Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - Klikni zde pro originální téma
Lara & Jack
citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
No tak já to mám ted taky akorát horší stádium a taky nevím co to je, nikdo neporadí


Bylo mi řečeno že to je přesvýcene v mým případě.

Nemáš to.přeli té?
MatesMaty
Přelité ? :D je to bubbler ! Ale jestli myslíš že mám nacucanou rockwoolovou kostku tak nemam. Myslel jsem si že to bude Ph ale zase to dělalo snad jen 4 kytky. Nepusobí to hromadně na všechny kytky a zdálo se mě že to působí na okolní kytky jak kdyby to bylo nakažlivý. Raději jsem ty listy ostříhal.
savy
MatesMaty

Podle mě jim něco chybí dej více hnojiva a taky vypadaji ze jim je teplo . Ukaž foto korřenů
MatesMaty
Foto je kompletné v mým téma v indoor galerii. 36x critical mass 9x bubbler
LuckyBoy
citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Přelité ? :D je to bubbler ! Ale jestli myslíš že mám nacucanou rockwoolovou kostku tak nemam. Myslel jsem si že to bude Ph ale zase to dělalo snad jen 4 kytky. Nepusobí to hromadně na všechny kytky a zdálo se mě že to působí na okolní kytky jak kdyby to bylo nakažlivý. Raději jsem ty listy ostříhal.

a ty problémy s listy jsou dle mě od těch špatných kořenů..projevuje se to jen na těch slabších kusech..?
odo
Mates....ak by si spravil úpravy, čo som písal - je tomu už 5 dní, bol by si už videl, že či sa to zlepší. Nákazlivé to podľa mňa nebude. Je to špatná výživa možno spojená s prehriatim koreňov. To Ec máš na bubbler vysoké a nakoľko máš vysoké Ec na vstupe, tak to může byť teoreticky aj nedohnojené. Tá voda je moc tvrdá a tým pádom nikto nevie, že pri tom Ec, čo máš teraz je vlastne koľko živín a ako sú prístupné pre rastlinu. Už si niekedy pestoval tento model v takýchto podmienkach? Nie všetky modely sa správajú rovnako! Ak máš strach, tak sprav úpravu iba v 1 nádobe a potom uvidíš. Parametre vstupnej vody MUSIA súhlasiť s požiadavkami výrobcu hnojiva, ktorý koncipuje množstvo jednotlivých živín v roztoku. Pre bubbler sa všeobecne doporučuje tretinová koncentrácia normálneho hydroponického roztoku a teplota max. 25 st.c. Ty máš na vstupe vyše 1,1 Ec ! EC sa nesčitava a ani neodčítava. Proste živný roztok sa má miešať z vody určitých parametrov. Tvoje kvetiny evidentne nedokážu rozdýchať podmienky v ktorých sú. K tomu všetkému ešte máš možno teoreticky aj "utopené" korene v moc vysokej hľadine roztoku. Píšem teoreticky. Nie som si tým istý, že či toto v praxi má negatívny vplyv a že aký. Hlavne v úvode, pri rozbehu. To je téma na inú diskusiu.
MatesMaty
Tak problém byl zdá se ve vysoké hladině roztoku který " prskal " bublinky na hydro košíky a rockwool byl hned dole takže byl asi nacucanej a tím začaly uhnívat kořeny. Jeden košík jsem dal bokem a do roztoku peroxid vodíku. Uvidíme pokud se vzpamatuje. 2 košíky vypadají špatně takže je kdyžtak vyhodím a dojedu kolo "pouze" s 28 kytkami. Ty kytky po ubrání tak 50 litrů roztoku teď rozjeli neskutešný tempo a jedou jak zběsilý !!!!! Fotky přidám do mého tématu. Teplota roztoku se drží na 23°C takže teplotou to nebylo.
Reggaeshark
Ahoj groweři, našel jsem pár listů s černýma skvrnama. Házím obrázek z normálního pohledu a pak pod lupou. Myslíte že se jedná o plíseň? Palice zatím v pořádku.
Děkuji.

Fotky:
http://prnt.sc/cs19fp
http://prnt.sc/cs1cne
ak2249
a kolik máš EC a PH hodnoty?
Reggaeshark
Substrát od biobizz s hodnotami pH 6,2 - 6,6
EC 2,4.
Už dělám flush, takže by to mohl být nějaký nedostatek, ale zase v tom zoomu vidím bílé tečky, což bych řekl, že je plíseň.
Kiddnaped
Servus hoši zpět po dlouhé době.

Rozjel jsem nové kolo a momentalne jsem na 14.dnu 12/12 byl jsem 8 dní pryč a vrátil jsem se a našel jsem toto..

Jdu je přelít ec 1.2 a uvidím co vyteče za hodnoty dole.. PH zálivky od 5.2 až po 5.8 ..

ec 1.2

Každopádně hnojím GHE Flora nova celá řada.. a zdá se mi že hlavní hnojiva na růst a květ divně zapáchají a mají hustotu rozteklé čokolády nejspíš zkažené ? může to být tím ?

Něaký návrch ?

EDIT: zalil jsem ec 1.3 a ph 5.8 vyteklo ec 1.45 ph 6.1 .. ec snížim na 1 a ph na 5.2 ale vážně to je tak moc velký problém v hodnotách že to udělalo toto ?! :O třeba to je něco jiného.

teplota 28/18 vlhkost 40/55
Kiddnaped
Další foto
Schweeps
Zdravím, mám par dní před sklizni a mám podivně flekaté listy.Nemůžu najít nikde podle obrázku co by to mohlo být. Mohl by mi někdo tedy poradit co by to mohlo být a jestli to vadí a nebo to už nemusím řešit?? počítám že tak do týdne bych to chtěl už seknout.. Předem děkuji.
bcbud23
Za ten týden už bys stejně toho asi moc nezpravil . Zkoušel jsi proplach musíš rozepsat čím hnojíš PH EC I VÝTOKU měřils . Můžeš mít zasoleno a tím se přibrzdí příjem určitého prvku a pak to takhle dopadá. Hlína kokos hydro v čem jedeš .
http://www.marijuana-seeds.net/marijuana-plant-problems http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499
eso1111
na 90% sviluška
Schweeps
No ph a ec meter bohužel nemam tak to nemerim a jedu na Junglech v hlíně. Už asi 4 zalivku jen cistou vodou. Minulý grow jsem jel taky a bez problémů.Svilusky nevim jestli to budou,protože spodky listu jsou pekne zelene a palice jsou taky na pohled zdravé
Schweeps
citace:
Původní příspěvek od eso1111
na 90% sviluška

Tak ano měl jsi pravdu
Jindrik
Zdravím, prosím o rady. Nevíte náhodou co by mohlo chybět? Ph je OK. Díky
spachal
Jednoznacne deficit, bud draslik, nebo nejake kovy (zelezo, zinek).
Probiman90
Ahoj maj tenhle problém..je to přehnojene nebo jim něco chybí..?prosím poraďte
odo
Probiman90 Nepíšeš podrobnosti. Na 1. pohľad prehnojené - podľa mňa - vyzerá to na kokos, poriadne prepláchni upravenou vodou a pohnoj s nišším Ec. Čo najskůr!
Probiman90
Mám to kombinaci kokos a wormhumus
Probiman90
A mám to teď pod cfl tak sem spálení světlem vyloučil..jsou to 3 dny co sem hnojil..a včera už proplachoval
Kiddnaped
Prosim vas muzete se podivat na muj pripad ??? A nepreskakovat diky
LuckyBoy
citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Servus hoši zpět po dlouhé době.

Rozjel jsem nové kolo a momentalne jsem na 14.dnu 12/12 byl jsem 8 dní pryč a vrátil jsem se a našel jsem toto..

Jdu je přelít ec 1.2 a uvidím co vyteče za hodnoty dole.. PH zálivky od 5.2 až po 5.8 ..

ec 1.2

Každopádně hnojím GHE Flora nova celá řada.. a zdá se mi že hlavní hnojiva na růst a květ divně zapáchají a mají hustotu rozteklé čokolády nejspíš zkažené ? může to být tím ?

Něaký návrch ?

EDIT: zalil jsem ec 1.3 a ph 5.8 vyteklo ec 1.45 ph 6.1 .. ec snížim na 1 a ph na 5.2 ale vážně to je tak moc velký problém v hodnotách že to udělalo toto ?! :O třeba to je něco jiného.

teplota 28/18 vlhkost 40/55

čau, myslím, že jsi na to kápl sám..pokud není nic na listech, jde to od kořenů, takže bych sázel na ty hnojky..v tom ph a ec problém nevidím...už se stalo, že i jedna várka Metropů byla zkažená (nějaká chyba ve výrobě) a byl sem svědkem toho, že dva hydrosystémy kvůli tomu šli úplně do kopru...zkusil bych prolít vodou a zkusit něco jinýho, snad to zachráníš...
Martin666
citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Prosim vas muzete se podivat na muj pripad ??? A nepreskakovat diky


máš to asi pěkně přehnojené, jak jsi psal, tvé hnojivo je na odpis...propláchni to převařenou vystydlou vodou
Levon
Nevíte někdo, co by mohlo být tohle? Objevuje se to zatím snad tak na dvou starších větších listech z celého pěstu...list má jakoby světle zelené žíhání, viz foto. Jedu v kokosu, pod CFL... díky moc za rady
Martin666
tvé kytce něco chybí, podívej se nazpět, dával jsem sem tabulku problémů
Probiman90
Přehnojil sem to..?co stím
Martin666
přečti si o tři řádky výš co máš udělat
spachal
>Probiman90 : proplachnout zeminu, dukladne. Neni to idealni reseni (muze pak haprovat treba pH), ale nic jineho s tim neudelas.
Probiman90
Jednou nebo spíš víckrát
spachal
Pokud udelas pruplach alespon petinasobkem objemu substratu a mezi pruplachy bude nejaka pauza (aby se stihla hnojiva lepe rozpustit), najisto chybu neudelas.
Druhe reseni je velmi! opatrne odstranit z korenu substrat a presadit do noveho. Dani za to je poskozeny korenovy bal a zpomaleni rustu nez se slecny 'vzpamatuji', ale mas jistotu, ze to problem vyresi (pokud to samozrejme zase neprehnojis).
Probiman90
Mám je v 10 l květináčích a každý druhý delas abych je neprechlastal je proplachuju 2 litrem vody kterou předtím převarim jak někdo radil..udělal sem asi 3 a zatím rozdíl nerozeznavej.ikdyz nové listy už prepalalene nejsou což by mělo být dobré znamení
Whiskey_777
přelito nebo nedokrmeno?
Whiskey_777
citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
přelito nebo nedokrmeno?



Fajn odpovím si sám, malá teplota v noci pod 20C, špatné v vstřebávání dusíku a síry.
řešení: zvýšit teplotu v noci + zalit calgreenem :D
Levon
Tak nevím...většinu listů mám v pořádku...ale některé jsou špatné :-/
lukee.66f
Zdarec, nevěděl by někdo co je tohle zač? Nějaký plísně poznám i brebereky, ale tohle netuším. Popřípadě za radu co to je proč to je a jak se toho zbavit budu rád
.[url]/url]
odo
Ak to je na pár listoch, tak to může byť postriekané a popálené ....skus dať foto celku a popis pestu - snáď sa vyjadria aj iní
lukee.66f
Tím postřikem to nebude Bo to má zatím jen 1ze všech..hodil sem na to TALENT postřik a zatím se to nerozlezlo...tak sem zvědav jak se to vyvine dál
Probiman90
Zdarec měl.sem problém s přehnojenim tak.uz delší dobu jen proplachuju a teď se mě objevuje začínají červená listy něco chybí určitě..poraďte
Nadbuh
Možná hnojivo :D
Probiman90
To dostávají v menším množství
Probiman90
Poraďte co stim..?co tomu je..
pajkapajka
Čau, už je tu toho tolik, že jsem nedohledal.
sasek1
Zdravím growery, jsem začátečník a potřeboval bych radu. Zláštně se mi kroutí listy některé usychají a trochu se zastvil růst.Rostlinky jsou polovině třetího týdne grow,(kokos) ph zálivky stále 6,4, vlhkost mezi 60-70% ve dne i v noci, teplota ve dne 28, ve tmě 20, dostává doporučené hnojky podle tabulek jednou denně po 400ml Jsme bezradný a všede kde jsem něco četl tak jsem změnil ale výsledek žádný. Díky moc za rady
krobak
citace:
Původní příspěvek od sasek1
Zdravím growery, jsem začátečník a potřeboval bych radu. Zláštně se mi kroutí listy některé usychají a trochu se zastvil růst.Rostlinky jsou polovině třetího týdne grow,(kokos) ph zálivky stále 6,4, vlhkost mezi 60-70% ve dne i v noci, teplota ve dne 28, ve tmě 20, dostává doporučené hnojky podle tabulek jednou denně po 400ml Jsme bezradný a všede kde jsem něco četl tak jsem změnil ale výsledek žádný. Díky moc za rady


Ahoj, odporúčam hľadať vytrvalejšie napríklad tu, tiež si prečítaj zopár seriálov od skúsenejších záhradníkov ktorí idú tiež na kokose. :)
Pestujem v kokose a podľa toho mála čo píšeš by som povedal že tvojím najhlavnejším problémom bude pH na vstupe (vstrebávanie živín), všímaj si tiež ako vstrebávajú zálievku. Píšeš že sú v cca 17-tom dni tak podľa počtu zálievok a ich ec by si mohol odhadnúť nakoľko sú nakŕmené. Bolo by dobré jemne ubrať na hnojení a výrazne znížiť pH v nasledujúcich zálievkach aby sa kokos správne napufroval. Nechaj ho preschnúť no nie úplne na prach. Ja by som šiel v pohode na pH 5,5 a sledoval ako zareagujú. Počkaj si aj na názor skúsenejších, snáď niekto napíše. Nech sa darí.
odo
sasek1 - Krobak Ti postol správne! Máš to tam dosť presne a funguje to. Neviem aké máš hnojivo, čo to tam leješ. Ťažko radiť takto, dá sa len podľa vzhľadu a skúseností. Neuvászaš parametre /Ec/ vstupnej vody, čo používaš.
Súhlasím s Krobakom - pH zníž, máš to vysoko - nerob to ale skokovo. Na rozdiel od Krobáka, ja si myslím, že to je hladné. To ale zistímeš, až napíšeš niečo viac o hnojive o EC na vstupe a o Ec hnojive.
sasek1
Zdar krobak a odo moc vám dekuju za rady. Jsme uplný začatečník takze trochu jantar :-D Dneska jsem zmeril EC vstup je 1,83 a výstup 3,94 EC :-( což podle ruzných navodu co jste mi poslali odkaz mi vychazí že je prehnojení :-( melo by byt EC pri vstupu i výstupu cca stejne? PH jsem srazil na 5,7
Ale nechapu jak to kdyz mam krmeni advancenutriens koko grow A,B a vodoojuice a vse jsem daval podle jejich tabulek výrbce. Nevim co tedka jestli je prolit cistou vodou upravenym PH? Jsem smutný :-D kdyby jste meli nejakou dobrou radu budu moc rad
sasek1
ze zalivky mi nikdy moc neproteklo tak jestli to malo nezalevam ale zalivku davat kazdy den 0,4l na kus do 11l kvetinace
odo
to je divné, 1,83 na vstupe? To je voda z vodovodu? Alebo s hnojivom? Ak ti vyteká z coco 3,94 - to je dosť - skús pár dní prelievať iba pH upravenou vodou. Pravdepodobne vysokým pH sa stali živiny neprístupnými pre rastliny a sa to nahromadilo v tom substráte.
Nemáš náhodou nejaký coco mix? Je to určite čistý cocos? Ako si ho napufroval? Uveď Ec vody, čo používaš na miešanie živného roztoku.
sasek1
JJ je to voda z vodovodu odstata v barelu týden a pak namixuju s hnojivi co jsem psal nahore. Kokos je od Plagronu cocos brix substrate 100% coco. Byl v kostkách a v obyc vode jsem to nadelal. Než pouziju hnojiva tak EC vody je 0,14 a po přidani hnojiv se mi to zvíší na EC 1,83. Zkusím dneska dat zalivku pouze vody s upravenym PH. Doufám že to pomůže jsem z toho bezradny. Každopádně moc děkuju za pomoc a za každou další radu.
Liverone
citace:
Původní příspěvek od hokej97
.

Spalene hnojivom,jedine čo sa da robiť je vyčíhat to v skorom štádiu a najlepšie je vybrať to aj z koreňmi von zo zeme a koreňe poriadne prepláchnut a dať novú zeminu.
Lukas1993
Zdravím potřebuji řadu tyhle fleky se objevují jen sem tam nevíte kde je problém?
sasek1
Zdar vsem. Potreboval bych trochu poradit. Tohle mi delaji listy, a už si nevim rady. Precetl jsem toho ranec a vsechno udelal ale nic nepomaha :-( Je to v kokosu, zalivka co druhý den na každou kolem 1l a vždy neco protece. 3x zálivka byla cista voda s ph 5,6 a teplotou 22stupnu protoze jsem mel za to ze je to prehnojene podle vseho co jsem cetl. A kdyz jsem to proleval cistou vodou vzdycky je EC vystupu kolem 3 :-( a pri tom EC vstupu vody bylo 0,15. Nevíte co s tím? Díky moc za pomoc
sasek1
jeste fotka
odo
SASEK pravdepodobne prehnojené, spálené a presoleny substrát. Ako a čím hnojíš? Nemůže viac z toho vytekať, než tam toho naleješ, pokiaľ to je čistý cocos. Skus pomaly prelievať s upravenou vodou, kým to trochu nezleze.
sasek1
ODO hnojím to advancenutriens koko grow A,B a vodoojuice. Sanozrejmě tedka 3 zalivky byli bez vseho cista voda jen upravene PH. Takže stále zalivat jen vodou? Díky
odo
myslel som to tak, že to preleješ upravenou vodou, pokiaľ to Ec vo výtoku neklesne, potom ďalšiu zálievku aplikuj normálne hnojivo
Schweeps
Ahoj takové fleky se mi objevili na jedné kytce co by to mohlo být?? díky
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Schweeps
Ahoj takové fleky se mi objevili na jedné kytce co by to mohlo být?? díky


http://grower.cz/pestovani/navody/...-hnojeni/7.html mrkni na vapnik a zkontroluj ph
Pítr90
Ahoj, prosím o pomoc. Nevíte někdo, čím to může být? Do nedávna byla normální, krásná kytička a během cca týdne se z ní stalo toto :( jsem z toho nešťastný, snažím se, aby měly vše co potřebují. Je v light mixu, hnojim biogrow, světlo 200 w CFL red,teplota přes den 22 - 25, přes noc 18 - 20. Jsem dlouholetý outdoorista, in jedu poprvé, nikdy jsem se s něčím takovým nesetkal. Ph a Ec neměřím
Pítr90
Mam podezření na přelití nebo přehnojení, co vy na to? Nemohla by být příčina vzdálenost lampy? Mam cfl 200w ref a držím jí cca 5 - 10 cm nad vrcholky. Nejdříve to bylo pouze na jedné kytí, ale dnes jsem podobné náznaky našel i na druhé :( listy stočené nahoru - podélně, listy jsou takové hrubší, cípky listů jakoby nepřirozeně vykrojené. Ta nejvíc zasažená rostlinka celkove
Pítr90
Celkově neroste, spíš se jí jen víc a víc krabatí listy. díky za jakoukoliv radu, jsem bezradný
savy
Ahoj můžete mi poradit čím to je zpusobeno? Jedná se o druhý týden růstu , podlito vodou +korenak ph 6,2 , lampa asi 40 cm od vrcholku
murmur
Podívej se zespodu, jestli tam není nějaká havěť.
savy
Díval jsem se a nic právě ,to bylo první co jsem kontroloval .
kcb
bych se mrknul poradne, bo tohle delaji trasnenky
ONDRECZ
svilušky koukni jestli ti pod listy nelezou malí broučci
crazyn
Cocos, 5 den květ, ( stále hnojim růstovým poměrem ) ec vstupní vody 0.15, hnojim ec 2.15 ( výtok 0.7 ) ph dávám 5.9 , bylo mi razeno před prepnutim ze málo ec, od té doby zvyšují 1,8 - 1,9 - 2.0 - 2.1 - 2.15 , holky jsou v nádherné kondici přesto mě trápí par takových listu, z 20 holek tak 3-4 zhruba po jednom listu, nějaké rady a nápady ?
odo
savy - neaplikoval si nejaký postrek na tie listy?
savy
Aplikoval jsem od b.a.c. plant vitality plus ... dneska jsem se znova díval pod listy i přes lupu a nic . A stále se to zhoršuje !!!
savy
Foto zhoršení
odo
Pýtam sa preto, lebo sa to objavilo aj mne. Pokiaľ to nie je nejaký škodca, tak to môže byť z toho postreku. Mne sa to totiž objavilo po preventívnom postreku Bioolom.
Ofuk máš zapnutý?
Chcelo by to kuknúť pod mikroskopom. Snáď sa ešte niekto vyjadrí
savy
nene objevilo se to před postřikem ale díky za rady ... co jsem hledal na netu tak nejspíš to vypadá na svilušky . Nejlepší postřik a rady jak se jich efektivně zbavit ?

Jo ofuk je přes světlo nonstop , na noc se spíná co hodinu na 5min .
odo
No nazdar! Bál som sa, že to napíšeš! Skús niekoľkokrát s odstupom streknut Biool! Ten je akože ekobio. Máš to ešte krpaté, takže sa to dá zvládnuť v pohode.

Asi by som počas tmy ofukoval intenzívnejšie. Je tam nižšia teplota a zároveň stúpa vlhkosť! Ja mám ofuk nonstop a vetranie sa spína počas tmy každú hodinu na 10 min.
savy
Čus , dneska jsem to zase prohlížel díval jsem ze spod na listy ( přes lupu i mikroskop ) a žádné potvory jsem tam nenašel .
Takže otázka pořad stejná čím to s*kra je ??!!
odo
Savy - skús ešte raz pozrieť
http://grower.cz/forum/showthread.p...7239#post377239

ešte tu je možnosť aj nejakej plesne
savy
Čau tak abych to uzavřel bylo to nakonec špatnou vodou . Voda byla stará ze sudu ( nejspíš tam byly baktérie či rasy ) . Po nasazení odstáté vody z vodovodu s upraveným ph se kytky zpravily .

Díky všem za pomoc :)
Lara & Jack
Zdarec pánové jedu od semena a jsem na 3 týdnu růstu. Ec mi Vyskočilo někde kolem 2 a nepodařilo se mi ti srazit čistou vodou tak jsem od čerpal roztok a nalil čistou vodu. Nic.energie tohle mi Vyskočilo na některých listech. Může to být Spálený od hnojek?
Díky za radu
Schweeps
Čaute groweři nevíte co by tomu mohlo být??
sasek1
Zdar parto jsem bezradny a už nevím kudy kam. Mam děťáka 14 dni staré v kokosu. Zalivka ph 6,2 a hnojiva senzi coco grow A,B voodo juice a B52 od advancet nutriens vše davam podle tabulek. Neporadite prosim plis nekdo jak to spravit a cim to je na to obrazku?Moc děkuju
sasek1
jeste fotky :-)
odo
SASEK1 - držal by som sa doporučení Barta:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65817
martinfaber
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, čím by mohlo být, že nové listy začínají žloutnout v místě žilnatiny. Pěstuji indoor. Pro představu přikládám foto. Děkuji za odpovědi
Madical-Strains
Jsem sice take zacatecnik tak nemohu radit ze zkusenosti ale..
mohlo by to byt tohle....

http://www.growweedeasy.com/iron-deficiency-cannabis

Doporucuji zkontrolovat ph substratu nez neco zacnes kyti doplnovat.
kwb
nejsou takhle světlejší jen proto že je to nová hmota? (čerstvý listy) ?
ak2249
nevím za co mínus karma, když sám píšu ŽE TO PATŘÍ JINAM...
Kalashnikova
Čim to může být? Listy žloútnou a vršky jsou takový ohlý. 3 den od presazeni do finalniho květináče. Druhý den hnojeno poloviční dávkou Jidb.
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Čim to může být? Listy žloútnou a vršky jsou takový ohlý. 3 den od presazeni do finalniho květináče. Druhý den hnojeno poloviční dávkou Jidb.



jakou mas vlhkost a nebo prelite
xypepa
Zdravím prosím o radu. Problém na listech viz. foto. Zasazeno v supresivním substrátu profík pro výsev, svítím zářivkou výška cca 4 cm nad květinou. Teplota den 24 noc 20.
zmijak
citace:
Původní příspěvek od xypepa
Zdravím prosím o radu. Problém na listech viz. foto. Zasazeno v supresivním substrátu profík pro výsev, svítím zářivkou výška cca 4 cm nad květinou. Teplota den 24 noc 20.



jaky mas ec cistyho substratu? podle me jsi to ze startu prepalil podle konecky listu
xypepa
ec nevím, zálevám jen vodou. Je to substrát pro výsev. Na jaře sadím za oknem a problém není. Zkoušel jsem to i v kokosových jifech, záleval root juice 2 ml na L a taky se to stalo. Nemůže být problém se světlem?
xypepa
Přidávám ještě foto.
crazyben
jak tak koukám na ty hnědý fleky v tý misce... že tys jim takhle malejm naložil nějakou hnojku?

Už bych dal klíčit jiný semena. Než se z toho tyhle vzpamatujou tak je nová várka přeroste. Na takhle malý jen vodu a nechávej hlínu proschnout před další zálivkou...
xypepa
Ne, ty fleky jsou z té předchozí várky v těch jifech zalívaných root juice. Proto jsem zkoušel tentokrat substrát se kterým na jaře nebývá problém.
crazyben
tak je špatná voda, hlidej ph, ec a zbytečně je nepřelejvej takhle malý
xypepa
Děkuji za tip. Asi to bude voda. Byl jsem změřit vodu (odstáta z vodovodního řádu) na zálivku ec 0,8 a ph 8,1. Až budu mít více času překalibruju měřáky a ještě to zkusím změřit. Jestli mají mít ti prcci ec 0,2, tak budu muset nějakou vodu koupit?
crazyben
kup 5l destilku (demineralizovanou) a půl napůl namíchej s kohoutkovou... pak to přeměř a případně dolaď PH. Na takhle malý prcky Ti to nějakej čas vydrží, ale asi budeš muset sehnat lepší zdroj... 0,8 je hoodně tvrdá
xypepa
Dík za rady. Prosím ještě o info u toho kořeňáku (BIOBIZZ ROOT JUICE) mi bylo řečeno, že nemám upravovat ph. Jak to teda je?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma