Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Biobizz hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TheWeetek
Nový Člen

Karma uživatele TheWeetek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 8  

Biobizz hnojiva Příspěvek č. 1

Zdravim, byly mi doporučeny hnojiva od značky Biobizz.
Konkrétně Fish-mix na růst a Top-max a Bio-bloom na květ.

http://www.hobbygrow.cz/HOBBYGROW/file/N%C3%A1vody/biobizz-bio-bloom-1l2-3259.jpg

Dostal jsem k tomu takovejhle "manuál".

Chtěl jsem se zeptat, zda-li je znatelný rozdíl, když využiji všechna hnojiva, tj. budu mít větší výnos, či je poměr cena/výnos nevýhodný.. Případně která hnojiva byste mi doporučili a která naopak ne? Z tohohle packu?

Druhá otázka souvisí s fázemi; každá rostlina roste(zraje) stejně dlouho, či se to odvíjí od odrůdy? Případně jak poznat, v které je fázi?(odkazuji na obrázek, květ poznám
Nebo jinak; na obrázku je růst rostlin indoor, já mám květiny venku a ve fázi růstu jsou rozhodně déle. Tudíž se ptám, zda-li jsou zde psané hodnoty relevantní. (Nebo jinak, kolik je správný poměr ml/l jednotlivých hnojiv, či mám improvizovat?)

Třetí otázka jest, zda-li můžu dle manuálu hnojit pěti různými přípravky a nevadí to; za předpokladu, že množství vody, kterou smíchanou s hnojivy použiji, nepřekročí množství vody, kterou bych to stejně zalil i bez použití hnojiv. Tj. použiji 1/5 1/5 1/5 1/5 1/5 .. Nebo to mám střídat, nebo jak?

+ Pravděpodobně bych měl mít pro každé hnojivo vlastní konev?

+ Někde je psáno, že se hnojivy hnojí 1/2x týdně, jinde že vždy, jak je to? (Na obrázku jasně řečeno, jak.. přesto, ptám se. Omlouvám se)


+ Doporučili byste mi jinou značku, než Biobizz? Proč?

Děkuji za odpověď.

Naposledy upravil TheWeetek 13-07-2016 v 21:20 PM

Old Post 13-07-2016 v 20:04 PM
TheWeetek je offline   Profil uživatele TheWeetek   Find more posts by TheWeetek   Foto galerie člena TheWeetek   Click here to Send TheWeetek a Private Message   Add TheWeetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Myslim ze zbytecne duplicitni vlakno... nekde tu je vlakno s biobizz hnojema. No co uz...

Staci takhle to co mas... tezko rict jestli bys s celou radou udelal vic g, to by zalezelo jak ti to hnojeni sedne atd. Ale to co mas staci na to abys to vklidu odjel.

Ta tabulka je stara (bez acti very - produkt x) ale melo by to bejt podobny... ale nekoukej na tabulku jak na nejakej pracovni postup, ber ji spis orientacne a koukej vic na kytky nez do tabulky. Michat muzes... (kdyz si tu tabulku pozorne prohlidnes i okolo, mas tam krasnej priklad) jen v kvetu opatrne kdyz budes davat fishmix a bloom dohromady, toho fishmixu dej radsi min... treba v tabulce vidis ze pred proplachem davas 4ml grow (fismix zamenitelnej s grow), bloom i topmax... tzn das od vseho 4ml do jednoho litru. Ty mas ale fishmix a ne grow, ten bych dal treba jen 2ml a jen do pulky kvetu pak bych ho vynechal uplne... hlavne sledovat kytky a hnojit podle toho, tabulka je jen orientacni. Muzes s kazdou zalivkou, ale zase sleduj jak vypadaj... semtam cistou vodou nic nezkazis.

Urcite sou i lepsi hnojiva (vetsinou je to stejne jen o tom co komu vic sedne), ale nevim jestli se vyplati na ven kupovat nwco extra... tam je ten biobizz ve slozeni co mas az az. Spis je na ven vhodny premejslet o nejakym zizalim humusu, guanu atp... ale na to je zas ted uz pozde

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 14-07-2016 v 07:48 AM

Old Post 14-07-2016 v 06:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheWeetek
Nový Člen

Karma uživatele TheWeetek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

A kdybych použil biogrow příště, tak s tim můžu hnojit až do konce květu s odpovídajícím poměrem, nebo taktéž do půli květu?
+ Jsem přemejšlel nad tim bioheaven pro příště ?

Old Post 14-07-2016 v 10:35 AM
TheWeetek je offline   Profil uživatele TheWeetek   Find more posts by TheWeetek   Foto galerie člena TheWeetek   Click here to Send TheWeetek a Private Message   Add TheWeetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

S tim můžeš až do konce, ale 4ml/l těsně před flushem se mi i tak zdá hodně. Já grow dával do konce, ale od tý půlky stejně v menší koncentraci.

Ten bioheaven je dost drahej a na ven podle mě trochu zbytečnej. Ale je to na tobě kolik chceš utratit. Můžeš koupit třeba malou lahvičku a můžeš dát už teď až ti to pokvete (dej třeba na půlku kytek, půlku nech bez a uvidíš sám jestli to je znát)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-07-2016 v 16:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí
05-07-2006 - kombinace hnojiva - 3 odpovědí
03-04-2021 - BioBizz zkušenosti - 409 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4964370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív