Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 49





Včera jsem byl zkontrolovat poslední dvě políčka.

Při příchodu na první (lesní stráň) jsem nestačil valit oči. Z minulé návštěvy jsem věděl, že mi zbývají 3 kytky, z toho dvě samice a jedna zatím bezpohlavní, tím pádem jsem se modlil, ať se ta bezpohlavní nepromění na samce, protože za měsíc mé nepřítomnosti by zbylé samice stihla oprcat. Nakonec to teda dopadlo tak, že poslední kytka se opravdu ukázala jako samec, ale byla přelomená napůl a mrtvá, jen dole zbýval malý trs samčích pohlavních květů, které jsem rychle urval a zahrabal. Nevím jestli to ožrala nějaká zvěř, nebo zlomil vítr, ale jsem za to jedině rád, protože samičky zůstaly neoprcané a nádherně nakvetlé, připravené jít tak za dva týdny pod kosu

Na druhém poli (kukuřice) jsem našel jednu kytku zcela zežranou a druhá byla nakousaný samec.

Takže z celkového počtu 16 zasazených kytek (nepočítám ty na balkoně) nakonec snad sklidím 2 (které navíc budou mít výnos maximálně 10g na kytku). Zbytek byli v drtivém počtu případů samci a jedna se oprcala.

Příkládám fotky: Oboje samice jsou AK48xL.R.2

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 31-08-2013 v 10:37 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 50





První zářijový týden, kytky už nerostou, ale květy bobtnají podle plánu Hnojím plagronem alga grow 5 ml/l v nijak zvlášť pravidelných cyklech (prostě zaleju pokaždé, když už půda zhruba 3cm pod povrchem není vlhká).

Minule jsem psal o kytce, kterou jsem si donesl v zuboženém stavu od kamaráda, dnes o ní psat nebudu, protože to byl samec a již není mezi živými

Jinak fotky:

1)No name celek
2)No name špička
3)Cheese celek
4)Cheese špička

U Cheese pořád nevím co udělat s tím okamžitým protékáním vody po zalití, asi je to způsobené špatným složením substrátu, ale s tím už nic dělat nebudu.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 05-09-2013 v 11:37 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 51




Captain's log, 10th of september:

Boční palice na No Namu, vybíhající směrem k okraji balkonu nebezpečně těžknou. Kdyby kytka měla nos a pusu, tak by funěla jak kulturista po sachariďáku na záchodě. Asi budu muset palice nějak přikurtovat, ať mi nespadnou z balkonu. Jinak rostlinka začala konečně vonět, ale musím říct, že tenhle typ vůně moc nemusím, je to HODNĚ pronikavá vůně, která mi trochu voní po rzi, nebo něčem takovém, už jsem se s tím párkrát setkal, většinou v těch případech, kdy měl někdo modýlek ve třech dýlerácích a baťohu a policejní psi v okruhu 3km chytali záchvaty.

Cheese si jede furt stejnou rachitickou písničku o upadávajících listech a nezdravém vzhledu, paličky jedou též, ale míň než u No Namu. Na výnos to bude slabota, ale aspoň mi těch pár g rozšíří vzorkovnu

Zítra nebo pozítří jdem s kámošem setnout první ze dvou Ákáček, tak potom přihodím fotous.

Na fotkách v hlavních rolích:

1)Přetěžkané palice No Namu
2)Cukřík na vrchní palici No Namu
3)Jedna fotka špičky Cheese aby se neřeklo...

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-09-2013 v 11:33 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 52



AK-48 DOWN

Minulý týden ve středu jsme vyjeli nad ránem s kámošem sklidit první z kytek. Vybaveni kapesním nožíkem (nic většího bohužel nebylo potřeba) jsme kytičku fikli. Počasí nebylo zrovna ideální a ráno celkem chcalo, druhá AK-48 ještě kupodivu nebyla tak zralá, tak jsme ji nechali na místě. Vzhledem ke stávajícím dešťům se trochu bojím plísně, ale snad to holka dá a dozraje v pořádku.

Fotky přímo z kosy nemám, protože kámoš pořád není schopný mi je poslat, takže posílám pouze ukázku našeho majestátního výpěstku ihned po trimování a potom nějakou tu sušinu. Výnos na gramy snad ani nemá cenu sem psát, odhaduju to max tak na 10g.

Smoke report bych napsal, ale to bych nesměl mít kurva rýmu a necítit ani hovno pod nosem, natož chuť dýmu, který inhaluju, takže příště

No je to moje uplně první vypěstovaná věc, takže mám radost i z toho mála, navíc pořád čekám až seknu ty své dvě krásky na balkoně. Jinak plánujem s kamarádem to místečko, kde rostly AKčka trochu zvelebit a udělat si tam regulerní políčko a příští rok doufat v lepší výsledek.

Peace out

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 17-09-2013 v 14:57 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 53

Z jaké seedbanky máš Cheese? Mám od Fair Seeds a zatím jen chloupky... :/

Old Post 17-09-2013 v 20:46 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 54

Z žádné, mám to od kámoše, který to našel ve vzorku, který koupil od kámoše, který to vypěstoval (takže jistota, že je to cheese tam fakt není). Jak jsem říkal možná někde na začátku, toto je můj první grow a tak jsem si sháněl semínka všude možně, příští rok se už budu zásobit ze seed banek

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 17-09-2013 v 23:24 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 55






Slunko kurva nikde
a mě už to štve, nevím jestli je to právě kvůli absenci slunka, ale palice na No Namu jsou pořád měkké i přes to, že větve u kytky už se pod tíhou celkem kroutí (viz. foto). Příkládám i fotku palic a měl bych na vás zkušenější prosbu, neodhadnete jen tak z obrázku, kdy zhruba byste kytku sekli?

Cheese, voní čím dál hezčej (oproti no namu, u kterého se bojím, že pujde o model-kekel) a začíná už i trochu tvrdnou v paličkách.


Fotky:

1)No Name celek
2)No Name vrcholek
3)No Name přikurtovaná pálka
4)Cheese celek
5)Cheese špička

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 23-09-2013 v 14:28 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardiak
Stálý Člen

Karma uživatele cardiak - 88% PěstitelskáKarma uživatele cardiak - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 56

k+

prvni pest 20g sklizen
you set the grade , we play the field

Naposledy upravil cardiak 12-10-2013 v 12:17 PM

Old Post 25-09-2013 v 18:43 PM
cardiak je offline   Profil uživatele cardiak   Find more posts by cardiak   Foto galerie člena cardiak   Click here to Send cardiak a Private Message   Add cardiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cardiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 57



Krize identity?

Z více zdrojů jsem se doslechl/dočetl, že se patří kytky na balkoně na noc zakrývat, pokud vám na ně dopadá byť jen tlumené světlo z pokoje. Už tři dny teda zatemňuju a jde to poznat....Cheese mi začal fialovět a já si nejsem jistý, jestli je to u této odrůdy normální, nebo hold nemám Cheese. Neví někdo ?

Fotky Cheese:

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 26-09-2013 v 15:12 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 58

Čau Baklo , nemyslím si že ti začal fialovět, možná se pletu, ale některý kytičky jsou citlivý na zimu a v noci už to venku na triko a kraťase holt není , prostě jí je zima - já sklízel jednu kytku 2 roky zpátky skoro černou

Im-2Pac

Old Post 26-09-2013 v 16:32 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

čau kámo jak říká tuuu pek je to zimou já mám afgani a fruity chronic juice venku a fialový jako svině prostě je jim zima normalně by tyhle modely vůbec fialovy bejt nemeli to ti dělá třeba purple a podob..

Old Post 26-09-2013 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 60

Tož tak to teda je! Díky moc za info chlapi (posílám Bojler)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 26-09-2013 v 18:14 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 61




Stěhování
Uff, právě jsem přestěhoval No Namku a byla to teda fuška. Po odvázání se palice sesunuly uplně k zemi, naštěstí větve nepraskly, a potom následovalo pomalé přesouvání květináče z jedné strany balkonu na stranu druhou, prosvětlenější. Kytku jsem znova uvázal, odfotil a tady jsou výsledky. V týdnu si pujčím od kámoša mikroskop a hned budu moudřejší co se data sklizně týče.

Fotky:
1)Celek
2)Boční palice
3)Boční palice

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 28-09-2013 v 14:25 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 62



Hrátky s mikroskopem

Kámoš mi pujčil USB mikroskop a mě to nedá a musím si zase zaspamovat. Ta věc zvětšuje "jen" 40x takže nemám až tak dokonalé přiblížení na kapky pryskyřice, ale pokud mě zrak nešálí, tak jsou zabarvené do mlhava, že by teda čas na kosu?

Fotky (omlouvám se za nic moc kvalitu, ale líp to nešlo) No Namu:

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 04-10-2013 v 10:31 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 63

z tychto dvoch fotiek to skor vyzera, ze sa nejake biele svetlo (neon,ledka alebo co) odraza od este nie celkom mliecnych krystalov,za par dni budes mudrejsi

Takoj

Old Post 04-10-2013 v 12:51 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 64






Harvest

Dnes před východem slunce jsem vzal do ruky multifunkční napodobeninu švýcaráku, jako břit si zvolil karikaturu pilky, který tento div nožařské techniky má v základní výbavě ( já vím, já vím ...ta úroveň techniky v dnešní době ....až se tají dech ) a jal se očesat své balkonovky.


Zbytek za mě řeknou fotky, já jen dodám, že jsem rád za všechny rady, které jsem si zde poctivě vyhledat a ještě víc jsem rád za rady, Vámi, zkušenějšími poskytnuté Díky moc, bez vás by to vypadalo absolutně jinak.



Fotky:

1) Cheese
2) Topovka Cheese
3) No Name
4) Topovka No Namu
5)Vrchní knödel baron von No Namelich

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 09-10-2013 v 15:46 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - Moj 1st grow - 0 odpovědí
16-09-2013 - Firt grow Slovakia - 68 odpovědí
14-10-2013 - Forest grow 013 - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6066560 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív