Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 33

..sklenik,celkom pohodicka.Sadil som tie priesadky /shaman,AK47xTOP a este nieco.pohlavie neviem ani ja,ale celkom spoko./
Fotky budu az po prazdninach./cca 550km od bydliska :-)
stara sa o to zatim kamos./dufam,ze to nezprasi/
..tak zatim zdar..vlastne cuz

Old Post 26-06-2006 v 23:17 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 34

Dudušku, ty se nebojíš? vloni, pokud vím, tak ti někdo pár kytek šlohnul během sklizně. máš to nějak zabezpečený?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 27-06-2006 v 18:40 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
Dudušku, ty se nebojíš? vloni, pokud vím, tak ti někdo pár kytek šlohnul během sklizně. máš to nějak zabezpečený?


Měl to přece zabezpečený už minulej rok, pokud si dobře pomatuju, drátama nabitejma elektřinou... Jenže čorky jsou prostě neodbytný! Žeby letos nějáká inovace??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-06-2006 v 19:05 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 36

Zdravím, letos žádná inovace nebyla, jen je míň kytek a použiji stejnou metodu zabezpečení. Ale momentálně to nefaká, teď by mi ty kytky klidně někdo ukradnout mohl, zapojím, až to půjde do květu...snad to bude letos ok, budu doufat, snad se ti zmrdi poučili...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 27-06-2006 v 19:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 37

Ahoj mc.LaRWo, jestli máš nějaký další nápad se zabezpečením, tak sem s ním, nic jiného lepšího mě fakt nenapadlo... Jinak fotky bych rád dodal, ale foťák má otec na rybách, kde je již týden, bude tam do neděle a já ho v neděli na týden vystřídám a ryby chytáme jenom v zahraničí, takže to nemám čím teď nafotit ale znáš to, kdo si počká, ten se dočká. Jinak kytky fakt brutálně rostou, dnes jsem je trochu vázal k zemi a také zalil Plagron grow...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 28-06-2006 v 20:50 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 38

A co takhle místo elektřiny spoustu ostnatýho drátu, třeba jak to maj ve věznicích... To bejt tim čórkařem, tak už si to asi kurva rozmyslím!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-06-2006 v 21:21 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 39

čau,jestli to bude vypadat jak minulý rok tak asi pudu spáchat sebevraždu aby mě to zase rozsekalo jako před tím tak o to fakt nestojim tu minulou sklizeň máš na pár let ne?nebo to máš už zhulené ? držím palce ať ti to vyjde jako před rokem....

Amerika zkažená, bude na kolena sražená

kalkulačka spotřeby el.energie

SoUtH MoRaViA HoMeBoY

Old Post 01-07-2006 v 13:29 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 40










1)Blockhead














2)A11 x mtf














3)Shaman














4)Erdbeer














5)Ice















6)Durban














7)Swiss Crypto














8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)















9)Passion 1











Kytky oproti minulému roku jsou tak o týden až 14dní ve skluzu. Dnes poprvné jsem aplikoval phytamin a začnu víc hnojit plagronem, letos to nějak šidím. Jinak spodní větve u některých rostin jsem přivázal. Pro srovnání jsem dal krabičku cigaret (moje oblíbená značka ). Zatím nejvíc zakrslé jsou šaman a A11xmtf. Passion se již spravil, ale pořád jsem ještě nenašel toho škůdce, co mi chodí na listy a požírá je

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-07-2006 v 18:37 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokeANDfly
Nový Člen

Karma uživatele smokeANDfly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 41

ZDAREC mam otaku letos sem si koupil passion 1 feminized(ted newim jak se to pise) od dutch passion, tak se chci zeptat co od toho muzu ocekawat?kolik toho muzu mit jak to zhuli?atd?dik za odpowed


nejwetsi rostlina ma kolem 170cm zatim a hnojim plagronem alga grow..??

Why drink and drive ,when you can SMOKE and FLY.

Naposledy upravil Dudušek 12-07-2006 v 11:25 AM

Old Post 12-07-2006 v 09:25 AM
smokeANDfly je offline   Profil uživatele smokeANDfly   Find more posts by smokeANDfly   Foto galerie člena smokeANDfly   Click here to Send smokeANDfly a Private Message   Add smokeANDfly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 42

smokeANDfly - ahoj, podle mě je passion 1 jedna z nejlepší voleb pro outdoor pěstění, většina lidí si ale stěžuje na výnos, já s tím tak zase nesouhlasím. Hulení je to velmi příjemné, takové jemnější, lehci speedovité, kecavé, smácí, prostě je to komunikativní ganja, vřele doporučuji... Co se týče výnosu, tak hodně záleží na phenu s tím také souvisí i vůně a chuť!! Je fakt velký rozdíl mezi zeleným phenem a fialovým. Co se týče otázek, tak si můžeš přečíst v mojem starém threadru:

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=9

to je konkrétní stránka, kde dole najdeš passion.

Jinak jestli už teď ho máš 1,7metru vysoký, tak to je mazec....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 12-07-2006 v 11:31 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 43










1)Blockhead














2)A11 x mtf














3)Shaman














4)Erdbeer














5)Ice















6)Durban














7)Swiss Crypto














8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)















9)Passion 1

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 13-07-2006 v 23:06 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 44

hehe no pekne kericky jako vzdy, vypadaji dost rozmanite fandim shamanovi at je z nej poradna krakatice no jdu taky updatovat ikdyz se mi vuuubec nechce


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 13-07-2006 v 23:29 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 45

Ahoj, díky, ale já zase šamanovi moc nevěřím, né že bych nechtěl, ale patří pořád spolu s A11xmtf k nejhorším, co se týče vzrůstu. Jinak bych měl jet zítra nebo v neděli na to moje skryté políčko, tak jsem zvědavý...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 14-07-2006 v 13:39 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 46

Dudušek: budeš nějaký opylovat?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 14-07-2006 v 15:22 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 47











Jak jsem slíbil, tak jsem byl na tom políčku, kde jsou rostliny ze semínek...shaman, voodoo, sadhu, topko... atd.

Kytky už pěkně poporostli, největší mají cca 130cm, zatím jsem nespozoroval žádného samce jedna kytka už kvete bohužel nevím, co to je za model, je to tam celé pomýchané....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-07-2006 v 10:49 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 48





Zbytek fotek....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-07-2006 v 10:52 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6918790 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív