Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Transport zivin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Transport zivin Příspěvek č. 1

premysleli jste nekdy jak ziviny cestuji telem rostliny?
vzhledem k tomu, ze chci zkusit pestovat vzhuru nohama, tak me zajimalo jak to tam natece....

zatim to je napul v hlave a na pul v rajceti, takze:
k barveni jsem se rozhodl pouzit florescentni indikatory, ktere se velmi snadno prokazuji i ve fakt malinkatym mnozstvi a relativne snadno...
tudiz ta barviva jsou florescein (ozkouseno, neskodi rostlinam, nemeni mou meritelne ec, nemeni ph, prokazatelnost....v miliontinach), dale alizarin (to same)

prokazani indikatoru je snadne....staci svetlo o urcite vlnove delce, kdyz posvitite na rostlinu, potazmo list, plod, rez plodem, seminkem, mikrobiologicky preparatem, tak tento indikator zacne floreskovat...zarit....
florescein....zelene
alizarin.....zlute
....zatim tedy nemam potrebne svetlo (o dane vlnove delce), ale doufam, ze to rozeznam v ruznych castech rostliny, v ruznych koncentracich
ALE:
netoxicnost indikatoru jsem pouzil 1.sebe (snedl jsem malou lzicku a cural pod fialovou zarivkou (uv)....fakt to fungovalo, prezil jsem a svitili mi......:-)
2. vypestoval jsem rajce, ktere jsem zaleval vodou s pridavkem indikatoru....a rajcatka normalne ve slunicku sviti zelene...staci jej dat do sklenicky...a sviti....
-------------------
je spousta zajimavych dat, ktere me napadly k mereni az po rozkrojeni toho rajcete, a proto nez to zkusim na moji kyti, tak si to chci vsechno ujasnit....
zajimava urcite bude rychlost transportu zivin...
....dale by....taky mohli byt fakt drsne zajimavy makrofota
....rozlozeni zasob
....kdy hnojit....
....jak dlouho se kytka cisti...

.....mate jeste nejaky napad?
.....nebo slyseli jste o necem takovym resp. zkouseli jste to?

diky

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-10-2005 v 19:24 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Co? - Nekde jsem o tyhle problematice cetl.Myslim ze to byl link primo od tebe cece

http://www.pef.zcu.cz/asc/pef/kof/c...00/rostliny.htm

Kazdopadne jestli to budes overovat tak ti fandim...
Hlavne to poradne zdokumentuj.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-10-2005 v 20:15 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 3

Mrkni do mejch odkazů:pěstitelské prazáklady,doporučuju tu knihu o které se tam zmiňuji

+ tenhle link: http://www.sci.muni.cz/~fyzrost/index_pr.htm

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 18-10-2005 v 07:23 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 4

jenom co me tak napadlo tady tak tam pisou: Protoze vsak je kridlo lehce prohnute, zacne se brzy otacet kolem sve osy. Jeho osa otaceni ale neni stabilni, na kridlo pusobi ruzne sily. Je to krome tihove sily odpor vzduchu, ktery trochu brzdi pad semene a soucasne zpusobuje jeho rotaci.
kdyz uz by to melo byt ocima fyzika, tak co teda brzdi pad kridla krome vzduchu??
peace

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
Janxu - ja tam teda nikde nevidel ze by jeste neco jinyho nez vzduch melo to teleso brzdit.Jak na nej pusobej ty sily tak tam jde jenom o to,ze meni proste osu otaceni..Nevidim na tom nic nelogickyho...

ne, ja myslel, ze kdyz by si mel tu vrtuli ve vakuu, tak ji pustis a ona ti udela proste bum, protoze ji nema co brzdit. tak jak to kridlo muze "trochu" brzdit vzduch?? pak ty dotazy smaznu, nebudu to tady zbytecne zalepovat OT. jenom mi nekdo vysvetlete, co jeste by mohlo brzdit pad onoho telesa...
peace

FIRST INDOOR 150W

Naposledy upravil Janxu 18-10-2005 v 21:06 PM

Old Post 18-10-2005 v 17:25 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

Janxu - ja tam teda nikde nevidel ze by jeste neco jinyho nez vzduch melo to teleso brzdit.Jak na nej pusobej ty sily tak tam jde jenom o to,ze meni proste osu otaceni..Nevidim na tom nic nelogickyho...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-10-2005 v 18:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7922290 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív