.He he..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-01-2006 v 12:55 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 27

džo už se těším na fotoseriál blesků a třesků.........postav nějakej větší tak 2-3 trafa z televize

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-01-2006 v 16:16 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 28

kimehc - Bude to fachat jen chvilku (par hodin).Musis mit tenkostennou komoru a trafo ktery dava cca 2000V/20ma...Ver tomu.Nedelam si prdel,par jsem jich postavil...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 27-01-2006 v 21:42 PM

Old Post 27-01-2006 v 21:26 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 29

Wow, fandim, a pridavam toto:

http://www.overgrow.com/edge/showth...ne?pagenumber=2

A pro veverku (aby se na me nezlobila) dodam:

-Rikaj ze ozinatory jsou nebespecni, a kdys zabijou plisne a jine microorganizmy tak tem bunkam logicky budou delat podobne (Vedecky prokazano, blah, blah, blah).
-A ze zapnutej ozinator na dlouho v boxu zabije kytky.
-Jeden spusob je mit odelenou malou mistnusku->ventilace ven z growboxu->tam vyrabet ozon (klidne hodne/skodlivej limit)->a pak ventilaci nekam ven.
-Take ale rikaj ze dalsi dobry spusob je jak navrhujete z elektrikou, mluvi se o trafu 5000-10000 V,(nejspis cim mensi Volt o to min ozonu, (minimum V hranice by mela bejt protoze je to technologie a ne priroda). Rikaj ze prave proto ze to funguje jenom par hodin tak se to muze dat do mistnosti z kytkama, ale asi se musi hlidat ppm.

Par zajimavustek:
http://www.uvonair.com/cd-1200.html
Metry:
http://www.lenntech.com/ecosensor.h...CFQhhMAodjjd8qQ
http://www.analyticon.com/analytico...%20Catalog2.pdf

Bude se muset prost vychitat concentrace aby to nic velkyho nezabilo/neposkodilo, a vsechno malilinky ukrizovalo.

Maximum:
0.2 milligramu ozonu na m3 (mg/m3)
anebo
0.1 cast ozonu na million casti vzduchu (ppm)

z
http://www.overgrow.com/edge/showth...ration+of+ozone

Good luck...

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 28-01-2006 v 14:50 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

Od 5000V vejs uz ti budou praskat vsechny trubice.Na komoru kde chces provadet vyboj je potreba specialni material.Zadny obycejny sklo to nevydrzi.
Pokavad pouzijes trafo o 2000-3000v v pohode ti bude stacit uriznuta trubice ze zarivky .

Jinak ty maxima a minima ozonu se mi hrozne libej,ale jaksi kdyz si ten ozonizator vyrobis,tak ani nahodou nebudes schopnej odhadnout kolik ozonu dava.To je zakladni problem s kterym jsem se potykal taky.Nikdy nebudes vedet kolik PPM ozonu vlastne vyrobis a to je pruser..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-01-2006 v 16:26 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 31

Presne tak Jahudko!
Nejlevnejsi metr co jsem nasla je za 7.500kc. A levnejsi se asi o moc nenajde, prohledla jsem i e-bazzary. Ti weby co jsem dodala drive nemaj ani ceny, coz znamena draho. Bez metru bohuzel muzes vsechno spalit, a otravit i sebe, kocku, atd.
Pokud se povede ozinator:
Komora by byla asi nejlepsi, ale pozor kam budes mit odtah---> Melo by to bejt dost mimo vsechno, a samozrejme ne pod oknem ci neco takoveho.
Alternativa k metru:
Aby jsi mohl vedet ze ti z mistnustki neutika ozon:
Karticky na jedno pouziti, ctyri v baleni
http://www.sharperimagebest.com/sm109.html
Dovoz po evrope

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 29-01-2006 v 02:30 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 32

a jeste literatura o ozonu: http://www.rexresearch.com/ozonther/oz1indx.htm

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 30-01-2006 v 18:29 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2942950 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív