Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaký byly vaše začátky pěstování ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 1

No yenom pro zayímavost yaký byli vaše grow začátky?

Old Post 18-12-2001 v 18:26 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 2

Moye neodborný začátky aneb fšechno blbě
Yá si pamatuyu yak sem asi před třema rokama (bylo mi 13) koupil vod známího hulení (Hollands Hope), a v tom hulení našel semínko, kerý ysem si schoval. Časem mi to nedalo a yen tak bez absolutních vědomostí (yak vůbec kytka vypadá) ysem ho zahrabal k k ňáký pokoyovce do kvyetniku. Za dva dny ysem byl hodně zvědavey yestli už puklo tak ysem ho vyhrabal, bylo už naklíčený, ale zdálo se mi že roste hlavou dolu, tak ysem yey vobrátil.
Třetí den ysem si řek, že ysem udělal blbost tak ysem ho zase vobráti (takhle ysem ho vobracel asi teyden).
To ysem zyistil kde ye nahoře a dole a nechahl ho růst.
Asi za 14 dní šlo do kopřivovího háye, kde rostlo bez dohledu, zaleyvání, hnoyení. V Září ysem se tam byl kouknout a nad kopřivy čuměla 3metrová kytka s půlmetroveyma palicema.

Třetim rokem pěstuyu out a prvnim in

Old Post 18-12-2001 v 18:28 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Obecné Příspěvek č. 3

Tak to by mě zajímalo, jaký bylo pohuleníčko.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 20-12-2001 v 20:18 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 4

No skoro mě to položilo, ale bylo mi 13 a byla to moye asi pátá skušenost s hulenim, a to bylo první hulení po kterym sem se pořádně vypálil. Předtim ney model co ysem měl byl onen zmíňěney balíček se semínkem, ale ten ysem si šetřil a uhuloval po kouskách, že ysem se zněy nikdy nezhulil.

Old Post 20-12-2001 v 22:05 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Palec nahoru Jak jsem začal já... Příspěvek č. 5

Tak za 1) jsem ještě troch zhulenej, takže když bych tu náhodou začal psát nelogický blbosti, tak si toho nevšímejte.
Za 2) řeknu vám, jak jsem začal já:

Bylo mi tenkrát 11 let, takže to bylo dost brzo. Byl jsem takhle jednou s naší bejvalou sousedkou venku ( byla asi o 2 roky starší než já ) a zeptal jsem se jí, jestli má nějaký zkušenosti s drogama. Ona řekla, že jo - s trávou. No netrvalo to moc dlouho a už jsme odpalovali 1. špeka. Tenkrát to se mnou nic neudělalo, protože to byla moje 1. intoxikace. Potom jsem na určitou dobu nic neměl a pak jsem si od ní koupil dva špeky. Tenkrát za skvělou cenu = 20,- za špeka. No pak jsem šel ven. Dal jsem prvního špekouna a nic. Ještě chvíli čekám a furt nic. Tak dávám toho druhýho špekouna a po polovině už prostě nemůžu. No a nic. Tak jsem si začínal říkat, že to se mnou asi nic nedělá. Potom byl zase na chvíli klid. Pak jsem sní šel jednou do města a potkali sme 4 nějaký kluky. Ona s nima pokecala a nakonec jsem zahulili. Byli sme 4. Dohulili jsme 1 špeka a byl jsem dost vytlemenej. A oni, že dáme druhýho. No,já jsem to s nadšením schválil a tak jsme si zahulili. Pak jsme z tý lavičiky vstali a asi po 10 krocích se mi začala šíleně motat hlava. Prostě jsem čekal, kdy už konečně hodim tu držku na ten chodník. Nakonec jsem si musel sednout na schody u městskýho hradu. Jak jsem tam tak seděl, tak jsem se opíral o takový zábradlí. Hlavní prdel ale byla, že když jsem si druhý den procházel tu trasu, tak tam žádný zábradlí nikdy nebylo. No bylo to prostě něco. Od tý doby jsem až do 16 na trávu nesáhl. Teď hulim tak 2x tejdně (nebo spíš ob den, ale snažim se 2x týdně) ale za to pořádně. Dneska jsem se pěkně vypálil a jak tak jdu po chodníku a vychutnávám si nádheru světa s walkmanem na hlavě, tak koukám, že na mě mává jedna holka, kterou jsem nikdy neviděl. No docela úlet. Tak jsem jí tak nějak zhuleně zamávál taky, ale musel sem se u toho dost tlemit. Tak nevim jestli to poznala nebo ne. Jo a taky nevim kdo to teda byl. Jo taky jsem dneska potkal nějakýho Benga boje (myšleno jako bengálce) jak šel proti mě, když jsem dával zbytek toho špeka. Já měl kurva najednou strach... Tak jsem toho špeka schoval mezi prsty a kouř jsem držel nenápadně v plicích. No ten bengálec tak nějak furt čuměl do země a já si pak s úlevou vydech. No prostě fakt bomba. Joooooo a ještě jsem si na něco právě vzpoměl. To je fakt úlet jak svině. Jdu takhle vyhulenej po ulici a najednou jde proti mě ženská s kočárkem. Tam bylo malí dítě (snad rok mu mohlo bejt - víc určitě ne) a vono tam v tom kočárku pařilo digi hru. No dovedete to pochopit? Ještě to ani neumí mluvit a už to paří takovýhle digi hry. Takovej malej pařan jak svině. No to se prostě nevidí. No nic. Tak že hulení jsem obnovil v 16 a od tý doby hulim až do teď. No to by bylo asi tak všechno... čau všichni.

Ps.: docela by mě zajímalo, jak tam do toho textu dáváte ty obrázky. Nějak to nechápu.

[Edited by Setth on 27-12-2001 at 08:17 PM]

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 27-12-2001 v 19:11 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 6

Dneska to jde všechno nějak rychlejš. Mě když bylo 11 nevěděl jsem, že nějaký hulení vůbec existuje.

Haman - Flying smokers

Old Post 28-12-2001 v 12:35 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Nápad Jeste dodatek Příspěvek č. 7

Co se týče mých grow začátků tak příští rok tzn. v roce 2002 chci začít poprvé pěstovat. Doufám, že z toho bude dobrej matroš.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 28-12-2001 v 19:07 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Jo zacatky, to bylo neco... Příspěvek č. 8

Tak moje zacatky byly az tak kolem 17. Driv sem byl hrozne proti drogam, ale pak sem si o tom neco precetl a poznal, ze ta trava zas tak spatna bejt nemusi. No a dopadlo to tak, ze se ted chystam na druhy indoor (prvni dokveta).

Xixao

Old Post 20-01-2002 v 13:19 PM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaboritha
Nový Člen

Karma uživatele Gaboritha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 9

To ja kdyz sem zacinala hulit, bylo mi tak 13. Pamatuju si, ze jsme vubec nevedeli. Dostala sem tenkrat nejakou travu od kamarada, co uz mel svy (uz sem ho 2 roky nevidela, buh vi kde je) a proste sem vedela jenom ze se to kouri. Tak sem na to tak koukala ze vsech stran a nenapadlo me nic lepsiho nez si udelat z malyho papirku takovej ten trychtyr a do nej sem narvala celou palici (semena, klacek, listy, vsechno..). Narvala sem ji tam celou. Zadnej tabak. Normalne se musim smat, jaky jsme byli blazni... ani si nepamatuju na nejaky zazitky po tom. Moc me to asi nedostalo. )

...Gaboritha

Old Post 23-01-2002 v 20:43 PM
Gaboritha je offline   Profil uživatele Gaboritha   Find more posts by Gaboritha   Foto galerie člena Gaboritha   Click here to Send Gaboritha a Private Message   Add Gaboritha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 10

To tak bejvá. První intoxikace většinou nepůsobjej. Já jsem se zhulil asi až napočtvrtý.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 23-01-2002 v 21:06 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Taky bych vám rád napsal jak to bylo, ale Příspěvek č. 11

je to přes třicet let od prvního jointa a trochu se mi to už "milosrdně rozmazává!" A tak místo jedné vzpomínky, raději dvě zprávy z budoucnosti. Nejdříve ta špatná.
Zblbnete už jenom tím, že začnete zapomínat. Viz thready o vylepšování "ústřicových" pohledů Visinem a "defragmentované" paměti nootropiky. Dá se s tím však žít, první zapomenuté bývá zpravidla to, co stálo za hovno.
A ta dobrá: Dvakrát do jedné řeky prý nevstoupíš, říkají moudří. Není zcela pravdou, říkám já. I po těch letech, první ranní šlouček...a všechno je jinak!
2 Bumelák: Bunkr byl Bunkr. Bydlel jsem hned vedle v Truhlářské, Richie Němčok mi svědčil na svatbě a taky jsem tam zažil své. 24.6. 1992 jsem tam na koncertu Vládi Mišíka a Etc. nabízel V. Havlovi na výběr mezi fernetem a jointem. Vybral si sice ferneta, ale nakonec, všichni jsme přece svobodní lidé ve svobodné zemi, ne?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-01-2002 v 07:28 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 12

o prvniho speka jsem tu uz nekde snad psala, bylo to davno pred....17ti let.
Ale s prvnim pestovani, to bylo pred 2 rokama, takovy balkonovsky co jsem zasadila az v cervenci (proc tak pozde?byli tam vselijaky duvody). I kdyz byli mensi, byli dobry, mela jsem krasnou fialovku. Mno, ale loni jsem se do toho polozila, poznala jsem grower, a smichala jsem 'top-hlinu'. Trosku jsem to asi pretahla, protoze ty kytky nebyli moc radi, hnedly listy ze spoda a byli hodne maly. Asi to chce fakt vic prirody pro ty venkovni.
Indoor jeste nemuzu, mam doma dite koho musim jeste mimo jine, legalne dotahnout atd. Casem...snad

Old Post 24-01-2002 v 08:24 AM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

***Prosim smazat tento přízpěvek*** Příspěvek č. 13

Sorry...smazat!!!

[Edited by netopeyr on 24-01-2002 at 09:02 PM]

Old Post 24-01-2002 v 19:59 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skogen.van
Nový Člen

Karma uživatele skogen.van - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 14

.......první hulení......jestli se dobře pamatuju,bylo to v devadesátým v létě,jeli jsme do Řevnic za kámošem a na náměstí u kašny kolega vytáhnul krabičku od sifonovejch bombiček plnou špeků.zapálili jsme si každej jednoho,pak druhýho....vím že u té kašny jsme byly tři.pak jsem najednou chodil sám cizím městem a hledal jsem kamarády.....našel je v hospodě a byl rád.....pak si vzpomínám na nějaký stánek,a člověka který tvrdil že lítal za války v Anglii,i když to byla vzhledem k jeho věku blbost,a že prý tam trávu hulil místo cigaret.akorát bylo divný,že toho špeka v půlce típnul a zahodil.
pak jsme se nějakým strašně narvaným žigulíkem přesunuli do vedlejší vesnice do jedný starý hospody jak ze švejka.vím jen,že tam měli v rohu rozladěný piano.
a najednou už hodily hadr na pípu a my šli konečně do lesa,ustlat si pod širák.....byl to zajímavý večer.....no a od té doby se vezu....
....první pěstování dopadlo fiaskem....když,rostlinka povyrostla a matička se začla zajímat co že to má synáček za kytičky,nakecal synáček své matičce že se jedná o speciální indický koření,což mu bylo slupnuto i s navijákem...né však na dlouho....po jednom osvětovém pořadu v televizi vyšla pravda nemilosrdně najevo,a kytičky letěli do popelnice jak namydlenej blesk.......a to byl konec pěstování........věřím však že né na dlouho...jaro je za rohem....

Old Post 24-01-2002 v 20:59 PM
skogen.van je offline   Profil uživatele skogen.van   Find more posts by skogen.van   Foto galerie člena skogen.van   Click here to Send skogen.van a Private Message   Add skogen.van to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Dotaz Jaký byly vaše začátky pěstování???? Příspěvek č. 15

Jus zajímalo by mě jak jste začínali s pěstováním takový ty prazačátky........omyly......chyby apod. pročítám tu starý pěstitelský deníky a je to docela prdel....mam tam storky jako třeba


30.06.04: na kytkách se udělali takový jako světle
žlutý tečky vypadá to jako poprášený nějakym
žlutym cukrem to bude určitě nějakej krutej
model.........hurá...........

08.07.04: kurva usadili se mi na nich takový mlaý
broučci a voplejtaj mi palice pavučinou
na príště musim řádně vydesinfikovat skříň

17.07.04: thx to grower menuje se to svilušky budu na
to muset koupit nějký chemky.....


nebo sem si koupil PH metr ale nějak sem se nevobtěžoval zjistit si že se musí kalibrovat a elektroda nakládat do kclka apod............hned co sem si ho přines sem začel měřit ph vody, hnojek, jaru a vůbec všech možnejch tekutin co sme měli doma takže sem elektrodu totálně otrávil.......poté jsem si zakoupil PH minus a začel u bubláků srážet ph......1ml.......nic.........2ml......furt nic.10ml......pořád nic.....ta kyselina je nějaká divná.............skončil sem někde kolem 100ml což kdo používá tyhle srážedla ví že je to docela mooc (teď dávám na 25L bublák max 7ml tehdy sem měl 10L).......po víkendu sem přijel do totálně smrdutýho bytu a obsah skřině šel do koše jelikož to nebylo ani na mlíko....kytí byly takový zrzavo žlutý a měly takovou tu slupku na stoncích srolovanou do spirály...........to sem dokonce asi na na 1 měsíc myslel že už nikdy pěstovat nebudu.......

nebo po první úspěšný sklizni sem s řekl že to nasušim ve skříni........tak sem otočil vsávání a rozvěsil to po skříni na stínidlo a všude a odfrčel na víkend........v neděli sem přijel a koukám že sem nevytáhl lampu.......hmm takový rychlosušení na troud to bylo...ale aspoň sme nevyhořeli..........

Naposledy upravil kseroks 05-07-2008 v 18:07 PM

Old Post 16-01-2008 v 08:09 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 16

moje prvni kytka byla vysoka cca 50 centimetru..pak uz dal vubec nerostala..tak sem ji smiknul a udal z ni maslo a namazal sem si to na chleba..hm bida to byla pekne me to nakoplo a tak sem to raci vyhodil

Old Post 16-01-2008 v 15:06 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4838450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív