Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Konstruktivně-kriticko-diskuzní thread k vyjasňování MOD vs. USERs interakci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 145

suhlasim s Locusom a Praxerom

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 24-05-2006 v 22:47 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

pervitin je sračka, ale nevim, proč by se o něm nemělo mluvit

Old Post 24-05-2006 v 23:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 147

jee - sorry sem to po konzultaci chtel otevrit uz vcera, ale zapomnel jsem na to
opened now
ocekavam seriozni debatu .-)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-05-2006 v 09:36 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 148

z vlastní zkušenosti chcete-li praxe:
....jako perník byl velmi "hustá" zkušenost....
...fakt je že na ty zážitky během nějakých 6 let nezapomenu...
pamatuji si "záseky" jež trvaly několik dnů....jednou i mrknutí mi trvalo 11 hodin (během letování)....několikahodinové souložení ....
no a teď...usínám 2 hodiny, stačí mi 6 hodin spánku...furt musím něco dělat-prostě hyperaktivita přetrvala (jak by řekli znalí flashback)

naštěstí jsem s tím prostě neměl problém přestat...před cca 2 rokama jsem se na to vykašlal...nějak mě to přestalo bavit....

Tudíž si myslím, že takováto dizkuse sem na grower nepatří!

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-05-2006 v 00:26 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Rappa
Může si carlos zjistit IP základních a středních škol a zabanovat jim IP adresu jako opatření proti vnikání mladistvých growerů na fórum?


IMHO by stačilo na základní školy rozeslat mail, informující o tom, že se webmasteři z www.grower.cz snaží zamezit přístupu nezletilým osobám, ať si proto jejich kantoři výpočetní techniky zamezí přístup na tento server individuálně.... navíc by to byl bod pro server X policii

!

Po pár letech zpět.

Old Post 27-05-2006 v 10:39 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 150

Podle názvu trýdu napíši tedy sem:

Který hňup mě mázl jako che0pse za to, že jsem si udělal v podpisu prdel ze svého věku? To mě máznete, když tam napíši, že mi jsou 2 roky? To si myslíte, že jsem takovej trotl a nevím, že sem 18- nesměj? Vy máte tedy smysl pro humor!! Bando!!

Old Post 01-06-2006 v 15:25 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 151

woe,, kdyz tady nekdo se smyslem pro humor napise, ze proda 400g huleni, tak bude smazanej taky - sorry, ale jak jak ma nekdo poznat, ze si delas prdel?????
ps - sem te nemazl, ale kdyz nekde vidim nejakej takovejdle vek v proofilu, tak mazu taky .-)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 01-06-2006 v 15:47 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Dude
woe,, kdyz tady nekdo se smyslem pro humor napise, ze proda 400g huleni, tak bude smazanej taky - sorry, ale jak jak ma nekdo poznat, ze si delas prdel?????
ps - sem te nemazl, ale kdyz nekde vidim nejakej takovejdle vek v proofilu, tak mazu taky .-)


Presne tak,podle ceho jinyho by se asi mel MOD ridit?Kazdej muze rict ze si delal jen prdel.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-06-2006 v 15:56 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 153

ITALIA/che0ps: Na co cekas? Cely Grower je prolezly nactiletyma typkama, kteri neumeji nic nez jen kecat nesmysly a machrovat. Jasny, neni to tvuj pripad, ale snazime se pred timhle chranit. Existence Groweru je vice ci mene zavisla na tom, ze sem nelezou mladosi nebo se s tim aspon nechlubi. Kdybychom se meli s kazdym predtim, nez ho vyhodime, vykecavat, tak nedelame nic jineho. Tak se nediv, ze tu nikdo nema cas zamyslet se nad tim, jestli si dotycny nedela nahodou legraci, aby pobavil mody a predevsim sebe. Vis, ze sem 18- nesmej a stejne si to tam napises. Hmm, jinak to skoncit nemohlo. Po dohode s Jeduli jsme te smazli, protoze uz na tebe nekdo hodil echo, ze mas v profilu 16 let. A co ma udelat takovej mod, aby si ho pak nedobirali, ze tohohle a tohohle smaznul, protoze mu nebylo osmnact a tohohle nechal, i kdyz ma v profilu 16?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 01-06-2006 v 16:29 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 154

No, že jste si toho všimli až teď co se dá dělat. Doufám, že mě nemáznete znova. No, koneckonců jsem před maličkou chvílí osobně mluvil s krtek 007 a na doporučení Jahudky jí ukázal občanku, tak se jí poptejte

A tak se zeptám, jak to dopadne, když si do podpisu napíšu, že mi jsou 3 roky??

Díky za odpověď

Old Post 01-06-2006 v 17:02 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od ITALIA

A tak se zeptám, jak to dopadne, když si do podpisu napíšu, že mi jsou 3 roky??

Díky za odpověď


Budes smaznutej,co jinyho

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-06-2006 v 17:04 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 156

I ty jeden ftipálku tak já to zkusím, jdu na to.

Old Post 01-06-2006 v 17:16 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 157

jarda xxxl si myslim že ma doživotny ban na groweru a skôr ci neskor ho jeho blbost prezradi sama pretoze jak uz som pisal potrebuje dav fanusikov medzi ktorymi sa potrebuje citit jako king a ked niekto nahodou nesuhlasi z jeho velicenstvom zacina sa prava vojna aj na zive.cz

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 01-06-2006 v 18:01 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 158

gona, nehul tolik!!

Old Post 01-06-2006 v 18:12 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 159

Krychle a Jedu, omlouvám se za toho hňupe, páč vás znám a vím, že jste pohodáři.
Ale, teď ke všem modům, při zadávání údajů při registraci a následném vyplňování profilu by mělo zářit okénko " všechny údaje musí být vyplněny pravdivě". Jinak je nelze brát vážně a už vůbec by jejich obsah neměl vést ke "smazání" účtu!!

PS: Dude, ale nepovídej, ty nikoho nemažeš!

Old Post 01-06-2006 v 23:43 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 160

All your bases are belong to us! Pochop, že přítomnost toyů tento server ohrožuje a při odůvodnělém podezření, že se o nezletilého toye jedná, bude taky smazán. Když někdo napíše "Co mi může udělat policie, když mě chytnou s hulením a je mi 17" tak to je odůvodnělé podezření a nikdo se nebude ptát, jestli to myslel vážně nebo je to jen nepochopený vtip. Nebyl by to první případ, kdy si nějaký trouba napsal do profilu svůj skutečný věk menší než 18

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 01-06-2006 v 23:51 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6962990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív