Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 113

No, modrá je dobrá (podle knihy o marihuaně ) především kvůli tomu, že patra rostou kousek jedno za druhym. Když svítíte červenou (oranžovou), kytka dává více energie do stonku, bude pevnější (dřevnatější), vyšší, ale řidší...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 05-01-2005 v 13:50 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolo loko
Stálý Člen

Karma uživatele kolo loko - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 114

ja mam normalni usporu 20W a patra mi rostou asi tak centak nad sebou

Old Post 05-01-2005 v 14:13 PM
kolo loko je offline   Profil uživatele kolo loko   Find more posts by kolo loko   Foto galerie člena kolo loko   Click here to Send kolo loko a Private Message   Add kolo loko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Crat
FuckAnn : Úsporky nemaj blbý spektrum, Je to prostě jen "kvalita za rozumnou cenu". Nemůžeš vod nich čekat žádný zázraky, ale vypěstovat se pod nima dá. Doporučoval bych je lidem, který si nemůžou dovolit velký chlazení a spotřebu proudu. Já sem pod ůsporkama pěstoval dva roky než sem přešel na sodík.


myslis usporky jako ty zarivky do zarovkovy objimky? chtel bych neco na matku a klony, abych je mohl pripravovat paralelne a po sklizni hned hodit pod sodik, ale vsichni kolem pouzivaji ty trubicovy a na ty ja nemam dost mista, jak poznat ktera usporka je vhodna?

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 05-01-2005 v 14:22 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 116

Ty trubicový sou stejný jako úsporky se závitem, jak píšeš, jen mají vyšší výkony a sou levnější
Jinak to, jestli je vhodná poznáš podle barvy... ideální je modrá, modro-bílá "cool-white" atd...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 05-01-2005 v 14:30 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 117

super, to sem hledal a vykon? kdyz bych tam mel rekneme jednu matku a sem tam 4 klony?

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 05-01-2005 v 14:36 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 118

Pro inspiraci:
http://grower.cz/forum/showthre...hlight=matkarna
http://grower.cz/forum/showthre...hlight=matkarna
Kdybys měl hodně místa:
http://grower.cz/forum/showthre...hlight=matkarna
Je jen na tobě, jakej výkon, čím větší, tím rychlejší a lepší... já mám 2x18W coolwhite - 6 matek a 40 klonů

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 05-01-2005 v 14:46 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 119

já zjistil, že ty trubicový více topěj...člověk se může až spálit(a taky že jsem se spálil ) když šahá na jejich konce,todlencto ale u usporek nejni,ty tak velký teplo nevyzařujou a vejdou se i do malýho prostoru...jinak jsem NIKDE usporku COOL WHITE neviděl a podle mě se ani nevyráběj...fakt jsem se na to ptal snad všude na Vysočině a koukali na mě jako že jsem zhulenej či co...že prej o tom nikdy neslyšeli USPORKY FOREVER(nebo jestli chcete sodík... )

GREEN PEACE

Old Post 06-01-2005 v 21:49 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

hawk.cz Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od hawk.cz
já zjistil, že ty trubicový více topěj...člověk se může až spálit(a taky že jsem se spálil ) když šahá na jejich konce,todlencto ale u usporek nejni,ty tak velký teplo nevyzařujou a vejdou se i do malýho prostoru...jinak jsem NIKDE usporku COOL WHITE neviděl a podle mě se ani nevyráběj...fakt jsem se na to ptal snad všude na Vysočině a koukali na mě jako že jsem zhulenej či co...že prej o tom nikdy neslyšeli USPORKY FOREVER(nebo jestli chcete sodík... )

Ale v souvislosti s coolwhite sem mluvil o trubicovejch zarivkach...
Jiank nevim, jak si zjistil, ze topi, protoze je mam v matkerne 50x50x50, sou skoro zavreny dvere (otevreny 3cm) a prestoze nevetram, je tam teplota o 1.5 stupne vyssi nez v mistnosti... topi tlumivka, ale tu mam venku , takze se neni ceho bat...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-01-2005 v 12:28 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 121

hyena: tak to pardon,tak to pardon....já myslel, že mluvíš o úsporkách....
chtel jsem jenom říci, že trubicovky topěj více nežli úsporky...víc ale ne o tolik aby to dělalo nějakou větší neplechu...pokud jsi nevyzkoušel úsporka vs.trubice. tak to nemáš šanci poznat...trubicovka má rozloženou teplotní vodivost a právě největšího teplotního maxima dosahuje na svejch koncích i když může bejt uprostřed trubice teplota téměř stejná jako v místnosti...kdyžto úsporky díky svému zahnutí a relativní malou délkou trubic(úček) mají teplostní výkonnast rozloženou do celé plochy...a tak prostě "nepálej jenom hřejou" kdyžto trubickovky jsou uprostřeh chladný ale na koncích se prostě nešikovný grower spálí asi tak jsem to myslel

GREEN PEACE

Old Post 08-01-2005 v 08:50 AM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 122

No, to sem nezkoušel.
S tím spálením - to bude možná tím, že tam jsou elektrody Ale jak sem psal, zářivky jsou zanedbateným zdrojem tepla... i na jejím konci (18W) udržím trvale ruku, takže nemaj víc než 55°C. To se zdá jako hodně, ale na 0,125m3 a 36W výkonu nepotřebuješ větrat víc než samovolným prouděním vzduchu... nevím jak ty, ale z mého pohledu není co řešit.
S pozdravem Hyena

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 08-01-2005 v 15:47 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 123

není co řešit

GREEN PEACE

Old Post 08-01-2005 v 20:50 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

cau,lidi svitim 50W sodik+zarivka coolwhite 30W,vcera jsem pridal dalsi 50W sodik a brutalne se mi zvedla teplota ve skrini kolem 40stupnu,nepomohl ani vetrak kdyz byla skrin zavrena,takze jsem musel jeden sodik vypnout.Jak to zchladit?Pres noc musim mit skrin hodne privrenou.

Old Post 09-01-2005 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 125

xerthon: Silnější větrák...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 09-01-2005 v 08:51 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

vetrak je silny az moc(takova velka mrcha od vietnamcu),ale nemam tam zadny odtah toho tepleho vzduchu

Old Post 09-01-2005 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 127

Nějak tomu nerozumim. myslel sem, že to právě nestíhá odtahový větrák. Jestli ho tam nemáš, tak ho tam asi budeš muset doplnit...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 09-01-2005 v 09:31 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

no ja ho tam mam foukat jen tak.Tzn.,ze musim udelat nekde diru do skrine a udelat odtah???

Old Post 09-01-2005 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1906520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív