Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Elopův 400w Homebox, Plagron Cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

detaily a porovnání Příspěvek č. 65




tady je pokračování příspěvku, předtím už jsem neměl čas, nejspíš už dnes v noci holky sklidím, uvidím jak budu mít čas, kdyžtak zítra

kolega mi napsal, že jsem měl nechat kytí na flushi dokud jim nezežloutnou listy, tak zde odpovídám, ony holky už vesměs žluté byly, jedna méně, jedna více, třeba Outsider a rostlina přes box naproti už možná v tomhle ohledu slouží přesčas, žloutnutí už jim vlezlo i do palic, na fotce výše je to i vidět, když to vezmu celkově, tuhle genetiku už jedu poněkolikáté ze stejné matky a stalo se mi i, že jsem musel sklidit předčasně, právě kvůli masivnímu žloutnutí, teď scháním už jinou genetiku, tak to příště i takhle udělám, protože tyhle kytí už začaly žloutnout kolem 35. - 40. dne květu

no, uvidíme, v nejbližší době přinesu fotky ze sklizně


koukám, že se mi tentokrát fotky moc nepovedly, příště se polepším :-)

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 10-04-2009 v 15:32 PM

Old Post 10-04-2009 v 15:26 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

grow/smoke report Příspěvek č. 66






Po delší době přináším konec tohohle kola. Tento grow nebyl ani nejhorší, ale ani nejlepší. Celkově toho bylo 270g lepších palic a 40g spodků. Lepší palice ovšem nejsou žádné kameny, jsou docela řídké, nevím čím, to je, asi už tou genetikou. Také jsem experimentálně neotrhal spodní výhonky, takže sklizeň byla porod a zabrala mi asi 3 dny, příště už to otrhám.

Na druhou stranu je to pekelné odkuřovadlo, Northern je velmi silný model, tak alespoň že tak, no. Podařilo se to i pěkně propláchnout, inspiroval jsem se finále podle mariho a kytky opravdu ve skříni uschly asi za 4 dny tak, že se paličky drobily.

Výnos byl lepší, než jsem očekával, vzhledem k tomu, jak jsem začal.

Takže takhle jsem dopadl, tady je pár fotek ze sklizně, nic lepšího jsem nenafotil, protože pak už jsem byl moc zalepený :-) .

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 19-04-2009 v 15:27 PM

Old Post 19-04-2009 v 15:15 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Palec nahoru elop´s grow fotomix Příspěvek č. 67






Zdravím po delší době Gčko, sice jsem nechtěl, ale lehce tohle kolo zdokumentuju, protože přeci jenom úplně stejné to není.

2. kolo Elopův 400w HB

fotky jsou ze 14. dne 12/12

změny:

1. nechal jsem to trochu víc vyrůst, na radu Saiklona, uvidíme
2. změna v hnojivách, jedu 3 základní složky od AH (grow,bloom,micro) a doplňky od Hesi (Supervit, PowerZyme, PK 13/14), úprava podle EC metru
3. na růst byla použita MH výbojka a rozdíl je znát
4. pracuji na vyladění dripsystému pomocí koncáků s regulací

fotky

foto č. 1 celek
foto č.2 detail koncáku ze sady Gardena MicroDrip









foto č. 3 záběr budoucího megasalámu











foto č. 4 porovnání velikosti










foto č. 5 klimatické podmínky




dále jsem se rozhodl moc nepálit EC, vidím to maximálně na 2,1 ale spíš do 2, potom dole je to všechno otrhané, na minulé sklizni jsem měl třeba 30 větviček na kytce, sklizeň byla jak galeje, dnes jsem ponechal pouze hlavní větve, žádné lámání a roztahování, jsou jednou normálně zaštíplé, žádný FIMM, teplotu a vlhkost psát nebudu, to už je snad jasný, že

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 12-06-2009 v 13:57 PM

Old Post 12-06-2009 v 13:44 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

26. den 12/12 Příspěvek č. 68






pár fotek ze zahrady



foto č. 1 porovnání prostředního komínu :-)












fotky č. 2 - 4 screenshoty z boxu




































foto č. 5 zátiší s chapadly :-)






EDIT 17.08.09 Minireport
takže je to sklizené, jsou to velmi pěkné, velké a prorostlé salámy, ale bylo toho méně -- 260g--, ovšem stojí to za to, připomíná mi to konzistencí kvalitu z Holandu, high a chuť jsou stejně vynikající, jako minule, byl jsem velmi spokojen :-)
jo a nebylo tolik práce se sklizní :-)

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 17-08-2009 v 19:59 PM

Old Post 24-06-2009 v 12:48 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-09-2009 - Elopův 400w Homebox 3. kolo SAGE CHRONIC JH - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3101060 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív