Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Muj prvni indoor v Thajsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Hurley
Stálý Člen

Karma uživatele Hurley - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 97

jo fakt hezky přeju hodne uspechu .

Ale jako fakt pozor na to aby ses nedostal do toho vezení.Dnesak sme meli se školou nejakou besedu(nebo jak se tomu říka) s tím čechem co se dostal do toho thajskýho vězení ze pašování heroinu...po tom co sem slyšel se mi tomu fakt nechce veřit jaky podmínky tam panujou(absolutna žadny hygiena,1 turecky zachod pro 60 lídí,šílana korupce bachařu-ti co meli penize si mohli třeba kupit do vezeni prostitutku,televizi...ale to co nic nemeli vetšihou dlouho nevydrželí...) fakt hrozny...bylo toho samozdřejme víc no.Fakt si davej pozor no...ale jestli tam u vas huli vsichi tak by to melo byt snad v pohode...


______________________________________________________

Old Post 15-11-2006 v 19:07 PM
Hurley je offline   Profil uživatele Hurley   Find more posts by Hurley   Foto galerie člena Hurley   Click here to Send Hurley a Private Message   Add Hurley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 98







Diky vsem za podporu
dnes jsem je ocistil a dal do sklenic
celkova vaha 280g
neco jsem jiz z konzumoval takze to vychazi asi 50g na kytku

Naposledy upravil Pampalini 11-01-2008 v 22:15 PM

Old Post 19-11-2006 v 15:48 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 99

respekt tobe Pampalini fakt peknej report.. no chtel jsem se zeptat jak je to tam z foto technikou jestli je tak levna jak se vypravi:?
Tohle cely by se docela hodilo do Koktejlu treba z titulem jak cesky zahradnik v thajsku indoor sklizi...

Old Post 19-11-2006 v 17:30 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 100

Tak to je bomba kámo....četl jsem celej tvůj thread jako dobrou a naučnou knížku-prostě jsem se u toho zasek a ůplně zapoměl na matku která sedí u mě na postely a chce si strašně povídat páč se vrátila po 3 měsících z peru a tak je nabitá zážitkama
No,snažím se být trochu originálním,ale v tomto případě budu ako skoro většina lidí-MÁŠ TO KURVA PĚKNÉ!!!k+.
A jelikož jsem takovej blázen do cestování-zatím jenom s kámošema po evropě a zejména holandsko se nám velmi páčí...(zrovna v neděli jsem přijel z nákupu semen-máš také oblíbenou banku SENSI jak jsem četl)A jak jsi psal o tom že tě může někdo navštívit,tak mě to nějak dovedlo na myšlenku výletu-chtěl jsem se podívat do číny páč už 9let s těmito lidmi úspěšně spolupracuju ale mrknout se za kolegou do thajska je mnohem zajímavější....Kámo,nechám si to projít vážně hlavou....

Při pohledu na kytís ani nemusím psát něco o tom že ti přeju hodně přijemného kouře!!

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 21-11-2006 v 17:22 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 101

Tento thread jsem cetl uz pomalu od zacatku az do tet a musim te fakt pochvalit k+ protoze to mas fakt super a ty kytí na fotkach jsou nadherny...

jinak zdravim cecha v thajsku ...

Old Post 27-11-2006 v 14:35 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POP
Nový Člen

Karma uživatele POP - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 102

pozdrav do thai... moc pekny sisule na moc peknym miste.

Old Post 27-11-2006 v 16:07 PM
POP je offline   Profil uživatele POP   Find more posts by POP   Foto galerie člena POP     Add POP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlinskyhula
Nový Člen

Karma uživatele Zlinskyhula - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 103

Pampalini jsi fakt borec. Ja ti muzu jen v tichosti zavidet.

Old Post 12-12-2006 v 12:17 PM
Zlinskyhula je offline   Profil uživatele Zlinskyhula   Find more posts by Zlinskyhula   Foto galerie člena Zlinskyhula   Click here to Send Zlinskyhula a Private Message   Add Zlinskyhula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 104

Ahojte, nevite nekdo, co je s pampalinym? Jsem v Thajsku na jeho ostrove a nejak neodpovida na PMka, takze jestli si to prectes, tak pisni...tady asi nikde speka nesezenu a mel jsem strach neco vozit z CR...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 20-12-2006 v 13:46 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 105

to Pampalini:
máš můj obdiv a držím ti moc palce.Fakt super reportDokument a skvělý výsledky jen tak dál hlavně na pohodu.Před rokem jsem byl na metr v Thajsku a vím co tam je vše možné i nemožné, každopádně to je jinej svět
ochutil jsem též něco z polí místních thajců a můžu říct,že půl mé dowky byla pořádně vypečená::
Chystám se tam zas a znova snad už na začátku ledna2008....chtěl bych se tě taky zeptat jestli jses nesetkal s někým z CZ kdo tam pracuje,,,slyšl jsem že se tam dá i vcelku vydělávat,ale bohužel nemám na nikoho kontakt.Moc ti fandím a přeju ti jen to NEJ ať se daří ::

Old Post 19-07-2007 v 13:06 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 106

ahoj máš to strašně super mooooc ti závidím místo kde bydlíš přírodu,svůj ostrov a krásný holky a beru i na vědomí jaké riziko s pěstováním neseš to se musí nechat at se ti daří a taky ti přeju hodně slunných dnů k potápění.

Old Post 08-12-2007 v 07:22 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Pohodička Oprava názvu..... Příspěvek č. 107

Zdar,koukám že Pampalini se dočista ztratil ,jestli by nestálo za úvahu přejmenovat tento tred na Muj první inddor v Thajsku a taky zároveň poslední .................třeba ho místní četníci vyčmuchaly a ted někde medituje

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 08-12-2007 v 09:59 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 108

Četl jsem teďka knížku jménem "Zapomeňte, že jste měli dceru" a bylo to o angličance, která seděla v thajské věznici za pašování heroinu a docela extrém. V těch věznicích je tam normálně mučej, spěj tam na betonu tak na půl metru šířky vedle sebe, lámou jim tam prsty, pálej je tam, mlátěj do bezvědomí atd. Ty dozorci tam normálně bádají nad co nejhoršíma trestama, fakt děs, musíš být hodně opatrný. Přeju hodně štěstí a tu knížku radši ani nečti. K+

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-01-2008 v 12:28 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 109



Calzone
Jo celkem dobre napsana knizka a bohuzel velice pravdiva.

Daleko zajimavejsi je kniha "The Damage Done" (12 years of Hell in a Bangkok prison) Australan kteryho chytily s par kg heroinu

A nebo o tom rozmazlenym frackovi Ceske narodnosti kniha
"Pro drogy nema smysl umirat " Radek Hanykovics , ale o mrtvich jen v dobrem

Pred par lety ,kdyz jsem byl na dovce v Cechach a zazvonil jsem u dveri meho kamarada s kterym jsem vyrustal a jeho mama my se slzou v oku rekla ,ze jse predavkoval Hackem a uz neni mezi nami tak jse mi podlomily kolena a sel jsem k zemi
A minuly rok jsem dostal email ,ze dalsi z mejch nej kamosu se precpal hackem a nasli ho az po mesici v rozkladajicim stavu nekde ve stodole a museli na nej s lopatou

Jinak dik za starost o mne ,ver mi davam si sakra majzla Thajsky vezeni neni jeden z Hotelu co bych chtel navstivit.
Momentalne jsem ve Skotsku tady je to jak v Dysneylandu zadnej problem
Dik

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 25-10-2008 v 06:36 AM

Old Post 05-01-2008 v 13:13 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arcichalid
Stálý Člen

Karma uživatele Arcichalid - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 110

Ty jo sefe gratulace jako blazen mas uzasky kyti a super zivotni styl, narazil sem na tohle tema dnes pac sem tu nejakou dobu nebyl a fakt ti drzim palce at se ti dary chronik rullezzz taky ho mam rad

Old Post 05-01-2008 v 20:06 PM
Arcichalid je offline   Profil uživatele Arcichalid   Find more posts by Arcichalid   Foto galerie člena Arcichalid   Click here to Send Arcichalid a Private Message   Add Arcichalid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 111

pampalini: můžeš podat prosím smoke report? Jaký je chuťově a jak je to silný?

...

Old Post 06-01-2008 v 11:27 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pr45k
Stálý Člen

Karma uživatele Pr45k - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 112

maŠ to krasne len jedna otazka an vyjasnenie toto je tvoj prvý indoor celkovo či len prvý indoor v thajsku ? peace

na zákony srať lomeným oblúkem ve stylu gotiky

Old Post 06-01-2008 v 13:07 PM
Pr45k je offline   Profil uživatele Pr45k   Find more posts by Pr45k   Foto galerie člena Pr45k   Click here to Send Pr45k a Private Message   Add Pr45k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5103550 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív