Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj druhý zdokumentovaný...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Obecné Můj druhý zdokumentovaný... Příspěvek č. 1






Pozdě ale přece
Tak jsem se rozhodl, hlavně kvůli tomu že se nudím, že se s Vámi podělím o svůj, ani nevím kolikátý grow. Vloni se mi to docela podařilo, ale přišel jsem o foťák, tak jsem to tady ani neprezentoval. Letošní situace je lepší, i když digitální foťák který má rozflákaný display taky není žádná výhra. Ale dost keců a pojďme k věci.
Takže místa mám letos 4, prezentovat je budu tak nějak náhodně, na každé místo chodím jinak a ne každé je zajímavé.
Genetika:
Všechno jedu ze semínek, po dobrých zkušenostech z loňska jsem letos opět objednal z Eastseeds.com a byly to tyto odrůdy:
Shaman(Dutch Passion)
Durban poison(Nirvana) Objednával jsem 10semen a v balíčku jich bylo 20. Docela zajímavé, ale v žádném případě si nestěžuju
Widow skunk(De sjamaan)
Afghaan(Nirvana) 4ks bonus seeds.
Belladonna F2- Semínka co jsem měl z BD pěstované minulý rok.
White widow(Nirvana) Dvě semínka co mi zbyly z loňska jsem prsknul do hlíny, vzešly obě.
No name 1- Semínka co jsem dostal, údajná BlueberryF2, ale tak víme jak to chodí.. Bůh ví co to je zač.
No name 2-Osvědčený model, pěstuju ho už třetí rok. Dal jsem mu pracovní název Rox, podle člověka od kterého jsem tyto semena získal.
Hlína:
Pár kytek budu mít doma v květináčích, ty mají hlínu z kompostu smíchanou se vším možným(popel ze dřeva, sračky od slepic..). Na spodku je jako drenáž štěrk.
Ostatní kyti co jsou venku mají původní hlínu, jenom na jedno místo jsem pro 3 kytky přitáhl asi 15l kompostu.
Hnojky: Doma jsem zatím asi dvakrát pohnojil kristalonem růst, venku to nechávám na přírodě.. Na květ asi hnojit budu, ale ještě nevím čím, záleží na financích.

Fotky jsou všehochuť, malé kytky jsou letošní, palička a velká kytka jsou z loňska(Belladonna)

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Naposledy upravil TH! 21-07-2009 v 10:47 AM

Old Post 21-07-2009 v 10:33 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 2

to jsem zvědav kdy ti to pokvete.... GL

Old Post 21-07-2009 v 12:02 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3






Zdar všichni.
Tak se pokusím udělat průřez mým letošním growem. Všechny kytky jsem sadil zhruba v druhé polovině května, až na jednu vyjímku.
Začnu místem které mám v kopřivách, říkejme mu třeba místo A.. Na tomhle místě jsou 3 kytky a to: Shaman, Durban poison a Widow skunk. Slunce sem svítí řekl bych celý den, jenom dopoledne to bude asi slabší.
A teď k fotkám:
1. Příprava místa
2. Shaman po přesazení
3. DP po přesazení
4. WS po přesazení
5. Jungle

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Naposledy upravil TH! 23-07-2009 v 08:16 AM

Old Post 23-07-2009 v 07:55 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4






A další fotky. Jsou na nich ty samé kytky, akorát o něco starší. Přidal bych i aktuální fotky, ale ty bohužel nemám, při poslední návštěvě se mi vybil foťák.. Snad příště. Ale rostou pěkně. Ovšem už jenom dvě, WS byl samec, tak šel..
Shaman
DP
Opět DP
WS, už to má za sebou chlapec..
Nevím, ale jedna z těch tří to je. Řekl bych že nejspíš WS.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 23-07-2009 v 08:27 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 5

Saprlot na to že jsi nakoupil toliko semen tak koukám nokde nic. Japa to? zasazeno, ale nefoceno?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 23-07-2009 v 19:20 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6

No vlastně se sem chystám fotky naházet, průběžně to nějak doplním. Kytky teď vypadají o hodně líp taky.. Ale stejně jsem nesadil všechny semínka, něco jsem věnoval, něco jsem si nechal. Ono se s tím za rok nic nestane.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 23-07-2009 v 20:10 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7






Tak jsem zpět. Přináším vám slíbené fotky, tohle jsou nej kytky. Jsou na místě B a všechny v nádobách(květináč, kýbl, vanička). Jejich fotek mám nejvíc, takže pěkně postupně. Začnu Durbanem, kterému dělá společnost Belladonna F2.
S kytkama si trochu hraju, BD byla jednou, možná dvakrtát zaštípnutá, durban byl štípaný docela často, jak uvidíte na fotkách, mám snahu ho i ohýbat. A přináší to výsledky. Na poslední fotce je vidět kousek Afghána. Ten byl taky tak dvakrát štípnutý. Jinak BD je 100%samice, AFG je holka tak na 95%... a u DP ještě nevím.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 24-07-2009 v 10:15 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8






Zdravim.
Tak opět přihodím nějaké fotky.. Je to opět místo B, tentokrát je to Shaman a Afghaan. Shaman je bohužel samec, v nejbližší době ho přemístím a pokusím se z něho získat pyl. Afghaan je skoro určitě baba.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-07-2009 v 22:01 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
facky
Nový Člen

Karma uživatele facky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 9

caw ty kytky jsou fakt husty ale zajimalo by mne v jake to mas hlíně?

facky

Old Post 30-07-2009 v 12:39 PM
facky je offline   Profil uživatele facky   Find more posts by facky   Foto galerie člena facky   Click here to Send facky a Private Message   Add facky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10

Čau. Kytky jsou v hlíně z kompostu. Na spodu květináče je písek, do hlíny jsem namíchal trochu slepičinců.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 02-08-2009 v 23:05 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 11





Tak mám trochu času, tak sem hodím fotky vdovky a widow skunku. Budu dělat aktuální fota, tak to sem pak hodím.
1.Vlevo WW, vpravo WS
2.Opět
3.WS, byl to samec, tak už není..
4.WW

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 08-08-2009 v 16:03 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 12






Tak jsem opět zde. Za dobu co jsem nepřispíval jsem obešel políčka, tak sem hodím pár fotek.. U všech kytek až na jednu už vím pohlaví. Vzhledem k tomu, že moje políčka obklopuje docela slušná jungle, tak je na fotkách spíš zelená masa než kytky.. ale aspoň něco.
1.,2.Durban poison a Shaman
3-5.Všehochuť, sám nevím co to na těch fotkách je.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Naposledy upravil TH! 13-08-2009 v 14:29 PM

Old Post 13-08-2009 v 10:52 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13

Zdravim všechny.
Nejdřív bych se chtěl omluvit, že jsem to tu utnul v polovině. Byly nějaké komplikace, takže jsem něměl moc času aktualizovat atd.. Teď to snad napravím.
Každou odrůdu, kterou jsem měl, se mi podařilo sklidit, ale ne každá vyšla podle představ. Pak byly taky nějaké čorky, bez těch by to samozřejmě nešlo.
Dám sem nějaké fotky a celkové hodnocení, pak se pokusím taky o nějaký ten smokereport.

Old Post 10-01-2010 v 12:00 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 14


Durban poison z Nirvany.
Tahle kytka krásně rostla, ale do květu se jí dlouho nechtělo, takže jsem sklidil spoustu malých palic které se hodí tak na mléko atp. Kvést začala někdy v polovině září, seknul jsem ji začátkem listopadu. Mohla tam ještě zůstat, ale v kopřivách které byly dávno death byla jako pěst na oko, a tak jsem se rozhodl pro vrabce v hrsti..
Jinak ke kouření: Smotl jsem z toho jedno zkušební brčko, dává docela dobře. Zhulenost byla víceméně energická, ale byl jsem docela zmatený. Zapomínal jsem, kecal páté přes deváté.. Ne zrovna vhodné na nějaké debaty. Chuť byla zemitá.
Výnos byl tak jedna sklenice 0.7l minipaliček.

Old Post 10-01-2010 v 12:10 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 15




Widow skunk-De sjamaan
Myslím že docela dobrá kytka do našich podmínek. Zasadil jsem asi 5 rostlin, z toho byli dva samci, další kytku sklidili zemědělci i s kukuřicí. Takže zbývají dvě kytky. Jednu jsem nechal růst volně, vzhledem k tomu že byla v málo úrodné půdě, tak narostla jenom do 1m výšky. Nezaštipoval jsem ji, takže to byl takový klacek. Výnos odhaduju tak 20-30g. Druhá kytka na stejném místě(jednou zaštípnutá) byla sklizená z poloviny, zbytek jsem nechával ještě víc dozrát, ale přišly čorky. Kdybych ji sklidil celou, tak by bylo tak 70g. Ovšem těch 70g je pořád málo. Samec, který rostl v půdě z kompostu měl 150cm a asi 4hlavní větve když jsem ho sekl.
Náchylnost na plíseň před kterou jsem byl varován se mi nepotvrdila, bude to nejspíš tím, že jsem kytky sklízel v druhé polovině září kdy bylo ještě dobré počasí.
Stavy po kouření jsou spíš stoned.

Old Post 10-01-2010 v 12:59 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 16

Afghaan- Nirvana
Dostal jsem 4 bonusové semínka, zasadil jsem dvě, jednu kytku jsem sklidil já, druhou nějaká dobrá duše. Palice jsou spíš listnaté, vzdušnější, další adept na mast, mléko nebo něco podobného. Palice jsou totiž plné semínek. Někdo v okolí zřejmě něřešil samce..
Sklízel jsem ji jako poslední, v druhé polovině listopadu. Začala totiž chytat plíseň. Na pěstování outdoor bych moc nedoporučoval, kytka, kterou jsem hnojil plagronem alga bloom začala kvést začátkem září, druhá, nehnojená o dost později.
Chuť kořeněná, zemitá, stavy spíš stoned.

Old Post 10-01-2010 v 13:41 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - muj 1. dokumentovaný out - 57 odpovědí
29-12-2007 - Muj prvni zdokumentovany OUT 2007 - 137 odpovědí
16-10-2007 - Můj druhý out - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9628200 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív