Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


A povím ti na rovinu že z tvých palic nebude nic...presne takhle to vypadalo u mně loni..vrcholy aj s listy uschly a bylo to v ...

Old Post 16-06-2014 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 202


Zdravím, na kytce mi začaly žloutnou okraje listů, sice sem se koukal čím by to mohlo být, ale kdyby mi někdo zkušenější napsal co to nejpíš je, byl bych vděčný, dík. Btw nevím jaky ph tam mám, dnes mi známý pučí metr a proměřím to .

Old Post 17-06-2014 v 09:48 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od Herodes


A povím ti na rovinu že z tvých palic nebude nic...presne takhle to vypadalo u mně loni..vrcholy aj s listy uschly a bylo to v ...






Díky za odpoved kámo! flek je za domem na kompostu kde nikdy s ph ani nicym jinym nebyl problem...vypada to na zakomplexovaneho souseda ktery to pres plot necim strikl...kazdopadne se nevzdavam poridim nove rezy kvetinace substrat a sezonu zachraniM!!!!

a este jednou diky za nazor uz sem myslel ze je G. DEATH ale vidim ze tu prece jeste nejaky ten verny grower zustal )

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 17-06-2014 v 23:35 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 204

Zdravím zkušenější pěstitele a zároveň prosím o radu.
Nic podobného jsem zde nenašel, tak se ptám. Problém mám v horních listech viz foto. Jedná se o automat AK-47 na balkóně na jižní straně. Hned vedle mám druhou rostlinu: stejná genetika, stejný podmínky (klíčení, substrát, zálivka, slunce) a ta je v pořádku.
Poradí mi někdo prosím o co jde a jak s tím bojovat??

Pořád se mi nějak nedaří vložit foto přímo sem, tak to řeším odkazem: http://katanakatana.rajce.idnes.cz/...0616_094902.jpg Ještě aby to někoho nezmátlo, foceno po zálivce, proto ta voda na rostlině.

Předem díky za rady.



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 18-06-2014 v 13:43 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bejkn
Nový Člen

Karma uživatele Bejkn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 205

Zdravím, mám problém s dvěma kytičkami. Mohl by mi někdo poradit co dělat prosím? http://s29.postimg.org/gupih7e9j/SDC11932.jpg
http://s14.postimg.org/602vpe4e9/SDC11933.jpg

Old Post 19-06-2014 v 12:18 PM
Bejkn je offline   Profil uživatele Bejkn   Find more posts by Bejkn   Foto galerie člena Bejkn   Click here to Send Bejkn a Private Message   Add Bejkn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od Bejkn
Zdravím, mám problém s dvěma kytičkami. Mohl by mi někdo poradit co dělat prosím? http://s29.postimg.org/gupih7e9j/SDC11932.jpg
http://s14.postimg.org/602vpe4e9/SDC11933.jpg


Tak ta první mi přijde nedokrmená - růstové hnojivo

A ta druhá vypadá naopak jako spálená hnojivem.

Musíš uvést víc informací.. jak často a čím hnojíš, v čem pěstuješ a tak dál.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-06-2014 v 14:29 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 207



Zdar ludia, neviete mi prosím popradiť.Ide o WW od Fair Seeds, 7 deň od vykuknutia(trvalo im asi 5 dní kým vyšli zpod zeme).Robia sa mi hnedé flaky na listkoch aj okraje listov hnednú,na pár lístkoch sú zkrútené špičky,aj sa mi zdá že od stredu akoby žltly.Zasadené v Biobizz light mix, ph vody 7,teplota 28/18 st.,vlhkost cez den 30% v noci 60%,zatial nehnojené,dik

Naposledy upravil marekSVK 19-06-2014 v 18:18 PM

Old Post 19-06-2014 v 17:49 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankalhotaq
Nový Člen

Karma uživatele pankalhotaq - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

žluto-bílé vrcholové pupeny, rez a schnutí listů Příspěvek č. 208

Zdravím zkušené zahradníky. Zasadil jsem durban poison od dutch passion. Pěstuju venku. Hnojím jen nakvašenou kopřivou. Kytky jsou velké asi 150cm, ze začátku rostly krásně, ale v posledních několika dnech se na nich projevují dost drastické změny.

Téměř 80% listů je "napadených", schnou hlavně od konečků a po stranách. Připisuju to částečně moc silné koncentraci zálivky a částečně teplotnímu stresu, protože posledních pár dní pekelně smažilo. Nevíte jestli je možné vůbec kytku spálit kopřivama, má na to vliv vysoká teplota? Vzpamatuje se? http://postimg.org/image/9ic7d27lh/ http://postimg.org/image/5onchnfn9/ http://postimg.org/image/8k0foijn9/
Budu prolévat dešťovou vodou a nehnojit, dá se dělat víc?

Druhá věc je, že mi žloutnou vrcholové pupeny od středu k okrajům, nejdřív jeden pak další. Může to být způsobeno spálením? Já soudím, že je to nedostatek některého z kovů pravděpodobně Fe. Jedna kytka má vrcholky téměř všechny žluto-bílé. Nevíte jak můžu do kytek dostat železo nejrychleji? Četl jsem tady něco o rezavé vodě.. ale.. si nějak nedokážu domyslet tu přípravu..
http://postimg.org/image/lydikjqb9/
http://postimg.org/image/ihg1vbgmt/


Před týdnem jsem použil BIOOL kvůli kolonii smutnic, nedali mi k tomu víčko, tak jsem to odhadl :-D. Je možné, že bych to spálil i tím? Stříkal jsem s tím i další kytku Master kush z Vídně a nepozoruju, že by jí to nějak ublížilo. Proto tuhle možnost pokládám za nejméně pravděpodobnou. Poslední indicie je, že celá "nemoc" se projevila velmi náhle, prakticky během 2-3 max 5 dní

Old Post 19-06-2014 v 21:36 PM
pankalhotaq je offline   Profil uživatele pankalhotaq   Find more posts by pankalhotaq   Foto galerie člena pankalhotaq   Click here to Send pankalhotaq a Private Message   Add pankalhotaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mildee
Nový Člen

Karma uživatele mildee - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 209

Vypadá to na nedostatek dusíku, myslím, že by pomohlo ještě přihnojit na růst a během pár dnů budou OK.

Old Post 19-06-2014 v 21:36 PM
mildee je offline   Profil uživatele mildee   Find more posts by mildee   Foto galerie člena mildee   Click here to Send mildee a Private Message   Add mildee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bejkn
Nový Člen

Karma uživatele Bejkn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 210

koles: nehnojím vůbec ničím.. kytky sou v nějaké hlíně pro venkovní květiny.. mam jich 12 a jen u tech dvou je problém

Old Post 19-06-2014 v 22:18 PM
Bejkn je offline   Profil uživatele Bejkn   Find more posts by Bejkn   Foto galerie člena Bejkn   Click here to Send Bejkn a Private Message   Add Bejkn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Žlutý mini hovna Příspěvek č. 211



Zdravím přátelé, mám na Vás malý dotaz, ze spoda listech se mi objevily malé ''larvičky'' vůbec nemám tucha co to je za zmetka, listy na okrajích začínají žloutnout, nemohla by to být SVILUŠKA? Prosim Vás o radu, jestli víte co to je, nebo rovnou co na to mám koupit za přípravek, předem díííííííííííky)))

Old Post 20-06-2014 v 14:53 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 212

Na žravé potvory kup Rock Effect, nejlepší a nejrozumnější řešení, už to tu zaznělo 1000krát.

Old Post 20-06-2014 v 15:20 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 213

Díky

Old Post 20-06-2014 v 15:54 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 214

V pohodě... kup to, stojí pár korun a potvory nemají díky složení šanci holce ublížit, je to bio a vymyslel to čech, má na to i patent, kytku budeš mít ochráněnou a ještě bude krásně vypadat..když se odhodláš napiš pak report.

Něco o přípravku Rock Effect : nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt.

Old Post 20-06-2014 v 16:04 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 215

Děťátka moje už dostala sérum tak uvidíme

Old Post 20-06-2014 v 16:42 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominikk14
Nový Člen

Karma uživatele Dominikk14 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 216



ZDRAVIM GROWERS,

poslední týden, možná dýl se mi na jedné kytce udělali tyhle vecičky.
Projel jsem tady všechny příspěvky, ale bohužel fakt nedokážu říct, jestli mam ten stejný problém jako ostatní nebo je to něco jiného.
Prosím někoho, kdo s tímhle má aspoň trochu ZKUŠENOST , aby mi poradil co s tim.. Je to nepříjemný pohled

3.týden RŮST
Jack 47 (Natural seeds), Bubbler, CFL 200w DUAL, hnojim AH, třetinová dávka(bubbler), vlhokost 60-70%, pH se snažim držet od 5 do 6. Teplota cca 27°C. PC větrák odtah, přítah pasivní, klipsnový větrák mi promíchává vzduch.

KDYBY NĚKOHO NĚCO NAPADLO, prosim o koment! Díky!!!!

Old Post 21-06-2014 v 10:15 AM
Dominikk14 je offline   Profil uživatele Dominikk14   Find more posts by Dominikk14   Foto galerie člena Dominikk14   Click here to Send Dominikk14 a Private Message   Add Dominikk14 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominikk14
Nový Člen

Karma uživatele Dominikk14 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 217

Ještě teda dodám, že větrák jsem pořídil až včera, před tím mi zvlhčovačka vlhčila jen samovolně, bez cirkulace....

Old Post 21-06-2014 v 10:18 AM
Dominikk14 je offline   Profil uživatele Dominikk14   Find more posts by Dominikk14   Foto galerie člena Dominikk14   Click here to Send Dominikk14 a Private Message   Add Dominikk14 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 218


Zdravím,
už nějakou dobu mi schnou listy odspoda od konečků. Nejdřív jsem myslel, že jim chybí nějaký prvek, tak jsem začal hnojit že se to srovná, ale hnojím už 3 týdny a nemoc stále pokračuje.

taky mi kolem kytiček lítaj takový malý mušky jak jsem se dočetl, jejich larvy žerou kořínky, tak nemůžou ty listy takhle schnout kvůli tomu? Mám koupit hlístice nebo stačí nějaká mucholapka a počkat až se larvy vylíhnou a pochytat všechny mušky?

Díky za každou radu.

Jinak kytky mám jen doma za oknem, jsou dvě, obě stejnej model (Brainstorm) a oběma takto usychají listy.

Old Post 21-06-2014 v 16:12 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od katana
Zdravím zkušenější pěstitele a zároveň prosím o radu.
Nic podobného jsem zde nenašel, tak se ptám. Problém mám v horních listech viz foto. Jedná se o automat AK-47 na balkóně na jižní straně. Hned vedle mám druhou rostlinu: stejná genetika, stejný podmínky (klíčení, substrát, zálivka, slunce) a ta je v pořádku.
Poradí mi někdo prosím o co jde a jak s tím bojovat??

Pořád se mi nějak nedaří vložit foto přímo sem, tak to řeším odkazem: http://katanakatana.rajce.idnes.cz/...0616_094902.jpg Ještě aby to někoho nezmátlo, foceno po zálivce, proto ta voda na rostlině.

Předem díky za rady.


Nikdo neporadi?



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 21-06-2014 v 21:58 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crapper
Nový Člen

Karma uživatele crapper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 220


Ahoj, mám problém s listy začínají usichat, myslel jsem že to je vysokou teplotou snížil jsem ji s 33 na 28, ale problém přetrvává i na nových listech je to 400W, v kokosu, hnojiva jingle in da box - hnojim podle výrobce. PH 5,9 EC nemam jak změřit

Old Post 22-06-2014 v 01:40 AM
crapper je offline   Profil uživatele crapper   Find more posts by crapper   Foto galerie člena crapper   Click here to Send crapper a Private Message   Add crapper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 221


Ahoj mám problém s listy, sazenicím jsou cca 4 týdny. Nové patro listů je zdeformované, kroutí se a od krajů schne. Kytí byly před týdnem ošetřeny Bioolem kvůli nějakejm breberkám, druhý den na to opláchnuty vodou s jarem a pak osprchovány čistou vodou.
Nevíte jestli to může být tím přípravkem nebo přelitím, hnojivem? Nebo malým květináčkem? Přesazovat do finálního budu ve středu, dřív se k tomu nedostanu

Old Post 23-06-2014 v 15:27 PM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 222

Konečky listů se kroutí, když je kytka přehnojena, a ten jar ? ! ? tak to už nedělej, chudák holka, představ si, že se budeš koupat v jarové vodě, no fuj . Jar je ropná chemikálie resp. derivát, kytka je žívá a povrchem listů dýchá.

Old Post 23-06-2014 v 17:17 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 223

tak prehnojena, hups. Tak to jim dam chvilku od hnojiva pokoj. Snad se z toho vzpamatuje. Jarova voda rostlinam neuskodi, neopak odstranila mastnotu z poru listu, aby mohla dychat. Hned sem je osprchoval. Dekuju moc za odpoved!

Old Post 23-06-2014 v 17:24 PM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 224



Nazdar,
mám zřejmě stejnej problém jako Lynx. Listy od spoda žloutnou a pak usychaj.

Old Post 23-06-2014 v 17:24 PM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 225

indosamente ty zlobíš :-) pust jar z hlavy, kdo ti to proboha poradil ? je to ropný derivát, chemka jak řemen, leda tak na špinavé nádobí, kytka póry na povrchu dýchá, už slyším ty sprostá slova která ti poslala, když jsi do ní dal jar.. když chceš kytku sprchovat, tak vodou nebo max. glycerinové mýdlo, já např. dělám z glycerinu konopné mýdlo.

Scotty, usychání spodních listů je normální, někdy je to spálené od slunce, jindy si je samotná kytka vycucává, když je nějaký problém, např. přehnojené.. pár listů oželíš, stejně s tím nic neuděláš, hlavně je netrhej dokud sami neodpadnou, to hlavně platí u automatů

Naposledy upravil Martin666 24-06-2014 v 14:59 PM

Old Post 23-06-2014 v 18:34 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 226

Dikes za radu Martin666

Old Post 23-06-2014 v 18:58 PM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 227



zdravim, zkousim pestovat v libra dripu, mam je v prvnim tydnu kvetu a na pomalu vsech listech se objevuje toto (viz foto), zalivku maji ph 5.5 - 6, ec 0.9, na vytoku pH 6.3, ec 0.9, myslim si ze jsou presviceny, palim na ne 6ti kilem na docela malym prostoru, ale bojuju i docela s vlhkem, nejakych 60-80% neni to nahodou plisen?

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 23-06-2014 v 19:16 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 228

Tak REPORT na ROCK EFFECT, po aplikaci bych řekl že 60 % těch žlutých broučků opadlo, jen co jich pár zmizelo, tak se objevila armáda červených pavoučků. Dnes jsem aplikoval ROCK EFFECT znovu tak uvidíme co se za 2 dny z toho vyvrbí.

Old Post 24-06-2014 v 11:17 AM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Poomooc Příspěvek č. 229



Zravim po dlouhe dobe jsem tu zas,ale hned mam problem...
Nema nekdo zkusenosti co by to mohlo bejt,kroutej se mi listy,ale jen na nekterej kytkach a ja nevim co to je...

Old Post 25-06-2014 v 08:26 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 230

Dekuji moc

Old Post 25-06-2014 v 08:27 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 231

Obcas jsem na listy zahlid takovou malou housenecku jako nit slabou a asi tak 1-2mm dlouhou...Nebo jestli mi neco zere koreny,ale proc to maj jen nektery a nee vsechny...Jsou 7den 12/12

Old Post 25-06-2014 v 08:36 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od kostě
Začínaji se mi vyskytovat nějaký anomálie nevíš co by to mohlo být ? je na růstu 14 tej den; ph 5,8 - 5,9; EC do 1,5 - 1,6; kytky sou prokořeněný v 11l květnících; systém drip v kokosu... na listech se oběvují černé fleky...


citace:
Původní příspěvek od Scotty
Nazdar,
mám zřejmě stejnej problém jako Lynx. Listy od spoda žloutnou a pak usychaj.


zkuste se podívat tady. http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-3657.html

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 25-06-2014 v 08:52 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 233

Tohle se stává i na zcela zdravých rostlinách. Z tohohle si nadělej těžkou hlavu.
Je tedy zvláštní to mít na několika rostlinách naráz to už je možná i štěstí. Ale já to čas od času mám taky na jedné rostlince.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-06-2014 v 10:56 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 234


Zdravíčko, tohle se mi udělalo na listech. Sorry, ta fotka není moc popisná, ale makro na mém mobilu je tak nějak ránu pěstí. Každopádně kytka je zasazená v zemi na políčku a je celkem divné, že u druhé kytky, která je zasazená asi metr až dva opodál, tyto problémy nejsou. Můj tip jsou svilušky, ale radši si vyslechnu i další objektivní názory

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 25-06-2014 v 11:02 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 235

Podobný šílenosti mi dělaly kytky z nakvetlejch řezů, řekl bych že je to ze stresu, pak se to srovná

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 25-06-2014 v 12:58 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankalhotaq
Nový Člen

Karma uživatele pankalhotaq - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 236


Ahoj. Poradí mi někdo s tímhle?

Old Post 25-06-2014 v 13:52 PM
pankalhotaq je offline   Profil uživatele pankalhotaq   Find more posts by pankalhotaq   Foto galerie člena pankalhotaq   Click here to Send pankalhotaq a Private Message   Add pankalhotaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 237

Ty vole kluci dik..hmmm tak to sedi...no prave ze mi je dal kamos a mel uz je preple cca 7dni na 12/12 no debil...ja je jel 13dni na 18/6 a nektery jsou takove...Myslite ze gramaz bude mensi??nebo to nebude mit vliv...

Old Post 25-06-2014 v 13:57 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 238

mne to myslim kedysi robili svilusky.

Old Post 25-06-2014 v 14:43 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 239

citace:
Původní příspěvek od pankalhotaq
Ahoj. Poradí mi někdo s tímhle?

stránky dozadu se to řešilo mne tenhle jev už zabil tři kytky ale mám pocit že na Nékteré kytky kde to začínalo(že to nebylo až takhle uschlý) pomohlo železo do zálivky.Použil sem plantella tekuté železo.Ale nevím jestli tohle zachráníš.Zkus ten vrchol ustřihmout a zahnojit to tím železem...já mám ale stále pocit že to dělají peticidy(herbicidy)..máš poblíž polnohospodářské pole které ošetřují?

Old Post 25-06-2014 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240

citace:
Původní příspěvek od Martin666
indosamente ty zlobíš :-) pust jar z hlavy, kdo ti to proboha poradil ? je to ropný derivát, chemka jak řemen, leda tak na špinavé nádobí, kytka póry na povrchu dýchá, už slyším ty sprostá slova která ti poslala, když jsi do ní dal jar.. když chceš kytku sprchovat, tak vodou nebo max. glycerinové mýdlo, já např. dělám z glycerinu konopné mýdlo.

Scotty, usychání spodních listů je normální, někdy je to spálené od slunce, jindy si je samotná kytka vycucává, když je nějaký problém, např. přehnojené.. pár listů oželíš, stejně s tím nic neuděláš, hlavně je netrhej dokud sami neodpadnou, to hlavně platí u automatů


Proč nesmíš trhat uschlé aneb choroboplodné lístí z automatů?Já jsem mal u automazara podezření na listovou plíseň pak sem chycené listy ostříhal a pak stříkal fungicidem..

Old Post 25-06-2014 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 241

to bylo samoz. míněno normálně, někdo kytku orve a nemá pak žádné listy, z čeho by pak žila ? když jich je pár, lepší je nechat než upadnou sami . . pokud je např. napadena plísní, tak napadené asi otrhat, jenže co je to potom za pěstování ? leda tak penicilinu a žampiónů . . plíseň vzniká kde je nadměrné vlhko a tam opravdu konopí nepatří.

Old Post 25-06-2014 v 17:19 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 242

To mi ani nerikej!!Kouknu a doufam ze tam nebudou...

Old Post 25-06-2014 v 17:35 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od Martin666
to bylo samoz. míněno normálně, někdo kytku orve a nemá pak žádné listy, z čeho by pak žila ? když jich je pár, lepší je nechat než upadnou sami . . pokud je např. napadena plísní, tak napadené asi otrhat, jenže co je to potom za pěstování ? leda tak penicilinu a žampiónů . . plíseň vzniká kde je nadměrné vlhko a tam opravdu konopí nepatří.

těch listových plísní je mnoho a já mám dojem že nevznikají díki vlhku...je docela sucho a na stoncích a na listech mám typickou listovou plíseň skvrnitost néco jak na bramborech...nenaděláš nic..akorát že bych zkusil pichnout do keří odvlhčovačku?

Old Post 25-06-2014 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 244

Zažil jsem toto když:
1. Jak píšeš, kytka jela už na květ a teď jede na růst, trošku to trvá než se to srovná ale půjde to. Výnos? No nehraje mu to moc do karet ale taková katastrofa to není, podle mne to dáš :-)
2. Šok při přechodu Ph...např. máš zakořeněné řízky v kokosu s nějakým Ph a zasadíš do do zeminy nebo kokosu s jiným Ph...jak kytí roste a kořeny postupují, dojde na listech k takové reakci ale také to není nějaký velký problém

Ať to roste!

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 26-06-2014 v 07:59 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jikra
Nový Člen

Karma uživatele jikra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 245



Ahoj všichni,
prosím o pomoc:
mám problém se žloutnutím a teď už černáním listů kytek.
jedná se o outdoory v květináčích, 20L standardního zahradního substrátu na každou kytku.
Kytky jsou na střeše, dostávaly spoustu slunce, měly se krásně k světu, pak najednou začaly odspodu žloutnout listy, zhoršovalo se to (foto začátek června). Poradili mi lehce přidat fosfor a dát do polostínu.
Nepomohlo to.
Po dalších třech týdnech jsou listy už černé, zasaženo asi 30% všech listů, i mladých (foto konec června).
Prosím o radu - jak těm holkám můžu pomoct?
Předem díky, j.

Old Post 26-06-2014 v 09:01 AM
jikra je offline   Profil uživatele jikra   Find more posts by jikra   Foto galerie člena jikra   Click here to Send jikra a Private Message   Add jikra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMB
Nový Člen

Karma uživatele AMB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 246



Zdravim, pomohol by niekto?
Na durbane sa mi asi pred tyzdnom zacalo prejavovat vadnutie listov.Zakladne listy spodnych poschodi zacali vadnut bez nejakej zmeny farby,proste klesli dolu a uschli. Malo svetla?moc hnojiva?malo vody?moc vody? Inak rastu pekne,az na ten spodok.

Old Post 26-06-2014 v 15:10 PM
AMB je offline   Profil uživatele AMB   Find more posts by AMB   Foto galerie člena AMB   Click here to Send AMB a Private Message   Add AMB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 247

jestli neděláš nějaké pitomosti / viz. např. jak tu někdo poléval konopí jarovou vodou a ještě se tím chlubil jak je to dobré/ tak tohle bych asi neřešil, Tvá kytka vypadá pěkně, buď na ní hodný a všechno pojede v klidu, rozumě hnojiva, ochrany proti breberkám a vláhy i slunce

Old Post 26-06-2014 v 15:36 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 248

jikra a všichni ostatní co mají stejný problém s listy. Normálně by člověk řekl že je to přehnojený, ale na druhé fotce je vidět že je to jasné napadení plísní.. Já před pár lety řešil to samé i když mě to postihlo až na podzim a vyřešil jsem to postřikem ACROBAT viz. link -> http://www.agromanualshop.cz/acrobat-mz-wg-2-10g/ . Úspěšně to plíseň zlikvidovalo.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 26-06-2014 v 17:31 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 249



Je tohle taky plíseň?
Btw u jednoho květináče mám dole dírky pro odtok vody a u dalších ne, myslíte že to může dělat neplechu. Ty bez dírek nedělaj zatím žádný probémy.

Old Post 27-06-2014 v 10:55 AM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 250

Dirama v květináči to nebude pokud to nemáš na dešti a pokud zaleval až když proschne Substrát... Já díry nedělám vůbec, a mám holky na balkóně ale pod malou stříškou takže tam neleje přímo na ně jinak s těma listma ti neporadím ale plíseň to nebude

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-06-2014 v 16:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5406150 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív