Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 849

Jurgiano: Já bych s tím zkusil třeba tak 1ml zezačátku a když to bude OK a nic to rostlinkám neudělá,tak zvyšovat.Myslím si,že by to mělo být v pohodě,ale důkladně protřepávej.

Old Post 13-08-2013 v 14:10 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypno 808
Nový Člen

Karma uživatele hypno 808 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 11  

Hnojiva Příspěvek č. 850

Zdravim , používám hnojiva : Advance Hydroponic of Holland , hnojím jednou týdně na květ a chtěl bych se zeptat jestli by se to dalo s kombinovat s hnojivem Bio-bloom od Bio Bizz .

Old Post 25-08-2013 v 14:58 PM
hypno 808 je offline   Profil uživatele hypno 808   Find more posts by hypno 808   Foto galerie člena hypno 808   Click here to Send hypno 808 a Private Message   Add hypno 808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 851

Nejspíš jedeš v hlíně. Kombinovat klidně můžeš, i kdyby si mírně přihnojil v hlíně to ani nepoznáš. Pokud to není extrémní. Tak že klidně jo.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-08-2013 v 15:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypno 808
Nový Člen

Karma uživatele hypno 808 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 852

a mam to míchat v jedné zálivce , nebo hnojit dvakrát týdně jednou Ah. a jednou bio bizz ?

Old Post 25-08-2013 v 17:11 PM
hypno 808 je offline   Profil uživatele hypno 808   Find more posts by hypno 808   Foto galerie člena hypno 808   Click here to Send hypno 808 a Private Message   Add hypno 808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Elixer hnojiva reference Příspěvek č. 853

Ahoj, pouziva(l) nekdo tato hnojiva?

http://www.growshop-ok.cz/products/...basic-terra-1l/

Neco malo jsem nasel tady na G, ale nejak me to neuspokojilo...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 17-10-2013 v 16:49 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 854

Ahoj chci se zeptat pouze pro upřesnění.

Chtěl bych si koupit Hesi Bloom Complex který má 1l a v tabulkách se píše 50ml/10l. Mám velký barel o objemu 80l.

Nestane se nic pokud tam prostě naliju 400ml a budu tím postupně zalívat?

Popř. je možná tam ještě vrznout super vit a Phosphor plus ?

Předem děkuji za odpověď

Old Post 09-04-2014 v 20:56 PM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 855

citace:
Původní příspěvek od jeffry
Ahoj chci se zeptat pouze pro upřesnění.

Chtěl bych si koupit Hesi Bloom Complex který má 1l a v tabulkách se píše 50ml/10l. Mám velký barel o objemu 80l.

Nestane se nic pokud tam prostě naliju 400ml a budu tím postupně zalívat?

Popř. je možná tam ještě vrznout super vit a Phosphor plus ?

Předem děkuji za odpověď


Ahoj, hele nevím jak konkrétně u Hesi hnojiv, ale Plagron píše, že po smíchání s vodou máš 24 hodin na použití (potom to začne nehezky plesnivět). Možná by to v uzavřeném barelu neprobíhalo tak rychle ale myslím si, že je to zbytečně riskantní

Zhulu zdar!


Skleník2014

Old Post 09-04-2014 v 21:44 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 856

Tak to je špatný .

Chtěl bych vést pumpičkou do skleníku ke kytkám vodu s hnojivama, abych tam za něma nemusel furt jezdit. No musím hledat dál Děkuji za odpověď

Old Post 09-04-2014 v 22:03 PM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 857

Kytka ti může vyrůst nádherná i bez hnojiv :P přeju úspěšný pěst!


Skleník2014

Old Post 10-04-2014 v 08:21 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 858

citace:
Původní příspěvek od Mankey
Kytka ti může vyrůst nádherná i bez hnojiv :P přeju úspěšný pěst!


To bych chtel videt



Old Post 10-04-2014 v 08:37 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 859

Hnojky taky dají dost

Naposledy upravil jeffry 10-04-2014 v 10:51 AM

Old Post 10-04-2014 v 10:37 AM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 860

citace:
Původní příspěvek od jeffry
Tak to je špatný .

Chtěl bych vést pumpičkou do skleníku ke kytkám vodu s hnojivama, abych tam za něma nemusel furt jezdit. No musím hledat dál Děkuji za odpověď


Když jsem používal plagron, Biobizz organicke hnojky, tak zalivka vydrzela tak 1,5dne max. S mineralni Cannou (coco) mám zkušenost, ze vydrzi i klidne 4dny. Venku budes mit jeste problem, ze kdyz ti na to bude svitit, tak ti voda v tom barelu bude zit jeste rychleji.
Nevím, jak jsou na tom slepicince treba

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 11-04-2014 v 22:14 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 861

citace:
Původní příspěvek od jeffry
Tak to je špatný .

Chtěl bych vést pumpičkou do skleníku ke kytkám vodu s hnojivama, abych tam za něma nemusel furt jezdit. No musím hledat dál Děkuji za odpověď
zdravím chtěl jsem si taky udělat zavlažování tak jsem se optal a neměl by být problém s hnojivy pro hydroponicky pěstování, protože u hydra vlastně kytka roste ve vodě a hnojivy, takže by se neměly kazit, ikdyž nevím jak by tomu bylo na sluníčku 30°C. Ale kdyby jsi tu nádrž nečím přikryl tak by to snad vydrželo i pár dní.

Můj prvni biopěst2012

Old Post 25-04-2014 v 00:27 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 862

Pěstu zdar! Letos bych chtěl mít pořádný kytky, a tak potřebuji poradit s hnojivy. Na celou dobu růstu kytky bych chtěl použít sadu od Advanced hydroponic ((Grow, Bloom a Micro) A hodil by se mi ještě nějakej doplněk ve fázi květu. Buď biobizz topmax500ml, Atami B´cuzz Blossom Builder Liquid 250 ml, nebo pokud máte dobrý zkušenosti i s jinýma, tak budu rád za každou zkušenost a radu :-) taky jsem ještě přemýšlel o guanokalong, ale nevím jestli hnojivo nebo prášek, moc prosím poraďte....jinak kytky dám do kýblů s kompostovou hlínou a kobylincema, ta hlína vypadá dost dobře. :-)

Můj prvni biopěst2012

Old Post 25-04-2014 v 00:35 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 863

Čus hele mě pěkně fungoval tento doplněk na květ.. http://substraty-hnojiva.heureka.cz...sation-500ml_2/ Pokud nepujde odkaz otevřít je to Plagron Green Sensation.. Řídíš se podle návodu na lahvičce a žádnej problém..

EDIT: Jinak pokud budeš mít dobře pohnojenou hlínu tak si myslim že ani snad na růst honijit nemusíš.. Určitě budeš přesazovat takže kytka dostane po přesazení další živiny a bude se mít blaze.. Použí spíš nějaký doplňky na vitalitu a kořenáč (zmírňuje stres + pomáhá lepšímu růstu kořenů)

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 25-04-2014 v 00:59 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 864

citace:
Původní příspěvek od Tomsio
Čus hele mě pěkně fungoval tento doplněk na květ.. http://substraty-hnojiva.heureka.cz...sation-500ml_2/ Pokud nepujde odkaz otevřít je to Plagron Green Sensation.. Řídíš se podle návodu na lahvičce a žádnej problém..

EDIT: Jinak pokud budeš mít dobře pohnojenou hlínu tak si myslim že ani snad na růst honijit nemusíš.. Určitě budeš přesazovat takže kytka dostane po přesazení další živiny a bude se mít blaze.. Použí spíš nějaký doplňky na vitalitu a kořenáč (zmírňuje stres + pomáhá lepšímu růstu kořenů)
Díky za rady!! :-) taky jsem slyšel hodně chvály na biobizz top max...na růst chci hnojit aby ty kytky měli maximum výnosu, přece jen budu mít jen 3 automaty: Pandora a 3 fem kytky: 2x Dela Haze a Opium, vše od paradise seeds, tak z toho chci vytěžit maximum, ještě jsem si říkal že pořídím guanokalong.

Můj prvni biopěst2012

Old Post 25-04-2014 v 10:20 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0768660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív