Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Duduškova zahrádka 06 Příspěvek č. 1

Opět Vás milé osazenstvo groweru zdravím.

Po dlouhém přemýšlení, zda letos prezentovat, či ne, jsem se nakonec jak sami vidíte rozhodl pro ano. Letos je to opět zahrada u kamaráda, jen jsem už na to jen dva(toho, čí je zahrada) a já, jako hlavní zahradník . Letos jsou nějaké změny a to například v množství kytek. Toto množství jsme snížili z minulých 20 modelů(kytek) na letošní 8modelů a celkových 9 kytek. Letos jsem vybral to nejlepší z minulého roku a taky něco nového. Letos jsem taky zkusil jinčí substrat, rohodl jsem se ho nemýchat a použít rovnou celý kupovaný, jsem zvědavý, jak se projevý, protože jsem použil přímo trávníkový substrát, který je rovnou namýchaný s pískem. Další změna je v tom, že letos mají kytky mezi sebou místo jen 60-80cm z každé strany, minulý rok to bylo dvojnásobek a proto jsem se rozhodl, že všechny kytky budou zastřiženy maximálně jednou. Výsadba probíhala od 5.května až doteď (dnes budu sadit poslední kytku a to ERDBEER), protože jsem čekal ještě na jeden model, ale ten bohužel dorazil v hrozném stavu a také zemřel Jinak kytky (všechny) jsou na té horší půlce, kde slunce svítí jen od 12hodin do cca18-19hodin.

Představuji Vám osazenstvo:

Blockhead
A11 x mtf
Shaman
Erdbeer
Ice
Durban
Swiss Crypto
Passion 1 - nafialověné feno(moje)
Passion 1 - fialové feno(kozzy)

Tímto všem moc děkuji za spolupráci, při které jsme vyměnili nebo jste mi prodali, či dali řízky. DÍKY

Všechno je to z klonů. Jen o toho Erdbeer není na 100% určené pohlaví...

Jak jste si mohli všimnout, mám zde dva passiony a to z důvodů spíše pesimistického vnímání tohoto modelu, co se týče výnosu a růstové fáze. Budu se snažit tyto dva odlišné fenotipy rozebrat a taky snich vyždímat nějaké přijatelné množství paliček.

Letošní hnojení :
Kořenový stimulátor
Phytamin Plagron
Rybí emulze Plagron
Final solution
růstové hnojivo:
Růst Plagron
květové hnojivo:
Květ Plagron
PK13,14 Atama

slepičáky - ale jen malé množství

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 29-05-2006 v 10:51 AM

Old Post 29-05-2006 v 10:44 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

první foto-dokumentace Příspěvek č. 2










Opět známé prostředí

1)Blockhead

2)A11 x mtf

3)Shaman

4)Erdbeer

5)Ice

6)Durban

7)Swiss Crypto

8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)

9)Passion 1

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 29-05-2006 v 14:44 PM

Old Post 29-05-2006 v 10:45 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 3

Ááá, velký malý pěstitel to konečně rozjíždí!

No, koukám že letos už to nebude takovej megagrow, jako minulej rok...ale ono těch 9 kyti asi úplně stačí. Už se těšim na fotečky a vlastně taky na celý průběh tvého letošního outdooru...

Tak přeju úspěšnou sezónu!

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-05-2006 v 11:09 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 4

Tak to som zvedavý, či to bude nová Biblia Mimochodom som zvedavý na teb Erdbeer, pretože tu bol prezentovany ako fakt mega kvet, aspoň čo sa mi zdá
Good Luck
An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 29-05-2006 v 12:17 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 5


Zdravím všechny, těší mě vaše kladné ohlasy ale nepřeceňujte mě

to pharrel: jo, mám ještě jedno políčko, kde je 18 kytek ze semínek, je tam například: voodoo, sadhu, sativa slang, shaman od mc.lar.va a od bBrRoOdera, topko od bBrRoOdera a něco od kolegy papaji. To místo tady prezentovat asi nebudu, protože ho nechávám na pospas, jednou jsem ho zalil kořenovým stimulátorem a jinak se tam ukážu až na začátku srpna, protože je hoodně daleko od mého domova a také to není nikterak bezpečné místo. Všech 18kytek šlo ven jako úplně malý prcci, takže ani nevím, jak to rozchodí či nerozchodí, sám budu zvědav. Jinak vím, že je možnost, že mi někdo těch 9kytek ukradne, ale i kdyby, má zásoby ještě z minulé sklizně

můj nejčerstvější člen rodiny

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 29-05-2006 v 14:53 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 6

Omluv moji neznalost ale co to je?

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 29-05-2006 v 18:54 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Opět pěkný osazenstvo máš!
Tvoji galerku už sem sledoval minulý rok, ovšem jako guest..no to je jedno.
Chtěl sem se zeptat, co je to mtf???
Jediný, co mě napadá, je matanushka thunderfuck, ale tak jak to je?

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 29-05-2006 v 20:34 PM

Old Post 29-05-2006 v 20:23 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shrek
Nový Člen

Karma uživatele Shrek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

nice Flowers....... drzim palce at mas pekne palice..... akorat nemas trochu strach z muzu zakona??? mas recht ..NO RESPECT TO LAW..

Old Post 30-05-2006 v 07:41 AM
Shrek je offline   Profil uživatele Shrek   Find more posts by Shrek   Foto galerie člena Shrek   Click here to Send Shrek a Private Message   Add Shrek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 9

dudu: co kecas, ze nemas co strihat vymenim vetev od tech prvnich dvou kytek za hashberry a treba jeste neco
jinak mas je pekne, ale zatim mam hezci


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 30-05-2006 v 08:33 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 10



Ukázka dobrého zastřihnutí a jak se to pěkně větví

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 01-06-2006 v 23:26 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11










1)Blockhead

2)A11 x mtf

3)Shaman

4)Erdbeer

5)Ice

6)Durban

7)Swiss Crypto

8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)

9)Passion 1

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 02-06-2006 v 18:48 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pezamize
Stálý Člen

Karma uživatele Pezamize - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pezamize - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Moc pekny kytky..Taky jsem daval kyt. ven uplne malicky,chvilemi byl jen 1 stupen a prezily a krasne zesilily.. Vsak mrkni,pestu zdar

zaze

Old Post 03-06-2006 v 12:24 PM
Pezamize je offline   Profil uživatele Pezamize   Find more posts by Pezamize   Foto galerie člena Pezamize   Click here to Send Pezamize a Private Message   Add Pezamize to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

Zdar!

Môžeš, prosím, vysvetliť toto:

citace:
Jak jste si mohli všimnout, mám zde dva passiony a to z důvodů spíše pesimistického vnímání tohoto modelu, co se týče výnosu a růstové fáze.
?

Pretože v threade "Zahrada by Dudušek" - tu píšeš, že
citace:
Takže pět nejlepší odrůd sezóny 05 u mě byli tito: Ice, Apollo 11xmtf, Orange Bud, Passion 1 a Durban!!!


Ako to teda myslíš ohľadom Passionu1? Growu zdar + K na povzbudenie.

Marihuana je dar.

Old Post 06-06-2006 v 11:41 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 14

4 Ono: Myslí to tak, že ostatní na groweru ho vnímají pesimisticky(i když to podle mě neni zas až tak pravda), ale ne on sám...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 06-06-2006 v 11:45 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 15

4 Pan Ker: Aha. Vďaka, to som si neuvedomil. Ale aj tak som si to na groweru nevšimol, že by bol nejako zavrhovaný alebo tak. Väčšinou, čo som tu čítal, boli ohlasy priaznivé. Dúfam, že sa ten fialový fenotyp podarí dopestovať až k dopelosti. Na ten som veľmi zvedavý, aj keď ho tu už niekto niekde fotil.

Marihuana je dar.

Old Post 06-06-2006 v 11:50 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 16

Zdravim. Koukam, že už máš pěkně vysoký kytičky. Už se těšim na další fotečky.Sezóna se nám krásně rozjíždí a konečně bude co sledovat a číst.Mám z toho radost.Přeju hodně štěstí !!!

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 06-06-2006 v 22:05 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1372610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív