Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaký byly vaše začátky pěstování ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 17

moje prvni kytky mela asi 30 cm a ani jsem to nenechal dozrat protoze jsem to nevedel ... jojojo stary dobry casy ... uz to bude pres 10 let ...
.. ten cas tak rychle leti

Old Post 23-01-2008 v 22:32 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 18

Prvni kytka pod stolem v krabici od bot pod obyc 60w zarovkou Vyrobeno podle groweru, asi mesic tajeno pred rodici

Life is just a ride.

Old Post 24-01-2008 v 07:57 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Začátky byly hrozný, trapný, antifaqovskohřebíkovský, grower se zrovna rozjížděl a ve městě nás byla hrst co hulila. Radši ani nebudu psát, kam jsem všude sázel

Old Post 24-01-2008 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 20

Začínal sem se čtyřma kytkama ze semen od "kámoše", jak jinak než za oknem. Taky sem zkoušel všelijaký světelný zdroje, než sem to celý pochopil, že s žárovkou mít paldy fakt nebudu..

Old Post 24-01-2008 v 18:43 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidol - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

Ja som zacal v 15-tich s no name semienkami od akychsi tipkov ...zasadil som a ono to pekne rastlo na okne....vyrastol mi samec dvojmetrovy a par samiciek takze som mal kopu semien na dalsi grow...so skusenostami nula...teraz ??? slava HPS sodium......a seedbankam ...lubim sadit!!!!!

...sodium...

Old Post 24-01-2008 v 19:51 PM
Cannabidol je offline   Profil uživatele Cannabidol   Find more posts by Cannabidol   Foto galerie člena Cannabidol   Click here to Send Cannabidol a Private Message   Add Cannabidol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Moje první kytky byli 3 mini samci tak do 30 cm. docela otřesný Moje druhý kytky byl třímetrovej samec skunku a dva 2m megakeře - samice ....od tý doby vždycky něco vzejde, he

Old Post 24-01-2008 v 22:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

moje prve kvetinky boli 3 samice.
jednu mi babka vytrhla(do teraz nechapem preco len jednu, ked boli hned vedla seba)
takze pod kosu isli len 2......jedna okolo 2m druha asi 50cm.

ked si spomeniem ako som tam hadzal rozne chemky, tak mi pride az zle ked si uvedomim co som fajcil(isiel som bez flushingu)

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 24-01-2008 v 23:49 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 24

V roce 1992 dostal otec semínka od kolegy v práci a zasadil je na chalupě.Nijak se o to nestaral, tak jsem to jako 15ti letý smrad vzal na sebe.Samozřejmě jsem sklidil listy dříve než rostlina začala kvést, vysušil a pak se obřadně dusil u obrovské fajfky po praprapradědovi.Prakticky až do roku 98 jsme pěstovali s kámošema venku nic moc seno a spíše jsem kupoval od šťastnějších pěstitelů, až jsme se dožrali, objednali pomocí katalogu geny od Sensi Seeds, postavili 400w sodu a začali úspěšně osvětlovat vnitřní prostory.

" Yeah, i know "

Old Post 25-01-2008 v 09:43 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

jojo, byly to krušný časy

v pokoji postavený kyblíky bubblery, postavený podle návodu na groweru, bez lampy, jako´osvětlení sloužilo slunce za oknem. samozřejmě to byla naprostá katastrofa, vyrostli 3 chudý samci, tak jsem je zlikvidoval.
pak to byl pokus zase za oknem, měl jsem asi dvě samice, bylo z nich tak asi na jednoho špeka...

Old Post 25-01-2008 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 26

to ja ked som mal prvy outdoor mal cca asi 20 cm zakrpateni samec ale tesil som sa hlavne vtedy s tych listkov doteras mam jeden v knizke s lysovany nebol extra velky ale radost som mal sneho neskutocnu no a podalsie roky uz to slo do sisiek ))

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 25-01-2008 v 16:19 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lambo
Nový Člen

Karma uživatele lambo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 1  

Obecné Příspěvek č. 27

nazdarek tak to moje prvni byla fakt legrace.dvakrad po sobe jsem jim spalil koreny ,bilo mi jich fakt lito.ale pres vsecny strasti se vspamatovali a byli hrozne luksusni.pridal bich par fotecek,ale jsem tu novy tak to jeste neumim.poradi nekdo???

Old Post 01-02-2008 v 16:20 PM
lambo je offline   Profil uživatele lambo   Find more posts by lambo   Foto galerie člena lambo   Click here to Send lambo a Private Message   Add lambo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 28



Nebyl to mmůj sice první grow, ale udělal jsem pár lamáckých věcí a z kytek se staly rostliny co vůbec nevypadají jako konopí. Každý den jsem hnojil postřikem na listy v dávce odpovídající spíš zálivce, ostříhal všechny listy a půlka kytek to nerozdýchala + ignorace PH atd.
Jsem ale rád, že jsem se poučil.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 01-02-2008 v 21:36 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Zdarec kolegove,ja zacal s pestovanim konopi pred 8 lety.v te dobe uz jsem nejaky patek kouril(odhadoval bych to tak na 5 mesicu) a z duvodu trvaleho nedostatku jsem si rekl ,ze zkusim stesti.mel jsem asi 6 kytek noname na balkone v takovym malym foliovnicku.po dvou tydnech kdy mi to prerustalo (nezastipoval jsem ,protoze o techto vecech jsem v te dobe jeste nic netusil) jsem se jede krasne vlahe noci vyplizil z domu.v kazde ruce 20l kvetinac se tremi kytkami.sel jsem asi na 3 kilometrovou streku do lesa za mestem.spolecnost mi delal pes takze docela pohoda.v jednom okamziku si pamatuji ,ze z jednoho baraku nekdo vysel a ja byl tak vyklepanej ,ze jsem mel 100 chuti to obratit.nastesi se tak nestalo a ja vsechny kyti dopravil na predem vybrane misto.slo o takovou tu oplocenou lesni skolku.kytky jsem tam te noci nechal za stromem a vratil se za dva dny ...uz ve dne abych dilo dokonal.vykokopal jsem diru vojenskym rycem dno vysypal nejakym zahr.substratem ,ktery jsem koupil v zelenine a kytky presadil....cas ubyhal ja asi ve tretim mesici konecne zastipnul :-) uz jsem neco vedel od starsich typku co pestovali a postupne vytrhaval samce(varil jsem si s kamaradem konopne maslo a prikusoval ho k rohliku-neco strasneho.jeste dnes se mi zveda kufr kdyz si na to vzpomenu.ale fungovalo to :-).kyticky mi delaly radost az do dne kdy jsem prisel na policko a nestacil se divit.mezi stromky tam pobyhali dva zmrdi se sekackama a prosekavali skolku.ja jsem si lehnul za strom a cekal na vhodny okamzik kdy budu moct kytky vytrhnout.kdyz jim dosel benzin a sly dolit do auta ,sprintem jsem dobehnul ke kytkam ,vytrhnul je a bezel dal do lesa.nutno rici ze kytky byli uz v pozdnim kvetu a mely cca 1,5-2 metry na vysku.vytrhnout sly docela lehko protoze koreny byly prorostle jen v jame kterou jsem vykopal.o kus dal v jine skolce jsem vykopal druhou jamu a presadil je.po dvou dnech jsem je musel sklidit,protoze to kytky nedavaly.doma jsem je susil ve skrini zabalene v novinach.strasne to smrdelo a matciny vycitky ,ze nas dostanu do krimu jsem mel na taliri kazdy den...pomalu si v te dobe zvykala na to ,ze hulim.no a do vanoc bylo vystarano.Docela bylo to moje prvni pestovani pekny dobrodruzstvi nemyslite?od te doby jsem pestoval kazdy rok.slo vzdycky o no name.v roce 2002 jsem objevil na netu seedbanku KC brain v anglii a objednal 40 seminek.pamatuji si ,ze slo o K2.20 jsem chtel dat kamosovi k 18 narozeninam. seminka prisly zabalene v origo cd verbatim.v te dobe mi to bohuzel nedocvaklo.myslel jsem si ze je to nejaka reklamni akce.ani sem nedoufal ,ze seminka dojdou ,protoze jsem neveril ,ze za penize poslane normalne v obalce mi muze nekdo neco poslat.cd lezelo v supliku 2 roky.v roce 2004 uz jsem chodil na grower a nekdo tady psal ,ze seminka posilaji v cd skryte az pod tou vlozkou do ktere se cd uklada.hned mi docvaklo co se tehdy prihodilo.to cd jsem vyhrabal a seeds tak byly.nevyklicilo bohuzel ani jedno.grower jsem navstevoval ale jen pro cerpani informaci .2003-2005 byla hlucha doba ,kdy jsem ani nepestoval ani nehulil.v roce 2005 a potom 2006 jsem zacal indoor.pestoval jsem pod dvema 115W cfl usporkama. obednal jsem je od firmy MaxGrow v nemecku.mel jsem jen full spectrum a kytky nechaval se zatemnovanim dokvest na balkone.v roce 2006 jsem se konecne zaregistroval na grower a zacal sbirat informace pro pestovani pod sodikem.v soucasne dobe jedu treti kolo pod 400w.me uplne prvni bylo 600W.byl to totalni debakl.kytky strasne trpely,nemeli nutnou vlhkost,strasne vysokou teplotu a vynos byl fakt ubohej i co do kvality.400W uz bylo jiny kafe.nakoupil jsem vse potrebne,penize nehraly oproti 600W kdy jsem se to snazil osidit jak se dalo zadnou roli ,protoze jsem doufal ,ze se mi investice vrati a taky vratila.jen se budu muset nekdy dokopat k tomu abych tady sve pestitelske pokusy zverejnil :-).tak pestu zdar a doufam ,ze to popichne ostatni k tomu aby se taky podelili nekolika slovy o sve zacatky.

Old Post 24-02-2008 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 30

Me zacatky byly dosti tristni . . .
-1. out byl totalni tragedie radsi nevedet (jeste jsem neznal grower)
-2. out byl diky groweru o poznani lepsi ale na zacatku leta to nekdo slohnul
-3. out byl dobrej ale pulku nekdo slohnul a druhou pulku zkosil kombajn v den sklizne. Jen na jednom stonku zustala spodni palicka akorat na jednoho speka
To uz sem se nasral, koupil semena powerplantu a rozjel prvni 70ku sodik . . . no a pristi tyden rozjizdim ctvrty kolo , mate se na co tesit, neni boha abych ten g/W nedal

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 24-02-2008 v 17:44 PM

Old Post 24-02-2008 v 17:36 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 31

Prvni out, byl samec, jeste ten rok, tak v pulce prazdnin sem zasadil, vyrostli krasny malicky kytky, palicky voneli, lepily, ale nezhulovalo to, treba to bylo tim, ze sem zacinal hulit a jeste nic moc ucinky sem nepocitoval, jinak dalsi rok tragedie, skoro vse ukradeno, dalsi roky vzdy dobra sklizen

Old Post 24-02-2008 v 18:05 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Prvni out byla jedna kytka v kukurici kteru nam jzdaci skosili. Druhy-treti out uz neco bolo ale bolo toho menej a nekvalitnejsie. Stvrty- paty out bolo uz toho dost i kvalita sla na horu. Sesti - sedmi out uz byl masaker s odrudami od DP cca 12 rostlin a jeden mega out noname asi 30 rostlin. Osmi byl bidnejsi kuli me stehovani z svk do cz a na svk sem mnel jenom par kytek i tak mne to zasobilo na 3-4 mesice. Devaty out je muj My all stars

Old Post 24-02-2008 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8100910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív