Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaký byly vaše začátky pěstování ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

začátky pěstování byly jako všechny začátky krušný, ale brzo sem pronikl takříkajíc do jádra věci a už se jenom bavím ) ale s tím místem jak říká Dolfa, je to dneska fakt špatný

Old Post 08-07-2008 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Já sem s pěstováním začínal outdoor a to se docela dařilo ale když jsem poprvé skusil indoor tak to dopadlo hrozně, jel jsem to pod 4-ma 20w ůsporkama a po 14-ti dnech mi vše pochcípalo ale konečně jsem nabral pár skušeností a mážu začít indoor pod 100W sodíkem :-)

Old Post 13-10-2008 v 19:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 51


ja kdyz jel poprvy in..bez jakychkoli otazek jsem se pustil do stavby..kdyz jsem mel tak nejak hotovo se na to prijel podivat jeden typ,co uz nejakej patek svitil.ja otevrel skrin a on se smychem svalil na zem..tak kokam,jestli je v pohode a on na to ,ty vole co ta folie??na samozrejme ze cernobila folie byla nalepena rubovou stranou dovnitr..tak jsem se citil ponekud blbe a predelal to.po mojim prvnim tri mesicnim snazeni v hline jsem ho tam zase vzal podivat..otevrel jsem skrin,kde jela jedna setkoule s klonama od nej.kdyz jsem to otevrel,jemu spadla brada a zacal se vyptavat jak jsem to dokazal a ja sam nevedel.hnojky bez ec metru,jenom podle navodu vyrobce,ph v kapkach a tak podobne..proste suseno navazeno 660g.a to me totalne nakoplo a chtel jsem okamzite poznat kouzlo GROWINGU..

Old Post 22-12-2008 v 20:49 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badulka
Nový Člen

Karma uživatele Badulka - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 52


No moje začátky. Kdysi dávno jeden out (neměla jsem ani páru o době květu,takže jsem komplet usušila celé kytky asi v srpnu) a teď zkouším indor za velkého přispění Grower.cz

Old Post 23-12-2008 v 16:43 PM
Badulka je offline   Profil uživatele Badulka   Find more posts by Badulka   Foto galerie člena Badulka   Click here to Send Badulka a Private Message   Add Badulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 53

tak moje zaciatky prebiehali tento rok myslel som si ze to bude lahke
ale hotova alchymia, chcel som zacat na urovni, ale podcenil som
vela faktorou- vyber miesta a prirodne katastrofy(slimakou, pocasie)
a tak to nakoniec vyslo naprazdno ale ma to iba posilnilo a zocelilo
takze hura na dalsiu sezonu outu

peace

legalize it

Old Post 24-12-2008 v 22:08 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Muheheh tak asi pred 10-11 lety jsem poprve zasadil seminko pod lampu, byla to usporka a kytku jsem mel v malinke krabici bez pritahu/odtahu. MNoo vykvetl a abylo z ni tak na fajku:-))) pak nejakych 7-8 let pesteni venku - -jo to byly dobrodruza..... Mnoo a tedka uz vicemene jenom IN bo se u nas zacly venky hodne ztracet...

Old Post 25-12-2008 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

ja sem zacal pred 5 lety pestovat out..dva roky sem to daval na ruzna mista,ale bud mi to nekdo corl nebo to moc nevyrostlo..nyni uz si pestuju kolem baraku a ve foliaku a je to mnohem lepsi..

Old Post 04-01-2009 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POPO
Nový Člen

Karma uživatele POPO - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 1  

Obecné Zdárek, Growers.. Příspěvek č. 56

Zdravím vás.. Jsem tu nový, a proto jsem si řekl, že první příspěvek zde, bude můj "huličský" životopis..
Bude mi 27.. Prvního prdka si nepamatuju.. 10 let zpátky si vybavuju pár sessions with joint.. V osmnácti jsem měl svůj první holotrop, v podstatě spíš bezvědomí, protože jsem prý padnul na zem a asi 20s jsem se cukal.. První lampu si také nepamatuji, ale od jednadvaceti jsme jezdívali pro pytliky mou tehdy 120tkou do Brna.. Krásný časy.. Předloni jsem z nudy zasadil 6 semen do květníků a vyhodil je na dvůr... Měsíc kouření zadara.. Loni to ale nějak nevyšlo.. A tak, když jsem narazil na toto fórum a při uvědomění si klesající kvality ( nebo spíše různé kvality od různých lidí za stejnou cenu.. ) a hlavně množství v pytlících poslední dobou, řekl jsem si, že zkusím také indoor.. Prostory mám, bednu snad dostatečnou (50/75/150) ,zbytek dokoupím posháním a uvidíme..
Mějte se fajn..

Old Post 04-01-2009 v 18:10 PM
POPO je offline   Profil uživatele POPO   Find more posts by POPO   Foto galerie člena POPO   Click here to Send POPO a Private Message   Add POPO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 57

první in byla úsporka v šatníku 50x50 cm x1m vylepený alobalem, jeden květináč, hlína ukořistěná od mámy z ostatních kytek a jeden semenáček, neměl jsem vůbec páru, jak svítit, tak jsem svítil, jak se mi chtělo, žádnej odtah a ofuk, jen jsem na to stříkal, po týdnu mě to nějak přestalo bavit a zapoměl jsem na to

druhej in 60 x 60 cm 1,8m 150w vlastně jsem ze známýho vydyndal celou lampu tak jsem to vykuchal a nechal jen balast a výbojku, takže bez stínítka, 2 železný bůhvíco ventilátory průměr 150 oba ve stropě jeden dovnitř druhej ven hučely jak kráva, alobal na zdi, výbojka visela jen tak vertikálně, bez ofuku, ale už jsem věděl, že potřebuju spínat světlo, akorát jsem neznal periodu, tak jsem to nechal, jako že do práce se chodí na 12 tky tak 12 tky :-), jeden květináček jeden semenáček a Kristalon Start, dávkování od oka, do týdne jsem měl asi 10 cm jasně žlutou tyčku s divnýma boulema, takže taky nic, pak jsem po několika letech objevil grower, do tý doby jen balkon radši, a to se docela divím, že jsem nevyhořel, protože hned druhý den jsem vypnul odtahy, protože mě štvalo to hučení, s kámošem jsme neslyšely ani sami sebe, v bytě nesmělo být zaplé vůbec nic, jen lednička, jinak padaly pojistky :-))

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 04-01-2009 v 19:24 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 58

pred 8i lety prvni venek, uspesne a nevedomky jsme ho umucili v pulce kvetu.. dalsi rok vyrostly 3 kytky, skvela kvalita, obrovsky vynos, 2 roky jsem byl mistni marihuanovy guru.. pak jsem sadil venky se stridavymi uspechy az doted.. prvni lampa 2006, nejdriv 14 dni 70w, ale to mi uz doslo, ze to nestoji zato, tak jsem rozsvitil 150W skrinku, kterou mam doted a myslim, ze mi to docela jde zatim vsichni jen chvali a nikdo si jeste nestezoval

p s y c h o 8 4

Old Post 06-01-2009 v 17:41 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deluxe
Stálý Člen

Karma uživatele Deluxe - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 59

no ja som tiez zacinal tak ze niekde v CZ som prvy krat hulil a nasiel som asi 5 semiacok po nejakom case ked som bol doma tak som to zasadil a vysli mi 3 krasne samice pertoval som 3 roky a teraz skusam indoor a velmi sa mi nedary ;( na niektorych rastlinkach su zlte ovysnute listy ...

Old Post 28-01-2009 v 15:07 PM
Deluxe je offline   Profil uživatele Deluxe   Find more posts by Deluxe   Foto galerie člena Deluxe   Click here to Send Deluxe a Private Message   Add Deluxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

První úrodu si budu navždy pamatovat, takový samce sem vod tý doby neviděl ani u sebe ani u kámošů, dvě třímetrový hovada, rozvětvený jako vánoční stromek, my tenkrát neměli páru o nějakym pohlaví takžě zklamání na podzim bylo veliký.. Pak se to další rok povedlo a bylo to bylo rok od roku lepší a lepší, a horší a lepší, a ... zatim jěště kouřim co sem loni vypěstil tak to doufam bude jenom lepší ,.. xD

Old Post 28-01-2009 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Jak jste poprvé kličili, rostli a vychutnávali:-))) Příspěvek č. 61

Každý nějak začínal. A že to byli veselé zážitky o tom nikdo nepochybuje.
Třeba když se z krásně rostlé rostlinky stal přes noc samec, nebo když samici ukradli kámoši noc před sklizní:-)))
Každý nějak začínal tak proč se nepodělit o to s ostatníma, aby se úplně nový groweři vyhli chybám a nemuseli se na začátky ptát pořád dokola.-))))
Naše začátky byli víc než zábavné, prosím moc se nesmějte:-)))
Semínka byli bůh ví odkud,kříženec trávy a lopuchu snad, na začátek jsme potřebovali 5 litrovích květináčků a hlínu z pole:-) Semínka jsme prdli rovnou do hlíny a vylezli jen tři, takže jsme postup museli opakovat ještě jednou.
Rostlinky si vesele rostli, z pěti rostlinek byli jen dvě s koulena ty šli hned na porážku a zůstali 3 statečné samice.
Strategie se rázem změnila a místo běžné zálivky nastalo období sucha a deštů, šapša někde čet že je to dobrý na sílu pálek.
Pak přišla rána z čistého nebe a dvě samice náhle pošly, až později se ukázalo proč.No šapšovi poradili kolegáčci z práce že je dobrý kytky trápit, no a tak na jedné vyzkoušel sílu špendlíků a na druhé sílu zapalovače - plamenometu. U zapalovače mu zapoměli říct že nesní pálit hlavní stonek ale jen boční větve.
Oplakali jsme je chudiny, ale zbyla ještě jedna která mohla z vesela prospívat, no až na tu hlínu z pole bez hnojek téměř a malinkatej květináček. Ale i přes špatné pomínky rostla do výšky, nakonec to bylo 50cm koště s jednou velkou palicí.
Mezitím to vidělo spousta lidí, mezi nimi i dětská doktorka která přišla zkontrolovat naši právě narozenou dceru, divila se co to je, ale ujištění že je to rostlinka na mastičku jí stačilo pro klid v duši:-)
Kytka i přes všechno úskalí co ji u nás potkalo dozrála a byla ufiknuta. Byla usušena na chatě mezi novinama normálně na světle. Výnos byl 10g ale toho nejlepšího co jsem kdy měla.-))))
Tak to jsou naše začátky a šup sem z vašema:-)

Old Post 12-02-2010 v 20:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví 1995 Příspěvek č. 62

Zdravím growerky a growery

Takže když trochu zavzpomínám, začlo to rokem uvedeným výše. Byl jsem tehdy vcelku ještě čerstvý puberťák a o této krásné rostlině jsem toho tehdy moc nevěděl. V té době také nebylo tolik informací, co dnes a list trávy na každém rohu. Každopádně už jsem o ní něco slyšel, ale ještě ji nikdy neviděl.

Poprvé jsem konopí viděl na Moravě, v okolí Horních Bojanovic, odkud pocházel můj děda, než se odstěhoval na Vysočinu za babičkou. Byli jsme tam tehdá s rodinou na návštěvě za jeho bratrem. Po cestě tam se Můj otec se s strejdou v autě nějak dostali k tématu, že prej tam roste ta "tráva". Už roky. A zdali pak tam ještě bude. A tak. Nikdo z nich ji ale nikdy nekouřil

Samozřejmně, že jsem měl uši našponované, ale o místu se nijak blíže nevyjádřili. Takže celý víkendový pobyt mi to nedalo a běhal jsem po okolí dědova rodného domu a hledal jsem, cosi zakázaného a podvědomě přitažlivého. Je tam opravdu pestrá příroda, kde není nouze o lomy, stráně, vinohrady, lesy atd. Oběhal jsem snad vše v okruhu 2 kilometrů, ale to co jsem hledal jsem nenašel.

Půl hodiny před odjezdem jsem byl trochu zklamaný, že neuvidím o jaké rostlině byla řeč. A propásnu tak jedinečnou příležitost. Tak jsem vsadil vše na jedinou kartu a zeptal se před dědou táty, jak že ta rostlina, o které se bavili, vlastně vypadá? Táta tehdy odpovědel otázkou. Proč to chci vědět?
Už si bohužel nevzpomenu, co jsem tehdy vyplodil za odpověď, ale děda se začal užulovat a nepatrně kývl na otce. Který me se slovy "Tak teda pojď" odvedl 20 metrů za barák, kde jsem za mírným svahem, do té doby mě skryté části zahrady, uviděl dosud největší keř svého života. Táta říkal, že tam vždy vysemení a roste tam znovu a znovu, co pamatuje. V okolí keře bylo bajvočko dalších 100 malinkatejch rostlinek z náletu. Jen takový 15 cm pidi kytičky - paličky. Ještě mi prozradil, že se prý z rostliny používají hlavně květy a to ještě jen samičí a v určitém období. A že se někde užívá již tisíce let.

Tehdá jsem si jednu vrcholovou paličku nenápadně utrhl (tohle musím ukázat kámošům), ale táta si toho všiml a ptal se, na co že ji chci. Zdali si ji chci zasadit, či co. Řekl jsem, že ano. A on kupodivu neprotestoval. Neprotestuje ani teď když vidí, že pěstuji, dělám léčivou osvětu konopí a že je to prostě můj styl, život i koníček

Tehdá jsem ještě nevěděl, že jsme tam spolu naposledy. Děda i strejda zemřeli, domek se bohužel prodal, od té doby jsem tam již nebyl.


Nicméně abych se k tomu dostal. V tý jedný paličce byli 3 semínka. Hned další rok tedy v roce 96 jsem zkusil svůj první outdoor. Doma (tehdá ještě na vatě) vyklíčili všechny tři semínka. Takže šup s nima do přírody v okolí. Jak už dneska vím, na absolutně nevhodné místo. Samozřejmně bez zkušeností a příprav. Zasadil je kousíček vedle sebe a chodil zalejvat. Jednu kytku mi cosi sežralo hned v prvopočátku. Zbylé dvě živořili, ale k mé radosti rostli. No, vlastne nebyli tehdy o nic větší než ty kytky z náletu. Ale bohové mi byli nakloněni a jedna byla holka a druhej kluk. Bylo toho tak na tři špeky, né přiliž umělecky zpracované do vyklepané startky bez filtru. Každopádne jsem dal jedno čisté s kamarádkou a nic. Trochu motání hlavy. Taková čutka, ale chuťově dobrá. Museli jsme si dát ještě každý sám zbylého jednoho. Pak už jsme to ucítili, a pěkně si na tom ulítli. Já po prvé. Juch juch..

Nebudete mi to věřit, aly v tý pálce byli zase 3 semínka. Tentokrát jsem se na nadcházející rok lépe teoreticky i prakticky vybavil a zasel tentokrát doma windoor. Chtěl jsem mít kytičky pod kontrolou a mé přání bylo ze stran rodičů, hlavně mamky vyslyšeno. A velká okna přesně na jižní stranu se stala mou zahrádkou na dlouhou dobu. Přesně 5 let. Naučil jsem si s kytkama hrát, porozumět jejich potřebám, starat se o ně, cíleně množit a tvarovat. Některé byli v podobě bonsaií, zmenšených afrických stromů, jiné dlouhé vytáhlé o jednom stonku a paličkami za každým párem listů a tak. Sám jsem dělal pokusy se zastřihováním, proplítáním, hnojením a podobně. A už tehdá jsem třeba pokusy objěvil techniku FIM, o které jsem se dočetl, že se tak jmenuje, mnohem později. Každopádně jsem přirozenou cestou selektoval tento můj první druh konopí. Vybíral jsem nejhezčí, nejsilnější, samce i samice a dále je cíleně křížil mezi sebou samými nejlepšími semínky. Hlavní roli hrál i účinek, na mysl, který se také výběrem čím dál více zlepšoval. Po pěti letech, se vývoj rostlin, z hlediska fyzického vývoje tak nějak stabilizoval, a účinek více méně také. Velice příjemný sativový high, kterému jsem začal říkat "pracovní". Světlo a prostor za oknem, kde sice pere slunce celý den, mě a kytičkám tak nějak přestal stačit a hlavně jsem měl možnost, začít pěstovat první rok na zahradě. A byl čas jít dál..

Už první rok jsem se nestačil divit. Kytka jak vyšitá pro naše pěstební podmínky (kdo ví jak dlouho a kolik generací rostla na té Moravě) Krásné kytí, chuť i výnos. Posledních několik let jsem pěstoval na zahradě. Loni přibyl můj sen - skleník. Pěstuji tak, že vždy zasadím svá originální semínka, které zase cíleně opyluji doma. Aby co nejmíň zchytali cizího pylu. A každý rok zkřížím svá semínka venku a ve skleníku s jiným druhem. A tak to zkouším vždy znova s novým originálem. Pokud se mi kříženec zamlouvá, pokračuji v jeho pěstění a pokud ne, zase použiji svá semínka z loňska + nový model. Nic značkového. Ale do teď mi to nádherně vystačilo. Ovšem letos to bude jiné. Je čas jít dál..



Bohužel loni jsem přišel díky zlodějům o svůj venkovní origo, ale doma se genetika zachovala. Jak jinak než opět 3 semínka (to není normální, příroda je prostě dokonalá). Ale kdyby to byli náhodou všechno samci mám ještě origo semena z předloňska, které, jak mám vyzkoušeno, také vyrostou.
Letos právě kvůli zlodějum změním raději taktiku i ochranu. Co je moje to je moje. A já myslím, že po tech letech na to mám právo. Bude nové místo i nová zahrádka a zase pořádněj (jak doufám) OUTDOOR. Pokusím se ho letos zdokumentovat. Samozřejmně Tibethská zahrádka nesmí chybět. Ať už konopná či nekonopná. A také nové genetiky. Já už se tak těším..


A díky Vám ostatním kolegům growerům za milé přijetí. Jsem za tu chvíli co jsem zde na groweru načerpal nové informace a poznal spoustu výborných lidí a pěstitelů a tímto Vám ze srdce děkuji a zdravím celou nemalou komunitu stéjného koníčku. A to i na Slovensku. Je super, že dnes takto svobodně můžeme o konopí komunikovat a ne jen to..

Teda uf, to jsem se rozepsal. Teda čumim, jakej sem zde hodil životní příběh a příběh svejch kytiček. Do dneška bych nevěřil, že to dokážu tak nějak napsat. Jo pracovní, je holt pracovní. Zajímalo by mě zda to někdo dočet až sem. Má můj obdiv



Smějte se krásně a šťastný nový grow..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 14-02-2010 v 18:39 PM

Old Post 13-02-2010 v 01:01 AM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 63

Aj ja sem pridam svoj pribeh malicky...

Som prvykrat sadil asi pred 10 rokmi,mal som 3 semena,tak som ich hodil do jedneho kvetinaca s hlinou od mamy.
Po case som nato uplne zabudol,po nejakom som siel do pivnice kde som schoval svoj pokus o pestovanie.
Prekvapilo ma ze 2 rastlinky sa ujali.
Dal som ich k babke na balkon,pekne rastli,lenze obaja boli samce,nevedel som to rozlisit,ako uplny lajik,som sa tesil ake mam stromy asi 50cm
ludia sa pytali(najma susedia) sa pytali ci viem co to pestujem,ja ze konope...

Po hadke s bratom ma na druhy den rano mama zobudila s kvetinacom v rukach ze co to je...ja ze trava ne?
dala to za okno ze to ukaze otcovi ked sa vrati z prace..lenze ona nevedela ze mne otec robil pre rastlinky malicky foliovnik hehe..
nakoniec to mama vyniesla do kosa a ja som si ani nepofajcil..vtedy som toho tak lutoval...

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 13-02-2010 v 03:43 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

A jaj super nápad tenhle threed zato určitě pošlu K+ a taky sem hodím můj příběh jak jsem se vůbec ke konopí dostal ,tak se nelekejte začátkem té pohádky.

Takže pocházím z malého městečka kde děcka lítají po lesích polích a brodí se v řece. A k tomu jsem odmala rád lovil cokoliv se naskytlo s mými nejlepšími kamarády (což byl v té době soused o 5 let starší než já) jsme chodili hodně pytlačit , lovit myši na pole a takové ty děcké lumpárny.
Až nás jednou pochytal porybný a všem vyhrozil pokutou 1500 což v té době jsem neměl potuchu o ceně peněz. Nás nabral do kroužku rybařáku. Kde jsem v 8 letech dostal svojí první povolenku a zašel konečně na rybník. No byla to nuda pořád zakrmovat a čekat než se vůbec pohne policajt.
No a hádejte co se používá do "šrotu" ?? No přeci technické konopí.
Když sem se pak zmíni sousedovi že jdu pro konopí do zverimexu a rybářských potřeb tak zbystřel a vysvětlil mi něco málo o té rostlince.
Taky sem zkusil zasadit jedno semínko a voala první kytka na světě k mé smůle nedoceněná a po sousedově shlédnutí na malou zastřihávanou kytku tak řekl je to samec toho vyrvi . :-( podruhé jak sem se dostal k marihuaně bylo pak o hezkých 5 let dále .

Old Post 16-02-2010 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0368820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív