Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 881

Od GHE jsem jel v zemi a nemůžu si stěžovat. Určitě bych je bral znova.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-06-2014 v 21:43 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 882

citace:
Původní příspěvek od frek
Od GHE jsem jel v zemi a nemůžu si stěžovat. Určitě bych je bral znova.


tak ze staci jen toto?
500 ml FloraGro - základní hnojivo pro růst
500 ml FloraBloom - základní hnojivo pro kvetení
500 ml FloraMicro HW - doplněk makro a mikroprvků

nejsou potreba zadne doplnky, enzymy atd. ?



Old Post 29-06-2014 v 21:49 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 883

Doplňky jsem žádné neměl. To Micro je samo o sobě doplněk. A věci typu Green Sensation, Bloombastic a atd. jsou učinné jen minimálně. Spíš fungují jako placebo efekt

Tyto 3 složky Ti budou jisto jistě stačit. Já jsem ani to FloraMicro neměl.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-06-2014 v 23:08 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 884

Stačí Micro a Bloom v poměru 6/9ml na galon(3.8l)

Old Post 30-06-2014 v 06:55 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 885

citace:
Původní příspěvek od NORM
Stačí Micro a Bloom v poměru 6/9ml na galon(3.8l)


takze floragro kupovat nemusim?
micro na tvrdou vodu me zaujalo protoze co jsem se prestehoval tak mam problem.



Old Post 30-06-2014 v 07:15 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 886

Borci aky mate nazor na hnojivo kristalon?je aj start na rast a plod a kvet na kvet dakujem

smoke weed every day

Old Post 14-08-2014 v 07:20 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 887

citace:
Původní příspěvek od margyno
Borci aky mate nazor na hnojivo kristalon?je aj start na rast a plod a kvet na kvet dakujem


Něco k počtení, příště víc hledej:

Kristalon ?? ano ci ne
All About KRISTALON (by MIKE)
Kristalon a moje kiti ???
MPK vs KRISTALON

Old Post 14-08-2014 v 09:34 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Resonance
Nový Člen

Karma uživatele Resonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 888

Čau groweři :-), už jsem toho načetl hodně a momentálně se snažím dát dohromady sadu hnojiv na nadcházející grow (indoor). Kdyby byl někdo zkušený ochoten podělit se o svůj názor, moc by mi to pomohlo...

Rád bych věděl, zda-li nebude kytkám něco chybět (minule mi kupříkladu zežloutnuly listy a květy byly celkem řídký), nebo zda-li těch hnojek nebude naopak až moc -> tím mám na mysli, jestli mezi těma jednotlivejma hnojkama nejsou 2 (nebo víc) produktů, který obsahujou +/- to samý a není to pak zbytečný, nebo přehnojený...

Šlo by to takhle kombinovat?

BioBizz Růst
BioBizz Květ
Bcuz P-K 13 14 (četl jsem, že k základu od BB není v květu na škodu)
AH enzymy
BioBizz - Root Juice
Plagron - Green Sensation (mám ještě nějakej zbytek / popřípadě AH Growth/Bloom Excellerator)
Plagron - Royal Sugar (mám taky zbytek / popřípade BB Top Max)
BioBizz Alg-A Mic (uvažuju / nebo guano, wurmhumus)
AH - Final Solution

Old Post 15-09-2014 v 22:12 PM
Resonance je offline   Profil uživatele Resonance   Find more posts by Resonance   Foto galerie člena Resonance   Click here to Send Resonance a Private Message   Add Resonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Resonance
Nový Člen

Karma uživatele Resonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 889

Málem bych zapomněl doplnit, že jedu v hlíně a sázim rovnou do 11l květníků. Uvažuju nad Plagron Promix, kterej jsem měl minule, nebo Light-mix, u kterýho ale nevim od kdy začít hnojit a jestli by ten substrát na ty semena od úplnýho počátku nebyl moc velkej kalibr...

Btw: Vim, že substráty jsou trochu mimo téma. Snad těmahle dvěma otázkama nikoho neurazím :-)

Old Post 15-09-2014 v 22:36 PM
Resonance je offline   Profil uživatele Resonance   Find more posts by Resonance   Foto galerie člena Resonance   Click here to Send Resonance a Private Message   Add Resonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 890

cau lidi mam takovej dotaz moje voda ma EC0,4 a chci hnojit 1,1 EC tak vysledne EC bude 1,5 nebo mam ubrat hnojiva aby bylo EC1,1 dik za odpoved

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-11-2014 v 18:33 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lotor100
Stálý Člen

Karma uživatele lotor100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 891

Bio bizz je super hnojivko..odporucam fakt ..

Old Post 17-11-2014 v 22:41 PM
lotor100 je offline   Profil uživatele lotor100   Find more posts by lotor100   Foto galerie člena lotor100   Click here to Send lotor100 a Private Message   Add lotor100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 892

citace:
Původní příspěvek od Resonance
Čau groweři :-), už jsem toho načetl hodně a momentálně se snažím dát dohromady sadu hnojiv na nadcházející grow (indoor). Kdyby byl někdo zkušený ochoten podělit se o svůj názor, moc by mi to pomohlo...

Rád bych věděl, zda-li nebude kytkám něco chybět (minule mi kupříkladu zežloutnuly listy a květy byly celkem řídký), nebo zda-li těch hnojek nebude naopak až moc -> tím mám na mysli, jestli mezi těma jednotlivejma hnojkama nejsou 2 (nebo víc) produktů, který obsahujou +/- to samý a není to pak zbytečný, nebo přehnojený...

Šlo by to takhle kombinovat?

BioBizz Růst
BioBizz Květ
Bcuz P-K 13 14 (četl jsem, že k základu od BB není v květu na škodu)
AH enzymy
BioBizz - Root Juice
Plagron - Green Sensation (mám ještě nějakej zbytek / popřípadě AH Growth/Bloom Excellerator)
Plagron - Royal Sugar (mám taky zbytek / popřípade BB Top Max)
BioBizz Alg-A Mic (uvažuju / nebo guano, wurmhumus)
AH - Final Solution


ani necitam lebo su to kokotiny.. jedine co ti treba na indoor je predhnojeny substrat a po 2 tyzdnoch plagron alga grow 1x
Samorejme aj phitamin je dobra vec, do 2 tyzdna kvetu aplikuj, potom prestan a alga grow vymen za tu verziu na kvet...a top max do dennej zalievky... potom len vodička cista fajna vodicka.....
chovaj sa k tomu ako k prirode ne ako k laboratornej myši lol

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 17-11-2014 v 23:49 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 893

Zdravím
Nemáte někdo zkušenost s plagron sugar royal??Mělo by to uspíšit dozrávání kytek.
Prej o týden až deset dní a to je u outu při sklizni někdy v řijnu k nezaplacení.Jenom jestli to tak je...Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-03-2015 v 05:20 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 894

Hoja, potřebuju maličkost ohledně METROPu a jeho životnosti konkrétně MR2 který už mám cca 2 roky a začíná jakby "pískovatět". Je to na závadu? Vím že jde o minerál ale určitě odsad pocad Neví někdo jestli ted není ve fázi kdy by mohl ovlivňovat vlastnosti jinak? Díky

Old Post 10-03-2015 v 13:22 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 895

citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff
Hoja, potřebuju maličkost ohledně METROPu a jeho životnosti konkrétně MR2 který už mám cca 2 roky a začíná jakby "pískovatět". Je to na závadu? Vím že jde o minerál ale určitě odsad pocad Neví někdo jestli ted není ve fázi kdy by mohl ovlivňovat vlastnosti jinak? Díky

U Metrop to tak je běžné, že krystalizuje , pokud to nesmrdí, tak je ok.

Grow Max 150W

Old Post 10-03-2015 v 14:49 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 896

Zdar lidi, potreboval bych se zeptat, letos planuju na skudce a plisen od atami zamek a klic, ale nenasel jsem kdy zacit pouzivat, jestli kazdy tyden (od jake doby) nebo az se objevi problem tak zacit strikat dokud nezmizi, nebo od zacatku rustu/kvetu, dik za odpoved, at to roste. A sory jestli to pisu blbe, v sekci nemoci jsem nevedel kde.

Naposledy upravil Alpinestars 02-05-2015 v 13:57 PM

Old Post 02-05-2015 v 13:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6530880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív