Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 865

Hele automaty vůbec na růst nehnoj.. je to zbytečný.. neuvidíš žádnej rozdíl.. Femky si dej pozor mohl by si je spálit hnojkama.. pokud budeš mít opravdu dobře připravenej substrát tak třeba vydržet i víc jak 14 dní.. pak budeš přesazovat a jde to zase do čerství půdy s dalšíma živinama.. já bych třeba začal hnojit na růst až po přesazení do finálního květináče a nebo pokud budeš dávat rovnou do země tak až tam vysadíš sazenice.. Top max jsem taky slyšel chválu neřikam.. já mam zkušenost s Plagonem a teď se mně dostaly do rukou kompletní sestava hnojiv od HESI.. Klidně koukni na moje indoor vlákno a uvidíš sám co to udělalo s kytkama.. zatim největší palice co jsem měl..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 25-04-2014 v 10:48 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyboy17
Stálý Člen

Karma uživatele crazyboy17 - 82% PěstitelskáKarma uživatele crazyboy17 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 866

mate skusenosti s krystalonem start?mozem stym hnojit?

peace to all

Old Post 04-05-2014 v 18:57 PM
crazyboy17 je offline   Profil uživatele crazyboy17   Find more posts by crazyboy17   Foto galerie člena crazyboy17   Click here to Send crazyboy17 a Private Message   Add crazyboy17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 867

Můžeš , já s tím hnojím taky ale je to strašná chemka

Old Post 04-05-2014 v 19:04 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyboy17
Stálý Člen

Karma uživatele crazyboy17 - 82% PěstitelskáKarma uživatele crazyboy17 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 868

preco?je to strasna chemka?ma nejake nevyhody?

peace to all

Old Post 04-05-2014 v 19:12 PM
crazyboy17 je offline   Profil uživatele crazyboy17   Find more posts by crazyboy17   Foto galerie člena crazyboy17   Click here to Send crazyboy17 a Private Message   Add crazyboy17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 869

Někde jsem to četl je to prostě chemicky zpracovaná hnojka nebo tak něco pokud se pletu tak mě tady někdo opravte.

Old Post 04-05-2014 v 19:31 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 870

Zdar...to že kristalon je chemka je jasné už jen z barvy jakou má start... U těchto hnojiv musíš sto pro udělat flushing, jinak to poznáš na chuti při kouření... Já ho používám jen na růst a to jen když vidím že kytky stradaji na dusíku. Už jsem ho jel i na květ (plod a květ) a 3 týdny před sklizní jsem to pořádně proplachl vodou a pak jsem už zaleval jen čistou vodou. Kdysi s ním hnojil kde kdo, ale teď je mnoho kvalitnějších hnojiv a navíc Bio hnojiv a za příznivou cenu...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-05-2014 v 21:20 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyboy17
Stálý Člen

Karma uživatele crazyboy17 - 82% PěstitelskáKarma uživatele crazyboy17 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 871

no ja viem,je to moj prvy grow...a momentalne nemam ziadne financie takze je to tazke ja tiez len na rast chcem....a potom co je najlepsie na kvet???slepacie shiti?

peace to all

Old Post 04-05-2014 v 23:29 PM
crazyboy17 je offline   Profil uživatele crazyboy17   Find more posts by crazyboy17   Foto galerie člena crazyboy17   Click here to Send crazyboy17 a Private Message   Add crazyboy17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 872

Na růst dávám kravské a koňské guano (Hoštice) koupíš toho 1kg za 100,- a jen to nasypu pod kytku...to se zalévání rozpustí...a ještě přidávám vykvas ze zeleniny rajčata..vše co je bohaté na fosfor. Můžeš hnojit i kristalonem plod a květ ale nezapomeň na ten flushing! Tak ať to roste

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 05-05-2014 v 05:14 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 873

Vyzkoušel jsem na řezy od firmy Agrobio Opava ,Harmonie-stimulator zakořeňování s aktivním střibrem a parada.Cena jen 42 kč za 50ml.Hodně muziky za málo peněz.

Old Post 09-05-2014 v 10:25 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 874

ahoj vsichni pouzivam hnojiva canna + doplnky nejdrive 3 kola hlina a ted kokos ,a chtel bych se zeptat jake maste skusenosti s kvetovymi stimulatory,popripade vysledky srovnatelne na jedne genetice ,me se zda ze kvet stimulator od canny nic moc nedela,ted sem obednal Hesi Boost květový stimulátor-mam este dotaz jestli ma nekdo skusenosti s timto produktem ,??

At se daří!!!!!!

Old Post 13-05-2014 v 22:32 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 875

Zdravím
Pokud mám hnojiva,který můžu aplikovat jak zálivkou tak postřikem
tak je asi lepší ten postřik ne??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-05-2014 v 08:34 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 876

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Pokud mám hnojiva,který můžu aplikovat jak zálivkou tak postřikem
tak je asi lepší ten postřik ne??Díky
Zdárek


podle mě bude lepší zálivka, ale nebál bych se sem tam to i pokropit

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 14-05-2014 v 09:51 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 877

Nevim jestli se už na to někdo ptal, ale nikde jsem to tu nenašel. Minulý kolo jsem pořídil EC metr a zjistil jsem, že mi je stejně vlastně k ničemu, protože pořádně nevim jak ho používat

Takže, když mam EC zdrojové vody např 0,6 a chci hnojit na EC 1,5 tak mám od výsledné hodnoty kterou mi ukazuje EC metr tu hodnotu zdrojové vody odečíst? 2,1-0,6= 1,5?

A za druhé, když měřím EC výtoku tak v jaké poměru by mělo být oproti EC vody na vstupu? Stejné, větší, o kolik? Pěstuju v substrátu (plagron lightmix). A kdyby někdo měl odkaz na tabulku nebo thread o ideálních hodnotách EC v jednotlivých týdnech tak bych mu byl zavázanej

díky za odpověď

Old Post 28-05-2014 v 23:19 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 878

Ne nic se neodečítá když chceš EC 1,5 naleješ do vody tolik hnojek aby ti EC meter
ukázal 1,5. Tzn: 0,6+0,9 = 1,5 je to zvláštní ale je to tak =). Proto se
nedoporučuje lít hnojiva přímo do vody z RO protože by kytky dostávaly
šílenou nálož ale voda z RO se míchá 50/50 s zdrojovou vodou =).

A EC výtoku by mělo být nižší než EC které tam leješ. Tzn: že kytky vstřebávají živiny
a není zasolenej substrát.

Ale někteří lidé zde, a převážně ti co používají JIDB EC výtoku vůbec neměří a považují
ho za neobjektivní důkaz.

Ať se daří =)

Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné. Jsou nebezpečné, proto ,že jsou zakázané. (dr. J. Marks)

Old Post 29-05-2014 v 08:57 AM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od Craft
Ne nic se neodečítá když chceš EC 1,5 naleješ do vody tolik hnojek aby ti EC meter
ukázal 1,5. Tzn: 0,6+0,9 = 1,5 je to zvláštní ale je to tak =). Proto se
nedoporučuje lít hnojiva přímo do vody z RO protože by kytky dostávaly
šílenou nálož ale voda z RO se míchá 50/50 s zdrojovou vodou =).

A EC výtoku by mělo být nižší než EC které tam leješ. Tzn: že kytky vstřebávají živiny
a není zasolenej substrát.

Ale někteří lidé zde, a převážně ti co používají JIDB EC výtoku vůbec neměří a považují
ho za neobjektivní důkaz.

Ať se daří =)


Takže když má někdo měkkou vodu tak může hnojit víc než někdo
kdo má vodu tvrdší? Mě někdy z kohoutku teče i voda o EC 0,8
takže to mladý kytky nemůžu hnojit skoro vůbec jo? K vodě z RO
bohužel přístup nemám

Old Post 29-05-2014 v 11:43 AM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 880

rad bych vyzkousel nejake jine hnojiva, muzete mi poradit?pouzivam jidb a nove hnojiva by nemuseli mit hromadu doplnku. dik

p.s. jedu kokos

koukal jsem na tyto http://www.kleckashop.cz/gh-tripack...series-hw-0-5-l

pokud nekdo zna budu rad za reakci



Naposledy upravil yabasta 29-06-2014 v 21:01 PM

Old Post 29-06-2014 v 20:47 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6289650 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív