Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 65



Provizorní sušírna v šatně. (Ano, na tu prázdnou zelenou plochu před paldama na první fotce přijde poté oblečení -_- )

Jediný komentář k fotkám je ten, že následující asi dva týdny budu chodit oděn v šatstvu s vůni cannabis for men. (HA, HUMOR!)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 09-10-2013 v 15:55 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 66

SMOKE REPORT

Po delší době su zase tu, abych tak nějak shrnul tuto debutovou sklizeň.

Cheese
Množství - zhruba 20g sušiny
Vůně a chuť - co nedohnal na množství, to dohání vůní, která je hodně intenzivní a taková možná až kysele ovocná, nikdy jsem se s podobnou vůni u trávy nesetkal. (V těchto degustátorských charakteristikách jsem hodně mimo, takže je možné, že zdejší vybrané nosy by to charakterizovaly uplně jinak) Na chuť je to poměrně hodně chutné hulčo, ale abych řekl pravdu, tak jsem to měl zatím pouze v brku a to mi nepřijde jako zrovna směrodatný prostředek určování chuti, až to proženu bongem budu moudřejší.
Účinek - Docela zklamání, hulení je to slabší s pozvolným nástupem a stav netrvá moc dlouho. Sativoidní charakter.

No Name aka Balkön
Množství - kolem 50g
Vůně a chuť - voní jako obyčejné outdoorové seno, se kterým se setkáte na každém kroku. Kdyby ta vůně byla auto, tak je to škoda felicie, skoro každý ji měl jako svoje první pojízdné vozidlo, plnila svůj účel, ale nikdo si z ní neposadil na prdel, stejně tak na ni ale každý vzpomíná poměrně v dobrém. Chuť je ničím vyjímečná tuctová.
Účinek - Ještě slabší než cheese, po jednom špeku je člověk pořád celkem ready a ještě se u něj střídají pocity absolutní nezhulenosti s poměrně solidní zhuleností, což je celkem nařit. Zhulenost odezní hodně brzo.

Celkově bych tento model charakterizoval jako prvotřídní outdoorové seno, s kterým se každý z nás musel setkat při svých ranných huličských dobrodružstvích.

ZÁVĚREM

Byl to můj první úspěšný pěst, od kterého jsem si z počátku sliboval hodně, ale pak jak si člověk začně načítat různé informace a jak mu kytky na venkovních políčkách postupně chcípají, tak potom vidí budoucnost mnohem reálnějc no a s prvním pohulením a vážením sušiny už uplně vystřízliví (když sem viděl ty nabobtnané palice u no namu před sklizní, tak jsem to tipoval tak na 100+ gramů).
Celkově jsem rád, že mám možnost pěstování alespoň na tom balkonu, na který vidí z vnitrobloku lidi z asi padesáti bytů a přesto nikdo nepráská, ba naopak (jeden soused už se ptal po nějakém tom pytlíčku ). S vypěstovaným produktem zrovna moc spokojený nejsem, ale aspoň vím, že nemá moc cenu pěstit ze semínek, které najdete někde v pytlíku s hulením.
Příští rok se do pěstění vrhnu už s určitýma zkušenostma a HLAVNĚ se značkovýma semínkama, možná zkusím zatemňování, ale nejradši bych se někdy v budoucnu vrhnul na indoor, který se mi čím dál víc líbí.

A to je vše přátelé.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 29-10-2013 v 11:05 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 67





SMOKE REPORT

Po delší době su zase tu, abych tak nějak shrnul tuto debutovou sklizeň.

Cheese
Množství - zhruba 20g sušiny
Vůně a chuť - co nedohnal na množství, to dohání vůní, která je hodně intenzivní a taková možná až kysele ovocná, nikdy jsem se s podobnou vůni u trávy nesetkal. (V těchto degustátorských charakteristikách jsem hodně mimo, takže je možné, že zdejší vybrané nosy by to charakterizovaly uplně jinak) Na chuť je to poměrně hodně chutné hulčo, ale abych řekl pravdu, tak jsem to měl zatím pouze v brku a to mi nepřijde jako zrovna směrodatný prostředek určování chuti, až to proženu bongem budu moudřejší.
Účinek - Docela zklamání, hulení je to slabší s pozvolným nástupem a stav netrvá moc dlouho. Sativoidní charakter.

No Name aka Balkön
Množství - kolem 50g
Vůně a chuť - voní jako obyčejné outdoorové seno, se kterým se setkáte na každém kroku. Kdyby ta vůně byla auto, tak je to škoda felicie, skoro každý ji měl jako svoje první pojízdné vozidlo, plnila svůj účel, ale nikdo si z ní neposadil na prdel, stejně tak na ni ale každý vzpomíná poměrně v dobrém. Chuť je ničím vyjímečná tuctová.
Účinek - Ještě slabší než cheese, po jednom špeku je člověk pořád celkem ready a ještě se u něj střídají pocity absolutní nezhulenosti s poměrně solidní zhuleností, což je celkem nařit. Zhulenost odezní hodně brzo.

Celkově bych tento model charakterizoval jako prvotřídní outdoorové seno, s kterým se každý z nás musel setkat při svých ranných huličských dobrodružstvích.

ZÁVĚREM

Byl to můj první úspěšný pěst, od kterého jsem si z počátku sliboval hodně, ale pak jak si člověk začně načítat různé informace a jak mu kytky na venkovních políčkách postupně chcípají, tak potom vidí budoucnost mnohem reálnějc no a s prvním pohulením a vážením sušiny už uplně vystřízliví (když sem viděl ty nabobtnané palice u no namu před sklizní, tak jsem to tipoval tak na 100+ gramů).
Celkově jsem rád, že mám možnost pěstování alespoň na tom balkonu, na který vidí z vnitrobloku lidi z asi padesáti bytů a přesto nikdo nepráská, ba naopak (jeden soused už se ptal po nějakém tom pytlíčku ). S vypěstovaným produktem zrovna moc spokojený nejsem, ale aspoň vím, že nemá moc cenu pěstit ze semínek, které najdete někde v pytlíku s hulením.
Příští rok se do pěstění vrhnu už s určitýma zkušenostma a HLAVNĚ se značkovýma semínkama, možná zkusím zatemňování, ale nejradši bych se někdy v budoucnu vrhnul na indoor, který se mi čím dál víc líbí.

A to je vše přátelé.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 29-10-2013 v 11:25 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 68

Ahoj, vypadá to pěkně. Množství je adekvátní tomu, kde jsi to pěstoval. V zemi s hnojivem by toho bylo o dost více. Jen se chci zeptat, jak jsi dopadl se Shamanem a Ak48 crossem? Někde v půlce jsi o nich ještě psal a pak už ani zmínka. Toho shamana si hodně lidí chválí, dokonce si teď pár lidí bralo další semínka stejného modelu na další sezónu. Ale nikde žádný pořádný report a to už jsem tu projel skoro celé fórum :-)

Old Post 30-10-2013 v 17:08 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 69

Čau, no u No namu jsem právě zeminu měl celkem pořešenou (kobilince, skořápky atd) tak nevím, ale nezdá se mě, že by to snad chtělo ještě víc, navíc sem pravidelně hnojil kopřivama. Jinak co se týče semínek od tebe, tak to byla jedna velká smůla. Shamani byli všecko samci (až na jednu samicu, ale tu mě oprcal nějaký neznámý samec z okolí) ... takže 7/8 samci a jedna oprcaná samice (vyrval jsem ji též, protože to nemělo cenu). U Akček to bylo o trochu lepší tam byli samci jen tři z 8, ale zbytek mi buď vyorali kanci, nebo to uschlo během such, kdy se na políčko nikdo ze zainteresovaných nedostal. Nakonec jsem z tvých semínek sklidil jen jedno AKčko (tuším příspěvěk 54) a to bylo dost vklidu, jen toho bylo málo no (ani ne 10g). Příští rok musím častěj chodit na políčka

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 31-10-2013 v 21:00 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 70

Tak to je docela smůla no, není nad to mít políčko na zahradě :-D Ale u každého to tak nejde, to je mi jasný. Tak za rok, snad se ti zadaří lépe :-)

Old Post 31-10-2013 v 21:25 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - Moj 1st grow - 0 odpovědí
16-09-2013 - Firt grow Slovakia - 68 odpovědí
14-10-2013 - Forest grow 013 - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2779560 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív