Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - Klikni zde pro originální téma
krobak
citace:
Původní příspěvek od BRooT
Zdravím,

mám problém. Na kytkách auto berry 5 dní staré (ještě nehnojím) se mi dělají světle hnědé až bíle flíčky, nevíte co by to mohlo být ?

Info :
250W cca 20-25cm nad kytkama
Kokos, PH zálivky 5,6-5,8 (PH Kokosu na začátku nevím, ale v roztoku s destilkou mi to ukazuje 7, ale mělo by se to při zalévání snížit)
Vlhkost: 39-42% (Nevím proč mi to tak spadlo, koupil jsem zvlhčovač , teď jsem ho tam dal
A jeden kytka se mi kroutí listy dolů, jak kdyby vadla... To by mohla dělat vlhkost že ? Ale co ty bílé flíčky ? Budu rád za každou radu děkuji ...


Ahoj, ak nemáš predhnojený kokos a nepufroval si tak nemajú z čoho čerpať výživu. Potrebujú prihnojiť. Prebehni tu na fóre zopár vlákien o kokose a FAQ. Držím palec.

citace:
Původní příspěvek od BRooT
....Prolít vodou se sníženým PH ? Děkuji

správne a prihnojiť ak si nehnojil
BRooT
citace:
Původní příspěvek od krobak


Ahoj, ak nemáš predhnojený kokos a nepufroval si tak nemajú z čoho čerpať výživu. Potrebujú prihnojiť. Prebehni tu na fóre zopár vlákien o kokose a FAQ. Držím palec.


Ahoj. Moc děkuji za info. Taky jsem o tom přemýšlel, a už před hodinkou jsem jim dal menší zálivku s hnojivem Canna Coco A+B... FAQ jsem prošel. Jen jsem myslel, že to týden nemá dostat hnojku. Ale i tak moc díky :) K+
murmur
citace:
Původní příspěvek od BRooT
Zdravím,

mám problém. Na kytkách auto berry 5 dní staré (ještě nehnojím) se mi dělají světle hnědé až bíle flíčky, nevíte co by to mohlo být ?

Info :
250W cca 20-25cm nad kytkama
Kokos, PH zálivky 5,6-5,8 (PH Kokosu na začátku nevím, ale v roztoku s destilkou mi to ukazuje 7, ale mělo by se to při zalévání snížit)
Vlhkost: 39-42% (Nevím proč mi to tak spadlo, koupil jsem zvlhčovač , teď jsem ho tam dal
A jeden kytka se mi kroutí listy dolů, jak kdyby vadla... To by mohla dělat vlhkost že ? Ale co ty bílé flíčky ? Budu rád za každou radu děkuji ...

Čau, na tak malý rostlinky je 20-25cm od výbojky dost blízko, hlídáš si teplotu?
BRooT
Ano hlídám. U kyti mám max 29 (dvakrát mi to vylítlo na 30 když jsem si omylem navýšil topení) a v noci 20-21... Teď jsem přidal i ofuk trochu níž tak mám teplotu 26-28 při svícení.
BRooT
.
MagiCman
Čaute
na týden rozjeté řezy v hlíně koleka zalil základem od jungle in da box a postříkal zasvětla rocefektem je to spálené od toho?co myslíte?
BRooT
No to nevím. Koukni i na ty spodnější listy. Okraje jsou nažloutlé. Něco jim chybí :) Kolik toho dáváš ? Jak vysoko máš lampu od vršků ?
MagiCman
byli přeszený do lightmixu od biobizz a byly supr a po zalití a postřiku toto. dal jsem o trošku nižší dávku než základ co píšou na flašce ,lampu mám 45cm od vrcholků
Jamal_BUFU
Prosím o pomoc, cca 3 týden růstu a toto se mi začlo dělat na spodních listech. Hnojivo JIDB v hlíně Light mix. Mám podezření na nedostatek magnesia a vápníku mám doma velmi měkkou vodu.
Díkes za všechny rady :)
katana
Přeju všem dobrý den.
Rád bych věděl co je špatně. Zda-li je něčeho moc, nebo naopak málo.
Jedná se o Critical, první týden květu, teploty: 25 den, 20 noc, 50% vlhkost.
List nejprve začne žloutnout a následně zhnědnou a usychají části listů. Nejedná se o plíseň? Jak se vypořádat s tímto neduhem?
Předem děkuji za odpověď.
zhulbong
Zdravím grower's.

Mám dotaz:když mi lehce a nekdě začali žloutnout kraje lístků ale jen kraje max 1cm od kraje tak to je z 90% tím že mi je pálí lampa což? Mám box 140cm a kytky amnezii haze které matkáři dorůstali do 140cm... sem na 90cm cca když odečtu výšku květníků a zavěšení sem sotva 30cm nad vrchy....mám chlazení výbojky samostatný klipsňák stále na rychlost II teplota max. 28,5 •C ... a jak říkám jen někde a lehce a jen v horní části kytky tal v prvné 1/3 max níže už ne.... :/ díky za rady a názory
zhulbong
..
stredocech
Neni to spíše přehnojený?
Steve
No, také mi to nepřijde od světla kytku co máš níž to ma taky, kolik ec ph? substrat...
zhulbong
ec bylo 1,7 -1,8 teď zvýšeno na 2 ale bylo to už při 1,7. Ph 6,3-,6,5 max substrát plagron growmix
stredocech
Poptej se minimalne matkaře jestli to na něj neni prostě moc. může bejt zasolenej substrát a sice lejes 1,7 ale uvnitř můžeš mít bambilion. změřit EC výtoku a propláchnout...jestli to je tím tedy
zhulbong
ok ok. Substrát stejný jako první kolo a žádný problém takový nebyl... jdu zkusit změřit EC na výtoku a uvidíme...shit fákt :D

Edit: takže změřen výtok a mrdka.... PH 7... EC přes 10... nechápu jedu druhý kolo a naprosto stejně jak první(substrát a hnojky) a tohle se mi nestalo. Takže průplach čistou vodou s ph down od Advance Hydroponic (voda tu má ph 8,5) a uvidím no. Takže správně pánové je to přehnojené. :(
Mard
citace:
Původní příspěvek od zhulbong
Edit: takže změřen výtok a mrdka.... PH 7... EC přes 10... nechápu jedu druhý kolo a naprosto stejně jak první(substrát a hnojky) a tohle se mi nestalo.


Voni taky ty kytky nejsou všechny stejný. Některý fenotypy žerou víc živin, jiné méně.
zhulbong
Mard:
pravda takhle sem se nad tím nezamyslel. Před tím sem měl indiku teď je to sativa... ;) díky za ponaučení
WAMParjan
LOL Ec 10 :D :D
BRooT
Můžete mi poradit ? Fakt nevím co stím... Když dám papírek do hlíny, tak mi ukazuje PH 5,6-,5,8 ... Výtok mám asi 7+ (???) .

Teplota den 25-28 , Noc 19-21, prolévám 1x denně s hnojkama, (jsou 9 dnem v růstu) . Průplach čistou vodou bude zítra. 250W... CCA 25-30CM nad kytkama, teplota u vrcholků 28, nepálí.

Jedu v kokosu (Prolil jsem vodou PH 5,6 (2 litry na 1 litr kokosu) před pěstem, ale PH na výtoku je furt vysoký...

Hnojím Canna Coco A+B , podle tabulky ale furt se mi na listech dělaj skrvny , kroutěj se a jsou takový divný... Nebo to jen moc zkoumám ?

Nejdou mi vkládat fotky zase...
BRooT
Už to jde
chuta
hoj bando , potřebuji trošku poradit
jedu amazon EC 1,7 max a snižuji na 1,4ms
teplota noc 20-22, den 26-29
vlhkost noc kolem 50-60% , den 40-50ˇ%
PH bylo možná trošku nižší nějakou chvíli 5.3 ale tet už 5,8 .

Nevíte z čeho se dělají ty dovrchu směřující čepele listů ? přehnojení? nedostatek ? světlem?
jo a pomalu od spodu semtam blednou staré listy takže přehnojení to asi nebude :´)
moc díky za rady
chuta
a
chuta
+
JAHmaican
Teplotou rekl bych.
bruno.kudrna
Zdravím
Je to tak,tohle dělaj kytky když je jim vedro.
Zdárek:sun:
anon383596
Jestliže myslíš ty pilovity konce tak muj tip je genetická dispozice takže žádnej problem
Tepelnej stres vidím akorát nahore to rolovani čepelí do U
A trochu presoleny upaleny špice skoro všude
savy
Zdravím

Potřeboval bych poradit čím to může být , jde o druhý týden růstu svítím 400w dual , teplota za světla max 26 ve tmě 21 .
savy
jo ještě dodám hnojím Jungle in Da Box , dávkovaní podle tabulek 3:2:1 ( ale poloviční dávky )
crazyben
a vlhkost? Mě to dělalo první kolo taky... druhý jedu se zvlhčovačkou a sou dobrý. Cekově ten list vypadá suchej a křehkej.
Zelená zahrada
Souhlasím s možným problémem s vlhkostí potýkal jsem se s podobnou situací a taktéž bylo řešení zvlhčovačka.
savy
Vlhkost mám okolo 60 % ve tmě přes 70 % nevím nevím zda to bude vlhkostí :( a asi 2x denně rosím , 1 x týdně postřik proti škůdcům .
alpine
Proti jakym skudcum delas postrik? Podle me presoleny a to roseni pri celkem dobre vlhkosti tomu taky "asi" neprida.
savy
Na škůdce je leaf.coat od biobizzu takze radiš přestat rozprašovat ?
alpine
Pokud tam nemas zadne skudce,tak je to zbytecny,no a zkus prestat je kropit. Vlhkost je celkem v pohode.
Sršeň
Zdárek groweři,
chtěl bych poprosit o radu nějak mi to začalo žloutnout, poprvé zkouším AHčka mám to v hlíně 20.den květu jel jsem podle tabulek kde píšou že mám dávat poloviční dávky
než do hydra což jsem dával a začalo to žlutit tak sem měřil ec který bylo asi kolem 1 tak jsem přidal a přijde mi že to jde furt k horšímu, ph mám pořád okolo 6 hlínu nechávám proschnout tak nevim
díky za rady
stredocech
Přidal bych jim. jestli zaléváš když jsou vyschlé tak budou podhnojený:-)
savy
Zdravím pánové a dámy.

Tááák dneska jsem měl více času prozkoumat čím by to mohlo ještě být a při vylívaní podtácků jsem si všiml že mi prorostly kořeny z květináče . Květináče - Airpod 6l jedu v nich prvně tak snima nemám moc zkušenost ale podle mě to kořenům a pak celé kytce moc neprospívá . Máte nějaké řešeni nebo to nemam řešit a problém bude někde jinde ? ( viz foto )
murmur
Podle mého ta kytka i kořeny vypadají skvěle, až na to kroucení, něco podobnýho jsem viděl jen při vysoké teplotě, ale to vylučuješ. V květináči to ale nejspíš nebude.
Gunis
Zdravím, naskytl problém.. Bobci cca 14 dnů.. dofrmace listu plus barva světlá zelena.. Někdo nějakou radu či typ co je špatně? https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/12784290_1159091107434841_191783445_n.jpg?oh=b1ef32b42cc92e1c672145c72c46b43a&oe=56DA083C https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t34.0-12/12769573_1159091387434813_387881645_n.jpg?oh=86e94b191aea19119d412f33cd0f081a&oe=56DA0A8C
Paranormal Grow
ahoj, je toto nedostatek vapniku?

Edit: aha tak jeli v aerošce 14dní s ph 3.0😂 No tak to nevim jestli to jeste rozdychaj🤔 dal jsem jim čistou vodu s rhizotonicem PH5,8
hydromann
Zdarec wšem. Vim že žloutnuti listu je ke konci květu normalni. Jen bych chtěl nějake nazory jestly to neni brzo kytky jsou pod 400w jsou v 37 ni květu a konec by mel byt 45-50 den. Tak jestly ma nekdo zkusenosti se skunk #1. Dik za reakce
hydromann
37 12/12
techem
Nazdar, já jsem jel skunk 1 od sensi seeds a byl zralý ne podle toho co píšou ale až kolem 76 dne... Mám to v podpisu jako první indoor tak koukni... A podle tvojich paliček to taky zdaleka nevypadá ani na 50ty den sklizeň... Určitě porid mikroskop a sleduj trichomy... Investice do 300Kč... A to zloutnuti vypadá na nedostatek dusíku... Potrebujou dusík i v květu, i když ne tolik ale něco dusikateho musíš prilit...
hydromann
Trichomy mam osefovane - hlidam. Je mi jasne ze to nebude jak uvadi banka a proto sem to sem frkl. Dik za radu budu resit okamzite. Jeste jedno foto
minimal
zdarec.. taky se potykam s problemem.. hledal jsem ez se mi z kebule kurilo jak z komina a nic.. pliiiis .)
minimal
Jeste.. je to Euforia, z rezu, mam to v rustu 8dni obevilo se to vlastne prez noc ec bylo 0,38 teplota v norme, teplota vody kolem tech 22, jedna se o ntf, Ph merim takovejma kapkama od GH a melo by byt mezi 5-6.. snazim se to tak nejak drzet.. Horni foto je z hora a spodni zvetsene a zespod.. obevuje se to na vsech listech bez ohledu na stari.. Dik moc za kazdou pripominku.. obevilo se mi to uz i predesle pesty.. povetsinou mam pocit kdyz jsem nastrikal na noc Phitaminem.. (vitarace)
growjou
ahoj,

prosím o radu.

mám cca měsíc staré kytky a nyní se mi začaly deformovat některé listy, viz foto.

nemáte s tím někdo zkušenost a dobrou radu, jak dát kyti do pořádku?

Děkuji moc
jml80
Copak jim chybí nebo přebývá ?
Váchy 55
Těžko říct, když nedáš foto. Rozhodně to ale vidim na spatny pH a popř i lehce vlhkost. V 6. dni ještě moc živin rostlina nespotrebuje. Máš buď špatnou hlínu se spatnym pH nebo zalivas spatnou vodou se spatnym pH.
Váchy 55
Teď jsem si všiml, že je to hydro...musíš proste sledovat pH a EC roztoku..když bude spravny pH i EC nevidim duvod proc by meli zloutnout..hoj
jml80
.
jml80
Zatim jsem hnojil jen jednou a v minimalni davce... Nemuze to byt nedostatek drasliku?
Kreator1993
Muj názor nedostatek N
jml80
Prave toho ma az az...podle me... Dvakrat jsem to prepiskl z kys.dusicnou, musel jsem to pak vyhanet jedlou sodou.... A ta pry zpusobuje to, ze rostlina diky tomu nevstrebava draslik...nevim..
jml80
.
Kreator1993
Hele tohle mi v hline delalo kdyz sem je přelil.
jml80
Mam drip system Wilma 4, zavlazovani mam pustene nonstop, problem s tim nikdy nebyl...
spachal
Tady bude problemu hadam vice, osobne bych zacal tim, ze bych kompletne vymenil vodu (preci jen pri neutralizaci vznikaji ruzne soli), pH zkorigoval na 5.8-5.9, EC nastavil dle doporuceni vyrobce hnojiv (treba u JIDB jsou pro hydro doporucene tretinove koncentrace).

Nasledne hlidal teplotu (20-28°C) a zalivku nikoliv nonstop, ale treba 15/15. Ocividne je problem v korenech, resp. ve vstrebavani zivin.
jml80
Dekuju za radu, pockam jeste den a pak bych teda vodu vymenil. Jak si myslel tu zalivku 15/15?
hydromann
Zdraaim vsechny. Mam tu sazenici widow bomb od seminka regulerni. Roste v substratu od lightmix bio bizz. Holka je krapet flekata. Nevi nekdo co to je?
kruk
poradte mi něgdo co s tim je
kruk
poradte mi něgdo co s tim je
kruk
poradte mi něgdo co s tim je
Johnny Blaze
Ahojte mam problem.
amazon
ec 1,2 predtym bolo 0,8-1
metrop mr2,callgreen,voda 0,3ec vodovod
Ph medzi 5,6-6,2 stupa kazdym dnom.
30 den kvet 600w hps ssh 30stupnov max cez den 18 min vnoci.
Vlhkost 45-60%
karl kurovec
cest jedu hlinu gold label mix 70. 30. og kush dinafem hnojky biobiz rust bio grow, kvet bio bloom boster top max. prepnuto mam 6 den dal jsem za tim jenom bio grow 15 ml na 5 litr mam 18 litr kvetinace ph vstup 6.5 vystup 6.2 lysti my zacaly zloutnout od kraje tak jsem to prolil cisto vodou a ec bylo 0.82ms mam pridat na hnojivu dik za odpoved
Váchy 55
Zdravim tě. Jestli žloutnou okraje listů, tak je to prehnojeny. Delej proplachy s enzymama. Schvalne zmer ec na výstupu.Proplachni to, pak dej jen 2 ml grow na litr a hodil bych k tomu 1ml bloomu a pak uz jen bloom 2ml/l atd...
Pioneer001
??? na dvou rostlinach z 30....
anon383596
s metropem? jestli jo snad bych vedel
BRooT
Zdravím, potřeboval bych poradit - Svilušky to nejsou, kokos, ph 5,4-5-6 zálivky, 12 den květu.
MagiCman
Čus ,kámoš poslal fotku,nevím co to může být,poradí někdo pls?35 den květ,biobizz light mix,plagron (Sage)
Pioneer001
citace:
Původní příspěvek od BRooT
Zdravím, potřeboval bych poradit - Svilušky to nejsou, kokos, ph 5,4-5-6 zálivky, 12 den květu.

meil si ph vytoku ?:
crazyben
Tak tenhle muj nazor berte s rezervou, ale ja myslim ze maj bud malo fosforu a nebo naopak moc a kyti to prestala poradne vstrebavat...

Me to minuly kolo delalo neco podobnyho pri deficitu fosforu, jak sem pridal bloom tak se to pak zlepsilo (teda spis nesirilo, ale spatny listy uz tak zustaly). Ale pockej si i na dalsi nazory...
Borda
Tenhle problém pozoruju u kytek poslední tři kola v půlce květu a nevím zda za to může špatné ph a tím pádem špatné vstřebávání živin. Hnojky od bcuzz, míchám podle doporučeného dávkování na hlínu. Vodu používám většinou z odvlhčovačky a občas to smíchám s teplou vodou z kohoutku.
murmur
Voda z odvlhčovačky je vlastně destilka, nemá žádný minerály apod. a to může způsobovat deficit.
Borda
Já o destilované vodě četl že když je vystavena delší dobu vzduchu tak jí začne klesat ph až ke 4 a pak si ho drží takže nejspíš na vině bude špatné ph.
Notorious96
Kroutí se mi listy na všech Northern light, nevíte co to může být? Mám ještě Royal dwarfa taky v boxu za stejných podmínek a ten má listy normální.
Mám to v půdě od plagonu. A hnojím 1x týdně Biobizzem(grow) 1ml/l.
Ph zálivky(bez hnojiv) 6,2-6,6
Notorious96
Foto
Pioneer001
a vlhkost ve stanu ?
Notorious96
Kolem 50-60%.
Pioneer001
zvedni
doxenon
Ta jedna fotka toho moc neříká :-( vypadá to ještě na prcky, jak jsou staré? Jestli jsou přesazeny chvíli, tak nechápu proč už hnojíš?
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od Notorious96
Foto


Vysoka teplota. Kolik mas?
Notorious96
Jsou to automaty hodil jsem je hned do větších květináčů (5,7l).
Teplotu jsem měl okolo 30°C. Teď už je ustálená na 26°C
A holky jsou staré 9dní. A na obalu biobizzu je napsané že se má growem hnojit od druhého týdne v poměru 1ml/l. Myslíte že mám s hnojením ještě počkat?
Notorious96
Nemůže to být PADLI?
batytuta
ZDAR mam taky problem s listy mam box 120x120 .600w lampu .jedu NFT.hnojky metrop.ted tam mam 8ks mazar x mass.v rw kostkach 10x10.Mam osmozu.jedu podle tabulek .ph.5 az 6 snazim se 5.5 ale dost to lita.ec rust 0.6 kvet 1.2 az 1.8..Vzdy tak v 2tydnu kvetu mi to zacne zloutnout od velkych listu a delaj se hnede fleky ale kytka neumira jen je ztlumena.to znamena ze na konci je 0.5na W. Jo vlhkost 60% vypada to jako problem PH ale to drzim.nevite vo by to mohlo byt?????diky moc
batytuta
Tkhle vypadaj listy
murmur
Čau, použitím vody jen z osmozy občas vzniká deficit některých prvků jako Mg nebo Ca, doporučuju namíchat vodu z osmozy s vodou z kohoutku aspoň EC 0,2 a pak hnojiva. Ta fotka je bezva :mutant:
batytuta
Dik zkusim to jeste mam jednu jyti na zkousku a ta mi dela jine fleky nevus co to je??
murmur
Dost by pomohlo to vidět.
Jinak příznaky přebytků a nedostatků živin v obrazech najdeš v Soft Secrets 4-2015.
batytuta
Takove fleky a pak uschne
batytuta
😂
batytuta
😂😂😂😂
anon383596
Řeknu ti to z fleku nepouzivej osmozu ja mam vodu 0,6 a pohoda rezy v poho koření i při 1,2 ;0,6 je málo a nedrž se tabulek jeď dyl na mr1 postupuj 1 rust +počátek květu ,mix 1+2 střed ,poslední dva až tři týdny před proplachem mr2 a musí to být cajk
Taky mam osmozu a nevedlo to též k ničemu dobrymu.
Edit koukam to máš zestrikany něčím ze jo a ph drž 5,8 furt pět osm to že ho neudrzis a lítá zapříčiňuje osmoticka voda nejspíš
pankytka
Ahoj,

mam takovy zacatecnicky dotaz, na ktery jsem tady nenasel odpoved. Pokud mam problem s listy, tak vetsinou tapu, co to je...prtze mi prijdou pruvodni znaky daneho problemu hodne podobne. Nicmene nedostatek fosforu jsem posledne poznal, uspech :) A ted otazka: pokud rostline dodam prvek, ktereho ma (dle jejiho zjevu) nedostatek...a uz ma nektere listy "postizene"...jak se bude ten stary list chovat dale? Chapu to tak, ze nove listy uz by problem mit nemely, ale co ty stare? Zastavi se ten problem, nebo jsou zbyvajici ziviny z tech poskozenych listu kytkou vysaty a pak je kytka odhodi? Jde mi o to, abych mel jistotu, ze jsem problem zazehnal. Prtze nove listky jsou OK, ale u tech starych se mi zda, ze problem stale, byt jen nepatrne pokracuje... Diky vsem znalym :)
Balon
citace:
Původní příspěvek od pankytka
Ahoj,

mam takovy zacatecnicky dotaz, na ktery jsem tady nenasel odpoved. Pokud mam problem s listy, tak vetsinou tapu, co to je...prtze mi prijdou pruvodni znaky daneho problemu hodne podobne. Nicmene nedostatek fosforu jsem posledne poznal, uspech :) A ted otazka: pokud rostline dodam prvek, ktereho ma (dle jejiho zjevu) nedostatek...a uz ma nektere listy "postizene"...jak se bude ten stary list chovat dale? Chapu to tak, ze nove listy uz by problem mit nemely, ale co ty stare? Zastavi se ten problem, nebo jsou zbyvajici ziviny z tech poskozenych listu kytkou vysaty a pak je kytka odhodi? Jde mi o to, abych mel jistotu, ze jsem problem zazehnal. Prtze nove listky jsou OK, ale u tech starych se mi zda, ze problem stale, byt jen nepatrne pokracuje... Diky vsem znalym :)


Ahoj, je to jak rikas, nove listy ok a stare se nezregenerujou. Bud se zpomali jejich poskozeni a nebo uplbe zastavi. Ale nespravej se. Takze bych na tvem miste nemel sttach pri ztrate tech jiz poskozenych...
Balon
citace:
Původní příspěvek od Notorious96
Nemůže to být PADLI?


Nemuze a rozhodne neni. Je to problem s prijmem nejakyho prvku. Nejcasteji to vznikne pri zaliti zalivkou se spatnym pH.
pankytka
citace:
Původní příspěvek od Balon


Ahoj, je to jak rikas, nove listy ok a stare se nezregenerujou. Bud se zpomali jejich poskozeni a nebo uplbe zastavi. Ale nespravej se. Takze bych na tvem miste nemel sttach pri ztrate tech jiz poskozenych...


Ahoj,

takze jestli ti rozumim spravne, tak i kdyz doplnim prvek, ktery tam chybel, tak to poskozeni na tech jiz poskozenych listech muze jeste lehce pokracovat, jo? prtze se mi zda, ze ty poskozeny listy uz odchazeji jinak..tj. skrvny se nerozsiruji, ale list jako takovy zacina ztracet zelenou barvu a objevuje se zluta. Proto jsem se ptal na to "vycucnuti" zbytku zivin z poskozeneho listu rostlinou. Cetl jsem taky nazor, ze ty poskozene listy je lepsi ostrihat, prtze pry kytka na jejich zachranu vydava energii? Pak tedy...je lepsi to ostrihat rovnou, anebo to nechat prirozene dojet, tj. kytka si vezme zbytek zivin z listu, list zezloutne a pak je konec?
Paskalm
Zdravím všechny. Potřeboval bych pomoc, ohledně listů.
Kytky jsou asi ve 3 týdnu květu. PH na výtoku je 6,7. EC mi ukazuje 323x10.

Kytky jsem hnojil v růstu alga grow, v květu jedu alga bloom.

Myslel jsem si že je to nedostatek dusíku, tak jsem včera udělal silnější roztok o trochu, a prolil květináč dnes ráno byly kraje listů spálené od hnojiva, tudíž musím teď jet jen vodu.

Kytka žere 1.5L vody a zalévám to ob den. Květník je další den úplně proschnutý, nevím proč má takovou spotřebu :D ...

Čím mám kytku zachránit ? od spoda všechny listy opadaly, a jsou tam jen malé paličky .... a listy takhle zežloutnou a trohu zrůžoví. Už to pokračuje nahoru směrem k velkým palicím.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma