Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první zahrádka ....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Moje první zahrádka .... Příspěvek č. 1

Čau posílám nějaké hodnoty mojí zahrádky, poprosil bych o případné rady, ...

Zasazeno : 1.září 2009 (moc pěkné datum :-)) )
teplota ve skříni : 27 stup. C (při zapnuté lampě)
vlhkost ve skříni : 78% relativně
Hnojení : Plagron START UP
Zasazeno v půdě original na osm týdnů (prej nej co šlo koupit)
Tapeta ve skříni - AL Fólie diamant
Květníky : 15x15x20 na dně keramzit
Rostliny : zakořeněné řízky :-)

K tomu všemu svítím 250W růstovkou OSRAM, větrám cca 400m3/hod.,
to vše na ploše 88x56cm, vzdálenost od lampy cca 70cm.

Myslím , že se to začíná rozjíždět, jen bych to nerad podcenil, proto beru všechny dobré rady našich zkušených bratří :p))

Old Post 06-09-2009 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau, jako další novinka v mé zahrádce :

doplněno - malý ventilátor na cirkulaci, zatím ho zapínám jen někdy ... rostlinky jsou ještě malé, ale rostou, rostou ....
dál jsem dnes naistaloval automatickou kapénkovou závlahu, micro drip od spol. GARDENA,
vzhledem k tomu, že nemám k rostlinkám a k zahrádce vůbec, dobrý přístup, samozřejmě abych zbytečně nebudil pozornost, rozhodl jsem se k tomuto řešení .... Hele zatím doporučuju, je to perfektní a rychlé řešení závlahy ... :-)))) - doufám, že rostliny budou sdílet stejné nadšení jako já ...

Fotografie budou zítra

Old Post 06-09-2009 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 3

Jsem zvědavej na ten drip. Sám bych potřeboval méně pohybu. Akorát těch 70 cm. To je zbyyyyytečně moc, ne?

Old Post 06-09-2009 v 18:09 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Po šesti dnech růstu .. :) Příspěvek č. 4






nevím, každý říká něco jiného, jsou tu uznávaní machři a od těch se učím, neber si to osobně
zkusím a uvidím, každopádně se to velmi dobře rozjelo, ...

Přidávám nové foto, zítra to bude týden , tedy 7.dní od zasazení ...

DOSTAVBA :

do mojí zahrádky jsem dodělal automatickou závlahu, funguje perfektně, doufám, že jí to vydrží ... (viz foto)

Naposledy upravil 07-09-2009 v 19:16 PM

Old Post 07-09-2009 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 5

Nazdar. Aku tam mas genetiku? Co tie fialove stonky? A k tym 70cm, no na zaciatku po privezeni klonov drzim lampu vyssie, ale potom pomaly s nou idem dole, na priblizne 35cm. Nech sa ti dari.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 07-09-2009 v 19:39 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

mám tam "BUBLEGUM", a pár dalších, musím se zeptat, pěstitel mi to popsal ve zkratkách a ještě jsem to nerozluštil, musím si napsat o info ...


ty stonky, to je špatná fotka, jen iPhone

Old Post 07-09-2009 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Report 10. den na růstu :

tkže první etapa dokončena, zítra ráno přepínám na květ ))
už se těším jako děcko )),

rostlinky jsou řekl bych ve formě, průměrná výška cca 50cm, některé dokonce nasazují květ a začínají se budit. Asi jiný model.
Dnes ráno jsem začal zálivku jen s čistou upravenou vodou, žádné hnojky prostě ji trochu vyčistím (tak dva dny) a potom začnu valit PLAGRON na květ (tuším "BLOOW"). Jen pro připomínku do teďka jsem valil PLAGRON START UP, moc pěkně se rostlinky rozjely a daří se jim . ....

Takže zítra ráno nová výbojka, režim 12/12 a poďme na to ..

Jo ještě něco, mám docela problém s vlhkostí dostal jsem se na hranici 90%, což je dost! Musel jsem nasadit techniku, druhý den mám zapnutou stavební odvlhčovačku a docela se daří to eliminovat, dnes jsem se dostal na hodnoty 63% , doufám, že tento trend bude pokračovat .... uvidíme

takže díky za pozornost, případné rady, a zítra nebo v neděli fotečky ...
ČAU

Old Post 11-09-2009 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 8

Na kolik vyšel ten drip a jak často doplňuješ, pls?

Old Post 14-09-2009 v 17:40 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 9

Na kolik vyšel ten drip a jak často doplňuješ, pls?

Old Post 14-09-2009 v 17:58 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2020 - moje snaha - 4 odpovědí
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
16-01-2010 - Má první lampa - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0789300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív