Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první biopěst(shaman,criticaljack)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 17






zdravim, po delsi dobe jsem tu zas...kytky rostou jako z vody palice už bobtnají ale pořád to není ono, shamani ještě ani nefialoví...třeba je to to zeleny pheno nebo jak se tomu říka critical už ma taky maly palky a shark atack o trochu menši....

Můj prvni biopěst2012

Old Post 05-09-2012 v 20:41 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 18




dalši fotky (omlouvam se za kvalitu zapomel jsem si fotak )

Můj prvni biopěst2012

Old Post 05-09-2012 v 20:44 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 19






zdar ganjamilove ted u nas na vysocine prselo asi 3 dny v kuse a az dnes se vyjasnuje. Takze jsem navstivil kytky abych se podival jak na tom jsou
Shamani uz maj poradny palice, ktery se po desti ohly k zemi (jeste ze se nepolamaly) mozna toho nebude tolik kolik jsem chtel ale snad to bude dobry hulo :P jinak se dost divím že ještě ti shamani nejsou fialovi, jsou to normálně femi seminka od dutch passion, kamosovi jsem jedno daroval a taky jeste neni fialovej.
Skoda chtel jsem mit aspon jednu fialovou, jinak chloupky už oranžoví takže bych měl asi přestat hnojit na květ??? (biobloom)
ten critical jack je obrovskej na to ze je danej společně se shamanem v kyblu asi diky hnojivu z kopřiv a popelu ze dřeva a taky kobilincema ale prijde mi ze kdyz hnojim tema koprivama na rust tak potom ty kytky maji v palicich vic listů.
Snad dozraje i ten critical a nezačne třeba plesnivět, přece jen ma maly paličky ještě. a ten shark atack to je zbytečny se psát. Jestli ty kytky nedozrajou tak z toho asi udělam čokoladu přez led Ten critical hooooodně smrdí

Můj prvni biopěst2012

Old Post 13-09-2012 v 17:25 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 20






dál bych se vás chtěl zeptat jestli nemám ty největší listy kolem palic otrhat?? přece jen jich je tam dost a ted kdyz půjdou brzy pod kosu tak tam akorat berou živiny a stíní menším palicím. Myslím že je to tím hnojivem z kopřiv! ale aby do toho místa uštípnutí nevlezla plíseň...všude okolo je křoví a les Budu rád za každou radu a jak se tak divam moc lidi mi tu neporadi takže si poradím jako vždy sám podle sebe ;-)

Můj prvni biopěst2012

Naposledy upravil norbit 13-09-2012 v 19:58 PM

Old Post 13-09-2012 v 17:42 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 21

Netrhat, ty listy vyzivuji kvet nad nim.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 13-09-2012 v 20:12 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Stanton
Netrhat, ty listy vyzivuji kvet nad nim.
dobrá...dám na tvou radu a neotrhám je...ale hnojit na květ už bych asi neměl že? díky za radu a jestli si někdo stoji za otrhanim listů a proč, at to sem napíše!!

Můj prvni biopěst2012

Old Post 13-09-2012 v 21:06 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 23






zdar, dnes pridam dalsich par fotek...je to z mobilu foceny takže nic moc kvalita, palice na shamanech jsou brutálně lepkavy a voní hooodně sladce, zatímco critical smrdí jako pořádnej skunk dal u těch shamanu: palice nejsou tak husty a tvrdy, jsou dost prorostli listama, ale snad to bude dobry hulení

1foto...critical jack
2foto...critical vrchol
dalši foto...shaman

Můj prvni biopěst2012

Old Post 17-09-2012 v 14:58 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 24



zdravím po cca týdnu jsem byl u kytek a jeden shaman jde zitra pod kosu, už ma rezavý pálky a nechcu aby to bylo až moc stoned a zrovna dnes jak na potvoru mi došli baterky ve fotáku takže foto bude až zítra jinak jsem to ještě dnes prolil vodou a ještě ze včerejška na dnešek pršelo takže to sušení bude trvat dýl ale aspon je to snad pěkně pročištěný a bude to dobrota myslím že na můj první pěst je to docela dobry.. ještě přihodim fotky největších listů z critical jacka kterej ma v kyblu cca něco přez 2 metry a to byl společně s shamanem v kyblu asi 30l Budu moc rád když mi k tomu něco napíšete

Můj prvni biopěst2012

Old Post 22-09-2012 v 12:46 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 25






tak dnes jsem si dal praci s jednou kytkou...shaman kterej byl ohlej vodorovně se zemí šel pod kosu...palice nejsou vubec tvrdy, spíš hodně opryskyřicovany jak pocukrovany mam ještě dva shamany a ani jeden neni fialovej, divný, když všechny byli femi semena od dutch passion...je možny že ty palice nejsou tak husty kvuli světlu protože na něj svítilo jen pár hodin za den

taky bych se měl asi pořádně probrat protože jsem si udělal pěknou kuličku hashe a položil jsem ji na víko od kýblu a ten jsem pak otevřel a kulička někam odletěla :-( jsem idiot...tady je pár fotek...

Můj prvni biopěst2012

Old Post 23-09-2012 v 17:19 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 26





zdravím takže bratři shamani se suší na půdě, a zbyli mi už jen critical jack a shark atack, critical jack vypadá hodně dobře, a snad i dozraje, shark je malej zakrslej, palice jak nehet na ruce, z toho bych mohl udělat nějaky dobroty když nedozraje všechno jsou to fotky critical jack , jo a bracha toho shamana nad timto příspěvkem je mnohem tvrdší a hustější palice a celkově to vypadá mnohem líp než ten co tu je na fotkách, ale nestihl jsem ho vyfotit, takže foto dadám až bude usušenej

Můj prvni biopěst2012

Old Post 27-09-2012 v 18:16 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 27

no tak jak to dopadlo? Co smokereport?

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 29-01-2013 v 00:36 AM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 28

no dopadlo to tak že jsem myslel že to bude lepší, ale posral jsem to špatným místem protože ty kytky měli málo slunce takže nejsou tolik prorostlí palice a nejsou ani moc tvrdý spíš hodně listový. Ale kdyby měli víc toho slunka tak jsou to luxusní odrůdy...hnojil jsem to bio bloomem, kopřivama a koňskou mrvou a ti shamani zhulujou fakt luxusně na to že je to první výpěst...silnej stav zhulenosti žádný béčkoo, jinak doporučuju tuhle odrudu pro začátečníky

Můj prvni biopěst2012

Old Post 29-01-2013 v 19:16 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Colombo
Nový Člen

Karma uživatele Colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 29

Shamana muzu potvrdit, me vyjelo vsech 10semen a vse zklizeno. Fialek bylo 5. - skoda, ze neni zrovna levnej..

Ric Pic

Old Post 29-01-2013 v 19:46 PM
Colombo je offline   Profil uživatele Colombo   Find more posts by Colombo   Foto galerie člena Colombo   Click here to Send Colombo a Private Message   Add Colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4147970 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív