Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaký byly vaše začátky pěstování ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 33

krásný stonek za oknem, který mě bavil, pak se mi enchtělo čekat a sklidil aem asi po 4 týdnech květu, bylo toho na půl brka a chutnalo to jak spálená bačkora.. bylo to minulej rok

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 24-02-2008 v 20:40 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machus333
Nový Člen

Karma uživatele machus333 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 3  

Obecné báječné časy... Příspěvek č. 34

čus lidi - bylo to v 95,chodili jsme do prváku a kámoš mě stáhl na noční akci,nechápal jsem vo co go ale Jiří na to,že budu čumět...Byla to vysoká kytka na opuštěném místě,smrděla,lepila a já chtěl Jiřímu nakopat zadek,že mě taha v noci pro nějakou bylinu...Nevěděl jsem vůbec co to je a co má v plánu...Takže paradoxně moje první semínka pocházely z kradené rostliny a že je moooc chceme zasadit a poctivě se o ne starat jsme zjistili po pár fakt nezapomenutelných nocích co jsme objevovali stavy které byly obzvlášť příjemné...Od těch dob rok co rok mojí zahradu vždy na podzim provoněla báječná vůně,která přilákala i mámu a ta si také nechávala málou část úrody-prý do polévky...:-) Prvním impulzem pro pěstováni in byla návštěva nezvaného nočního hosta,bylo to tuším v roce 2000,brečel jsem nad vypleněným políčkem,a pochopil,jak se asi cítil típek kterému jsme to tenkrát vzali my.Pěstování doma ovšem nevyšlo a skončilo 2x fiaskem,ve skříni pod zářikama i rovnou v pokoji ve velkých kartonových bednách pod 300W halogenkou-žádné větrání,hnojky,a PH se tenkrát vůbec neřešily-kruté časy.Mezitím jsem venku pěstoval na více místech,jednou jsem postavil foliovník vysoky 2.5 m o průměru asi 1.5m,tenkrát jsem nechápal jak to může růst těch asi tak 5-10cm za den-ještě že jsem udělal otvírací střechu,byl to potom na podzim hodně ulítlý pohled na 2.5 m vysoký foliak jak z něj obrovské paldy trčí na všechny strany.Každoročně mě však navštěvoval zlodějíček a situace se stávala neunosnou.Asi 3 roky jsem pak pěstoval v nedalekém olšinovém lese nižšího vzrustu,kde jsem vysekal uvnitř prostor a skultivoval pro svůj účel,dokonce jsem tam natáhl 100m hadici na zavlažování.Tenrát přišly kroupy a mi se naskytnul zdrcující pohled na předčasně nadrcené rostliny,ale k mému úžasu se skoro všechny rozhodly vyhrát boj se smrtí a byla to jedna z nejlepších sklizní.Stále neznámy zlodějíček ovšem vyčíhnul i tohle místo a byl konec.Dnes pěstuju na místě oploceném kari sitem,mám tam dvě pohybová čidla,jedno se světlem a druhé se sirénou-zatím to funguje.O indoor se moc nechci zmíňovat ale něco maleho mám a funguje to dobře-ovšem k dosažení magické hranice g/W povede ještě dlouhá cesta :-))

Old Post 26-02-2008 v 18:49 PM
machus333 je offline   Profil uživatele machus333   Find more posts by machus333   Foto galerie člena machus333   Click here to Send machus333 a Private Message   Add machus333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikro.pěstitel
Nový Člen

Karma uživatele Mikro.pěstitel - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 35

Čau moje první kytka měla asi 50cm. Napadli ji nejaký požíračí kořínku . Tak jsem hlínu od rána do večera cedil výluhem z tabáku a pak mi kiti nejak zdechla! Měla už paličky takový malí bylo toho asi cca za 50 Kč. Tak sem se rozhodl že si zahulím ani sem to moc nesušil takže špek nehořel chutnaloto jak kdybych ubalil svoje tejden nepraný slipy! A nakonec jsem se nasral a vyhodil sem špeka a doma jsem se malem poblil a už sem nechtel nikdy mařku ani vydět!Ráno jsem vztal a hurá na špeka To je muj začátek



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33804

Old Post 26-02-2008 v 20:15 PM
Mikro.pěstitel je offline   Profil uživatele Mikro.pěstitel   Find more posts by Mikro.pěstitel   Foto galerie člena Mikro.pěstitel   Click here to Send Mikro.pěstitel a Private Message   Add Mikro.pěstitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 36

No tak u mě to bylo asi tak:
1. sezona: Sehnal jsem dost semínek, jedno jsem zasadil a z něho vyrostl krásný 2m vysoký samec. Jelikož jsem o tom nevěděl nic, tak jsem ho usušil a pak jsem se divil jaktože mi to nic nedělá. Ani nevím kam jsem dal zbytek těch semínek.
2. sezona: Opět jsem splašil nějaké semínka, už jsem věděl že samce mám vytrhat, tak jsem vypěstoval na jednom metru čtverečním asi pět kytek vysokých 50cm. Ty jsem sklidil dost brzo, tak po třech týdnech květu. Bylo toho tak na tři špeky a stejně to nic nedalo.
3.sezona: Už to byly lepší seeds, ale bohužel se vyskytla čorka a nesklidil jsem vůbec nic.
4. Zasadil jsem, sklidil jsem. Grow jsem tady prezentoval(viz můj podpis). Ale opět byl problém s účinkem
5. Na letošní sezonu jsem zakoupil z Eastseeds.com semínka a hrozně se těším na jaro, tak to snad konečně vyjde

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-02-2008 v 13:54 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

http://grower.cz/forum/showthread.p...5604#post195604

a jestli se chce nekdo opravdu smat tak prispevek o neco dal

http://grower.cz/forum/showthread.p...9999#post199999

Old Post 01-03-2008 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 38

Zdravim...No moje zaciatky su vlastne aj teraz...ale este pred tymto obdobiim som pestoval..Tu je moj pribeh : Ked som bol maly zasran, asi v siedmej triede, tak sme dostali noveho spoluziaka, bol to pohodak, (ˇvlastne stale je, ale uz sme akosi povyrastli) a on uz mal v tej dobe co to prehulene, a tiez s kamaratmi sadili. Jedneho dna doniesol do skoly semiacka marihuany, a zasadil ich do kvetinaca, medzi kvety co sme mali poukladane na parapete...ako plynul den a noc, kytka rastla a rastla..Ked mala zhruba takych 20-25cm(nic moc) tak nam to vytrhla vychovavatelka, (pica)..No ale islo o to ze sa mi ta rastlinka nejak zapacila a niekde v mojom vnutri som citil ze to chcem vyskusat pestovat a aj sem tam pohulit).O par dni nato mi kamarat dal par semiacok, co som od neho vypytoval. Kedze byvam na dedine, nebol problem to zasadit niekde za dom. Tak som tak aj spravil, zasadil som to za dom pri zahradu, mame tam spraveny aj taky kompost,hnoj , tak asi tak meter od neho...O pestovani som nevedel nic, len tolko ze to treba sem tam poliat ..tak som to polieval a ono to naozaj rastlo , potom mi spoluziak spominal ze to treba zastrihnut, povedal ako a ja som tak nasledne vykonal..Dal mi aj nejake hnojivo, neviem co to bolo zac, ale vravel ze dusik a vyzeralo to ako taky krystalovy cukor, len cisto biele...sem tam som to pohnojil..Ked te rastlinky mali asi okolo 1m, foter strasne picoval ze mi to vykosi, tak som to musel sklidit...S kamaratom sme si to rozdelili a bol konec s pestovanim.Potom som istu dobu uplne nehulil...No teraz zacinam znova, a uz trocha (teda dufam) na vyssej urovni....tot vse, nech sa dari

Old Post 23-05-2008 v 10:13 AM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 39

Bylo to v době "privatizačních" kouzel a triků...
Hned vedle budovy slévárny v objektu Třineckých železáren byla ohrada, kde se obrovskou ocelovou koulí drtily nepovedené výrobky...všude ty vrstvy narezlého železárenského prachu,...zákaz vstupu do prostoru beranidla... Dostal jsem osivo od tehdejší "páté kolony" za příslib navrácení zelené hmoty... a tak se i stalo. Dodnes s mírnou nostalgií a úsměvem na rtu vzpomínám jak jsem onoho podzimního večera po odpolední zkosil těch pár půlmetrových chudinek jež svůj krátký život prožily v tak nedůstojných podmínkách,...otrhal z nich ty největší listy...zbytek vyhodil ...a pyšně je Pod Věží předal jako výslužku dárci semínek! Rovněž i jeho fundovanost v oboru se záhy ukázala přinejmenším spekulativní - celý se rozzářil, okamžitě onu masu listí narval do mikrovlnky, ...celá hospoda šla v ten moment do vývrtky... a já jsem poprvé pochopil, že tudy určitě cesta nevede... ...a že příští, už ten příští grow bude lepší... Ovšem to jsem ještě netušil že můj další (z)rádce bude se svými vědomostmi stejnej bulhar, když tvrdil že kytky raději plavou v přemokřené půdě, než být sem tam o žízni.... Díky, Jirko. I tvé uzly jsou dodnes legendární !!!

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 23-05-2008 v 21:01 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

ja pěstuji teprv druhy rok, ale jsem velmi spokojeny

Old Post 24-05-2008 v 13:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
melir
Sponzor serveru

Karma uživatele melir - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 41

V pulce 90 let jsem nastoupil na ucnak a jednomu furt vykřeněnýmu spolužákovi jsem pujcil 2 kila a on mi za mesic prinesl nejakej narvanej pytel s divnou slamou,že prej nemá prachy.Cigara mi nikdy nic neřikaly,ale tohle byl nášup a bylo jasný,že to už v mém životě nesmí chybět.První kytka byla taky od něho.Bohužel strašně naprcaná,tak sem do ní v září vztekle kopl a na jaře se nestačil divit.V tom místě bylo asi 60 kousků.Ganja forever

Old Post 26-05-2008 v 13:58 PM
melir je offline   Profil uživatele melir   Find more posts by melir   Foto galerie člena melir   Click here to Send melir a Private Message   Add melir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Můj první out byl Samec.Koupil jsem si ho od jednoho týpka za 200kč sazeničku.Jelikož jsem o konopí nic netušil.Toho mi stejně někdo šlohl.Druhý out byl už vela krásný ale ke konci čornuto.Z 3 outu jsem sklidil tak 1/3.z 4 outu jsem sklidil uplně všechno.Jen nezhuloval zase.Letos 5 out tak se nechte překvapit.

Old Post 26-05-2008 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 43

vid link

Old Post 26-05-2008 v 22:29 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 44

U mě se to každým rokem stupňuje.
1. rok kvalita nic moc, semínka noname, oprcaný a skoro nezhulovalo.
2. rok už to bylo lepší,nějaký 2.-3. generace, sice taky oprc ale už to aspoň trochu zhulovalo
pak jsem zkoušel skříň pod halogenem. měl jsem nastavený časovač, ale nějak se nevypl a všechno se spálilo. Ještě že jsme nevyhořeli. Pak jsem zjistil, že pod halogenem to nemá smysl, tak jsem se na to vysral.
a letos jsem nakoupil několik dobrých semen, tak se uvidí. Out budu pěstovat dál!!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Naposledy upravil HERBSMAN 27-05-2008 v 09:02 AM

Old Post 27-05-2008 v 08:42 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 45

co nejakej INDOORAR???? nenajde se?? treba rtutovy vybojky corovany z fabriky nebo podobne kusy???

Old Post 05-07-2008 v 18:12 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 46


hehe moje indoor bonsai na 9W nakonec to byl eště ke všemu kluk

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 05-07-2008 v 19:52 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 47

tak muj začátek byl pod 40 w normalní
lampičkou v halus skříni a hlína ze zahrady
a pak sem to nak rychle sklidil asi 1 g
takže celkem sranda bylo mi nakejch 14
takže 6 r spátky

http://grower.cz/forum/showthread.p... WR -SKLIZENO

http://grower.cz/forum/showthread.p... O5 125W RED LOWRYDER *2

Old Post 06-07-2008 v 17:21 PM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 48


Jo tak začátky, no tak poslouchejte resp. čtěte... V roce 1990 asi květen, zazvonil telefon a pan Ef povídá, "tyvole už to mám doma!". Dali jsme pět pěkně vzrostlých rostlin k nám na zahradu. Mladý lidi, ale už tehdy neměli pochopení u rodičů, muselo to z "domu!". Příští rok jsme zasadili už předpěstované rostlinstvo za pilou poblíž potoka. Nanosili proleželej králičí hnůj a tak nějak se o to starali. Nakonec to je vidět na fotce kde před objektivem předsírám asi nějakou činnost či co a tam co ho nevidíte stojí pan Zet a za objektivem co taky není vidět je pan El. Výsledek z toho pěstu, byl teda překvapivej. Na to, že jsme neřešili pH atd. atd. Informací nebylo. Apak už to šlo líp, v devadesátým druhým jsem dostal zahradu tak se zrylo políčko 6 x 6 m. Informovanost mezi lidmi byla nulová a sousedy jsem neřešil. Jó, to dnes je to hoší, sousedi, čorkaři, okolí. Pěstovat jsem nakonec přestal v devadesátým sedmým. No a teď jen tak pro radost za barákem, ale stavím skříň! :-).

Old Post 07-07-2008 v 18:04 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9778860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív