Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
BoBoR
no ja mam kukuricne pole fakt ale fakt ze blizko ale bojim sa...to kazdy si tam chodi kradnut kukuricu vo velkom xD a bojim zeby to tam nasli...jedine zeby som to dal dakam doprostred ale to uz by som ani ja nenasiel xD ...ale teraz mam velky problem zohnat semiacka takze to je jedina vec o ktoru sa momentalne zaujimam...je sice skoro ale chcem si byt isty...ale nikto nema :( ...a asi ani mat nebudu...nvm ako to vyriesim ale asi budem musiet zainvestovat a kupit daky out mix alebo take daco z netu...sakra..
fuuuha a kebyze mam 250 cm rastlinu a aj celkom slusne rozkonarenu tak by som bol velmi stastny stanley xD ...to je co za odrodu...a kolko toho mas v tom poli...ci len jednu rastlinku? a este ti to nikto nenasiel?
stanley
No.....odrudu mam Jack Herrer, rostliny mi ještě v kukuřici nenašli, já to totiž dávám doprostřed, nejhorší je, když má kuku 2,5-3m a ted to hledej že?
Takhle to dělám já: kytky dám doprostřed kuku cca 5-8 kytek, navezu trochu hnoje, na začátku kuku si označím přesnej řádek kudma mam ke kytkám jít( zvláštně vztycenej klacek atd.) Poté to vždy najdu.

Jo a semínka si sežen budto tady z forka nebo od nejakyho dealera z okoli.

Doporučuji zeptat se člena CRACKer, ten mi prodal na tento rok dvě výborný odrůdy a dal mi ještě bonus, ani poštu jsem nemusel platit, on rozprodava svuj in, tak sem zvědavej jak těm jeho in kytkám se bude v kuku líbit.
BoBoR
no oukej...v poslednej dobe ma dost oj*bali ludia...kupoval som ganju a nie semiacka a nic z toho...a kedze je to tu teraz zadarmo tak sa bojim ze sem budu chodit ludia a ze budu davat zle inzeraty...a kazdeho oklamu...ale tohto sa spitam ked odporucas :) ... a ja som ete nikdy z tadeto nic nekupoval a ako to vlastne funguje...ja mu v obalke poslam nejake eura a on mi posle v obalke seeds ci ako?
stanley
Ne ne, ale nevim jestli by ti to poslal na slovensko. On neposílá na dobírku.....má s tím prý špatné zkušenosti.......normálně mu pošleš peníze předem na učet a on ti to pošle v obálce, ale ještě vyčkej, ted kolem 12cte hodiny mi to prijde, tak sem dam report jak to dopadlo.
kolem 15.3 hodim za okno a pak v dubnu az bude vecer teplo tak kytky poputuju ven,
BoBoR
fuuuha...tak to ta rastlinka bude mat veeeeeeeeeeeeeela casu na rast xD
hehe jestli chceš záruku všeho možnýho tak objednej z některé z osvědčených seedbank. snad jsem tě navedl dostatečně dobře .)
stanley
Kašli na předraženou seedbanku........jak sem psal, tak mi prišla obálka od CRACKer a semínka byli zvlášt ve zkumavkách :)
Takové velké semínka jsem ještě neviděl, mám white widow a orange bug.
Zuraxan
Ja si na zacatku zimy hodil seminko do provizorni skrinky a prerostlo to tak, ze se to tam neveslo tak sem to hodil pres zimu za okno xD a roste...mel jsem stesti, pze je to samice tak sem neco rizkoval a dal to do puvodni skrine a kolem toho dubna/kvetna je dam ven...asi vcetne ty matky, ktera se rozjizdi uz celou zimu :D.
citace:
Původní příspěvek od stanley
Kašli na předraženou seedbanku........jak sem psal, tak mi prišla obálka od CRACKer a semínka byli zvlášt ve zkumavkách :)
Takové velké semínka jsem ještě neviděl, mám white widow a orange bug.


já osobně bych doporučoval až podle palic ne podle velikosti semínek :jerk:

ps - řezy = jednoduchost, efektivnost, ;)
stanley
Ale víte co mě na tom předpěstování ser.? Ty mrchy se táhnou strašně za světlem. Ted pájím na univerzální plošný spoj 400 led diod :) udělám indoor skřínku.
Zedy
citace:
Původní příspěvek od stanley
Ale víte co mě na tom předpěstování ser.? Ty mrchy se táhnou strašně za světlem. Ted pájím na univerzální plošný spoj 400 led diod :) udělám indoor skřínku.


Stáhni světlo níž k vrškům a zaštípni;)
citace:
Původní příspěvek od Zedy


Stáhni světlo níž k vrškům a zaštípni;)

Píše že ji teprv dělá.
stanley
J si říkám, jak mám stáhnout sluneční svit:D
Leito&Elegantic
No teprve resim rizky :) ale myslim tak neco mezi breznem a dubnem nebo mozna az v dubnu... uvidim jak se na to bude tvarit pocasi :)
Tomina
je to poravda že když je seminko dřive zasete tak z toho bude větši kytka?mam už ted jedno maroko vylezle ale je to moc velky divoch do toho rustu takže ho podpíram.A ještě jeden dotaz genetika ktera dozrava až v listopadu,je lepši ji zasadit dřive nebo později?
dikes za rady...
lolecnakonec
2Tomina: jo je pravda, ze cim driv zasadis, tim vetsi kytky budes mit, ale kdyz je zasadis moc brzo (kdyz je jeste zima) tak ti taky muzou chcipnout a taky zalezi na genetice. navic neni vzdycky dobre mit co nejvetsi kytky :-)
Tomina
to chapu je to jen pokus...akorat mě spiše zajima ta druha věta co jsem psal nevite někdo??
lolecnakonec
to druhe - to zalezi na tom jestli chces mit obrovske kytky, nebo radsi mensi a nenapadne.. je to jen na tobe :-)
Tomina
hm..tak to bude asi vše na te velke ohnive kouli s tou periodou toho květu...
Rodniik
1. varka mi začne kličit zacatkem brezna - pak pujdou do vyhrejvanyho skleniku

a 2. varka bude kličit v pulce brezna a zacatkem dubna pujde ven.

Vše bude Noname, protoze je to muj prvni out
Dale pojedu Tabák selský a Durman
DDV
Ja uz chtel dat klicit a predpestovat ale pocasi zatim nepreje...Tak jeste pockam az zacne tat snih hned to svinstvo sleze zacnu predpestovavat a v pulce dubna to hodim venka..
Hašulda
dneska sem dal klicit tri seminka druhe generace a 10. brezna dam klicit semena prvni generace femky :) ven to dam hned jak bude vecer okolo 10 nad nulou ;)
growman
pocujte lidi oplati sa dat uz teraz predpestovat?
hašulda - mám zkušenost že první návaly teplejšího počasí nevydrží dlouho a hned je za dveřmi zase hra s počasím. dávám pro jistotu až květen. a na předpěst to jde kdykoliv(indoor) ale jestli myslíš okno tak bych aspoň měsíc ještě počkal - když to dáš moc brzo, nakvete ti hned zjara :O
Ja začiatkom aprila začinam robiť priesady a v prvej polke mája ich dávam von( to uz su druhykrat zastrihnute).
Hašulda
jj no uvidim co mi ty tri hodej proste rysk mimochodem vsechno docela trva a nez se nadejem tak je tu pekny pocasy ac se to ubec nezda pac cely den u nas snezilo no na zlost. Femky mi prijdou o neco pozdeji takze asi v puly brezna dam zaklicit cca 25. vsechny semena ze sbanky a to uz je akorat na dobrej predpest, a bohuzel za oknem ale neva vetsi kvetinace dobra puda, perlit a ony to daj skvele potrebuju predpestit brzy abych mohl udelat rizky (indoors podminky na to nemam) bude muset stacit slunce. ŠAK ONO SE TO POVEDE ;) good luck vsem
Hydrotekk
citace:
Původní příspěvek od Hašulda
jj no uvidim co mi ty tri hodej proste rysk mimochodem vsechno docela trva a nez se nadejem tak je tu pekny pocasy ac se to ubec nezda pac cely den u nas snezilo no na zlost. Femky mi prijdou o neco pozdeji takze asi v puly brezna dam zaklicit cca 25. vsechny semena ze sbanky a to uz je akorat na dobrej predpest, a bohuzel za oknem ale neva vetsi kvetinace dobra puda, perlit a ony to daj skvele potrebuju predpestit brzy abych mohl udelat rizky (indoors podminky na to nemam) bude muset stacit slunce. ŠAK ONO SE TO POVEDE ;) good luck vsem



zdravim te.

na Indor podninky nic moc nepotrebujes otazka par kurun :):)
skoro vse se da tak nejak najit i doma...
staci ti nejake to svetilko na Př:usporky,zarivky a nejaky obyc PC vetracek a jedny spinacky..samo take hlinu a kvetniky :D
indor zere prachy za elketrinu :-(
Hydrotekk
citace:
Původní příspěvek od PIPER
indor zere prachy za elketrinu :-(


jaj za tu zarivku je to tak 150 kč za celí pred prest...neni to zas tak drahe!!!
me doma jede 500w/H jen za svetlo. a kde mas ventylaci...a neni to zas takova palka :)
takze tech par slupek bych vubec neresil ver my:cool:
stanley
No, ja mam kyti už vysoké 25cm, 1.4. jdou do kuku....předpokládám, že budou mít max 45cm, když je zastříhnu.

Je to celkem brzo, ale u nas ma kuku v te dobre uz tak 20cm.
kaktusx
citace:
Původní příspěvek od stanley
No, ja mam kyti už vysoké 25cm, 1.4. jdou do kuku....předpokládám, že budou mít max 45cm, když je zastříhnu.

Je to celkem brzo, ale u nas ma kuku v te dobre uz tak 20cm.

25 cm? :shock:
Kuku nekuku, myslím že budeš mať problém keď ti začnú nakvitať...veď je ešte len február.
Nechápem kde sa ponáhľaš.

PEACEandLOVE
Slick-ace
Už to vidim, jako každej rok se začnou šířit běsové záměrně nechajíc klíčit na out už "pro jistou" v zimě. :rolleyes:
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Už to vidim, jako každej rok se začnou šířit běsové záměrně nechajíc klíčit na out už "pro jistou" v zimě. :rolleyes:


Taky pozoruju.Pěkně klídek nikam nespěchat.

Jak se říká : Kdo si počká ten se dočká :D


Já to vidím na konec března za okno.
stanley
Ale pánové, jistěže nebudu mít jen jedno políčko s méma rannéma kytkama, nějáký dám klíčit v dubnu......a s tím nakvítáním.....dosvěcuji 320X led diodama, aby nenakvítaly, tot asi vše.
J@m@L
Ja si nejdem predpestovať... Mám fleka (na ktorom som zistil nedávno), ktorý kryje len asi 2m vysoké šipky a nie sú úplne všade, takže posadím kus neskôr, lebo Durban má dobrý rastový potenciál, takže vysadím asi koncom apríla a začiatkom mája...
Spaiky69
semená klíčiť začiatkom apríla, predpestovať za oknom, výsadba vonku začiatkom mája :)
Papajamal
Já začínám klíčit uprostřed dubna a ven sázím uprostřed května.
stanley
Snad bude pěkné počasí, u nás už svítí sluníčko a teploty v noci se pohybujou kolem 4 stupnu.
2barry2
ja asi tiez naklicit dam 1.-10.aprila a sadit budem zaciatkom maja
Jj naklíčit je nechám kolem 1. Dubna a počítám že ven se mě rostlinky dostanou tak začátkem vebo v půli Května...... Tak ať se daří :D
BadBayer
1.května,ale uvidíme podle počasí :)
stanley
Tak již jsem dal dvě tří centimetrový kyticky ven do skleniku.....teplota vcera v 1 rano 4,5 stupně.....no uvidim, je to jen taký pokus.
Mr.skunk
Nějaky NO NAME dám přístí tejden do skleníku na zkoušku a uvidíme:-D Good Luck:)
Tři klony mám pod zářivkou tak snad se je povede vypěstovat na balkoně, dofam že na ně není brzo. Jinak během 14 dní mám v plánu skouknout pole, trošku vápna neuškodí, na přelomu března/dubna zasadim doma semínka ...
BoBoR
citace:
Původní příspěvek od stanley
Tak již jsem dal dvě tří centimetrový kyticky ven do skleniku.....teplota vcera v 1 rano 4,5 stupně.....no uvidim, je to jen taký pokus.
ved to je dost zima ni?a odfot to...ja chcem vediet ze co sa s tymi kvietkami stane :)a to su tie od crackera?
BoBoR
citace:
Původní příspěvek od Mr.skunk
Nějaky NO NAME dám přístí tejden do skleníku na zkoušku a uvidíme:-D Good Luck:)
ved a kam sa nahlite chlapci...trpezlivost ruze /sisky/ prinasa :)
stanley
Jop máš pravdu je hooodně brzo, ale za zkoušku to stoji.....hodím sem foto po jednom týdnu. Dnes jsem se byl na ně podívat a maji 4cm, takže 1cm vyrostly, roste to tak pomalu kvůli té zkur. zimě.
peace
Mr.skunk
citace:
Původní příspěvek od BoBoR
ved a kam sa nahlite chlapci...trpezlivost ruze /sisky/ prinasa :)

Nebaví mě čekat a čekat,zkusit se ma všechno a ten NO NAME stojí za to na zkoušku:-) Lepší než furt čekat.Vim že je dost brzo,ale uvidíme,třeba budu překvapenej:-)
lidi mate cas ja loni daval klicit seminka zacatkem kvetna a nakonec mi stejne vyrosti skoro 2 metrove kytky
Mr.skunk
Zaleží na každym no,ja od toho moc neočekavam,tak mě to může jen krásně překvapit:-D
DooMer
ja se chystam koncem brezna zasadit do kvetinacu a mesic pestovat ve skleniku s tim ze na 1. maje vysadim kyticky ven...
kripalu
Souhlasím s Piperem, já loni nechal naklíčit na začátku května a kytky jsem měl přibližně od 1.8 do 3m. Letos to udělám stejně.
BoBoR
no tak ale ja som akoze za kazdu blbost xD ... podla mna to tu rastlinku maximalne psychicky vycerpa :D ...takze v maji uz mozno budete mat celkom slusny naskok nad ostatnymi ale podla mna ta rastlinka nezacne rast rychlejsie...vkuse bude rast pomalicky ako cez zimu :flick: ...takze v konecnom stadiu ta predbehnem :) ...ale inak toto je len moj skromny nazor ktory nemusi byt totozny so skutocnostou...a dufam ze si to nenahate pre seba a fakt sem /alebo dakde inde / hodite foto aby som videl ako sa tym oskorencom dari...drzim palce ;):
stanley
Ne ne, pleteš se pročti pořádně forko a zjistíš, že kytky budou doopravdy větší.... třeba taková pětiletá matka...sice nevím jak to dělaj, ale de to proste
BoBoR
no jo ale matky su pod lampamy so svetlom 18/6 alebo 24/0 a nato aby zacala kvitnut potrebuje svetlo 12/12 ...ale to sa ti vonku v prirode stat nemoze bo slnko neovplivnis...takze uznavam ze cim skor ich zasadis tym budu vecsie ale iba indoor...ak to vonku prilis skoro zasadis tak to nebude velmi dobre...takze si skus precitat ty forum :D bo 5 rocnu outdoor rastlinu som este nevidel :D ...a asi ani nikto iny
Mr.skunk
Uvidíme časem,necham sem překvapit jak to dopadne:-P
stanley
Ja jsem taky myslel indoor........taky ze ty kytky maji mnohem robustnější kořeny.....
BoBoR
stanley
NEMELTE TU HOVNA!
BoBoR
njn...sli sme trochu OT...ospravedlnujem sa aj za stanleyho...nas ignorujte a pokracujte v teme
Toonk
Matky můžou růst idéle než pět let ,záleží na tom jaké má podmínky a pokud změní periodu tak by to mohla být i slušná kytka ale kdo by sázel matku outdoor když může mít stály přísu čerstvých řezů.
growman
ja som uz dal naklicit a rastu uz pomalicky.
Mr.skunk
Ještě 14 dní počkám:-D A pak další várku nějak koncem dubna:-D
MTM3
1aprila zaklicit, predpestovat este trosku a 1maja do zeme :)
alpine
Zdravim z upstatu v New Yorku,jsem tu novy,ale nejaky ten rok se zde priucuju. Tady sazim predpestovany az koncem kvetna ven,potom to ma i 3m,co je to za odrudu neznam,ted jsem posilal asi 100 semen do Ceska kamaradce,tak jsem zvedavy jak to tam poroste a jaka bude chut.Ale hlavne ze je dostala.
lasko666
Neska som dal seminka klicit xcem si ich predpestovat a zaciatkom aprila pohadzat do zemky do krikov (Early Girl a plno no name seeds co som mal zo sisiek)
DooMer
citace:
Původní příspěvek od lasko666
Neska som dal seminka klicit xcem si ich predpestovat a zaciatkom aprila pohadzat do zemky do krikov (Early Girl a plno no name seeds co som mal zo sisiek)


brzo
lasko666
citace:
Původní příspěvek od DooMer


brzo


a kedy ptm by som mal....lebo ja si to zatial iba predpestujem doma v kvetinaci a potom az zacnem sadit out
Method
Ja by som povedal minimalne na zaciatku maja zacat vysadzat out.Aj ked bude uz urcite teplo aj skor ale dam radsej na istotu ako kazdy rok.Radsej si predpestovat doma vacsie a potom sa aj lahsie chytia von.Naklicit ale davam pomaly uz aj ja....
FatJoe
V apríli predpestovat a ak bude na to počasie v maji dat rast von
Tommy18
tak tendle rok začnu dávat kytky ven tak v půlce dubna konce začátkem května všechno je jen o počasí :-)
MagicHerb
V tuhle dobu to neklíčí tak dobře,ale čim dřív tim líp.Pak to taky o to dřiv dozraje.Je tu taky možnost,že při dřívějším vysazení ÚNOR-BŘEZEN se můžou nadělat Hermafroditi.Idál pro OUT je pro mě začátek až půlka DUBNA.
hal9000
no já jsem sázel předpěstovaný i na začátku července a nebylo to rozhodně špatný, už to neudělalo takovou výšku, což se mi hodilo kvůli utajení, a paldy taky gut. Letos to dám ven tak v květnu.
Bulb
Po zkusenostech z 08 do foliace a skleniku az nekdy v cervnu, jinac kdyz pocasi da tak na prvniho maje puda urodna je...
Mašťák
Prvni dva pokusny rizky soupnu ven zacatkem dubna, v pulce dubna pujdou ven lowrideri a koncem dubna sada rizku.
krast
Zdar, není půlka dubna na lowridery nějak brzo? Nechci rejpat, ale nebylo by lepší si počkat, až bude víc šajnit slunce? To bys už měl usušeno začátkem července. Pokuď ti jde jenom o brzkou slizeň, tak klidně ale jinak bych sázel později. zdar ať se daří
Mr.skunk
Ja bych spíš řekl,že jde spíš o tu netrpělivost:-) Taky se už nemůžu dočkat:-D
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od krast
Zdar, není půlka dubna na lowridery nějak brzo? Nechci rejpat, ale nebylo by lepší si počkat, až bude víc šajnit slunce? To bys už měl usušeno začátkem července. Pokuď ti jde jenom o brzkou slizeň, tak klidně ale jinak bych sázel později. zdar ať se daří


Čau, no mě jde právě o to aby dokvetli co nejdriv. Chci je mit na leto. Zimni zasoby uz dosli davno :D

Jo a netrpelivej jsem samozrejmne taky :-D
Bulb
Mno jenze tim, ze vysadis driv nezajistis drivejsi sklizen, vse je ovlivnene sluncem, takze ti to akorat vic vyroste, ale kvest zacne az tak v sprnu nejdriv... peace
Method
2 Bulb:Myslim ze u Lowrydera ano.Cim skor zasadi tym skor sklidi....
bigori
v polovině dubna asi
Turky
půlka dubna je tak akorát.Lowrydery a ostaní automaty až tak v červnu.Přeci jenom je toho na nich víc když sluníčko už svítí déle.
hard110
ja sa chystam začatkom aprila seeeds už maam doma tak je tooo v pohodeee,,,,a neskajj začínam klíčiť
Kumar
Ňák moc nechápu,proč všichni chcete sázet tak brzo??Ja osobně si myslim,že nejidealnější čas je mezi červnem a červencem,obvzvlášt pro outDoor pěstitele,kteří pěstují nevyzkoušené NoName modely a nemájí možnost sázet u sebe na zahradě!!Až vám někdo ty 3metrový monstra šlohne,tak se ani nebude moct divit!!!Pěstuju sice teprve třetím rokem,ale i s možností sázet doma se snažim bejt co nejmíň nápadnej:busted:!No a co se tyče tich longrů,tak myslim,že tim i celkem strácí na kvalitě!.......,,Peace":)

PS: Všichni jsme nedočkaví,ale stejně nakonec sklidíme v září,nebo říjnu,tak ať je nás co nejvíc:winner:!!
Chemist_G3i
No ja sa chystam si predpestovat uz v marci... Durbana... DUfam, ze ked h odam von uz bdue slnko, lebo toto pocasie je fakt divneee...
mentaly
no tezko rict zatim furt snezi
Mr.skunk
Nedokážu odhadnout letos to počasí je děsnýý:-! Uvidíme,ale chtel bych v půlce dubna:-)
suri
U nas do rana 5 cm noveho snehu:D takze ked vidim ako niektory uz klicia tak mi to pride skoro :D u nas urcite si clovek este pocka aj mesiac kludne´D_
hochůůů
Mně už valí ve skříni 29 no namů a fakt je to asi brzo ted zacinaj házet třetí patro ale ja sem fakt nedočkavej. Uvidíme jak to dopadne no.
J@m@L
Ja rastlinky dám na predpest na strechu... Nechám tri poschodia, aby sa aspoň kus udržali, obštím pole, dám okolo rastliniek pevné pletivo, aby ju len tak nejaké zvieratko nezlomilo... Ale rastliny budú zasadené asi až len v polke apríla ... :(
Chemist_G3i
Aj aj rozmyslam.... Prepestovat si to uz mozem, ale este nemam kupene semena :D
Donkeykong
Asi 1.května :) ,ale záleží na počasí.
Corn
Předpověd počasí na příští týden už celkem ujde, takžeee už se klííčííííí.....
luks
Dal sem zatím naklíčit 2semena zbylích 43 dam naklicit tak za tyden, ven to planuju dat tak 27.dubna, pokud zase nebude snezit..
hochůůů
jo jo ja teď taky sleduju počasý jako nikdy a vypadá to slibně. ale za tech 14 dni co uz bude fakt na to je poslat ven budou mít kyti 20 cm. To sem zvědavej jak to na tý babeťe vodvozim :D
gejza35
zkazim něco když dám předpěstovaný kytky ven už začátkem dubna?
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od gejza35
zkazim něco když dám předpěstovaný kytky ven už začátkem dubna?


Pokud ti to začátkem dubna přejde ranní mrazík tak ANO.
Mr.skunk
Asi 6 semen NO NAME mam zasazenejch venku v květináčcích ve foliovníku vlastnoručně vyrobeném.Jsem zvědavej jak to poroste je to jen na zkoušku:-)
mentaly
ja teda osobne sem z jiznich cech a tady se to jeste sazet neda rani mraziky a stale prsi nebo snezi :(
hochůůů
jo jo ja sem taky z jiznich čech a konecne se včera ukázalo sluníčko a bylo paradne teplíčko což mne mile prekvapilo ale dneska zase celkem zima a prsi tak nevim nevim


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma