Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Elopův 400w Homebox 3. kolo SAGE CHRONIC JH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Hydroponie Elopův 400w Homebox 3. kolo SAGE CHRONIC JH Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery a zde je moje 3. kolo v HB.

Setup je stále stejný, pouze zkouším výbojku GIB Lighting Flower Spectre Xtreme Output :-) a mám jiné odrůdy ( powered by hary).

osazenstvo

4 x SAGE
4 x Chronic
1 x Jack Herrer

hnojiva

tentokrát kompletní sada AH (Dutch formula + Natural power) a nic navíc



fotografie

na prvních fotkách je zaznamenaný první den ještě v přepravním obalu a záběr zakořenění v rockwoolu

na zbylých dvou jsou rostlinky již přesazené v kokosu, jak vidíte nevypadají nejlépe, ale není to dodavatelem řízků, ale mou neznalostí, netušil jsem, že rockwool takhle rychle vysychá a mláďata jsem mírně připražil během prvního dne, než jsem dovezl substrát

navzdory této kalamitce se mají holky čile k světu a dnes už odstartovaly svůj 3 měsíční cyklus života












Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 20-08-2009 v 10:01 AM

Old Post 18-08-2009 v 17:36 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

7. den 18/6 Příspěvek č. 2





Zdravím G, po týdnu přináším další fotky.
Holky se parádně rozjely, zjevně jim koktejl složený od jednoho výrobce svědčí. Dnes jsem je před focením zaštípl, nikdy jsem je neštípal takhle brzy, tak jsem to prostě zkusil.

foto č. 1 celek









foto č. 2 Chronic












foto č. 3 Jack Herer












foto č. 4 SAGE




V minulém kole jsem rostliny nechal přerůst a zredukoval jsem je cca 4 větve na rostlinu. Sice parádní salámy, ale těsně před sklizní jsem objevil plíseň a půlka jednoho salámu byla napadena. Proto se v tomhle kole pokusím vymodelovat grow do většího množství středních paliček a věřím, že to bude ideální kompromis.

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 24-08-2009 v 08:39 AM

Old Post 24-08-2009 v 08:27 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

zdárek,docela by zajímala ta závlaha,neni to moc mokrý?jak často a kolik to zalejvá?díky K+ letí

Old Post 24-08-2009 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 4

zdravím kolego

závlaha

z fotky to tak vypadá, ale to proto, že jsou zrovna zalité a postříkané rozprašovačem

první týden jsem je zaléval ručně skleničkou asi tak po 0,2 L 1x denně
dnes jsem nainstaloval můj homemade drip, ale i tak zatím zalévám poloautomaticky

propustnost mého dripu je asi 0,4 L a to je zatím moc i jednou denně, proto než se víc rozrostou, tak jednou denně sepnu ručně hodiny a dám jim tak půl minuty od oka :-)

přibližně za týden nasadím na konce kapilár, kde budou kytky moc zalité škrťáčky se závitem a pokusím se tyto jednotlivé rostliny vyladit přiškrcením konce kapiláry, tak, aby druhý den před zálivkou byly všechny květináče přibližně stejně těžké, to už pojede drip 1 x denně po minutě podle hodin

zalévání dripem je podle mě nejtěžší na vyladění, protože každá rostlina papá jinak, takže já musím každý grow znovu vychytávat zálivku každé rostliny, a stále to nemám vychytané :-) mám jen systém ladění a trochu zkušeností

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 24-08-2009 v 11:07 AM

Old Post 24-08-2009 v 11:00 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

16.den 18/6 Příspěvek č. 5






pár dní jsem se tu neukázal, ale fotil jsem, tak zde jsou 2 série fotek
holky pěkně jedou, akorát jsem je trochu zdržel, páč jsem měl hodně vysoko lampu, ale to neva


1. celek










2. JH










3.SAGE










4. Chronic










5. mlha

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 14-09-2009 v 07:33 AM

Old Post 14-09-2009 v 07:10 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

25.den 18/6 Příspěvek č. 6




fotky z 25. dne růstu



1. celek










2. JH










3. SAGE

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 14-09-2009 v 07:30 AM

Old Post 14-09-2009 v 07:18 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-06-2009 - Elopův 400w Homebox, Plagron Cocos - 172 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8542600 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív