Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » LED box - od diody až k palici (doufam)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 49






Aktualizácija
To All :
- Kytí jsou focený po nutným prostřihu, bo nějak moc zhoustly, tak vypadaj chudokrevně....
- Po utlumení poloviny modrých diod se po několika dnech projevila tendence k růstu za světlem, ale na ůkor kompaktnosti - tudíž opatření zrušeno - prostě jim dám na růst dost času
- Odhady pro přepnutí na květ bych viděl do 14 dnu max 3 týdny....
- Tad yjsou fotky ICE a celkovej pohled do skřínky

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 02-07-2006 v 23:08 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 50





A tady jsou fotky Bluberry

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 02-07-2006 v 23:09 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 51





Tak jsem zde o5 s pravidelně nepravidelnou aktualizácijou
BB: ma podle mě moc větví a nezvlada to uživit - nepatrně přihnojuju- ještě to snad budu i přesazovat :/
po ptostřihu (vícenásobným) se začala trochu zvedat za světlem

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 10-07-2006 v 14:31 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 52




pokr..
ICE: i když už vypada zdravěji je značně utlačovaná od BB, a navíc ma tendenci růst do sebe - větve se neodklánějí od rostliny ale točí se z5....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 10-07-2006 v 14:35 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 53

Já bych to už přepnul na květ, protože se ti to ještě minimálně o 100% rozroste (koukni na moje fotky před přepnutim). Ta dominance jedný kytky při větvení je mrcha, takhle sem já pro změnu zpizdil BB. Jako řešení vidim pro příští kolo zasadit řízky, který nebudu zastřihávat a přepnu je rovnou na květ. Já jich tam dám 7, ale tobě by se jich tam vešlo tak kolem 10 a udělaly by ti tam pěknou džungli...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 10-07-2006 v 15:56 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 54






tak konečně jsem se dokopal k přepnutí na květ.......
bohužel jsem musel B.berry připravit o 2 nádherný větve a pomoct jí výstužema aby vyšla nějaká rozumná výška a rozměry abych ji vměstnal do scrogu, + samozřejmě drobný prostřih.... pletivo dodám během nasledujícího týdne.... další fotoz budou už jen přímo ze skříně ....
ICE se tváří jako kdyby jí nic nebylo a byla přeplá na květ už snad měsíc....
sam jsem zvědav co z toho bude......

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 22-07-2006 v 00:30 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 55

Ta ICE je fakt pořád přichcíplá. Asi by chtěla pořádně pohnojit a dát nějakej stimulátor, aby se vzpamatovala... Jaký hnojiva budeš dodávat na květ? Sem zvědavej, za jak dlouho ti vykouknou blizničky a jak se ti povede scrog. Kolik máš teĎ přibližně větví na scrog na obouch kytkách?

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 22-07-2006 v 10:11 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 56

ReeJack:to mas diody porad tak daleko jako na posledni fotce?

Old Post 22-07-2006 v 14:10 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 57

hogi:
Ice je cela vobalená pestíkama od vrchu až dolu a to už aspon 14 dní - psal jsem že se obaluje :/ (nepřišel jsem na to proč). Aspon už se zpravila a má relativně zdravý listy (myslím že tomu pomohla právě větší vzdálenost od diod)
ad. hnojiva - do ted nic, pouze nepatrně srovnávám PH cigaretovým popelem ( rozmíchám ho vždy ve vodě....) jinak dojedu zbytky dvou druhu kristalonu - mam s ním nejvíc zkušeností. Příští kolo dodělam pojezd na světlo a samozřejmě použiju jiný hnojiva co ted testuju na venkovní urodě....
vrcholku bude nejspíš 12 na BB. Ice netroufám odhadovat co se bude dít když kvetl při periodě 18/6.... asi mu udělám prostor aby dokvetl volně... jinak bych ho viděl tak na 3 max 4 větve .....

zmetek: jo kytí stojí už značnou dobu na spodu skříně - za světlem se netáhnou a Ice to snad i prospělo .... na BB po přesunu dolu nebyly pozorovatelný žádný změny k horšímu. vzdálenost od světla budu pčípadně přizpůsobovat podle toho jak ještě půjdou nahoru....

Musím sehnat lepší foták abyste to viděli líp .....

Ps: sice to nepíšu ale je jasný že děkuju fšem za karmy :p ne ?

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 23-07-2006 v 00:02 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 58

Tak co jak to pokracuje? Uz se tesim na dalsi fota, Fandim ti

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 15-08-2006 v 09:51 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 59

Tak je tu aktualizácija bohužel momentalně bez fotoz duvod napíšu níže ....
Kytím se daří výborně, i zakrslej ice pochopil že doba žití se krátí tak vypada že chytil druhou mízu... Taky se trochu vytáhly - BB už dosahuje nejvyššíma paličkama do vyšky špejlí, Ice jsem podložil a dorovnal jeho výšku s BB.
ICE - nadherně se hned po přepnutí na quet osypal bliznama i v hornich patrech a ty v současný době dosahují asi 4 násobné tloušťky než u BB, i listy se tvařej zdravěji.
BB - první blizny se oběvily asi po 1,5 tydnu, ted se dá říct že všechny větve se obalili pestíky podobne jako u ice. Pěknejch vrchů bude 5 a zbytek bude trochu slabší - pomalejší růst...
Vzhledem k nevyrovnanejm podmínkam ktery kytky vytvořily jsem upustil od scroogu a jedu bush ale nevypada to tak divoce jak u hogiho v poslední dokončené várce... - mam ještě dost místa do vejšky a do šířky se kytky omezujou navzajem a neproplitaj se - luxus. pestíky u obou modelu jsou thruba 1,5 / 2 cm dlouhy.

Fotky nejsou proto že mě bohužel 3 neřádi zmlátili do bezvědomí, nechali mě tak a někdo mě behem nasledujících 3 hodin trvání mého nevědomí očoroval naprosto vo všecko tak snad se mi podaří sehnat kabel a fotit aspon spolubydlovym telefonem ....
Ps.: Život je pěkná svině už pul roku se mi nedaří vubec nic tak doufam že ty kytky mi to vynahraděj ....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 16-08-2006 v 17:41 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Death Dagrr...
Nový Člen

Karma uživatele Death Dagrr... - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 29  

Pohodička Jenom chvála :) Příspěvek č. 60

Náhodou jsem narazil na tohle fórum a můžu říct, že jenom tiše závidím :-)

ty poslední fotky vypadají opravdu zajímavě... a sklizeň bude určitě stát za to ;-)

Old Post 11-09-2006 v 09:20 AM
Death Dagrr... je offline   Profil uživatele Death Dagrr...   Find more posts by Death Dagrr...   Foto galerie člena Death Dagrr...   Click here to Send Death Dagrr... a Private Message   Add Death Dagrr... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 61




První dva obrázky jsou ICE - bohužel mi kamoš fotky z profilu a celek smaznul.....
a zbytek je BB (foťák za moc nestál ale lepší než drátem do voka)
Pokoušel jsem se fotit detaily ale nic moc ..... to jsou jejich poslední fotky asi za tejden dou pod kudlu .... tak koukejte

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 11-09-2006 v 19:02 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 62




a zblitek ....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 11-09-2006 v 19:03 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drťka
Nový Člen

Karma uživatele drťka - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 63

Nazdar
Tak jak to pokracuje uz si asi sklidil co?Pojedes pod ledkama znova?Taky se chci do toho pustit ale nevim jestli to ma nejakou cenu a jestli se to za ty prachy vyplati?Ale jinak K+ mas to hezky.

Old Post 09-10-2006 v 09:40 AM
drťka je offline   Profil uživatele drťka   Find more posts by drťka   Foto galerie člena drťka   Click here to Send drťka a Private Message   Add drťka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drťka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nich
Stálý Člen

Karma uživatele Nich - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nich - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 64

Podle me to cenu urco ma na to jakou to ma malou spotrebu a jak to pod tim roste

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26227 LED box v1.0 by Nich
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56845 LED + CFL project

Old Post 10-10-2006 v 15:12 PM
Nich je offline   Profil uživatele Nich   Find more posts by Nich   Foto galerie člena Nich   Click here to Send Nich a Private Message   Add Nich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2108390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív