Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W V-ScrOG 4x PwP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Co dělat v zimě? 150W V-ScrOG 4x PwP Příspěvek č. 1






Ahojte groweři,
jelikož se nechci nudit přes zimu a byl jsem krásně inspirován prendou http://grower.cz/forum/showthread.p...1702#post261702 . Tímto mu chci poděkovat za inspiraci a za zotpovězené otázky Celý systém mě vyšel na cca 3000Kč, je to udělané přesně podle něho + g_man. Vše bylo nově pořízené, tak možná i proto je to trochu draží i lampa vyšla dráž než obvykle, ale nechtělo se mi čekat. Celý komplet mi sestrojil jeden člen a kamarád - díky(jsem manuálně nezručný).
Proč zrovna toto? Protože mám dost zásob z out sezóny a chci se bavit, protože mě pěstění strašně baví a proto mi stačí takto malá watáž

Substrát: 35% zahradnický substrát
20% kokos
20% substrát pro pokojové rostliny
20% substrát pro kaktusy a sukulenty
5% perlit

Rostliny: 4*PwP - původ od kozzyho(díky), jediné co jsem možná posral je, že jsem si je odebral už v pátek, ale zasadil jsem je teprve až dnes tj. pondělí jsem někdy mooc líný, pak byla oslava narozenin, škola atd.

Hnojiva: zatím nevím, teprve se budu během zítřka rozhodovat, mám toho hodně, tak si musím vybrat určitě jako doplněk phy-tamin, A+B složka, nějakou grow + bloom hnojku, roots stymulátor na začátek, final solution atd.... Po prozkoumání upřesním...

Teprve před chvilkou jsem to nahodil, takže po zjištění teplot při svícení + vlkost a při tmě, tak to sem hodím....


FOTKY:
1. hnojky
2. řízky již konečně zasazené
3. to samé
4. to samé
5. pohled z venku

P.S. omlouvám se za špatnou kvalitu fotek(moc tmavé), příště použiji blesk

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 09-01-2006 v 13:45 PM

Old Post 09-01-2006 v 13:37 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

kulatina smíchu Příspěvek č. 2

Zdar čeče, to jsem zvědavej jak se outdůrář popere s tou zelenou rourou Přeju hodně zdaru.

Old Post 09-01-2006 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3

Díky kluci všem.

to claune - to jsem taky zvědavý outdoor pěstuji už několik let a myslím si, že vcelku úspěšně, ale indoor je pro mě vcelku neznámý. Je fakt, že jsem jel cca 2,5roku matkárnu, ale to zatím nechci, protože naposled jsem byl takový blázen do zbírání modelů, že jsem jich měl 20 = min. 20matek = spousta práce, mooc elektřiny, mooc problémů atd. takže toto mi připadá takový slušný kompromis, protože je fakt, že víc květináčů už tam nenarvu

P.S. Jinak asi velký problém bude velký rozdíl teplot, během svícení cca 28C a když nesvítí tak jen nějakých 12C, jsem zvědavý, co to udělá

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-01-2006 v 19:59 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

citace:

Ahojte groweři


Zdarec , přeju vela úspěchů a gudlak při zimním pěstování

citace:
Původní příspěvek od plha
Podivej se do Zverimexu na vyhrivany koberecek nebo tak nejak se to jmenuje. Pouziva se pro lihnuti vajicek nebo pro plazy. Moc to nezere a je to bezpecne.


No Dudušek je pokud se nemílím ze stejnýho kraje jako já a přesně po týhle věci jsem se scháněl , prolezl jsem 3 lokální zverimexi a v každém mi řekli že toto v jejich sortimentu nemají , ať si radši pro toho hada koupím vyhřívaný kamen A máme i podobnej problém - teplotu kolem 12stupnů moc je to brzdí v růstu. Zajímalo by mě jestli se to nedá sehnat na netu a v jaký cenový relaci se to pohybuje, díky
cg

Old Post 10-01-2006 v 12:27 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

6dní na růstu Příspěvek č. 5







Po 6dnech nové info...
Kytky se první 3dny spamatovávali z šoku, který jsem jim přivodil, že jsem je hned nepřesadil ...
Dostali první zálivnku Plagron grow, roots stimulátorem, phytaminem, enzymi... zatím jsem hnojil jen dvakrát a to poloviční dávkou, než je předepsaná, protože kytky jsou malinké, tak moc nežerou a také na to má vliv ta zima, když je tma, ale kytkám se začalo vcelku dařit...
Počítám, že na růstu je nechám ještě tak 10 dní +-3dny, takže otrochu dýl, ale můžu si za to sám a pak ta zima

Fotos:
1.celek

2-5. jednotlivé kytky

6. hnojky - které použiji během doby růstu... možná ještě A+B komplex..

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 15-01-2006 v 13:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

13dní na růstu Příspěvek č. 6






jsem na 13tém dni růstu a vidím to ještě na pět dní a asi přepnu, kytky jsou už vcelku pěkné. Hnojím stále stejně, roots stimulátor, plagron růst, phytamin a dnes přidám A+B komplex. Myslel jsem si, že ta zima v noci to bude víc brzdit(růst), ale není to tak vážné a kytkám se přesto vcelku daří, jen jedna je slabší, ale snad to dožene

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-01-2006 v 12:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madatuk
Stálý Člen

Karma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 7

Ahoj kamaráde, vidím že ti to jde poměrně slušně i barvička se zlepšila. Jak často holky hnojiš? A jak velké pletivo tam plánuješ? Myslím tím průměr.

P.S. Jinak jsem taky zvědavý an to, jak ti to povalí vevnitř, protože jestli to budou takové pecky jako jsme spolu kouřili z tvojeho venku, tak to radši ani nechci ochutnat

Old Post 22-01-2006 v 15:22 PM
madatuk je offline   Profil uživatele madatuk   Find more posts by madatuk   Foto galerie člena madatuk   Click here to Send madatuk a Private Message   Add madatuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 8

Ahoj madat... jo, už začaly vcelku frčetk, hnojím jednou za 2-3dny, protože v té zimně tolik nežerou, průměr pletiva by měl být kolem 40cm +-2cm, ještě uvidím, pozítří nadtím začnu špekulovat.

P.S. Jo, naposled to byl vcelku mazec taky jsem byl v jiném světě

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-01-2006 v 15:48 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

Zdravim, není to brzo na přepnutí, i když se pwp vytáhne tak myslíš že to vyplní na výšku to pletivo ?? Podle mě jsou ještě docela malý, jina kvidím že se ti pěkně barví, krásná zelená..držím palce ať se ti to podaří jak venky.. K+

[size=1]

Old Post 22-01-2006 v 16:09 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 10


Ahoj wade, díky, no, myslím, že za těch 5dní budu moudřejší, nyní mají kytky od 15-18cm, takže předokládám, že za těch 5dní budou mít kolem těch 20-25cm, což jsi myslím, že bude ok, jak jsem sledoval prendu, tak ten to taky přepínal při výšce kolem 22-23cm, což by u mě mělo být za těch 5dní. Jinak jako venek to nebude, já nikdy na venek nezanevřu, víc mě baví Jinak barvička je už pěkná...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-01-2006 v 17:22 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11




Tak Vás zase zdravím, dnes jsem kytky fotil za svitu sodíku, tak se mrkněte, jsem na 17tém dni růstu, kytky mají od 20 do 23cm, takže pořád ještě nevím, zda to přepnu na květ zítra, nebo v pondělí, ale asi až v pondělí, protože ta zima není moc dobrá ale kytky i tak pěkně rostou (mohlo by to být i horší). Jinak momentálně hnojím A+B komplex, phytamin, rybí emulzi od plagronu a od plagronu grow, kořenový stimulátorem...Vše již v předepsaném dávkování, jakorád kořenový stimulátor jen poloviční dávkou...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 26-01-2006 v 17:56 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinc Carter
Stálý Člen

Karma uživatele Vinc Carter - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Mas to pekny,ale mozna bych s tim prepnutim tak 5-7 dni pockal,protoze tim tak rozhodne vic zaplnis sit.

Old Post 26-01-2006 v 19:20 PM
Vinc Carter je offline   Profil uživatele Vinc Carter   Find more posts by Vinc Carter   Foto galerie člena Vinc Carter   Click here to Send Vinc Carter a Private Message   Add Vinc Carter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 13

Ano, kytky přepnu až v pondělí, radši o trochu dýl na růstu...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 27-01-2006 v 09:36 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 14

to Dudušek:S PwP nemam zkušenosti,ale mam PwPxJeck Herrer a ten dozráva vcelku dlouho,ale výslede za to stojí,jinak máš to pěkný,Pěstu Zdar......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 27-01-2006 v 09:40 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 15

PWP je pověstnej tím že i po přepnutí se táhne(sativa no), venku ale prej dělá velký kýtíz ale nám se letoz moc nepovedl, zůstal malej , ale chuť/vůně uplně mazec... (kámoš říká že je takovej "hutnej" )

A nemůžu si pomoct ale na přepnutí se mi zdají pořád mega malý (já vím, psals pondělí) ale po přepnutí se sice ještě potáhne a nějakou chvilku bude trvat než nasadí na qet...ale už se nebude nějak extrémně větvit a pokud je chceš jak píšeš na začátku "proplétat" pletivem tka to půjde kua těžce

Ale hlavn je že to roste držím palce

[size=1]

Old Post 27-01-2006 v 10:03 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 16

Díky kluci, já jel pwp taky venku a taky jsem ho měl malej, ale to proto, že jsem ho zásel hodně pozdě.
to Matrixx: kvetenství cca 60dní(uvidíme), jinak jsem zvědavý na ten dvůj ICE(led), už jsem si objednal tvůj theadr, čekám na fotečky
to wad: předpokládám, že v pondělí budou mít kytky od 23-26cm, což je už dostatečná déka. Dvě kytky jsou už hodně rozvětvené a dvě zase naopak rostou do výšky, takže si s tím musím pohrát, ale pondělí vidím jako den D.
to papaja: díky, jsem hold na tom pěstění závislej - nechtěl jsem se přes zimu nudit...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 27-01-2006 v 10:29 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2015 - 600W scrog poprve - 14 odpovědí
13-01-2009 - 1.grow 150W v-SCroG - 24 odpovědí
13-05-2013 - 250W V-ScrOG soil - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6983020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív