Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » punkout 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 33

Si myslim, že když to tak necháš, že by se to mohlo začít větvit samo a jestli už tam axiální větvičky máš, což asi jo, tak začnou mrtě rust. Ale tak je to muj názor a nevim jak to doopravdy bude. Jestli to tak necháš a zkurví se to, tak abys to na mě pak nesváděl
Jinak když to zastřihneš, tak tím nic nezkazíš.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-06-2006 v 19:24 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 34

dvaja clenovia pozemnej posadky uz niesu pozemna ale stromova posadka. dnes som ich presadil na strom do toho volneho kybla. sice su dve v jednom kybli , ale lepsie akokeby mi ich ukradli. ostatnym rastlinkam sa dari dobre. aj napriek zlemu pocasiu.
z toho najvecsieho kriku som dnes spravil klon a budem ho zatemnovat, bo mam podozrenie ze je to samec, tak mi drzte palce aby nebol.

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 07-06-2006 v 20:37 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 35

Ya zatial na samcow možem klopat na drewo.
Z asi 12 kitiek čo mame spolu s Petrom zatial šecko samice.
Su už hadam na tolko welke,že samci by boli wykweteni.
Foto hadam w najblišey dobe už urobim.

Ale stala sa mi nedobra halus.
Asi už 45 cm. vysoku,nadhernu NLX-ku mi dačo na zemy
w takych peknych kričinach wykopalo.
Najprw som myslel,že to naky člowek,ale ona bola ay
s korenom a zwadnuta pohodena hned wedla.
Kua to čloweka nasere,bo ta kitka wypadala fakt nadherne.
Ale čo už,ako wrawiš wyššie,čo nás nezabiye,to nás posilní.

Ale tebe ay twoyim kitkam želam pekny žiwot,bez podobných nepriemnosti.Maš peqne osadenstwo na strome,držim palce
a hodne slnka. . . NAZDAREQ

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 09-06-2006 v 18:29 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 36

vivat tree grow. rastlinky sa maju super a dnes dostali prvu davku hnojiva. mohol som hnojit uz aj skor, ale az teraz som si zohnal hnojivo. zmixoval som tieto hnojky - hnojivo na muskaty, hnojivo pre kaktusy, cererit a hnojivo pre citrusy. sak uvidime co to s nimi zrobi . rastu vsetky vynikajuco ale zase su problemy s tymi skurvenymi mravcami. zabydluju sa do dalsieho kvetinaca. este zriesim ten postrek na nich, bo ma uz dost seru. zda sa ze sa moj tohtorocny grow uz ustalil a uz nebudu ziadne zmeny . a kompletnu stromovu posadku bude tvorit 10 rastliniek. aj s jednou od kamarata co mi dal dnes , bo odchadza prec a nema sa o nu kdo postarat...tak som ju adoptoval. na strom pojde este jeden kybel . - ja by som tam dal este aj 10 kyblov, ale uz tam neni priestor. tak joha groweri a drzte palec

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 14-06-2006 v 21:34 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 37





tak a je tu aktualizacia aj s novymi fotkami. nech sa paci...
prva rastlinka na moje prekvapenie prerastla vsetky ostatne. fimko sa na nej podarilo na 5 casti a vidiet to. uz ma cca pol metra. rastlinky dostali papanicko v podobe rozpustneho siranu amonneho. dari sa im a taketo pocasie ake je uz dva tyzdne im ocividne dost pomaha. sak posudte sami.....................

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Naposledy upravil PUNKie 21-06-2006 v 07:25 AM

Old Post 20-06-2006 v 21:55 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 38




druha rastlina sa drzi skvelo, ale nechapem, preco aj ked je uz taka velka, stale jej rastu len 5-cipe listy. bude to asi genetikou, to neovplyvnim.alebo nie?.....co myslite?
priemer stonky je cca 1,5 cm. uz som zacal s ohybanim.

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 21-06-2006 v 07:30 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 39




a tu su ostatne rastliny:
1.) šalátovka
2.) hácečko
3.) dvaja presadeny utopenci
.........mimochodom, ospravedlnte moje fotky, bo ked vyndem hore, dost sa mi z toho trasu ruky a pohyblivost tam tiez nieje bohvie aka

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 21-06-2006 v 07:34 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 40




a tu su celkove pohlady na strom........my paradise
čuzzz, a nech rastu

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 21-06-2006 v 07:36 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 41

Zdarec jaka je vyška tvych rotlin, dost rychle ti vyrostly. Uz jsem zvedavy jak vypadaji moje, dva tydny jsem u nich nebyl tak snad nak prezily ty strassne vedra.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 22-06-2006 v 06:37 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 42

No krasa,sleduju tve kyti a vazne krasne povyrostli!Tak jim a tobe taky posilam k+! Mas to vazne pekne zastipovany!

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 22-06-2006 v 20:52 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 43

no rastu teda fakt rychlo...bolo proste idealne pocasie asi dva tyzdne a este stale je. takze este rast budu dost. niektore dni narastly aj 3-4 cm za den. a stonky bujneju.
...dnes som si zohnal krystalon ana plod a kvet do buducnosti. len zase su problemy s mravcami. v troch malych kvetinacoch su tri mladatka SuperSkunku a tie planujem dat do tej hnedej nadoby. je tam zatial iba hlina a nejaky material (flase, postrekovac a tak) a uz sa donho pustili mravce. zase som kupil ten postrek proti nim. zriedimj ho do vody a prelejem s nim napadnute kyble a sand sa tam uz neukazu - kurvy . čuzz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 22-06-2006 v 22:30 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefue
Stálý Člen

Karma uživatele stefue - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 44

Pěkně osazené stromy... A máš opravdu zajímavý mix hnojky, rostou dobře.
K+ a fuck bush too

Old Post 23-06-2006 v 11:27 AM
stefue je offline   Profil uživatele stefue   Find more posts by stefue   Foto galerie člena stefue   Click here to Send stefue a Private Message   Add stefue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 45


smutna spravicka. ta najvacsia a najkosatejsia kytka dnes ukazal svoje gule . uz sa susi u mna doma a je pripraveny na nejaku dobrotu.

.......nepoznate niekdo nejaky skvely recept. rad by som skusil cokoladku spravit. nepoznate niekdo na nu recept?ak hej mohli by ste mi ho sem helfnut...pripadne pm. diky.čuzz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 26-06-2006 v 21:15 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 46

predvcerom sa prehnala v noci nad nasou oblastou strasna smrst a hrozny vietor...lamalo stromy v hore a moje rastlinky na jednom z nich. viete si predstavit ako som sa o ne bal??? dnes som sa tam konecne vybral skontrolovat. vsetky kyble boli uplne doohybane a krive a povysmykovali sa niektore...este stastie ze to tam mam tak dobre zaistene a pripevnene. trochu som ich ponapraval.
...rastlinky prezili skoro vsetky. len jeden superskunk - mladatko sa zlomil pri vrcholci ale vyzera ze este rastie dalej, bo sa taha za svetlom...
na tej najkrajsej rastline sa uz od dneska robuia male palicky. je nimi cela obsypana a je fakt husta. to bude asi moja best rastlinka tejto sezony. ked zozeniem fotak od janciho tak sem hodim fotky.
zatial čuzz

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 28-06-2006 v 20:50 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janci
Nový Člen

Karma uživatele janci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 47

ze zozeniem fotak od janciho,,vsak v poho,,ked bude slniecko palit,,hned aj ideme

Old Post 29-06-2006 v 13:12 PM
janci je offline   Profil uživatele janci   Find more posts by janci   Foto galerie člena janci   Click here to Send janci a Private Message   Add janci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 48

a vcera vecer sa zase prehnala nad stromom jedna vacsia burka. tentoraz to nedopadlo tak dobre pre jeden maly superskunk. ostali len dva a tie som presadil do toho velkeho hnedeho kvetinaca. ostatne rastu v pohode ale vietor mi to tam rozne poprehadzoval a dokrivil takze som to dnes musel opravovat. opravil som to ale pre jeden kvetinac miesto neostalo...uvidim ako to poriesim

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 30-06-2006 v 11:47 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2016 - Out 2016... - 3 odpovědí
25-10-2010 - První out - 2010 - 20 odpovědí
07-10-2010 - unknown outdoor 2010 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0667390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív