Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Co vaše paměť a zrak????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Chemie piracetam Příspěvek č. 17

Kdyby nekdo chtel vedet neco o nootropikach,nutrientech,aminokyselinach nebo vitaminech pak tady najdete snad vse co chcete vedet.

Old Post 06-09-2004 v 17:09 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 18

Zrak sa mi trosku zhorsil,, priznam sa,, ale okuliare nenosim..Ale pochybujem ze je to z Ganje..skorej z toho ze stale cumim do PCcka
A pamet..trosku,, ale moc mi to nechyba

Old Post 04-09-2005 v 14:57 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 19

Někde jsem slyšel chytrou větu, že zhulenec má špatnou krátkodobou ale výbornou dlouhodobou paměť. A asi na tom něco bude.Často bych mohl citovat celé pasáže z knih či netu, ale v klidu během pár sekund zapomenu, kam jsem co položil, či co po mě kdo chtěl.Možná to souvisí s filtrováním vjemů.Intoxikované osobě se více vryjou do podvědomí věci podnětné, duchaplné a ne všední věci jako momentální umístění klíčů či mobilu....O čem se to bavíme?Už na to nějak špatně vidím.

Old Post 05-09-2005 v 21:13 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 20

někde sem tu četla o problémech s nespavostí...ty teda rozhodně nemam když hulim, spíš mam teda problem s přílišnou spavostí, ale jakmile nehulim tak nejdu spat před druhou hodinou ranní

jo a schopnost učit se marijuana opravdu zhoršuje, mam s tím zkušenosti, nejspíš to souvisí s odumíráním mozkových buněk. Jeden chytrý pán mě nedávno informoval, že "po jednom jointu odumírá stejně mozkových buněk jako po osmi velkých Plzních" , což mě dost vyděsilo, ale jelikož je ten pán proti marihuaně silně zaujatý, čímž je mi velmi nesympatický, nedělalo mi problém mu nevěřit a tenhle děsivý výrok vypustit z hlavy

jo a pro ty, co by to třeba nevěděli, i když těch asi moc nebude, mozkový buňky jsou jediný buňky v těle, který jenom umíraj a nerodí se nový, což je průser

Naposledy upravil wendy 10-10-2005 v 19:05 PM

Old Post 06-10-2005 v 18:38 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od x9c-p7a
kdyz nekdo pije denne 10 piv a neni po nich napitej, tak podle me zadny mozkovy bunky neztraci...


Dovolím si nesouhlasit, nejde o to, jak se po alkoholu cítíš, ale o to, že nějaká nervová buňka po důvěrném setkání s alkoholem v krvi chcípne a je jí srdečně fuk, jestli jsi opilej nebo ne .

A prosím, vraťte se k tématu: co vaše paměť a zrak ve spojitosti s cannabis, nikoli s etanolem .

ad mozkový buňky - u mě je za problémem s pamětí nesoustředěnost, mozkové buňky marihuana nezabíjí (pokud to ovšem dělá tabák, což nevím, pak to není práce jointu, ale práce tabáku v něm)
http://www.ereska.cz/postrehy/marih...ubory/frame.htm (Marihuana a vyvrácená somatická rizika)
Nebyly popsány jakékoliv účinky ve smyslu atrofie nebo jiné strukturní změny CNS po akutním ani chronickém užívání (Advisory Council, 2002)
Pokud by buňky umíraly, mozek by atrofoval. Sice je otázka, jak pomalu či jak viditelně. ale pokud vím, prostě by atrofoval.

Old Post 14-10-2005 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 22

jedubabka: Já sem teď někde četla že to, že marihuana vraždí mozkový buňky není prokázáno, což znamená, že to vlastně nikdo neví...

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 14-10-2005 v 14:23 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od x9c-p7a
4 wendy: a co ty co vypijou za vecer 10 piv a vykouri dve brka?? myslim, ze tadyto prirovnani neni zrovna moc dobry...
kdyz nekdo pije denne 10 piv a neni po nich napitej, tak podle me zadny mozkovy bunky neztraci...


nevím nakolik je to přirovnání pravdivý, nechci tu tvrdit něco co nejni pravda, ale musím souhlasit s Jedubabkou, že nezávisí na tom jak tě alkohol opije, i třeba frťánek domácího vaječňáku ti zabije nějaké buňky v mozku (a já se teda z vaječňáku ještě neopila

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 14-10-2005 v 14:28 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

wendy: problém je v solidnosti zdroje, to, co nebylo vyvráceno, se, když se to hodí, považuje stále za teoreticky možné, a zvlášť u marjánky teoreticky bych i já mohla lidi nakazit ereskou, protože sice důkazy pro infekční původ nejsou, ale nebyl vyvrácen - a stejně běhám mezi lidma
A myslím, že pokud něco MUDr. Zábranský tvrdí, má velmi pádné argumenty .

Dva různé, protiřečící si výzkumy
http://www.drogy-info.cz/article/articleview/798/1/53/
http://www.ereska.cz/postrehy/marih...y/marjanka.html

Old Post 14-10-2005 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

o 2.článku Příspěvek č. 25

citace:
"V současné chvíli lze s jistotou říct jen to, že otázka, zda dlouhodobé užívání marihuany může způsobit trvalé poškození mozkových funkcí, zatím nebyla vyřešena," dodal Pope.


no tak to je přesně to co mi vadí, nikdo nic neví, ale většina marihuanu odsuzuje, to je prostě lidská vlastnost, bát se něčeho o čem toho člověk moc neví a radši to rychle zakázat

já osobně si myslím, že ty pacienti, co měli problémy s pamětí a soustředěním ty problémy měli jednoduše proto, že užívali konopí příliš často, a když je člověk zhulenej, většinou moc nerozvíjí svojí mozkovou činnost, což vede ke zhoršování mozkových funkcí. Tím myslím to, že marihuana fyzicky mozek nijak nepoškozuje. To je můj názor.

Ještě něco, všude se dočítám, že marihuana nezpůsobuje žádnou fyzickou závislost a způsobuje jen mírnou závislost psychickou, takže jsem opravdu nepochopila ty "pacienty, kteří se v letech 1997 až 2000 obrátili na čtyři americké kliniky se žádostí o pomoc kvůli závislosti na marihuaně"

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 14-10-2005 v 18:18 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

wendy: tak jsem dostala další doplněk k nervovým buňkám a marjánce
http://grower.cz/forum/showthread.p...9958#post299958

když jsem překládala jeden text o marjánce, stálo tam, že je otázka, jestli lidi do léčebny jdou ze svýho rozhodnutí, anebo jestli je tam dotlačí rodiče, škola, kdokoliv, pod "pohrůžkou" sankcí... a tuším je taky možnost, že když snad v USA půjdeš do léčebny, nenastoupíš do vězení, ale to si jen matně pamatuju, možná se pletu

Old Post 14-10-2005 v 18:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 27

jj v USA u prvně trestanejch s málo závažným trestem ti můžou dát i tuhle možnost... Proto mají asi ve statistikách tolik lidí co šlo do léčebny se závislostí na MJ...

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-10-2005 v 18:36 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 28

jo to bude asi pravda s tim vězením. No a s tim tlakem taky. Máti mě chce dát do léčebny kvůli hulení, myslíš že by mě vzali??? (jinak do minulýho tejdne sem dva měsíce nehulila, takže bych toho v krvi moc neměla...)

ke článku: Já měla za to, že se v mozku nový buňky netvoří...nebo se tím myslel růst těch starých?

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 14-10-2005 v 18:41 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 29

Zhorseni zraku je od neustalyho cumeni na monitor PC.Pamet se casem vrati do normalu to je prokazany.Mozkovy bunky ze by umiraly kvuli uzivani travy to jsem jeste nikde nevidel.A naopak vidite v linku od jedubabky ze vam mozkovy bunky narustaj az o 40 procent rychlejc

Jinak ja - samozrejme pamet v haji (klasika-kde mam klice?Kde je mobil?) ale ruzne se to meni a zrak to je to samy..Jednou vidim lip,jindy hur.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 16-10-2005 v 12:46 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

S pameti je to obcas spatne, ale Piracetam, ginkobiloba vitaminy a tak to celkem slusne kompenzuji. Je ale pravdou ze nehulim moc casto.

PEACE

Old Post 16-10-2005 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 31

To je klasika, že člověk hledá všechno možné a přitom to před chvílí držel v ruce atd. Stává se to i těm co nehulí a když to vidím tak si říkám načem si frčí

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 17-10-2005 v 08:52 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od wendy
sorry dlouho sem nebylla na netu

jestedman: merit sem myslela zrak a ne pamet... pamet se samo merit nedá:-)



pamat sa samozrejme merat da. ak neveris, tak si zajdi k psychologovi a ten ti to vysvetli. pamat tvori jednu zo zloziek celkovej inteligencie jedinca. samozrejme sa nemera dakym pristrojom, ale testami.

k mojeje pamati a zraku> pamat zhorsena, ale myslim ze je to skor koli koncentracii a motivacii(nedostatocnej). zrak jednoznacne zhorseny a hlavne v seru, aj ked som kdesi cital, ze trafka zlepsuje nocne videnie.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Naposledy upravil CAESAR 08-12-2005 v 11:13 AM

Old Post 08-12-2005 v 11:06 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2431690 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív