Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 17

to Ono - myslel jsem odkaz na tenhle threadr: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12403
já byl s passionem maximálně spokojený a myslím si, že patří mezi nejlepší kouření z outu, je velmi pohodlné, nenásilné, svěží, smějící atd.

to pan ker - diky, jo, myslel jsem to tak

to husajn - jo, sezóna teprve začíná, já nikdy nemívám valné začátky, ale ve finishi vše dosprintuji

to neznámý - příště se mi prosím za K- podepiš a napiš, proč jsi mi ho dal, díky ti..(nemyslím to ve zlém), jen mě zajímá proč, chápu, že se ti něco na mém threadru nemusí líbit, to je jasná věc, že?

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 07-06-2006 v 21:00 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 18




Konečně se už udělalo pěkně, protože mi passion to fialové feno začalo nakvétat posílam zde fotky. Další fotka je, jak se na ten druhý passion chodí někdo smlsnout zkusím ho vychytat a uvidí

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 11-06-2006 v 11:16 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 19










1)Blockhead

2)A11 x mtf

3)Shaman

4)Erdbeer

5)Ice

6)Durban

7)Swiss Crypto

8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)

9)Passion 1

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 11-06-2006 v 11:18 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 20

Zdárek kámo!
Kytky naprosto v klidu!!! Jsem rád, že je tady tayk někdo jinej s SC. Aspoň bu mít s kym porovnávat (né, že bych se s Tebou chtěl rovnat). Měj se a hlavně si dávej bacha na zvědavý čumily!!!
Peace

Old Post 14-06-2006 v 06:49 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 21

zdravím Vás oba, díky. Na erdbeer jsem taky velmi zvěavý, já ho jedu z řízku. Ty shootere ze semínka, to máš originální? Slyšel jsem na tenhle model samou chválu, že sice dozrává později, v druhé polovině řijna, ale i tak jsem na to velmi zvědav... Osobně mě nejvíce zajíma erdbeer, Swiss crypto a blockhead, protože tyhle modely jedu poprvé + shaman, ale ten by měl být jistota. lipi, ten SC máš pěknej

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 14-06-2006 v 12:49 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 22

odkial je povodom Erdbeer ? seedsbanka ma zaujima..lebo som nic nenasiel na nete (kde sa to da kupit origos)..len same rozbehnute theardy o tejto odrode.
Ak mate info blizsie hodte ho sem...diki...

Old Post 15-06-2006 v 11:11 AM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 23








Tady jsou nějaké fotečky z mojeho druhého políčka, je tam shaman, G13, topko od bBrRoOdDera, sadhu a papaja...co je co, to fakt nevím, nějak se mi to pomýchalo

Celkově 14kytek, jsem zvědav, jak šlo vidět, tak dostali hnojku aby trochu rostli, mile mě to překvapilo, protože jsem tam byl poprvé od výsadby. Vše je ze semínek....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-06-2006 v 16:56 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 24

citace:
mile mě to překvapilo, protože jsem tam byl poprvé od výsadby.


A kto im robil FIM? Niekto sa ti o ne chodí starať?

Marihuana je dar.

Old Post 22-06-2006 v 21:24 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 25

Ono: jo taky sem se divil, ze vubec nevypadaji zanedbane bud to byli greenpeace nebo je zastrihl jeste predtim nez je zasadil
kazdopadne vsechny vypadaji moc zdrave a rekl bych, ze to budou stejne kere jako minule....


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 22-06-2006 v 21:28 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 26

Zdravím rýpalové, jo, kutas na to kápl, samozřejmě dám vždycky řízek nebo malou zaseničku napřed do malého květináčku, aby lépe kořenil/la, zastřihnu ho a pak až do země, jinak některé nejsou, samozřejmě jsem fotil jen ty nejpěknější a pokud byste si to spočítali, tak jsem tam čtrnáct kytek nenafotil ale jen 6 jinak na té poslední fotce jsou dvě květinky v jedné díře....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-06-2006 v 23:38 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 27

Zdravim tě,
máš to moc pěkný a závidim ti

Mě kvete skoro všechno. Hele - máš ty kytky z řízků???

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 23-06-2006 v 06:45 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od kavalera
odkial je povodom Erdbeer ?


Doufám že se Dudu nebudeš zlobit, když odpovím za tebe. Erdbeer byl zakoupen na http://www.cannabis-helvetica.ch/shop/index.php?cat=30 .Můžu jenom doporučit.Bral jsem od nich vicekrát a vždy bylo vše naprosto v pohodě.
Svou verzi prodává i http://www.greenhornet.ch

" Yeah, i know "

Old Post 23-06-2006 v 07:15 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29

IqTyq - díky ti, jinak erdbeer

to kapak1 - zahrada(jak je okolo kůra) - to je z řízků a to políčko, co mám venku v tom křiví, tam je skoro všechno ze semínek, jen asi dva modely z řízků, ale tam taky není odzkoušené pohlaví....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 23-06-2006 v 15:20 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 30

cau DUDU.
Som rad,ze skusas moje TOPko.
Ja som toho roku na tom velmi poskromnosti /skola-NIET CASU/
Zatim mam 10 malich kytek zo semena v divocine na hnoji a 8 kytiet v skleniku u kamosa./no pomiesalo sa mi to tak,ze NEMAM ANI SAJN CO PESTUJEM :-) ..zase budem na jesen zistovat identitu.
ha ha /no a nieje to vlastne jedno?? :-)
Poslem niejake fotky,ked budu kytky trosku zaujimavejsie.
Cuz nech to ide..bB

Old Post 25-06-2006 v 01:30 AM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 31

bBoOrReE - ahoj, už se těším na tvoje výpěstky... já to samé, jak mám to políčko, kde jsou jen dva modely z řízků(neurčené pohlaví) a zbytek ze semínek ( taky neurčené pohlaví), tak tam to bude taky velká typovačka na podzim, ale doufám že bude co typovat, aby to nesklidil někdo za mě. A co skleník? Jak jsi s ním spokojen? Určitě jsi... přeji ti taky GL

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 25-06-2006 v 12:11 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 32










1)Blockhead














2)A11 x mtf














3)Shaman














4)Erdbeer














5)Ice















6)Durban














7)Swiss Crypto














8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)















9)Passion 1















cca 5dní staré fotky...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 28-06-2006 v 07:29 AM

Old Post 25-06-2006 v 12:12 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1261220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív