Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Tibethská konopná zahrádka 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Tibethská konopná zahrádka 2010 Příspěvek č. 1




Vítejte, Growers

..Ze všeho nejdřív bych Vám chtěl popřát hodně štěstí a Sluníčka v nové sezóně..

Letos jsem se rozhodl, že zaseji veškerá semínka co mám. A o většinu svého pěstebního počínání se s Vámi chci podělit. Není nač čekat. Tedy kromě počasí
Předem zdůraznuji, že výsledný produkt nikdy NEBYL a NEBUDE použit pro komereční využití !! Pouze na selekci, Mé pokusy a samozřejmě pro Moje osobní využití Loni, mi mé nejlepší kousky ukradli zloději, tak letos nenechám nic náhodě

Takže, co tu máme :

Nejprve asi začnu značkovou genetikou

HALEY´S COMET (Flying Dutchmen) 10 regular semen

HIMALAYA GOLD (Gree House Seed Co.) 5 feminizovaných semen

8 MILES HIGH (Mandala seeds) 10 regular semen

Ostatní genetika

TIBETH - vlatní selekce (Jak jsem začal pěstovat - v podpisu) - rok 08, 09

TIBETH STAR - vlatní selekce (kříženec TIBETH x F.O.X.) - rok 09

DR. MUNDI (Meducína od Doktora) - rok 09 - Díky Dotore, pajš.

LOWKILLER a OUT směs (Vojtaxxx) - vyhráno v soutěži - Děkuji Ti, Vojtaxxx

F.O.X. (selekce kolegy pěstitele cca stejně stará jako ta moje) - rok 08, 09 - Díky Lišáku

..a ještě pár desítek noname seeds..

Půda :

Semínka půjdu pravděpodobně klíčit rovnou do substrátu, jako vždy.
A to do mnou vytvořeného (prosívaný kompost, písek, perlit, kokos).


Voda :

Vlasní studna a co spadne ze zhora.

Místo :

Setí a částečný vzrůst - skleník. Vegetace a květ - skleník, Tibethská zahrádka,
windoor, pár jiných zahrad u příbuzných a přátel, out kdekoliv.


Tak zatím asi tolik, kolegové.

..Smějte se krásně, hodně Sluníčka a ať Vám to roste !!..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 22-03-2011 v 20:42 PM

Old Post 05-05-2010 v 00:13 AM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví První vlašťovky Příspěvek č. 2






Zdravím Vás

Nejprve bylo potřeba před novou sezónou pár nutných oprav skleníku.
Hlavně výměna několika prasklých skel, výztuh a přidání sadbovací lávky
a dokončení půdního fondu. Nový kompost jsem navezl sice už na podzim,
ale jeho příprava na sezónu už trvá co slezl sníh. Hlavně prorýpání, máčení
pro dokončení procesu dokonalého rozložení organických zbytků a vláčení.

Byla krásná jarní Neděle 25. 4. 2010, vše hotovo a já už byl dost netrpělivý, takže jsem zasel první várku semínek. Zatím pouze ty, kterých mám nejvíce a jsou určeny pro selekci a pokusy, tedy kamarádova F.O.X. Ostatní osivo si ještě chvíli počká. Ale už ne moc dlouho.

Zasel jsem přímo do hlíny, dělám to tak už několik let. Nikomu nic nevnucuji ani nevymlouvám, ale pro předpěst ve skleníku s tím mám nejlepší zkušenosti. A velkou uspěšnost. Podlě mě semeno patří prostě do hlíny rovnou, rostlina je pak od začátku vystavena podmínkám ve kterých tráví zbytek života a nemá žádný stres.


Substrát používám vlastní - míchaný, jak jsem psal výše. Pro setí zatím jen překátrovaný kompost + perlit. Proleju, po asi tak 50% vyschnutí (za několik hodin) udělám rákosem otvor asi 2 cm. Vložím semínko, orosím rozprašovačem, přihrnu a znovu orosím. Pak chodím alespoň 2 x deně rosit kdykoli. Ale jakmile začnou lézt ze země rosím pochopitelně jen když na ně nesvítí přímé slunce a tak často, jak čas dovolí.

Rostliny vykoukli na světlo světa v Sobotu 1. května 2010, takže nyní už je jim 5 dní viz fotky a mají se čile k světu. Hned jak vyjukli ven, přemístil jsem sadbovače na lávku, aby měli světla co nejvíce.

Hned na začátku pěstu (poprvé tak malé sadbovače) jsem udělal první velkou chybu.
Budiž Vám poučením!
Pod sadbovače jsem zapoměl dát netkanou folii a nechal je stát na hlíně. A hádejte co se stalo? Jistě, když jsem je chtěl dát na lávku zjistil jsem, že jsou některé již prorostlé do země. Během pěti dnů, sotva co vystrčili nos !

Proto jsem je vyndal a přesadil. Všechny přežili, jen si teď už hoví v květináčích. Proto ta prázdná místa v sadbovačích. Ale i tak úspěšnost slušná. Musím si dát tu práci a spočítat kolik jich vlastně je

No nic, abych jen nepsal. Mrkněte na fotky ze včera
a já se zase zítra či pozítří stavím s aktualizací.


Smějte se krásně a ať se daří..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 05-05-2010 v 21:51 PM

Old Post 05-05-2010 v 21:44 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 7 dní růstu Příspěvek č. 3






Ahoj Groweři

Slibovaná aktualizace:

Kytičkám je dnes 7 dní. Po třech dnech na ně konečně trochu zasvítilo sluníčko, protože počasí nebylo nic moc. Venku bych je mít rozhodně nechtěl. Takže dostali také čerstvý vzduch i energii. Mají se celkem k světu a krapet povyrostli. Ale ne tak moc, byla celkem zima a pršelo. Zítra dostanou kosmetickou kůru v podobě odplevelení. Ještě pár dní a chystám se udělat první selekci. Pokračovat budou jen Ti nejlepší jedinci. Také je chci co nejdříve spočítat, abych mohl sledovat statistické údaje. To jsem bohužel ještě nestihl.

Zálivka:

Pokuď je to možné, 2x denně rosím a jednou zalévám. Používám odstátou dešťovou vodu, která mi stéká okapem ze střechy skleníku do sudu. V konvi pak nechávám vodu, vždy do druhého dne odstát, aby měla stejnou teplotu, jako je ráno a večer ve skleníku.

.. A ještě pár foteček..

Tak zatím tak, smějte se fajn a božské bylině zdar !

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 07-05-2010 v 18:15 PM

Old Post 07-05-2010 v 18:03 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bender
Nový Člen

Karma uživatele Bender - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 4

Ahoj. To vypadá na krásnou zahrádku. :-) Já jsem letos taky zkusil Himalaya Gold též z Greenhouse seeds, tak určitě budu sledovat, jak se těm tvým daří. Moje, pokud by ses chtěl podívat najdeš v Galerii pod sluncem pod názvem První out 2010 Puple Widow a Himalaya Gold. Tak ať se ti zelení a těším se na další fotky. Zatím

Přidat i když není z čeho!

Old Post 08-05-2010 v 13:41 PM
Bender je offline   Profil uživatele Bender   Find more posts by Bender   Foto galerie člena Bender   Click here to Send Bender a Private Message   Add Bender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 13 dní růstu Příspěvek č. 5






Zdravím Growery a Growerky

Děkuji Ti Bendere, a všem kteří mi zaslali K+ladné hodnocení a přání úspěchu. Také Vám i ostatním přeji, aby ten letošní outík byl nejúspěšnější z Vašich dosavadních pěstů a kytičky Vám dělali pouze radost a Vy dělali radost kytičkám..

Já budu pěstovati Himalayan Gold také poprvé a velice se na ně těším. Mám v plánu ji zkřížit se svou sativou TIBETH x Himalayan Gold (na to se opravdu těším nejvíce). A pak také jako vždy zachovat genetiku TIBETH x TIBETH, kombinovat TIBETH x 8 Miles high, TIBETH x Haley´s Comet. A nejspíš i Himalayan Gold x 8 Miles High. A asi i spoustu dalších. Snad se mi alespoň nějaký slušný kros zadaří.

A nyní aktualizace, jak se daří zatím prvním vlašťovkám :

Kytičky jsem přesadil, z horních sadbovačů, keré již zcela prorostly, dolů do hlíny a byla provedena 1. selekce.
Dnes je jim 13 dní, vím, že jejich velikost nic moc. Ale je u nás teď stále zima a moc nesvítí. Ve skleníku, který ještě není mohužel vytápěný je nyní poslední 3 dny 16 - 18 °C přez den a v noci 12 - 14 °C. Ale to nevadí. Lepší než nic. Zde chvíli zůstanou, než zesílí. Pak proběhne další selekce těch nejlepších. Některé, asi většina, pak půjde ven do přírody a pár řezů z těch nejlepších nechám doma na šlechtění a něco na zahrádku a kamarádům. Zvažuji i SOG. Ten je do skleníku podle mě nejlepší.

A ještě nějaké počty :

Bylo zasazeno 5 x 66 semínek do sadbovačů. Tedy 330 semínek. Vyrostlo 293 rostlin. Po první selekci a přesazení je celkový počet 213 kousků. Brzy proběhne další selekce. Myslím tak za 7 - 14 dní. Ale to se ještě uvidí. Plánuji nechat tak 50 - 100 kousků. Do uvolněných sadbovačů brzy půjdou další semínka jiné odrůdy.

Tak zatím vše a ještě pár foteček.

Jo a ještě se omlouvám, že možná tak často nebudu uploadovat. Jistě chápete. Je teď moc práce venku. Ale budu se snažit.

Smějte se krásně, něco mi napište a hlavně pěstu zdar..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 13-05-2010 v 14:15 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spaiky69
Stálý Člen

Karma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 93  

Palec nahoru Good Příspěvek č. 6

Zdravím ťa Tibethe, ty starej brachu

Ako sa tak pozerám, rozbehol si to poriadne. Odrúdky fajn, technika tiež. No nič, len popriať veľa úspechu, a minimum komplikácií. Len poviem, že na tých posledných fotkách je to nejako nahusto, ale ako píšeš, budeš to ešte selektovať, tak to asi spravíš. Len tak ďalej
Tak sa maj, záhradník.

pokročilý amatér

Old Post 14-05-2010 v 17:37 PM
Spaiky69 je offline   Profil uživatele Spaiky69   Find more posts by Spaiky69   Foto galerie člena Spaiky69   Click here to Send Spaiky69 a Private Message   Add Spaiky69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 15 dní růstu Příspěvek č. 7




Zdravím Vás, Groweři

Spaiky69: Děkuji Ti. Ano, na husto je to naschvál. Bude selekce, a také bych se jinak do skleníku nevešel
Četl jsem zde, že Jsi to předčasně zabalil, kvůli své dívce. Jsi gentleman. Co dodat, snad jen to, že doufám, že máš pár kytek ulitejch A až Tě dívka naštve, půjdeš si přivoňet k jiný. Protože jedině kytce nevadí, že nejsi voholenej, máš špatnou náladu, smrdíš pivem a tak. A jestli ne, teď teprve nastává ten správný čas zasadit, takže ještě není nic ztraceno. Vím, že Jsi rozhodnut, ale rozmysli si to ještě. Alespoň pár kytí, na tajňáka. Jistě nejen já bych Tvůj grow rád viděl. A Ty se nebudeš zbytek sezóny trápit. Kdyby Jsi potřeboval pár ...í..., PM. Jinak se měj moc krásně a zkus třeba Slunečnice. Sice se nedaj kouřit, ale radost dělaj taky.

AKTUALIZACE:

Fotky jsou ze včerejška. Tedy 15. den růstu. Jsou malé, vím. Venku je zima, jak v ruskym filmu, takže zas tak nejedou. Ve skleníku padla teplota přes den na 15°C a v noci na 12°C !! Ale, nevadí. Venku by to bylo horší, tam je 4 - 6°C. Ale kytky nejeví kromě růstu, žádné příznaky podchlazení (fialovění řapíků a stonků), takže spokojenost. I když už jsem dneska přemýšlel, že pokud by to mělo ještě chvíli trvat, zapálím ve skleníku přes den svíčku. Holky si loknou trochu oxidu a teplota trochu vyleze. Jinak je znát, že tato odrůda pochází odtud, takže ji to nerozhází. A vždycky včas dokvete. Jen bych rád už zasel další a budu muset asi ještě počkat, dokud si to ten nahoře nerozmyslí. Asi je pěkně zhulenej, neví že je jaro, či co!?

Každý den rosím a občas zaleji. Není to moc potřeba. Vlhkost ve skleníku zatím neměřím, i když je to v plánu. Ale soudím, dle toho že kape uvnitř ze skel, je téměř 100%. Což si myslím zatím vyhovuje.

Tak zatím toliko a nezbývá mi, než Všem popřát, aby už ten mozol na nebi zítra vylezl. Smějte se fajn, a ať Vám to pěkně roste..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 17-05-2010 v 20:59 PM

Old Post 16-05-2010 v 22:21 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 24 dní růstu Příspěvek č. 8






Ahoj Growers !

Malá aktualizace:

Jelikož se už trochu otepluje, kytičky dělají pokroky.
Teplota za poslední dva dny vylezla na krásných 28 °C přes den
a v noci neklesla pod 16 °C. Kytičky narostli za tyto dva dny, jako předtím za týden.

Některé mají flíčky, způsebené popálením. Z horní lávky na ně totiž napadalo pár kapek vody,
za přímého slunce. Viz. foto. Ale není to nic, co by je nějak ohrozilo.

..Zítra to chci trošku probrat, něco opět vyselektit, něco připravit na transport a
také něco dalšího zasít. Takže budu mít co dělat..

Mám v plánu několik pokusů, také udělat pár bonsaií, ale naštěstí adeptů je dost.

Včera jsem tuto českou odrůdu po dlouhé době ochutnal. A jsem rád, že jí mám.
Má velice dlouhotrvající účinky (cca 6 hodin), velice euforické, energické a tvořivé.
Velice slušná sativa.


Mějte se moc krásně a hodně sluníčka přeji..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 24-05-2010 v 19:38 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 30 dní růstu Příspěvek č. 9






Zdravím, konopníci

Děkuji Vám za projevenou podporu. Moc si toho vážím.
citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Ja nevim, ono to na jedni stranu potěší, když člověk najde ve svojim treadu cizí příspěvek, ale myslete taky na ostatní čtenáře...

xpapousek : Absolutní souhlas !

SKLENÍK:
Květinám včera bylo 30 dní. Teplota přes den 18 - 26 °C, dle počasí. V noci 14 - 16 °C.
Včera proběhla 2. selekce. Vyřadil jsem 36 rostlin, pro které letošní cesta skončila.
Hlavním kritériem negativního výběru byla pravděpodobnost samce, vytáhlé a málo se větvící rostliny, slabé, či geneticky nestálé rostliny.

20 vybraných rostlin jsem přesadil do květináčů, pro transport rostlin na políčka, pro kamarády a sousedy.

10 rostlin jsem přesadil do jiných květníků, které budou podrobeni pokusům střihu, deformace, hnojiv atd.
Tyto rostliny si teď vegetí na lávce nahoře, či v závěsných květináčích.

2 rostliny putovali domu na windoor.

další 2 kytičky si už hoví v Tibethské zahrádce.

Vytvořil jsem jedno políčko nedaleko bydliště, abych měl kam chodit venčit.
Ale ještě jsem tam nezasadil. Nebyl čas

Také jsem zasel další rostliny:

10 x regular HALEY´S COMET
10 x regular 8 MILES HIGH
5 x feminised HIMALAYA GOLD
5 x regular SAFARI MIX
10 x regular TIBETH ROSE (kříženec s indikou)
4 x regular TIBETH ORIGINAL 2009
15 x regular TIBETH ORIGINAL PH. II. 2008


Do sadbovačů, bez předkličování. Uvidíme, jaká bude úspěšnost.

Fotky:

1) a 2) Celkový pohled před selekcí
3) vyřazené rostliny
4) první holka v zahrádce
5) pokusná rostlinka, půjde na bonsai

..Zatím vše, smějte se fajn, děkuji za pozornost a omlouvám se, že tak často neaktualizuji. Nešel mi v práci internet a doma je toho moc..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 31-05-2010 v 23:11 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 32 dní růstu Příspěvek č. 10




Ahoj

Malé info a pár fotek z dneška:

Celej den opět pršelo, ale holky se nevzdávaj.
Vyřazeny 4 ks, jinak dnes bez zásahu.
Přes den tam bylo pouze 16 °C. Brrr

Sadbovače s novými semínky přemístěny na lávku. Musel jsem tam udělat trošku místa.
Zítra ubyde ještě 10 ks, půjdou k jednomu hodnému pánovi.

Ještě je jistě uvidíte.

Zatím vše, smějte se..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 02-06-2010 v 22:42 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 11

tohle vypada na suprovou jungli nepremyslel si nad scrogem v tomhle pripade by bbyl idealni ...

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 07-06-2010 v 18:15 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Tibethská konopná zahrádka Příspěvek č. 12






Zdravím Vás, pěstitelé

Co se zatím událo:
- Holky ve skleníku jedou jak o život. Brzy mě asi vyženou
- Asi 15 rostlin jsem přenesl na dvě experimentální políčka, která jsem si udělal poblíž bydliště.
- 20 kytek, jsem dal do zahrady v květináčích, aby si užili trochu větru a zesílili. Pak půjdou také na políčko.
- Některé rostliny jsem zaštípal.
- Dalších 10 kytek jsem věnoval kamarádovi.
- Roste spoustu nových miláčků, které jsem zasadil 1.6. (viz příspěvek č. 9) Ale o nich až příště.

Doufám, se se co nejdříve dostanu k fázi focení, aby Jste viděli, jak se mají. Snad zítra, či pozítří.
Zatím Vám nabídnu alespoň pár fotek z loňské Tibethské zahrádky.
A jednu ze skleníku. Fotky z venku jsou z první fáze květu. Jiných fotek už se nedočkali.
Ta fotka ze skleníku, je už ve fázi zralosti. Celý skleník, jak je vidět, v tu dobu byl již zasypaný sněhem.
Který nás pěstitele loni tak brzy zaskočil. Ty dvě sativy jsou Tibeth a ostatní kříženci Tibeth Rose.

Tak zatím zdar a ať Vám to roste, jak chcete..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 08-06-2010 v 23:28 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví HC, 8M, HG, SM, TR, TOR, TOR II - 7 dní růstu Příspěvek č. 13






Zdravím Growery a Growerky

Tak jsem tu konečně s fotkami nových rostlinek

Zatím takto, příště už budou fotky jednotlivě dle druhu.

Prvním a největším sklamáním v letošní sezóně je pro mě:

HALEY´S COMET od Flying Dutchmen
myslel jsem že jedna z nejstarších seed banek vůbec bude kvalita sama, ale už při rozbalení jsem tomu přestal věřit. Semínka byla malá, nedozrálá, taková bych osobně nikdy dál nesadil. Klíčivost tragická 2/10. Rostlinky o dost zaostávají nad ostatními, ale snad se ještě vyvrbí. Pokud by byla klíčivost u všech druhů tak mizerná, ano, řekl bych si, že jsem něco udělal špatně a sázet rovnou do hlíny je blbost. Ale ostatní druhy mají klíčivost uspokojivou a se setím do hlíny mám z minulosti jen dobré zkušenoti. Prostě jenom smůla, asi jsem se na ně moc těšil..
Neva, dvě stačí, snad bude alespoň jedna z nich samice, abych si pokouřil, ale samce využiju také, pro křížení

Naopak největší radost mi udělali všechny ostatní:

8 MILES HIGH od Mandala seeds,
klíčivost 10/10 - nádherné rostliny, nejvíce vitální.

HIMALAYA GOLD feminized, od Green House Seed, klíčivost 4/5 spokojenost, 2 rostlinky už jsem věnoval kolegovi pěstiteli.

SAFARI MIX bonus od Mandala seeds, klíčivost 5/5 tato seed banka mě opravdu potěšila, luxusním jednáním i kvalitou semínek.

TIBETH ROSE můj kříženec, klíčivost 9/10

TIBETH ORIGINAL 2009 klíčivost 4/4

a nakonec
TIBETH ORIGINAL PH. II. 2008 klíčivost 11/15

Celkově jsem spokojen. Bude co dělat. Zítra, nejpozději o víkendu chci zasít zbívající semínka a to:

DR. MUNDI
a
LOWKILLER a OUT směs od Vojtaxxxe..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 15-06-2010 v 21:12 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví F.O.X. - 45 dní růstu Příspěvek č. 14






Ještě pár fotek F.O.Xu

..Vím, že nejsou nic moc, jsou dost vytáhlé a pochybuji, že by takto dojeli. Proto většina z nich půjde ven. Některé zůstanou, některé nařežu. Musí uvolnit místo mladším. Různorodým. Selekci provádím teď téměř denně. Většina již začala ukazovat pohlaví. Selekce samce je na snadě a samice NO#1 brzy půjde do izolace na uměou insemenaci. Ale to ještě předbíhám. Ostatní buď likviduji, lepší jdou ven. Nejprve do květináčů, několik dní jsou venku na zotavenou ve větru a pak šup na políčko. Však uvidíte..

Můj současný skleník není dost dobrý. Je dost utopený a sklenice také nejsou na trávu ideální. Jo, okurkám a rajčatům těm je tam hej. Už teď jsou až ke stropu a začínám sklízet úrodu. Tak to bude až do října. Není nad vlastní zeleninku

Šetřím na nový, vetší, klimatizovaný, rozdělený a hlavně hodně vysoký skleník. Už se teším, to bude paráda.

..Ovšem i s malým, nedokonalým skleníkem se dají vypěstovat velké věci..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 15-06-2010 v 22:43 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Bonsaiky Příspěvek č. 15






..a ještě pár budoucích bonsaiek do zahrádky..

..Tak pro dnešek vše, smějte se, nehádejte se a ať Vám to pěkně roste..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 15-06-2010 v 23:08 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Tibethská konopná zahrádka Příspěvek č. 16






Zdravím Vás

<--- Tak dnes poprvé vykoukli na sluníčko, některé a nejspíš letos z posledních zasetých rostlinek. Zaseto 20.6.2010 a dnes je jim tedy 1. den. Jedná se o LOWKILLER a OUT směs od místního člena Vojtaxxx. DR. MUNDI od kolegy doktora. A v neposlední řadě : TIBETH, TIBETH STAR, TIBETH ROSE . Počty všech ještě upřesním, až vylezou všechny a rozsadím je. Ale úspěšnost je už teď vysoká.





<--- Pak tu máme již víše zmíněné značkové odrůdy (příspěvek 14.) ve svém 16. dni růstu. Velmi brzy budou přesazeny do svých finálních umístění. Asi třetina jich zůstane ve skleníku, třetina na zahradu a třetina na políčko.




















<--- Na této fotce je odrůda F.O.X., která se sluní na zahrádce. Teď konečně začala pořádně růst. Vítr s ní lomcuje jak blázen a tak má velice tlustý a houževnatý stonek. Snad to nebude samec. Kdyžtak ji nahradím jinou.












<--- O proti tomu, tohle je samec jak vyšitej. Také F.O.X., zatím samec NO#1 kterého použiju pro reprodukci. Už jsem izoloval další 2 samce a tři nicotnější jsem již zlikvidoval. Ješte se možná nějací projeví ve skleníku. Uvidíme.

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 24-06-2010 v 13:22 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2013 - Tibethská konopná zahrádka 2012 - 137 odpovědí
26-02-2013 - Tibethská zahrádka 2011 - FOTOGALERIE - 104 odpovědí
23-11-2011 - Zelená zahrádka 2011 - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8676820 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív