Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaký byly vaše začátky pěstování ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 65

Pěstuju teprve pár let,ale zatím jsem skoro nevynechal.Když už nebylo nic nakloněno konopí,tak aspoň ibišky,citrusy a tak..
Moje začátky byly podle mě ze semen,které někdo začal rozdávat ve škole.Mohlo to být tak v roce 2002.Sám sem nevěřil tomu,že tohle semínko je opravdu "tráva"..Pár sem jich zasadil do nějaké sprosté hlíny a myslím,že vyrostly 2kytky.Jeden samec a samice.Musely to být nějaké sativy protože se to větvilo samo jako vánoční stromek.Vše bylo za oknem nebo spíš balkónovými dvěřmi.Když byla kytka větší,přesadil jsem ji do asi 40L kýble od luxolu..Měla řídké paličky a všechny byly bílé a nehotové..V té době sem neměl ani počítač,natoč internet a neměli jsme ponětí kdy to sklidit.Nakonec sem byl dohnaný ke sklizni myslím maminkou,která hrozila destrukcí kytky..Pamatuju si,že jsme z kámošem ostříhali celý 0,5L krýgl paliček a v tom přišla do pokoje mamina...Vybafla na nás se slovy že "nás načapala" a museli jsme před ní kytku totálně ostříhat do posledního lístku.Krýgl byl naštěstí v bezpečí.Ještě když sem nesl kytku na kompost,tak mi upadl velký asi 15cm list.Mamina mě rázně upozornila "ať vyhodím i ten list".. (Sranda byla,že v tu dobu už i my jsme tušili,že se hulí "šišky",ale rodiče néé)..Po usušení jsme to narvali do dutinek a kouřili.Byl z toho nezabrzditelný smích a hodně šprýmu.Nějak jsme se ale dohodli,že je to stejně moc slabé a zbytek sem dal svému bratranci(odhadem tak 2g)..S tím jsem se setkal o měsíc později a ten mi řekl co zažili za peklo..Byli z ještě z kámošem a každý si dali asi dutinku a půl.Pak 10minut nic a najednou se setmělo.Říkal,jak bloudil po lese a měl halušky ,že vidí velkou bílou dogu..Po sléze mi ten kámoš říkal,že byli celou dobu někde v parku ve městě..Takže můj první počin nakonec fungoval)

Old Post 19-02-2010 v 20:48 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aminem
Stálý Člen

Karma uživatele aminem - 35% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 31 

Obecné Jak to vsetko zacalo Příspěvek č. 66

Písal sa rok, vlastne sa nepísal ,je prítomnosť . Dobre bolo to 2009 ešte. Jedného krásneho slnečného dňa som sa vybral kosiť vinohrad a jak si tak si kosím a kosím a kosačka len hrkoce a ja si tak stále ťahám za sebou tú kosačku a pomaličky, ale iste, som sa blížil ku koncu vinohradu a tam pri plote rastú maliny tak som si išiel zopár natrhať . A tam si pri malinách mi do oka padla taká čudná rastlina. Hneď som si uvedomil , že to je tráva .

Veľmi ma to zaujalo a tak som tú rastlinku mal o pár minút neskôr v izbe. Tak som si ju prehľadával a sem tam z nej niečo vypadlo . Také malé hnedé guľôčky to boli a tak som sa dovtípil , že to budú semiačka. Ha ha ha vypestujem si marihuanu doma jo! Pomyslel som si v duchu.(Len tak na margo som nehulič.)No a tak som si natrhal par listou a nevedel som od radosti čo ďalej. Tak Google napomohol. Dal som že : Sušenie Marihuany. Hneď prvý link nejaký grower.CZ .

A tak postupne som si moje listy usušil ,pár vedomostí nazbieral. A drťku som dal kamarátovi (hulič) a ten mi pochvaľoval lahodnú chuť a geniálnu vôňu pri vydýchnutí a že stavy mal tak 5 min max. lebo som mu dal iba listy . Bolo toho maximálne 0,4g a delili si to traja.
A tak som tu a počítam dny a noci do začiatku SEZÓNY 2010 !!.

Old Post 25-02-2010 v 21:03 PM
aminem je offline   Profil uživatele aminem   Find more posts by aminem   Foto galerie člena aminem   Click here to Send aminem a Private Message   Add aminem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 67

Tak ja som sa prvý krát stretol s trávou v roku 1993. Dostal som jointa. samozrejme zvedavý človek, hneď som ho rozbalil a kukol tomu do duše . Našiel som tam semiačko ktoré sme hneď zasadili u nás vo vynohradoch. Myslím že to bolo v polovičke júla ( už boli prázdniny). Ako sa starať a kedy zbierať o tom som nemal ani potuchy. Proste sme to pestovali na hulváta . Vyrástala nám asi 35cm rastlinka. Na hovno pôda, málo slnka krátky čas rastu. Ale o týchto kritériach sme nemali ani páru. Vysušili v trúbe a šup do tatkovej fajky. Stav žiadny, akurát sme slušne kašlali. Doniesli sme to kamošovi čo sa v tom vyznal.Začal sa strašne smiať a povedal nám že je to samec. Potom nám dal nejakých jointikov a pár semien na ďalšiu sezón a hlavne nám adl užitočné rady ako to pestovať. A tak som pestoval pár rokov out. Potom nastala dllllha pauza asi 10-12 rokov pokial som nenarazil na na toto fantastické fórum. Začal som znovu pestovať a hlavne spoznávať túto rastlinu a nie len jej psychoaktívne účinky ale hlavne tie liečivé.
Pestu zdar milé groverky a groveri

Old Post 26-02-2010 v 13:36 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 68

Nechci vám rušit váš nostalgický ozon, jen že už tu něco podobného existuje: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 26-02-2010 v 15:38 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

začátky Příspěvek č. 69


Tak mé začátky byly pomalé, spíš takové pokusy, abych zjistil, zda to vůbec jde. Chodil jsem do prváku, bydlel jsem v jednom bytě, jehož okno bylo na východ a bylo dost velké-taková zimní zahrada a ze semen, které vypadly z nějakého venku jsem zasadil první kytičky. Věděl jsem o Groweru už v tý době ale doma jsem net neměl a informace scháněl v growshopu a tak různě po lidech. Dělal jsem takový ty začátečnický chyby-sázel už koncem února nebo v březnu, sklízet jsem chtěl už v srpnu , neznal jak vypadá samec, rozdíl mezi sativou a indikou apod.-to jsem pochopil, až když mi koncem května vykvetl a sypal se z něj pyl

Potom jsem chtěl rozjet skříň s 250W ale tam jsem dal na pokus jen takový semena nějakýho sena-no a to skončilo tragicky, protože se o ně neměl kdo starat, když jsem odjel na tejden na dovolenou. Pak jsem se přestěhoval a skříň už bez equipmentu samozřejmě přenechal jiným nájemníkům.

Nejlepší kytky jsem vypěstoval venku v letech 06 a 07-byly ze semen, která jsem občas našel v nějakym koupenym gramu.-Prostě jsem se hecnul, že to dokážu vypěstovat venku. Nevim, co to mohlo být za odrůdu(původ semínkä zůstává záhadou, protože jsem ho našel doma schovaný) toho roku páně 2006 ale v životě jsem nic podobnýho nevypěstoval-byla to indika, fialová, náchylná na plísně ale olepená a voněla, ještě když byla v růstové fázi nádherně, sklízel jsem ji 1.řijína. Dnes kdybych to věděl, tak jsem si to nařízkoval. Hnojivo jsem v tý době používal Kristalon, Ledek vápenatý a nějakou tu slupku od banánů a mulč z posekaný trávy.
No a zhulovala monstrózně. Při sklizni ruce úplně černý. Potom se mi podařilo vypěstovat ještě jednu parádičku která byla ze semene nějkýho nedozrálýho, koupenýho gesa, který bohužel nemam fotky-něco jako pure Lebanese nebo Purpuera-kytka s červenými listy a-na který bylo sice hrozně málo ale tak sladký kouřo jsem už v životě neochutnal a asi neouchutnam.

Kolikrát mi takhle objevený nebo darovaný semena milejš překvapily, než dnes ty kupovaný, cejchovaný

foto: no name fialaka 2006

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 25-03-2010 v 19:41 PM

Old Post 25-03-2010 v 19:13 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Pohodička Moje pěstitelská historie Příspěvek č. 70


Tááákže, s pěstováním jsem začal někdy kolem 16let, v té době jsem o pěstování nevěděl absolutně nic, natož že existuje něco jako grower.. Přez kamaráda jsem sehnal pár noname semen a zasadil..a čekal
že to poroste v podstatě samo, ale bohužél nic takového se nekonalo. Nevyrostlo mi v podsatě nic a ten samý scénař se opakoval i rok poté...Po těchto dvou neůspěšných pěstech, jsem konečně narazil na grower.cz a
rozhodl se že rozjednu svůj první indoor, bohužél podmínky nedovolovaly abych si pořídil pořádný box, nebo skříň, tak jsem to rozjel v obyčejné papírové krabici , moc zkušeností jsem tu ještě nepočetl, byl jsem pořád v začátcích a podle toho to také dopadlo..
Takže další zklamání.. Po dalším cca roce pročítání groweru jsem si mohl říct, že teď už o tom něco málo vím a můžu rozjed další pěst s vcelku velkou šancí na úspěch. S kamarádem jsem zasadil nějaký ten outdoorek s prvním domácím předpěstem a za nedlouho rozjel i svůj první
"pořádný" indoor s 200w CFL. Z outdooru toho nakonec moc nebylo, což mě docela naštvalo, ale slimáci a málo slunné místo udělalo svoje.. Zato indoor se vydařil, bylo to moje nejlepší vlastnoručně vypěstované hulení, které jsem kdy měl..Po této pozitivní zkušenosti
a dalším minimálně jednim rokem pročítání groweru, jsem rozjel svůj druhý outdoor (2011).Tento grow ještě pořád roste, ale už teď mužu řict (pokud se to nepokazí, což ještě může), že to bude to nejlepší co jsem zatim venku vypěstil a po těchto dlouhých šesti letech, mužu říct že o pěstování konopí už opravdu něco vím.
Sám tomu nechci věřit že je to tak strašně dlouhá doba, ale hold pěstování ganji není žádná sranda a pokud člověk nemá opravdu štěstí, tak bez znalostí a nějaké té zkušenosti nevypěstuje nic, nebo hodně málo.. Proto díky za tento web, hodně mi pomohl v těžkých začátcích ;-).

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 11-10-2011 v 22:33 PM

Old Post 10-09-2011 v 13:39 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8039840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív