Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádka a políčko by TH!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Obecné Zahrádka a políčko by TH! Příspěvek č. 1

Čau všichni!!
Předem se omlouvám,že tento thread zakládám až teď,ale řekl jsem si,že dokud nebudu mít čím fotit,tak to nemá cenu.Dig.foťák nebyl,bohužel ani můj mobil touto funkcí(přestože je to docela nový model nokie-3310) nedisponuje,a abych sem dal jednou za měsíc fota z pučeného foťáku,který bych tak po hodině musel vrátit,to mi příde zbytečné.Ale dnešním dnem nastává změna.Dnes jsem si totiž objednal foťák,takže ve středu by tu mohly být první fotos.
A teď už k věci,ehm teda ke kytkám.
Jsou to jen a jen no name z různých zdrojů,taky z toho co jsem sám okusil(na to se těším nejvíc,přestože je toho moc málo)
Tak a teď to vezmu chronologicky:
Bylo to asi 15.dubna,když jsem zasadil několik prvních semínek(30).To byl první kámen úrazu,protože po přesazení sazenic ven všech 20 přesazovaných kytiz zmrzlo(já debil sem je taky dal z pokojové teploty ven v dobu kdy hlásili týden přízemních mrazíků).
Tak jsem začal odznovu a asi tak v polovině května jsem si nasadil na zahradu jednu kytku volně a další dvě do květináčů.zároveň jsem si dal předpěstovat 5kytiz na pole.
O dva týdny později šlo pět krasavic na políčko,po týdnu tam byly 4(asi slimáci:devilza další týden jsem vytrhl jednoho samce,tak zbyly 3.
Když jsem sem zavítal za tři týdny,to abych zasadil 5 klonů které jsem udělal z kytičky kterou mám v květníku,tak jsem uviděl už jenom 2kyti.
Dál jsem se na políčko dostal až po měsíci,to mě čekalo hodně milé překvápko,byly tam 2 z minula a všech pět klonů co se ujalo.Trochu jsem jim tam udělal místo od kopřiv a od té doby jsem tam nebyl(16.7.)
Toť zatím vše a omlouvám se za délku textu.Zítra hodím popis mojí zahrady.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 20-08-2007 v 20:41 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 2

Tak jsem tu zas a se mnou špatné zprávy.Ale popořadě.Takže jak už jsem se zmínil,v polovině května jsem zasadil 2 kytky do květníků a jednu jen tak volně.Po měsíci se jedna kytky ukázala býti samcem,tudíž šla ven.Na její místo šel stejný model,který se projevil jako hermouš.Tak sem teda ořezal samčí kvítky a už se neobjevily(zatím).
Všechno se dařilo,kytky krásně rostly,však uvidíte na fotkách.ALE potom přišel včerejší den a přívalové deště s vichřicí..Odnesly to dvě kytky,jedna,ta co je volně,je jenom trochu zohlá a má nalomenou jednu větev,ale ta v květníku je rozštíplá asi na 3místech v rozvětvení..No prostě krása.Pořešil jsem to obvazem a pokud nepomůže,tak půjdou nejvíc poškozené větve usušit..ale snad se to spraví.Držte palce

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 21-08-2007 v 08:21 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

to máš ještě dobrý,já potěch deštích našel svoje pole o 4 metry níž než bylo

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 21-08-2007 v 23:20 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 4

zdar, pokud jsi ordinóval dobře tak by to rozlomení měla rozdejchat, mě se teď kyti ve stejným místě rozlomila asi potřetí a jede dál..důležitý je stonek "poskládat" jak rostl, aby mohly proudit živiny..a zafašovat punčochou, bo v polních podmínkách omotat svlačcem
nech ti to vyjde

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 22-08-2007 v 18:34 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5



Jo,asi jsem ordinoval dobře,protože nalomená větev se má k světu..a rozlámaná kytka taky.takže v poho.Bohužel nebyl čas vyfotit je,tak dám jenom fotky vrcholů.
Ta první je v zemi od sazenice,ta druhá šla do země včera,chci zabránit dalšímu pádu i s květináčem.Zítra k ní dám ještě tyče.aby se moc neohývala ve větru a "neobnovila si zranění" Ale moc na těch fotkách není,jsou to jenom vrcholovky,ale mě se líbí.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 22-08-2007 v 19:18 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 6

vyzera to k svetu, hod lepsie foto, najlepsie celej rastliny, kacko tam mas

edit: to dole, to uz vyzera lepsie, ba co, paradne

Naposledy upravil danihel 23-08-2007 v 10:11 AM

Old Post 22-08-2007 v 20:50 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7









Tak jsem opět zde a se mnou přichází fotky.Vyfotil jsem všechny kytiz na svojí zahradě,na políčko se snad dostanu o víkendu(po měsíci a týdnu).
Tak tady jsou:

1.Fotka nejmladší kytky(benjamínek),jediná která je a taky zůstane v květníku.Chvilku se projevovala jako hermouš,ale ořezané kvítky se už neobjevily.


2.pokus o makro vrcholku benjamínka


3.Stonek benjamínka spolu s řízkem vyrobeným "jen tak ze srandy"


4.Kytka která je nejvíc poškozená,je druhým dnem v zemi a dneska okolo ní dám ohrádku,aby se ještě víc nepolámala


5.Ta samá kytka,tímto způsobem jsem jí zatím poléčil


6.Kytka která je od začátku v zemi,budu jí říkat třeba G,podle člověka od kterého pochází semínka


7.Paní G po operaci zlomené větve


8.Pohled z okna na benjiho a maroda

To je prozatím vše,možná ještě dnes přihodím fotky maroda v ohrádce.

PS.díky za K+

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 23-08-2007 v 09:43 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8






Dobrá věc se podařilakytka je v ohradě.už neuteče
Během práce jsem nechtěně zlomil jednu větvičku,tak už se suší
Tady jsou fotky,tak to skoukněte





1.Celkový pohled na kytku







2.Pohled z boku







3.Pohled shora







4.Palička s...







5....a bez listí

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 23-08-2007 v 11:45 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

za tu pěkou ohrádku K+

Old Post 23-08-2007 v 13:41 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

Velmi pekne

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 24-08-2007 v 11:09 AM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 11

Tak dneska se pojedu podívat na políčko.Přes měsíc jsem tam nebyl,tak su zvědavý jestli tam vůbec holky budou.Ale svému místu věřím,tak su spíš zvědavý jaké budou.ale uvidíme.Zítra večer by tu mohly být fotky.Zatím zdar.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 25-08-2007 v 12:16 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 12








Tak sem byl na políčku a čekalo mě tam nemilé překvápko.Sice jsou tam všechny,ale jedna se projevila jako samec.Když jsem tam byl naposled,tak se zdála že začíná dělat paličky a teď tam byl samec jako kráva.Příští rok můžu založit plantáž..Ale co nadělám.Akorát jsem ho vytrhl,jinak sem ho tam nechal ležet,stejně už ničemu neuškodí.na zahrádce jsem zažil další nemilé překvápko,hermouš se totiž probudil a má hodně květů,tak nevím co s ním.zítra to zkusím nějak pořešit.Teď sem je byl blejsknout,skvělé,zítra se je sem snad hodím,teď sem mi nechce připojovat foťák ke kompu.
Jinak tady jsou fota z políčka,ale je to špatně rozeznatelné,je tam hafo zeleně,hlavně kopřiv.
1.makro samce
2.makro vznikajících semínek
3.tahle se pěkně vyvrací,ale snad to zvládne
4.kytka
5.kytka
6.celkový pohled
7.ten mi to všechno hlídá

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 26-08-2007 v 22:02 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13






Ahoj přátelé.
Tak tu mám slíbené noční fota(3).Jsou to kyti ze zahrádky.

DÁL SEM HODÍM FOTKY MÉHO HERMOUŠE,A ZÁROVEŇ CHCI POPROSIT O VAŠE NÁZORY CO S NÍM.ZVAŽUJU 3 MOŽNOSTI:

1.skosit ho,to proto aby neoprcal ostatní kytky ještě víc než jsou
2.ořezat všechy samčí kvítky(to asi ne,protože je jich tam fakt dost,tak na každé 3.paličce.
3.nechat růst.

Jsem v podstatě rozhodnutý ho skosit,protože to byl jenom takový pokus:"co to vlastně je za semínka",ale zároveň mě štve že nebude větší výnos.Tak nevím..PROTO SEM KDYŽTAK HOĎTE TIPY CO S NÍM.DÍKY.

A tady jsou fotky:
1-3 Noční fotky ze zahrady(3.je hermouš)
2.makro hermouše
3.celková fotka hermouše

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-08-2007 v 11:26 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 14

Tak co mi teda doporučíte?zítra na něho asi naběhnu s nožem a dám ho sušit..

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-08-2007 v 17:34 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 15

Tak jsem se dneska na toho hermouše nedostal.Tak trochu jsem vyspával non stop noční akci,a když jsem si odpoledne říkal že už na to naběhnu,tak začalo pršet,tak jsem to zabalil a spal jsem dál.
Ale zítra na to budu mít čas,počasí snad taky bude v pohodě,tak půjde.
Jinak jsem si říkal že bych napsal něco o hnojkách.
Takže ze začátku jsem hnojil krystalonem start,pak jsem tak desetkrát zalil jíchou(výluh z kopřiv)a nakonec jsem tak patnáctkrát zalil slepičákem.Tak před dvěma týdnáma jsem přestal hnojit úplně,protože došly slepičáky.Ale kytky vypadají že jim to vůbec nevadí..Takhle jsem hnojil kytky na zahradě,na políčku jsem to nechal na přírodě a taky se mají k světu.Ale jak budu připravovat políčko na příští rok,tak tam naperu kobylince,ať mě plánovaná genetika pěkně roste..ale to je až příští rok.
Zítra sem snad hodím fota "sklizně"

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 29-08-2007 v 21:44 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 16







Zdar
Tak tady mám fota ze sklizně hermouše,a taky něco z ostatních kytek.Teď tady asi dlouho nebudu,tak uvidím kdy sem dám zas fotky..tak zatím aspoň tohle a jak bude možnost tak sem zase něco hodím.Takže deme na to:
1.makro
2.po ostřihání listí,je toho málo,ale bylo tam fakt dost kvítků
3.listí
4.takhle dopadla..
5.Vrchol jiné kytky,ta ještě stojí
6.záštipky na košt

Tak to je ode mě vše,jak bude čas tak se zas ukážu a fotky budou taky.tak se mějte a smějte.ps.díky za k.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 01-09-2007 v 15:54 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3340260 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív