Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » punkout 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 17








update

tak konecne som dorobil vsetko co som mal na plane. vsetko na strome je hotove. vazne mi to dalo dost roboty ale vysledok dufam bude stat za to... mam tam tri kyble zo samozavlazovanim a jeden maly 2 litrovy kyblik pre jedneho odpadlika. s tym este neviem co spravim. ale asi na strom prirobim este jeden kybel. bola by skoda taky paradny strom nevyuzit naplno. v kybloch som namiesal zem: 1 diel perlitu, 2 diely cernozeme a 1 liter slepacincov... bola to haluz vsetko vytahovat na ten strom, ale zapad slnka je tam prekrasny. ta jedna nezakopana rastlinka asi pojde kamosovi, ale kybel urcite nebude dlho prazdny.

Old Post 14-05-2006 v 11:49 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 18




s tej rastlinky na poslednej fotke som spravil nejake klony. zda sa ze sa prijali, lebo uz tri dni rastu..

Old Post 14-05-2006 v 12:02 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 19

Zderec zatim to vypada nadherne. Zajimalo by me jakym zpusobem vytahujes kyble na strom.
Nevim jak je to ve skutecnost, ale zda se mi ze ti na ty bocni kyticky nejde moc svetla. Mel by si alespon trochu poohybat horni vetve.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 14-05-2006 v 13:34 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 20

to ges: bolo to fotene pri zapade slnka, a trochu som tienil aj ja svojim telom, ale vyuzitie slnka je tam asi tak na 85%. slnka je tam teda dost. akurat som z tadial prisiel a urobil som si tam flek pre este jeden kybel
kybel vytahujem tak ze som si hore o konar uviazal lano. to je tam zmotane hore. vyleziem tam a lano pustim dole kamosovi...ten mi uvize vsetko potrebne co chcem a ja si to hore vytiahnem. robil som to po castiach najprv prazdne kyble, potom vodu do spodnych a nakoniec hlinu do vrchnych... rastlinky prisli na hotove...

to locus: ta juta sa vody ani trochu nedotyka. dolny kybel je zabaleny len po okraj a horny tiez. na hornom je spravena taka suknicka z jutoviny, a ked ho nasadim na ten spodny kybel tak scasti nou zakryjem aj ten. a v hline v hornom kvetinaci je iba asi tak dva cm pod povrchom substratu. takze s tymto problem myslim nebude dnes sem este hodim par foto s mojej dalsej casti osadenstva. sice nie na strome ale su pekne

PS: diky za karmy. rastu zdar

Old Post 14-05-2006 v 17:09 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 21





tak prikladam slubene fotky dalsieho osadenstva. to su tí utopenci, co som spominal uz davno. napodiv z dvanastich vyzera tychto sedem dobre a myslim ze sa schopia a budu rast dalej .

Naposledy upravil PUNKie 16-05-2006 v 04:41 AM

Old Post 15-05-2006 v 19:38 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kytecka
Nový Člen

Karma uživatele Kytecka - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 22

..tak tomasko svarni vidim ze bude po sezone husto...uz sa tesim ked ma pozves,zoberes gitarku a ja bongo a sup na bongo vodni...hahah...kytecky su vazne super..nadherna je ta mala kosata..peace aj tebe..

...vela ludi robi veci ktore robit nema, a preto robme veci ktore robit mame...

Old Post 16-05-2006 v 10:41 AM
Kytecka je offline   Profil uživatele Kytecka   Find more posts by Kytecka   Foto galerie člena Kytecka   Click here to Send Kytecka a Private Message   Add Kytecka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 23

prosiiim o radu....
bol som dnes na strome, kytky rastu ako sialene a vyzeraju zdravo(foto hodim buduci tyzden ), ale problem je v tom ze v jednom kybli, nastastie v tom kde este neni nic zasadene sa mi usadili mravce. mal som v tom kybli hlinu a na nej polozene vreco z hlinou, to som zdvihol a pod nim sa to len tak hemzilo. bojim sa, ze ked tam nasadim kytku, tak mi to zozeru alebo proste nejakym inym sposobom znicia. myslite si to tiez? alebo to rastlinke nebude vadit? a neviete, cim by sa dali z tadial odstranit tak, aby tam uz nelozili a prestahovali sa?

prosiiim piste RASTU ZDAR

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 18-05-2006 v 19:14 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 24

a myslite, ze ked tam do toho kybla s mravcami zasadim rastlinku, prezije????nebude jej to vadit?
aspon prevzdusnia podu

mimochodom dnes som bol pozriet rastlinky a cakalo ma pekne prekvapenie. rastu ako z vody. teraz maju idealne podmienky - rano sprchne, okolo jedenastej sa potrhaju mraky a zacne zhavit osskar az do vecera. vodu aj slnko maju a vyzeraju velmi dobre. mam ale podozrenie na tu vacsiu, lebo rastie vazne nejako rychlo - dufam ze to nebude samec zatial jóha

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 20-05-2006 v 21:50 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Škůdci LIKVIDACE Příspěvek č. 25

Souhlasim s phrralem a dát tam novou hlínu. Ty svině mravenci by vožrali kořeny a kytka by umřela

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Naposledy upravil Daveid 23-05-2006 v 11:23 AM

Old Post 23-05-2006 v 11:03 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 26

dnes som bol pozriet kytky...rastu ako sialene dnes som vyriesil problem s mravcami. riesenim bol kupeny postrek, volalo sa to tusim AGRIOL DELTA (tusim). stal 75 kaciek a funguje skvelo. nastriekal som to do toho kybla s mravcami a o chvilu ani pohyb clankonozca. postriekal som aj okolne konare stromu a aj samotne rastlinky, bo im ten postrek neskodi

ozi, ked som liezol na stroma bol som tak v polke, na vrcholec pri moje rastlinky pristál Mysiak Horny. chvilu som sa nehybal a pozoroval ho ale akonahle som sa pohol, zbadal ma a uletel . bol to pekny zazitok a boldost velky ....
peace

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 23-05-2006 v 19:39 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 27

ktore su vysadene v zemi, nie na strome. uz som pisal, ze raz prisla hrozna burka a spadlo z neba vela vody a kyti boli este male. dva dni boli cele zaplavene vodou.preto ich volam potapaci . ani som neveril ze prezju a pozri na nich. teraz su uz omnoho vacsie. teraz mam akademicky tyzden, takze ked prestane prsat, behnem spravit nejake foto a behom tyzdna su tu . čuz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 28-05-2006 v 10:50 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 28











a je tu foto report

1.) dnes som bol pozret na pozemnu posadku a zistil som ze zo siedmych rastlin mi ostali dve, ktore si tie kurvy čorkarske nevsimli. ale tymto dvom sa dari dobre. su sice dost vodove ale rast budu
2.) tie iste zboku

dalsie fotky STROM ...no koment

na poslednej fotke je klon...mam uz len jeden, bo druhy som dal do daru

...ako to hodnotite?
ČUZ:PEACe

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 30-05-2006 v 20:08 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 29


nudim sa tak som v Painte spravil zivotopis mojej najoblubenejsej
mimochodom som sa rozhodol, ze idem osidlit dalsie dva stromy. dufam ze to vyjde, bo mam teraz maturu a som plne vytazeny ale co by som ja pre ganju nespravil growu zdar

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 31-05-2006 v 19:40 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 30

Ako to hodnotim?..no na K+

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 31-05-2006 v 19:52 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 31

do faka. vonku je uplne zle pocasie a ja som bol 5 dni odcestovany. vraj fukal poriadny vetrisko tak sa o ne dost bojim. dnes uz nestihnem lebo zajtra rano mam ustne. zajtra podvecer tam ale vybehnem skontrolovat tak drzte palce, ze sa rastlinkam nic nestalo čuzz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 04-06-2006 v 17:58 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 32

tak dnes osm to bol skontrolovat a vyzera to v pohode. vietor ich nijako neposkodil...co ich nezabilo to ich posilni
...ale na jeden vrcholcek, prave tam kde sa vyvijaju nove listy mi nakvapkala živica (smola) z tej borovice. kvapla presne dostredu. nevedel som co s tym mam robit, bo si myslim ze uz to asi neporastie ked to stuhne a nebude mat kyslik. zivica sa nedala dat dole bez toho aby som neposkodil tu vetvu. co mam s tym spravit??? mam to zastrihnut, alebo nechat tak??. peace. čuzz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 05-06-2006 v 19:18 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2016 - Out 2016... - 3 odpovědí
25-10-2010 - První out - 2010 - 20 odpovědí
07-10-2010 - unknown outdoor 2010 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4295770 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív