Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Forest grow 013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Obecné Forest grow 013 Příspěvek č. 1



Semena: Noname
Hnojky: Bio-G-Power AARDE COMPO
Místo: Kopřivy u tekoucí vody na kraji lesa
Ochrana: Plot + vanish na slimáky

Zeminu jsem zatim nějak neupravoval. Pouze zkypřil, zbavil kamenů a kořenů. Uvažuju že do půdy přidám perlit + menší podíl zahradního substrátu.


Předpěst..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Naposledy upravil Tomsio 25-05-2013 v 23:00 PM

Old Post 21-05-2013 v 14:28 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 2


Pořád pod lampou.. Příští týden pujdou holky už konečně na místo..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 27-05-2013 v 17:05 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 3


Na okně.. aby neměly pak moc velkej šok z venkovní teploty..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 30-05-2013 v 17:46 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 4

Pozor na PH půdy v tom lese

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 31-05-2013 v 15:58 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od strihorukyeduar
Pozor na PH půdy v tom lese


Ahoj.. díky za radu.. hele je to nakraji lesa kde je hodně moc velké množství kopřiv a hned vedle potůček.. podle mě by to mělo bejt v cajku.. teď to mam hlavně na zkoušku abych si našel nějaký pěkný místo..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 31-05-2013 v 18:05 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 6

Hele já mám zahradu na kraji lesa roste mi tam tráva,pampelišky i kopřivy loni sem tam sadil 2 kití i sem je hnojil jak divej a stálo to za prd další dvě sem dal hned vedle na 2 roky uleželej kompost do kterýho dávám hlavně trávu, psí bobeše a hlínu z indooru ani sem je nehnojil, ty byly celkem dobrý... ale jinak flek byl málo osvětlenej takže nic extra ale rozdíl byl markantní! řekl bych že ta půda v lese je moc kyselá asi... dej to do velkejch květníků,kýblů ,pytlů a nebo vykopej díry a dej substrát do nich....

Old Post 31-05-2013 v 18:17 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Astronaut
Hele já mám zahradu na kraji lesa roste mi tam tráva,pampelišky i kopřivy loni sem tam sadil 2 kití i sem je hnojil jak divej a stálo to za prd další dvě sem dal hned vedle na 2 roky uleželej kompost do kterýho dávám hlavně trávu, psí bobeše a hlínu z indooru ani sem je nehnojil, ty byly celkem dobrý... ale jinak flek byl málo osvětlenej takže nic extra ale rozdíl byl markantní! řekl bych že ta půda v lese je moc kyselá asi... dej to do velkejch květníků,kýblů ,pytlů a nebo vykopej díry a dej substrát do nich....



Nad tima kýblema jsem taky uvažoval.. ale nechci tam moc chodit zalejvat.. max jednou za měsíc zkontrolovat, přihnojit a nakonec vytrhat samce.. takže to nechat na přírodě.. ale uvidim jak to bude probíhat.. určitě budu hledat další fleky na příští rok.. pokud by se toto nevyvedlo tak tam hodim příští rok kýble s automatama + když něco najdu tak budu mít flek i na nějakej noname..
Mam noname semena a doufam že mě týpek nevo*ebal a nedal mě nějaký semena z hermáče.. takže nějak extra z toho nic nečekam.. mam víc sazenic než asi budu potřebovat tak pokud ještě něco najdu tak to tam šoupnu a budu zde informovat.. počasí nadále stojí za prd tak jsem ještě neměl šanci je tam přesunout.. ale určitě moc díky za rady..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 31-05-2013 v 21:02 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 8



Tak místo bylo po záplavách totálně vytopeno.. Jak mě bylo doporučeno od Astronaut tak jsem přichystal 4 květináče a 40L hlíny.. takže by měl mít každej 20L.. což doufam že s hlínou vyjdu.. jedu to kombinovaně.. něco rovnou do země a do květináčů.. Přidávam foto ještě nepřesazených holek.. přesazovat by se mě koncem týdne..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 05-06-2013 v 19:35 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 9


Tak první a doufam že né poslední etapa byla dokončena..
Zasazeny 4 nejurostlejší holky.. v květináčích který mají okolo 12-15L.. hlína byla dodaná zahradnický substrát B + perlit.. ještě plánuju jedno místo tak držte palce

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 08-06-2013 v 22:44 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 10



Tak to je asi konec pro letošní rok! Přívalové deště smetly vše..

Ta část květníku co je vidět na 1. fotce je květník v pravo dole na fotce číslo 2. Nánost 35cm písku.. Pletivo nalezeno o 5-10m daleko od místa sázení..



EDiT: Pokud ještě naleznu nějaké fleky budu informovat.. ale dřív jak za týden to nebude.. :/


Peace

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Naposledy upravil Tomsio 16-06-2013 v 14:35 PM

Old Post 15-06-2013 v 15:21 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 11

zdarec,nezufaj kukni na zahradnicky bazar na klonce a pokracuj,ked jedes out tak sa nemozes spolehat na jedno policko,ja mam este styry plne funkcne,a bolo ich pet,ale jak tebe jedno vzala voda,tak sup sup a vrhni sa do noveho,a prd na kyble co vidim,tak tam mate piskovu cernozem a to je najlepsi pro out,teraz uz vis kade ti tekla voda tak ich supni kusek vyssi,len to nevzdavaj,na automaty je teraz najidealnejsi cas...

Old Post 15-06-2013 v 17:28 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 12

Jo jo.. automaty ještě nějaký mam.. Přizáplavách bylo vše v pohodě, ale jak teď přišly přívalový deště tak to už zem nevzala a potůček co má cca půl metru do šířky a do 10 cm hloubky tak to sebralo v tý školce i kůly kde byl připevněnej plot.. a ještě nějaký sazeničky mam.. takže musim hledat další místa.. ale lidi jsou fakt všude takže se u nás hledá špatně.. :/ a co vidíš tak je nahrnuto cca 30-40 cm pískku takže mě dalo zabrat najít ty květináče.. ale díky za povzbuzení tak pokud něco najdu tak tam holky šoupnu..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 15-06-2013 v 19:14 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 13



Tak nakonec sem vyhovující místo zatim nenašel. Tento rok jsem vše šoupnul na balkón. Volil jsem menší květináče. Polovina z holek byla zaštípnuta.

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 24-06-2013 v 15:55 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Tomsio
hlína byla dodaná zahradnický substrát B + perlit..


Žádná hnojiva? Jen lehce předhnojená rašelina a perlit?

Old Post 25-06-2013 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Béla


Žádná hnojiva? Jen lehce předhnojená rašelina a perlit?


Hned na začátku je "Hnojky: Bio-G-Power AARDE COMPO" ale používam teď BioBizz na kořeny, růst.. Pak možná přejdu k AARDE COMPO..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 25-06-2013 v 19:12 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 16



26.6.

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 26-06-2013 v 19:42 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-07-2015 - My first grow in 2015 :) - 32 odpovědí
01-02-2016 - Forestův OuT 2014 - 45 odpovědí
21-10-2014 - Lesní gRow 2014 - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6819650 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív