Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » LED box - od diody až k palici (doufam)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 17

Fakt to vypadá propracovaně. Takřka neni co vytknout. jen po vlastních zkušenostech, bych místo podkládání květináčů udělal poličkovej systém (po stranách bych dal lišty a do nich bych zasouval rošt na květináče). Kdy budeš sázet a kolik tam budeš chtít kytek a jakym stylem?

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 21-03-2006 v 20:05 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18




Takže nabízím současnej pohled do skřínky - přibyl model z cfl skřínky kterej je samozřejmě sativa stejně jako všechny semena kerý mám takže jsem musel použít techniku lámání hlavního stonku. Zkušenosti s touto technikou mam takže se o trápení kytí nebojte. Prostě potřebuju nutně nějakou indiku pokud by byl někdo ochoten muj pokus podpořit semeny či dokonce 1 - 2 klony tak prosím PM. Ocením každou pomoc která pomůže prokázat zda je v LED nějaká naděje!....


PS k té kytí co tam už nějakou dobu je - vypada huř než na začátku ale světlem to nejní - kokot sem ji přehnojil a malem sem o ni přišel - výsledek - shodila většinu listu a vypadá uboze ale od spodu se listy krásně obnovují.

Mám ale ještě jinej problém vypadá to že vrvhní listy nedostávají od kořenu dost vody a osychají a zalévám víc než dost mam dojem že to bude příliš velkým průtokem vzduchu skříní je tam asi moc sucho ... nemam vlhkoměr abych to nějak zhodnotil jen jestli to muže bejt tím průtokem vzduchu ?????

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Naposledy upravil ReeJack 04-04-2006 v 10:28 AM

Old Post 04-04-2006 v 09:47 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 19




Takže začínáme přátelé televizního hnusu, speciální díky patří hogimu který zasponzoroval 1 klonem BB a 1 klonem ICE zbylé výhonky jsou no name semena a v případě potřeby budou obětovány kvůli místu pro tyto dva klony, skřínka je ted rozdělená poličkou a pruduchy na cirkulaci vzduchu jsou v zadní části poličky. Just watch don`t touch !i

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 27-04-2006 v 19:53 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 20

hmm...zajimave...budu sledovat a at se dari...

Old Post 30-04-2006 v 23:00 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 21




Tááákže mame tu aktualizaci z téměř mimozemské skřínky....
Na klonech od hogiho provedena před 5 dny Fim - na obou klonech se nejsípíš podařila z půlky - vyrazily na obě strany 2 větve s tím že jedna je vždy 2 - 3 x silnější než ta naproti a z ní vyrážej výhonky dalších 3 - 4 větví..... další fotaz se pokusím udělat nějakym pořádným digitálem abyste to viděli... seee yaaa

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 06-05-2006 v 10:32 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 22

tozto klony vypadaji zdrave...sem zvedav jak se jim povede...budu sledovat a drzim palecky at to de dobre

edit: ....hele k tem kvetinacum, myslim ze by to chtelo klasicky derovany a pod ne misky...aby mohla prebytecna voda popripade odtykat...

Naposledy upravil h@nk@ 06-05-2006 v 17:25 PM

Old Post 06-05-2006 v 17:15 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 23






Zase jsem tu !i
táákže o květníčky se nebojte maji dirky ale ja vodu beztak přesně dávkuju .... stálejedu 20 h světlo na 4 tmy ale už to asi začnu zvolna snižovat 0,5 h / 1den.
Došlo k závažné reorganizaci rostlin a světla protože 1 světlo se neustále odlepovalo ( problém vyřešen ) tak jsem mohl každemu klonu dopřát vlastní místečko + moje mala naděje uprostřed přikladam par fotéšek jako vždy z mobilu, bo neni čim fotit ....
zatím nehnojím měl jsem pro ně speciálně připravenou zeminu v květníčcích .... a myslím že budu hnojit jen tím co kd enajdu nebo vubec aby se to pak dalo taky s něčím srovnat .... jinak kytí jsou krásná mladá a silná tak nech to tak jd edál všem howgh

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 08-05-2006 v 15:10 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

Na to,ze to jede pod ledkama to vypada dobre:jsou krasne zeleny a vypada ze jim opravdi nic nechybi.
Budes nejak menit osvetleni na kvet nebo to nechas tak jak to mas ted?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-05-2006 v 16:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cyberhippy
Nový Člen

Karma uživatele cyberhippy - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 25

osram vyraba 10W a tiez 20W ledky.... ja som si dal zaslat vzorku, z kazdej farby po 10 kuskov.... a zaslali mi ich za cenu postovneho... staci si vediet zaziadat

Old Post 14-05-2006 v 11:51 AM
cyberhippy je offline   Profil uživatele cyberhippy   Find more posts by cyberhippy   Foto galerie člena cyberhippy   Click here to Send cyberhippy a Private Message   Add cyberhippy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 26

tozto sem zvedavy na nove fotky...jaxe to pohnulo....jo a jak dlouho je mas v planu nechat na rustu nez prepnes??...

edit: aaaa,sorac...nevsiml sem si predtim ze budes postupne ubirat...tozto napis jaka je ted situace (h/h) ....az das new fotos...

Naposledy upravil h@nk@ 15-05-2006 v 19:14 PM

Old Post 15-05-2006 v 19:08 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 27






Takže jsem se rozhodl přidat pár foteček ale myslím že jsem kytí zpizdil ještě víc , nechal jsem ho moc dlouho blízko svetla a kvůli rozestupům modrejch ledek se netáhly nahoru (což je dobře) ale sílu dávají do řezů a bočních větví, ted už samozřejmě upravena vzdálenost od světel.....
ani štěpy se mi moc nedařej protože kdyby to jelo klasicky tak bych už ted měl aspon 12 - 15 vrcholků na každý kytce
Na druhou stranu se můžu kochat naprosto odlišným vývojem dvou naprosto rozdílnejch druhů.... gen. vada u ICE se projevila ale nezhoršuje se to zatím - evidentní je že i když je vyšší, je taky výrazně slabšší (schopnostma) než BB.
Tahle uroda bude trvat asi extrémě dlouho ale když dá bůh a štěpy věřím že z toho dostanu 3g/W ale to je jen takový přání, jak to bude skutečně se uvidí....

Jo k otázkam světla:
v současné době se blížím klasický době svícení tzn 18 / 6h. až se k ní dostanu přestanu zkracovat periodu než kytí dosáhnou tak půlky skřínky pak začnu se zkracováním periody - ze začátku velmi rychle a konec bude zvolné snižování doby svitu.... (počítám že rychlej to budu snižovat po ůroven 14 / 10 a pak to pojede pomaloučku až na nějakou hodnotu 10 / 14 a konec bude tejdení nářez v 6 / 18 h tmy no možná i mín uvidíme jak to bude růst a vypadat tohle je jen taková představa .....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Naposledy upravil ReeJack 30-05-2006 v 09:38 AM

Old Post 30-05-2006 v 09:31 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 28

No koukám, že ti BB pěkně roste. Jen ta ICE je taková slabší. Já to mám přesně obráceně. Bejt tebou, tak je trochu roztáhnu do stran (klidně lámáním a ohybáním stonků) a nechám je zaplnit tak 30 až 40% skříňky, protože mě se po přepnutí strašně rozrostly... Jestli budeš mít 3g/W tak to bude hodně velkej úspěch. Já budu rád za cokoliv nad 1g/W

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 30-05-2006 v 10:13 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 29

no o BB strach nemám na té vidíš že jak byla blízko pod tím světlem tak nešla nahoru ale do šířky takže tu budu roztahovat až to bude vhodny protože v současnosti se větve táhnou od středu velice pěkně zato toho ICE budu muset nějak znásilnit, ale netuším jak. Vypadá velice slabě a mam strach abych ho nezabil tím znásilnováním.... na druhou stranu kdyby umřel ještě ted z kraje, tak bych BB přesadil do většího ( širšího předefším) květníčku a myslím že bych uspěl při roztahování na celou skřín .... no pokusím se ten ICE nějak donutit aby dělal co xi!!!!

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 30-05-2006 v 10:22 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 30






Tak tu mam další čerstvé záběry z růstové fáze kdy BB vypada na výslednejch snad 25 větví ale to se uláže jinak jsem přestal stříhat aspon prozatím..... uvidí se podle vývoje.... dokonce i ICE se trošičku vzpamatoval ale i tak je nějakej nemocnej ..... vím že ma tu genetickou vadu ale že by ho až takhle oslabovala ????? seženu lepší fotak a snad něco nafotím....

Podotýkám že nehnojím, ted jsem skončil zaštipování a na růst nijak nespěchám ....( ani na něj v podstatě nemám dle mého soudu vhodnej poměr diod - BLU : RED )

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 06-06-2006 v 18:50 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 31

no, mas to docela hezky ;P tvuj pomer 1:2 je podle me na rust docela v pohode, i kdyz ja budu davat tak 1:6 ... podle me to staci, zajimalo by me jestli mas svetlo tej modrej rozprostreny po cele plose, nebo jestli tam mas "fleky" a myslim si ze spektrum modrejch by se melo co nejvic blizit 450nm ... 470nm uz je podle me dost (jako u cervenejch je 630nm taky na....)

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 07-06-2006 v 07:36 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 32

Nazdar. Máš to v pohodě. Ta BB je hodně pěkná, ale ta ICE je nějaká přichcíplá. Já to mám přesně obráceně, ICE mi roste jako drak aBB je taková chudinka. Řekl bych že máš ten poměr v pohodě a 470nm se vůbec neboj. Ty sou tam spíš aby se to netáhlo atd, na chlorofy B taky působěj a působí to i na tvorbu karotenoidů. Jinak na Chlorofyl B působí taky spektrum kolem 630nm.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 07-06-2006 v 08:35 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5216350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív