Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - Klikni zde pro originální téma
kwb
jo, přesně tuhle nabídku semen jsem dostal taky,do slova a do písmene :D ale to je OT.

jaký mušky? mužeš to popsat nějak detailněji?
MarekVVV
Teď u jich tam moc není těch mušek, nevím jak je popsat, zalejzaj spíše do hlíny a po zalití by chvilku vždy vylezla a pak po vstřebání vody hned zpět do hlíny. Pak jsem to zalil tím Floria dle návodu a od té doby nic.. A právě začalo to reznutí či co to je..
MarekVVV
Martin666 - Rock Effekt jsem si zrovna před týdnem kupoval, takže ho mám po ruce, jenže nevím jestli tam nějaký svině vůbec jsou, zda není to reznutí listů něčím jiným ?
MarekVVV
Tak jsem použil RockEffekt, tak snad bude fungovat a kytka se vzpamatuje. Myslíte, že je na tom až tak hrozně ? Nebo to "nic" není a kytka poroste dále ?

Jinak Martin666, semena asi o ničem, co ? :-D
Martin666
RockEffektem nic nepokazí, právě naopak kytku ochráníš před případnými vetřelci :-) je tam pongamový olej, což je bio
To rezivění / dle Tebe / může být způsobeno přehnojením, nebo naopak nedostatkem nějaké složky, ve své podstatě bych to neřešil, babská rada říká " hospodář flink - velké brambory
co myslíš tím " semena " ?
MarekVVV
Martin666, možná jsem to opravdu přehnojil, takže teď pro jistotu pouze čistou vodou, že ?

No, myslím tím, že ty semena co mi nabízel a já od něj koupil, tak asi nejsou až tak dobré, co ?
slamacek
No, já tenhle problém, s muškama (jsi-li si jistý, že jde o smutnice a asi jo) řešil tzv. predátorskou likvidací, což jsou para. hlístice, které se jenom rozpustí ve vodě a formou zálivky se vpraví do půdy a oni se ti tam rozmnoží a jejich potravou jsou právě larvy těhle mušek. Fungovalo to 100% bez postraních účinků. Není to zrovna levná záležitost, ale bohužel, zřejmě tě čeká likvidace a to po celym bytě:-) Občas pomáhá i tolik nezalévat nebo alespoň jenom spodem. Good luck
P.S. Koukal sem na ty fotky, hm, nic zvláštního na nich nevidim, každá kytka má nějakou anomálii, řekl bych, že smrtelný to nejni :-)
MarekVVV
slamacek
Díky, snad to bude OK a poroste jak má bez následků :-D
snoweagle
Zdravím páni, chcem sa opýtať, čím môže byť spôsobené toto....
Je to Wappa, 40ml/10l Alga Bloom, 10ml/10l Greensensation, prepnute na kvet to bolo 4. apríla, noc 33 stupnov, den 24 stupnov, vlhkost 40 - 45%, spodná polovica rastliny ok a po prepnutí na kvet je z toho tento hybrid, možno by bolo ešte dobré spomenúť, že bola zaštiepena FIM metódou

Dakujem za rady
Notorious96
Spalené světlem, nebo něco jiného? Díky.:baby:
xato
nevím co to je .. ožírá mě to kytky .. jestli kobylky nebo mravneci fakt nevím .. mam vedle sebe 4 kytky a jen na dvou se to děje
CarlKushJohnson
Zdravím, už po druhé, přijeli mi řezy a je to dojeb vetší částí z nich. Nehnojím ještě, jsou v substratu pro rajčata a papriky, ale dneska to opět přesadím asi do kaktusu a sukulentu :-)
CarlKushJohnson
1euf
2c47
3dw
4dw
luubaan
to tam mam taky co to je?
https://s31.postimg.org/6zc9i9jrf/20160626_102524.jpg
Martin72
Ahoj všem,

na listech se mi objevily fleky a díry. Pohledem není žádný parazit vidět. Problém se objevil na všech listech a kytka začíná vadnout.
Fakesteak
47 litrů květináče, 40% černozem, 20% perlit, 15% kompost, 15% rašelina, prosypane trusem mořských ptáků a ve spodu keramzit, v zálivce přidávaný kořenový stimulátor a dohnojování fishmixem od Biobizzu, nechápu proč z ničeho nic takové problémy s listy. Spodní až střední patra, spíše u větších, ale i menších listů.
Fakesteak
.
batytuta
Zdar nevite co je to za hajzli???3 tyden rust v nft jsou na spod listu.teplota n22 den 30 vlhkost kolem 70% Poradte prosim co to je a jak je zlokvidovat
batytuta
Fotecka
batytuta
😁
anon383596
Nejspíš sviluchy nebo trasnenky špatně vyfoceny nejsou zřetelně vidět ale asi jo teď jde o to jestli jsou to ty tečky nebo ty nudle u zilek
Bio smc spidermite control -na bázi olejů kanolovej a koriandr smrdí to jako tea tree oil je nutné striknout vícekrát a poctivě
Chemka vertimec - levnější a spolehlivá stačí jeden postrik pouzij pokud nekvetes
Každopádně zakroc jinak ti to zrychtujou
Samulele
Len opravím kolegu . stým že je vhodné streknúť vertimec 2x v rozmedzí cca 5-7dní. nezabíja vajíčka takže za nejaký čas sa po jednom postreku rozlezú znova.
batytuta
Dik jsou to ty ovaly u stonku. Tak jsem zkusil vcera vertimec a uvidime co dal.diky
Kroko
Ahoj, trápí me nějaký shit na listech uz lni mi to nicilo urodu nevite co to je a čím proti tomu?
Kroko
Foto
anon383596
Nedostatek nějakýho prvku, na vině je buď nedostatek živin nebo a to spíš špatné ph
Kroko
Je to v mixu zahradnickych substratu a pisku. Vodu leju destovku nebo z vodovodu ale spíš ne vzhledem k dostupnosti. Ph nemam moznost měřit, presto je to zvlastni uz asi druhym rokem to trápí vic lidi tady.
anon383596
Tak si kupte phcko a pufry pak budete moudřejší a ze je to v substrátu je sice hezky ale to toho moc nepovi ,prizaky jsou jasný
Pioneer001
Jarmilovi
MORZIK
Co jim Chybí nebo přebývá? Dik
Kyby l 12 l 3 kusy stejny problém
Šmoulí Prd
Vrcholky žloutnou . přehnojeno? Hnojil jsem jen lehce cca 1/4 davky ale medium je čistý kompost .

Našel jsem i pár mšic,ale fakt málo - myslim,že ty za to nemůžou. Nebo jo?
katana
Zdravím přátelé.

Poradil by prosím někdo zkušenější? Ať jsem zde hledal sebevíc, odpověď jsem nenašel, pouze stejný problém, ale také bez odpovědi. Už z toho začínám bejt zoufalej....

Info: 5. týden květ, autoPot - keramzit/cocos 60/40, PH - 5,9-6,2 EC-1,7 vlhkost: 35%, teploty D/N - 27/23

Budu velice vděčný za rady nebo komentáře, klidně i do PM
Šmoulí Prd
Zhoršuje se to. Přehnojení?!?!
Raději jsem to střiknul dobrotou proti hmyzákům.

Pomoc prosím
Pioneer001
ta to asi nerozdejcha
Fakesteak
Meli jste nekdo uz tento problem ? Skvrny se rychle rozsiruji od spodu rostlin a rad bych s tim neco udelal nez bude prilis pozde. Ph drzim 5,6 zivin maji taky dost jsou v 50 litovych kvetinacich. Po nejakych organismech ani stopy, kazdy tyden strikam Spider matem control plus.
Sufry
Ahoj,koukal jsem se různě na foru a i jinde a hledám důvody proč mi žloutne atd.
Ale napadlo mě,že lepší bude sem vložit fotky a nechat to posoudit zkušenými.
Sufry
Před 5 dny to nebylo zdaleka takhle žluté
spachal
Pokud to je automat (mimochodem pekna fialka, skoda jen, ze se setrilo na hline ..), tak mozna je to prirozeny stav, proste je kvetenstvi u konce, listy 'odspodu' zloutnou a opadavaji ..
Sufry
(ano je to automat - Bloody skunk ) Použil jsem nějaký substrát od Agro , plus jsem to doplnil kompostem ze zahrady abych naplnil ty kýble . Příště si pořídim větší kýble. No právě že jsou staré měsíc a 11 dní tak nějak ,takže by ještě mohla růst.
Sufry
pár fotek
Sufry
Ahoj , potřebuju stále pomoc , kytky jsou staré měsíc a 12 dní cca a je to tak týden zpět co mi začli žloutnout,osychat a prostě umírat no.
Ze začátku to bylo jen na spodních vrstvách,ale teď už se to objevuje i na středu a horní listy začínají mít hnědé fleky , které se budou šířit.
Sufry
Hnojil jsem 1x týdně slepičincem tekutým ... podle dávkování , což je 1 víčko na 3 litry vody , dával jsem 4 litry vody a rozdělil jsem to mezi 4 kytky(kýble) plus jsem tam zapíchl takovou tyčinku zelenou , která postupně dává živiny nějaké do kytky. no nic moc
Váchy 55
Neboj .. ty neumřou. Mají jen málo dusíku. Slepičince očividně nestačily a tyčinka taky...
jurry
Nějaké tipy co se děje ?
mám 5 kytek stejné odrudy, 2 z nich jsou v květináči a oboje takkhle blbnou ty v zemi jsou v klidu. Hnojím vsechny stejně jednou za 2 týdny BIOBIZZ GROW.
zmijak
pripada me to jako prehnojeni nebot je to nejcastejsi pricina usychani listu
WAMParjan
citace:
Původní příspěvek od jurry
Nějaké tipy co se děje ?
mám 5 kytek stejné odrudy, 2 z nich jsou v květináči a oboje takkhle blbnou ty v zemi jsou v klidu. Hnojím vsechny stejně jednou za 2 týdny BIOBIZZ GROW.
no boha co asi nejspíš ti do toho nachcal asi hektolitr vody za poslední dny
Cheerio
Prosím o pomoc, je přehnojeno, nebo přelito? Zalévám obden 0,4l, PH 6,0, EC 2,6 - 2,8, minulé várky dávaly 2,9 naklid. Díky
bruno.kudrna
Zdravím
Řekl bych že přehnojeno.
Zdárek:sun:
Cheerio
Prej americké padlí - to mi přijde jako kravina
chuck53
No padlí bys nejspíš poznal rychlým úmrtím celého listu během pár dnů. Mě se to takhle rozlézalo a list vypadal po dvou dnech jak vypražený=uschlý.
Murph
1) Zkusil bych snížit trochu EC, přeci jen každá várka není stejná, kytky jinak pijou vodu a vstřebávají hnojky. Třeba kolem 2 EC bych neměl strach že by střádali na živinách.
2) Nelítá ti kolem nějaký hmyz? Takové nekrotické skvrnky jsem měl při třásněnkách. Postříkal jsem to Vermitecem a je naprostej klid.

Držím palce ať se zadaří, ať je to co je to :)
Váchy 55
Čau. Já tenhle problém mám už poněkolikáté a téměř nehnojim. Jedná se dle mého o špatnou hlínu čili špatné pH. Vem nekolik vzorků hlíny a nařeď 1:1 s destilkou a pak změř pH a uvidíš...;-) jinak rostliny s timto problémem mi vždy dojely a kvalita byla téměř shodná se stejnou zdravou odrůdou, takže nevěš hlavu.
Warmi
Zdravím pěstuji Frisian ducka a mám problém s listy. Mohli by jste mi prosím někdo říct čím to je? škůdce jsem nenašel. A ostatní rostliny jsou v pořádku, kromě této..Děkuji za rady.
Samulele
Na 90% zelená húsenka, včera som jednu zprovodil zo sveta :)
Warmi
Prohlédl jsem kytku a nenašel nic :-( , leda že by už odcestovala ..
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Cheerio
Prosím o pomoc, je přehnojeno, nebo přelito? Zalévám obden 0,4l, PH 6,0, EC 2,6 - 2,8, minulé várky dávaly 2,9 naklid. Díky



ec 2,8 to jsi trochu prehnal
CarlKushJohnson
Zdravím, potřebuju poradit a pomoct co s tím? Rock effect nepomáhá a přežije mi to ještě kytka? Děkuju všem za radu
demoneq
:D fotka jak blázen, vidím jeden špatnej list, dělá se to všude? nebo je to jen to spodní? jestli je to jen jeden spodní list tak je to vpohodě a nemusíš nic řešit
crazyben
a já koukám že sou tečky nejspíš od svilušek i na těch okolo, tečky nezmizí, ale jestli tam svilušky furt běhaj, chce to řešit... kvete to? Jestli ne tak vertimec! Jestli jo tak zkus aspoň biool (ikdyž ten taky neni 100%, ale aspoň žádná chemka). Stříkej hlavně zespoda listů. Každopádně listy kde je těch hajzlů nejvíc otrhej, dej do igeliťáku a hned vyhoď.

rock effekt je spíš jen prevence než že bys je s tim zabil (píšou o zvyšování odolnosti kytky vůči parazitům... ne o tom že by parazity zabijel)
CarlKushJohnson
Je to na menší částí listů, koupil jsem Karate, tak uvidíme no :-) Zatím to nekvete. Děkuju za radu :-)
CarlKushJohnson
Akorát by mě dost zajímalo mísitelnost... Nejvíc mi to sedí k okrásným rostlinám do 50cm nebo rajčatům.
crazyben
jj jak na rajčata
danieCZ
Zdar groweři, mám problém se kterým si nevím rady.. Je to problém na celé kytce, listy divně zdeformovane s divnou barvou.. Nevíte co to je nebo co tomu chybí??
HŘEBÍK
copak to tu máme ?
HŘEBÍK
???
zmijak
citace:
Původní příspěvek od danieCZ
Zdar groweři, mám problém se kterým si nevím rady.. Je to problém na celé kytce, listy divně zdeformovane s divnou barvou.. Nevíte co to je nebo co tomu chybí??



rekl bych ze jsi dostal plisen to samy se me stalo minuly rok a vse slo do kopru uplne stejne priznaky a pokroucene listy
zmijak
citace:
Původní příspěvek od HŘEBÍK
???


podivej se pod listy zda li tam nemas nejake navstevniky a vyfot
Samulele
citace:
Původní příspěvek od HŘEBÍK
copak to tu máme ?


vyzerá to na trásenky/roztoče..
predpest za oknom ,alebo pod trubicami??
ZOO68
HŘEBÍK: zespod listů urkytě máš drobné žlutozelené broučky
postřik: Mospilan 20 SP (dávkování 0,3 g/l) ;-)
Noobs
zdravim ,poprosil bych o radu,jedna s 5 kytek ma tyhle tečky ,a ma trochu svetlejši listy nez ostatni kytky ktere sou zdrave ,žije na kytkach par berušek,ale nemyslim si že by to delali ony ..
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Noobs
zdravim ,poprosil bych o radu,jedna s 5 kytek ma tyhle tečky ,a ma trochu svetlejši listy nez ostatni kytky ktere sou zdrave ,žije na kytkach par berušek,ale nemyslim si že by to delali ony ..


posli foto ze spod listu
Samulele
citace:
Původní příspěvek od Noobs
zdravim ,poprosil bych o radu,jedna s 5 kytek ma tyhle tečky ,a ma trochu svetlejši listy nez ostatni kytky ktere sou zdrave ,žije na kytkach par berušek,ale nemyslim si že by to delali ony ..


Ja by som to videl na nedostatok niektorého prvku , prípadne rozhodené ph. Poriadne by som to prelial plnou dávkou rastovej , fishmix a pod.. radšej nejaké biobizz dobroty než kristalon-jahody že ano..
MarekVVV
http://www.imgup.cz/image/qnw

Ahoj, mám dotaz, dnes jsem zjistil, že mám sežraný jeden list a na dalším listu jsem našel ze spod jak leze nějaký miniaturní červík bílé barvy, co to může být a jak to zabít ?
HŘEBÍK
Žádné žluto zelené potvory jsem nenašel spíše černé tečky
zmijak
citace:
Původní příspěvek od HŘEBÍK
Žádné žluto zelené potvory jsem nenašel spíše černé tečky



podivej se na to poradne rekl bych na 99% ze to jsou msice
HŘEBÍK
Takhle vypadá :-) a detail listu
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Samulele


Ja by som to videl na nedostatok niektorého prvku , prípadne rozhodené ph. Poriadne by som to prelial plnou dávkou rastovej , fishmix a pod.. radšej nejaké biobizz dobroty než kristalon-jahody že ano..


No podle me to neni zivinama ani ph (krome tecek sou ty listy krasny)...

takze Noobsi, jak psal zmijak foto zespod listu. Ty berusky muzou znacit vyskyt msic (hrozne jim chutnaj).
crazyben
citace:
Původní příspěvek od HŘEBÍK
Takhle vypadá :-) a detail listu


Podle toho listu to vypada na trasnenky, malinky cerny tecky zas odpovidaj sviluskam (mozna i ty msice, nektery druhy sou tmavy a maly). Zkus jeste nejak lip vyfotit jen ty parazity zespod listu... klidne i vrsek listu, ale hlavne nejak detailnejc.
Noobs
dekuju moc za rady..Berušky mi i udelali radost protoze prave požiraji ty male potvurky :) ale zatim sem tam zadny nevidel,ale tak aspon naka prevence.Jinak sem si řikal ze to vypada taky na to Ph ale nemeli by i ostatni kytky podobne naznaky ? přikladam foto ze spodni časti listu,ale tam neni nic ,jen prosvitaji ty tečky s vrchni časti ,jinak sem to skoro vubec nehnojil,jen dvakrat tekutym hnojivem FLORIA cca před mesicem,ale zaliju to tim znova at se aspon trochu spravi barva,trošku tomu ten dusik asi chybi,možna i ten draslik,tak snad to pomuze :)
Samulele
citace:
Původní příspěvek od Noobs
dekuju moc za rady..Berušky mi i udelali radost protoze prave požiraji ty male potvurky :) ale zatim sem tam zadny nevidel,ale tak aspon naka prevence.Jinak sem si řikal ze to vypada taky na to Ph ale nemeli by i ostatni kytky podobne naznaky ? přikladam foto ze spodni časti listu,ale tam neni nic ,jen prosvitaji ty tečky s vrchni časti ,jinak sem to skoro vubec nehnojil,jen dvakrat tekutym hnojivem FLORIA cca před mesicem,ale zaliju to tim znova at se aspon trochu spravi barva,trošku tomu ten dusik asi chybi,možna i ten draslik,tak snad to pomuze :)


Každá kytka je iná, jedna žere viac iná menej, preto ten nešvar iba na jednej.
Naozaj to vyzerá na deficit..ale daj si poradiť..floriu nechaj mamke na muškáty a ty zbehni pre ten fish mix. Oceníš to ked budeš vychutnávať svoje plody..Floria je čistý minerál,a to bude znať na chuti.
Matesss
čaute, mám takýto problém s listami, nevie niekto poradiť o čo sa jedná?
Warmi
Prosím znova o pomoc, nevíte někdo čím to může být je to na polovině listů, a začalo se to dělat i na frisian dew na které to nebylo.. žádné škůdce jsem nenašel..Předem děkuji za odpověď
charvi
Cus...ja mam na kytkach to same...koupil sem rock effect a prestalo se to rozsirovat...jen jsem to tim pravidelne kazdych par dni osetril...ted je to ok
HŘEBÍK
Děkuji za rady jsou to trasnenky. Doufám že je Vermitec sundá :-)
danieCZ
citace:
Původní příspěvek od zmijak



rekl bych ze jsi dostal plisen to samy se me stalo minuly rok a vse slo do kopru uplne stejne priznaky a pokroucene listy



Myslel sem si to.. Dík že si mi to potvrdil.. Asi není možnost to zachránit, nebo jo? Nebo spíš, nemůže se to přenést na další kytičky?
Samulele
citace:
Původní příspěvek od danieCZ
Zdar groweři, mám problém se kterým si nevím rady.. Je to problém na celé kytce, listy divně zdeformovane s divnou barvou.. Nevíte co to je nebo co tomu chybí??


Zdarec, vyzerá to na prepal hnojkami, takže preplach voda+enzym...3-4L? a dalšia zálievka podľa potreby klído aj slabšia rastovka ec okolo 1.
Ale teraz hafo vody :)
zmijak
citace:
Původní příspěvek od danieCZ



Myslel sem si to.. Dík že si mi to potvrdil.. Asi není možnost to zachránit, nebo jo? Nebo spíš, nemůže se to přenést na další kytičky?


samozrejme ze se to muze prenest i na ostatni kytky jinak ja bych ti doporucil co nejdrive postrikat vsechny kuprikolem se kterym mam osobni zkusenost a muzu jen pochvalit ale existuje x pripravku na plisne jako je bio bud rut stop taky neni spatnej ale ja uz bych sel hned do chemie at s toho neco mas jinak napadene listy odstran a pak aplikuj dle navodu pak dej vedet zda li se to spravilo
danieCZ
citace:
Původní příspěvek od zmijak


samozrejme ze se to muze prenest i na ostatni kytky jinak ja bych ti doporucil co nejdrive postrikat vsechny kuprikolem se kterym mam osobni zkusenost a muzu jen pochvalit ale existuje x pripravku na plisne jako je bio bud rut stop taky neni spatnej ale ja uz bych sel hned do chemie at s toho neco mas jinak napadene listy odstran a pak aplikuj dle navodu pak dej vedet zda li se to spravilo



Super, díky moc.. Zajedu to koupit a pak dám vědět zda se to povedlo odstranit, či nikoli
Samulele
citace:
Původní příspěvek od zmijak


samozrejme ze se to muze prenest i na ostatni kytky jinak ja bych ti doporucil co nejdrive postrikat vsechny kuprikolem se kterym mam osobni zkusenost a muzu jen pochvalit ale existuje x pripravku na plisne jako je bio bud rut stop taky neni spatnej ale ja uz bych sel hned do chemie at s toho neco mas jinak napadene listy odstran a pak aplikuj dle navodu pak dej vedet zda li se to spravilo


Nehnevaj sa na mňa zmijak ale toto je zavádzajúce..Pred nedávnom som prepálil asi 15 slečien pri selekcii a je to na 98% podobné. pazúre smerom dole, samozrejme upálene konce a pilky, tmavozelená farba....a samozrejme deformácia ako prasa..
Prosím kde tam vidíš pleseň?? Vieš ako vyzerá padlí trebárs? alebo palicová pleseň?-- wohoo--
Teraz radíš otrhať zbytok listovej plochy, takže kytiz nebude mať ako regenerovať ..resp..hodne pomaluu. Za dalšie doporučuješ navaliť tam chemku ..to tiež poteší mikrobiálny život v kvetináči...

neviem no, inokedy nato kašlem ale toto by nemal byť holubník..
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Samulele


Nehnevaj sa na mňa zmijak ale toto je zavádzajúce..Pred nedávnom som prepálil asi 15 slečien pri selekcii a je to na 98% podobné. pazúre smerom dole, samozrejme upálene konce a pilky, tmavozelená farba....
Prosím kde tam vidíš pleseň?? Vieš ako vyzerá padlí trebárs? alebo palicová pleseň?-- wohoo--
Teraz radíš otrhať zbytok listovej plochy, takže kytiz nebude mať ako regenerovať ..resp..hodne pomaluu. Za dalšie doporučuješ navaliť tam chemku ..to tiež poteší mikrobiálny život v kvetináči...

neviem no, inokedy nato kašlem ale toto by nemal byť holubník..


obrazky co tady jsou hozene tak si je dej do maximalniho zvetseni a podivej se poradne na ne a pak me rekni zda vidis takovy pupinky na lsitech toto je urco plisen mel jsem to taky jinak bych neradil a otrhat listy na druhych kytkach ktere jsou napadene ne vsechny to je logicke za dalsi nevim jak vypadaj druhe jeho kytky ale ta jedna na obrazku to ma urcite za sebou
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Samulele


Nehnevaj sa na mňa zmijak ale toto je zavádzajúce..Pred nedávnom som prepálil asi 15 slečien pri selekcii a je to na 98% podobné. pazúre smerom dole, samozrejme upálene konce a pilky, tmavozelená farba....a samozrejme deformácia ako prasa..
Prosím kde tam vidíš pleseň?? Vieš ako vyzerá padlí trebárs? alebo palicová pleseň?-- wohoo--
Teraz radíš otrhať zbytok listovej plochy, takže kytiz nebude mať ako regenerovať ..resp..hodne pomaluu. Za dalšie doporučuješ navaliť tam chemku ..to tiež poteší mikrobiálny život v kvetináči...

neviem no, inokedy nato kašlem ale toto by nemal byť holubník..


a jeste podivej se poradne na prvni kytku na listy a pak rikej kde vidis plisen :) a jinak ty ji myslis ze existuje jen padli ? je x druhu plisne a posledni vec snazim se pomoci a ne uskodit nejsem zastance chemek ale ve fazi vegetace to zase takova hruza neni kdyz s toho chce aspon neco mit nez nic
danieCZ
citace:
Původní příspěvek od Samulele


Zdarec, vyzerá to na prepal hnojkami, takže preplach voda+enzym...3-4L? a dalšia zálievka podľa potreby klído aj slabšia rastovka ec okolo 1.
Ale teraz hafo vody :)



Cuus, právě že prehnojeni není možný, ještě nebyla hnojena, proto mě to tak znepokojilo.. Každopádně to by byl menší problém, nežli ta plíseň se kterou nevím jestli vyhraju 😔😃 nemám rád houby v jakém koliv stavu!!! 😃 😃
Samulele
Zarážajúce, a ten substrát/hlina, jeho zloženie? inak videl som hromady podobných deformácií ktoré boli spôsobené genetikou a nakoniec to normálne dojelo.Jednalo sa hlavne o Dj shorta ktorý je v tomto majster.. čo ma ale zaujíma, proti akej plesni to vlastne ideš bojovať??
No každopádne je na tebe ako naložíš s kytiz a prajem si aby si úspešne došiel ku odmene :) .
Inak hubičiek sa neboj :D

Edit: napadla ma taká blbost..teplotný šok, pozerám v skleníku by sa to mohlo "zapariť"
Niektoré geny reagujú podobne.

Len dodám že som sa ešte nestretol s podobným prípadom, kde by za to mohol nejaký druh plesne, a už mi čo to prešlo cez pazúre.
Budem rád ak sa niečomu priučíme, a týmto sa chcem Omluvit pánovi zmijákovi za ostrý tón v písmenách :) je to proste tenký ľad a pomôcť chceme isto všetci.
danieCZ
No je to klasickwj zahradní substrát, genetika je OG kush od royal Queen seeds, vloni sem je měl taky a zadnej podobnej problém nenastal.. No abych řekl pravdu, nevím proti jaké plísni bojuju, ale jelikož to není prehnojeny, prelity, genetika by měla být taky ok, pH vody i substrátu normál, nejsou to žádný breberky, tak pak už podle mě zůstává jen plíseň.. Tak uvidíme 😃😃 naštěstí není to jediná kytka, v tom moři se to ztratí,ale přesto bych rád zjistil příčinu minimálně pro příště abych věděl
TvoRCorp
Myslíte ze ty flicky je plíseň ? Nejde mi sem dát foto , (
zmijak
citace:
Původní příspěvek od TvoRCorp
Myslíte ze ty flicky je plíseň ?


nevime na co se presne ptas nejaka blizzsi specufikace by nebyla :)
Trpaslík
Zdravím,prosím o pomoc,nevíte čím by to mohlo být?
zmijak
citace:
Původní příspěvek od Trpaslík
Zdravím,prosím o pomoc,nevíte čím by to mohlo být?


jak hnojis trochu se rozepis
Trpaslík
Mám to v hlíně,hnojil jsem asi jen dvakrát a to až na květu,začali mi nějak světlat vršky.
Bohužel jsem použil krystalon gold.Teď se mi ještě točí konečky listů do spirály a jsou trochu
nahnědlé viz.foto v galerii.Ph zálivky je 6.5.Mám to v samo zavlažovacím květináči s knotem.
zmijak
ph mas docela vysoky sniz jej na 5.8-5.9 a zahnoj vice dusikem a uvidis


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma