Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první biopěst(shaman,criticaljack)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Organika 2012 (shaman,criticaljack,shark atack) Příspěvek č. 1





Zdarec chtěl bych vam ukazat moje prvni kytky 2shamany 1critical jack a mallej shark atack... všechny byli hnojeny jen přirodnima hnojivama, ale bohužel jsem nesehnal vic kyblů tak jsem dal dvě kytky do jednoho a další dvě do dalšího...na rust jsem dal kopřivy a popel ze dřeva, k shamanovi a critical jsem nasypal guano prasek az mi dosli kopřivi dal jsem pod kytky bobylince, nektery zustaly v kyblu do kteryho potom napršelo tak jsem to zalival i tím, během toho mi zacli na vsech trochu zloutnout listy a blednout tak to ted prolivam npk ikdyž to asi neni bio ted na kvet to zalivam biobizzbloomem tak snad z toho vzniknou pořádný pálky jo a protože jsou dvě kytky v jednom kyblu, ohnul jsem jednoho shamana od critical aby na něj šlo víc slunce, na dalším shamanovi jsem ohnul jen dvě větvě, tak snad to taky pomůže :P ten malej shark atack asi nechám růst, třeba z toho něco vijde....budu rad kdyz k tomu neco napisete........fotky shamana kterej je ohlej rovnobezne se zemi aby na nej vice svitilo, je v kyblu s critical jack

Naposledy upravil norbit 24-08-2012 v 16:14 PM

Old Post 20-08-2012 v 12:17 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Re: Můj první biopěst(shaman,criticaljack) Příspěvek č. 2




tady jsou další fotky: dalsi shaman kterej je v kyblu s shark atakc

Naposledy upravil norbit 20-08-2012 v 12:45 PM

Old Post 20-08-2012 v 12:19 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Upozornění Příspěvek č. 3


Nechci strasit ale na fotkach ktere jsi predchvili odstranil byly celkem zretelne nasledky napadeni Sviluskami.Z dobre vule ti radim:Udelej s tim neco dokud jeste muzes,jinak je budes mit vsude!

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 20-08-2012 v 12:51 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

jo trochu jsem zmatkoval s obrazkama, a tohle byla fotka automatu syrup a ten už je zhulenej

Naposledy upravil norbit 21-08-2012 v 10:10 AM

Old Post 20-08-2012 v 13:07 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 5






dnes jsem byl opět zalejt a zkontrolovat kytky, trochu mi žloutnou listy na těch dvou shamanech od spodu, myslel jsem si že je to nedostatek N tak jsem doma zbalil NPK kde mi mělo bejt dusíku dostatek, dvakrát jsem to prolil a listy furt žloutnou, nevím čím by to mohlo být? potom jsem se dival na critical jack a konečně se objevili chloupky, takže critical už začal nakvítat, ten malej shark atack vubec nejde, shaman ho uplně zatlačil...co už




1fotka...vrchol ohnutyho shamana v kyblu s critical


2fotka...ohnutej shaman rovnoběžně se zemí

3-4 fotka makra palic

5fotka druhej shaman v kyblu s shark atack a kobilincama

Naposledy upravil norbit 22-08-2012 v 10:07 AM

Old Post 22-08-2012 v 09:53 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 6






na těhle fotkach je druhej shaman v kyblu s shark atack...

Old Post 22-08-2012 v 10:09 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 7




ještě fotky shark atak a critical jack 1-2fotka...critical jack 3fotka shark atak

Old Post 22-08-2012 v 10:12 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Obecné Příspěvek č. 8

budu rád když k tomu něco napíšete co ten critical jack, myslite že dozraje?

Naposledy upravil norbit 24-08-2012 v 12:51 PM

Old Post 24-08-2012 v 12:00 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 9




přídám dalších par fotek, už hnojim jen biobloom tak snad tomu narostou pořádný pálky, ten critical jack(herrer) ještě vubec nejde do palic ale chloupky už se tam objevili tak snad to stihne taky, shamani maji ještě normální zelenou barvu, snad se aspon jeden vybarví do fialova a všiml jsem si že listky kolem palic se už začinaji obalovat pryskiřici :P

Old Post 24-08-2012 v 12:44 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Re: Můj první grow Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od norbit
Zdarec chtěl bych vam ukazat moje prvni kytky 2shamany 1critical jack a mallej shark atack... všechny byli hnojeny jen přirodnima hnojivama, ale bohužel jsem nesehnal vic kyblů tak jsem dal dvě kytky do jednoho a další dvě do dalšího...na rust jsem dal kopřivy a popel ze dřeva, k shamanovi a critical jsem nasypal guano prasek az mi dosli kopřivi dal jsem pod kytky bobylince, nektery zustaly v kyblu do kteryho potom napršelo tak jsem to zalival i tím, během toho mi zacli na vsech trochu zloutnout listy a blednout tak to ted prolivam npk ikdyž to asi neni bio ted na kvet to zalivam biobizzbloomem tak snad z toho vzniknou pořádný pálky jo a protože jsou dvě kytky v jednom kyblu, ohnul jsem jednoho shamana od critical aby na něj šlo víc slunce, na dalším shamanovi jsem ohnul jen dvě větvě, tak snad to taky pomůže :P ten malej shark atack asi nechám růst, třeba z toho něco vijde....budu rad kdyz k tomu neco napisete........fotky shamana kterej je ohlej rovnobezne se zemi aby na nej vice svitilo, je v kyblu s critical jack

Old Post 24-08-2012 v 16:13 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 11




sice mi sem nikdo nepise ale na to s*ru dalsi foto:

Old Post 27-08-2012 v 20:52 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Ahoj, no myslím že ti to dozraje vpohodě jestli už máš všechny kytky v květu (aj i ten critical jestli už začal). Počasí má bejt zatím slušný ale bál bych se akorát plísně v dalších měsících.
Plíseň je zmetek a je to pak potřeba hlídat jestli budou nějaký deštivý a vlhký dny. No a k tomu žloutnutí listů od spodu, pokud to není nějak hrozný tak bych to neřešil.
Měj se

ps: nic si z toho nedělej že ti sem nikdo nepíše, máš to pěkný a mě tam do toho mýho thrídu taky nikdo nenapsal

Old Post 28-08-2012 v 06:39 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 13

díky u shamanu se plisně nebojím ty dojdou v klidu ale tomu jackovi se moc nechce, ale nejvic z nich smrdi tak by to byla škoda ;-) dnes dodam dalši foto

Můj prvni biopěst2012

Old Post 29-08-2012 v 10:49 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 14






tak dnes jsem byl opet zalit kyti tak pridam dalsich par foto...uz i critical jde do kvetu tak snad to stihne chlapec jeden smradlavej

Můj prvni biopěst2012

Old Post 29-08-2012 v 12:51 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 15

No me ten C.Jack jeste nekvete, tak snad uz zacne. Zasadil jsem ho i dost pozde..

hollyho grow 2012

Old Post 29-08-2012 v 16:41 PM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 16

jo ale smrdi dost dobře a mě už se dělají menší paličky tak snad to dojde

Můj prvni biopěst2012

Old Post 29-08-2012 v 19:10 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0949470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív