Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Chytli kámoše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 81

Taky sem ale od kamošů slyšela, že nekom sklidili floydi úrodu... Nemajú svoje

Old Post 31-10-2005 v 16:01 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od HALUZAK
Zaujímalo by ma prečo sa debata na túto temu ako aj na odposluch mobilov rozbehla až teraz.Neviem či to je našou rozbiehajúcou sa PARANOIOU alebo fakt začinajú po nás fízli ísť....neviem ja som mal občas dosť paranoidne naladky ale po prečítaní tychto dvoch tém som z toho všetkeho dosť v strese....doteraz som sa na poličko vždy tešil ako malé decko a teraz aby som sa tam normalne bál chodiť......

jo. to teda mosím říct, že su na tom taky tak:-(

Old Post 31-10-2005 v 16:22 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od HALUZAK
to je strašne ja sa začinam dostavať normalne do stresov.....

taky, taky:´-(

Old Post 31-10-2005 v 16:28 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 84

No jak to tu čtu, budu dávat bacha...hodně moc bacha:-)

Old Post 31-10-2005 v 16:39 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 85

hightodeath: nevim, zdali mas doma nejakou kiti,ale vim, ze kdyz jsem mel....tak jsem se stokrat denne koukal z okna zda-li tam uz nestojej....dokonce takhle od baraku mame vecerku cca 50m, po ranu pekne vyspalej jdu tam koupit neco k snedku a najednou bila dodavka s valnikem a zelenym pruhem (a s nejakym logem vpredu, ktere mi v tu chvili bylo uplne u kradeno)...no tak srdecni frekvence tak cca 300, si rikam, tak nebudu zmatkovat, nakoupim a uvidim....a auto jede primo k nam pred barak a zastavuje, vyskakuje par maniku a jdou k pred vchod a hlouckujou se...tak to ja uz mam s rozklepanym hlasem objednano a zaplaceno (no dal jsem si malbora...at mam v cépézetce co kourit (pro nezasvecene: CPZ=cela predbezneho zadrzeni)....oklikou jdu druhou stranou, proklouznu do baraku, jdu po schodech,koukam se z kazdeho patra (ted uz po tom logu)....a koukam...on tam nejakej dětskej tábor....
....no nic...sem se tak zamyslel...jináč si myslím, že by policajti (když už jsou) tak by měli být dostatečně označeni...a dále si myslím, že když už o někom takovým vědí, měli by co nejdříve zasahnout...resp. hlavním ukolem policie by měla být snad prevence a předcházet kriminalitě ne čekat či vyčkávat....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 31-10-2005 v 18:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 86

hi pripojim novou storku makam v jednom barku v centru praglu otvirame v pet pred par dny my tam v sest nabehlo komandicko bengu nic moc 8mestkejch a 8 statnich jako na potvoru jedini hoste byly dva mladosi tak kolem 18 ty paka meli na stole rozlozenej a rospitlikovanej dyl asi tak necelou 20 ja byl v poho necekal sem zadnou represi i kdyz jsem sam mel u sebe na nejaky to brko benga chvilku drtily ty mladose byl to fakt evidentni dyl.a pak se na ne vysraly necaly ho to splachnout na hajzlu dokonce mu i negde zustala zapomenuta jedna . takze bych rek ze nebudou benga moc ceneni za to kdyz samy vyprovokujou trestni stihani na neviny osobe.

Old Post 01-11-2005 v 14:20 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 87

sanca je tu vzdy a nadej umiera posledna



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 02-11-2005 v 09:28 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

2fiilo:hele jestlis nikdy nebyl trestanej a nemel stret se zakonem tak ti napoprvy daj maximalne podminku a to jen malokdy ale kdybys treba prodaval 14 letejm detem tak jdes na tvrdo coz je spravny ale jestli jsi mel (nebo mas)podminku tak to chce davat bacha pak uz je to rychly a beznadejny (jak se jednou dostanes do soukoli justice tak te semele)

Old Post 02-11-2005 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

........ Příspěvek č. 89

bydlim na meste (15 000) obyvatel. sev. mor. vsichni tady cadime docela neomezene a aby si te benga zacli vsimat tak musis mit pred barakem frontu........... (coz tady jeden typek mel, takze taky sel sedet) ale k veci. kamos (soused, 17 let) jednou hulil s asi dalsima 4 "kamosema". pak tam prisla jedna holka (16 let), mela v sobe jednoho panaka, a ze si da prda. (cadili s ni vickrat) dala si - udelalo se ji blbe - jela do nemocnice - kamos 6mesicu podminku - druhej 9mesicu (nepriznal se, pritezujici okolnost) - zbytek nic. proc asi?
a co se tyce policajtu a jejich ziskavani brka. tak jednoho na jednoho kamose z prahy udelali domovni prohlidku. mel doma 40g skunku. kdyz podepisoval nejakej protokol tak tam bylo napsany ze u nej nasli 20g..............

Old Post 02-11-2005 v 16:06 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

2fiilo:dyk pisu napoprvy jo (nesmeji byt pod 18 a uz vubec ne pod 15!) ale jak tu podminku chytnes tak uz je to pak rychly.........

Old Post 02-11-2005 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 91

caesar, voidman...tak jsem to myslel, krestanske oficialni dogma...i kdyz bych do toho zahrnul vic nez jenom cirkev. proste vsechny krestansky dogma-vejmysli. nevim o tom ze by jezis nekde rikal neco o cannabis ...a cokoli ostatniho je spekulace chorejch osob ....coz je v poradku, do ty doby dokud si tyhle chory lidi nezacnou myslet ze maji oni tu jednou pravdu a nezacnou ve jmenu svyho blabolu menit svet. zabijet a upalovat ostatni ktery se jin nehodej do kramu napriklad.... pravda, s tim co jezis ucil, to nema moc splecneho, ale kdo dneska vi co ucil?? a co prezentuji dnesni cirkve se vzdycky vic nebo min lisi...tak proto. je to OT, tak jen pro doplneni.

2Co...pekne paranoidni historka ...rek bych budte v pohode lidi, dyk timhle oni vyhravaji, je potreba davat bacha, vzit si veci ktery se tu probiraj k srdci ale melo by to dat spis vedsi jistotu nez vetsi paranoiu...!!!!!!!!!

Old Post 03-11-2005 v 10:29 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

2mettatron>>taktak presne kdyz budete opatrny a vezmete si ty vecicky k srdci spis muzete bejt jistrejsi nez paranoidnejsi

Old Post 03-11-2005 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benitos
Nový Člen

Karma uživatele benitos - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 93

Rád bych připěl
napůl srandovní případ, udal mě macecha jen co přišla do baráku že mám na střeše 3 kytky..
Tak si mě zavolali, že maj udání a že to musí řešit. Že vědí o mým pěstování, ale že neprodávám.. zpátky k udání je třeba něco napsat do protokolu.
Fízl chtěl napsat že se to měl pro experimentální účely (to mě trochu rozesmálo) a že jsem toho měl málo. Tak jsem mu řek ať tam o ganje nepíše nic, když to podepíšu a bude se v tom chtít někdo šťourat tak budu na to špatně. Koukal a povídá že se pudem poradit za načelníkem. Načelník ve svý kanceláři povídá ať tam napíše že jsem toho měl málo a že sem to nešlukoval.(to mě rozesmálo úplně, byl jsem skoro jako Clinton, ale věděl jsem že se v tom nechtěj šťourat. šli jsme zpátky na služebnu, tam jse mu řek ať tam vo ganje nepíše nic, Povídá tak tam teda dáme že šlo o exotický kytky, tak jsem mu poradil rajčata. Takže protokol dopad dobře. Nakonec ještě ať si ty kytky zlikviduju. Na to jsem mu odpověděl že je to moje věc a že se nic ničit nebude, tak prej ať si to dám jinam ,aby to nebylo na vočích. Řek jsem mu že to tam nechám, ale nakonec jsem je stějně vodstěhoval.
Příhoda měla pokračování. Jak mě na stanici pěkně naladili tak jsem potom přišel připitej v hospodě za jiným fízlem jako že se du udat, že je to se mnou vážný a že pěstuju tu marihuanu. Chudák jen koukal a pak řek že je vožralej a já taky a utek. Tak by měl bejt mým spolupachatelem až pude do vostrejch.
Jinak pěstuju venku ,doma ve skříni, na střeše.
Myslím si že čím víc se bude člověk bát někde hulit, schovávat se před kamerama a prostě se nechat šikanovat kvůli konopí tak jim jen hraje do karet. Je třeba ukázat že se neni za co stydět. čím víc lidí to udělá tím menší mají šanci někoho zavírat.
Rád bych věděl co si o tom kdo myslí. Klidně bych udělal demonstraci ve svým městě, že jsem ten KDO hulí tu TRÁVU ať s tím něco dělaj, ale chce to najednou hodně lidí jeden případ se zamete jak prd.

Old Post 03-11-2005 v 13:14 PM
benitos je offline   Profil uživatele benitos   Find more posts by benitos   Foto galerie člena benitos   Click here to Send benitos a Private Message   Add benitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 94

nemozem si pomoct, proste tomu neverim



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 03-11-2005 v 13:40 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 95

benitos - A i kdyby to byla pravda tak co...Vem si to tak, ze nekde na to holt serou,ale zjistit to jejich nadrizeny vsechny tyhle fizly minimalne postavej mimo sluzbu..Proste to takova prdel neni..Pochopte to uz konecne a ze nekdo mel stesti a nebo nahodou narazil na lidi ktery to pochopily neznamena,ze tak musej dopadnout vsichni.A udelat demonstraci a rict jim kde lidi pestujou by nevedlo nikam..Zakon tady je a tak by to minimalne museli zlikvidovat a tyhle lidi odsoudit at by se jim to libilo a nebo ne..Je to to samy jako by nikdo nedodrzoval rychlost..Stalo by se to,ze by holt vsechny lidi pokutovaly.Jim je to v zasade jedno co delate.Ale kdyz dostanou udani vysetrit to proste musej stejne jako to dat k soudu..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 03-11-2005 v 13:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benitos
Nový Člen

Karma uživatele benitos - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 96

To je nahoda a parta fizlu který jsou líný.
Ale jak jinak se tomu postavit než ukázat že problém neexistuje a nadělat jim tolik práce až se jednou zalknou.
Když se budem schovávat, tak jen potvrzujeme nadřazenost uhozenýho zákona. S pravdou se musí ven

Old Post 03-11-2005 v 14:55 PM
benitos je offline   Profil uživatele benitos   Find more posts by benitos   Foto galerie člena benitos   Click here to Send benitos a Private Message   Add benitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5448530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív