Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 
Kdy vysadit ven? - Klikni zde pro originální téma
telekuk
To Sogeking: Zasad to dokud prší a je zataženo , ze dvou důvodů : za prvé když do kytek nepraží při přesazování slunce zvládají lépe stres z přesunů a přesazení.Za druh
é , budou mít víc vláhy do začátku a tím pádem budou lépe kořenit.
RastA
Má pravdu ten chlapec, ale budeš hodně promáčenej :D
Ray
cuz, chcu se zeptat, jestli se da vysadit tedka skoro na konci kvetna........ trochu jsem se spozdil a tak bych potreboval poradit jestli by to slo. fakt jsem se na to moc tesil a tedka vsude ctu ze uz je nejspis pozde
crackonos
citace:
Původní příspěvek od Ray
cuz, chcu se zeptat, jestli se da vysadit tedka skoro na konci kvetna........ trochu jsem se spozdil a tak bych potreboval poradit jestli by to slo. fakt jsem se na to moc tesil a tedka vsude ctu ze uz je nejspis pozde

ještě to pude, ale kytky budeš mít možná menší
berrea
citace:
Původní příspěvek od Ray
cuz, chcu se zeptat, jestli se da vysadit tedka skoro na konci kvetna........ trochu jsem se spozdil a tak bych potreboval poradit jestli by to slo. fakt jsem se na to moc tesil a tedka vsude ctu ze uz je nejspis pozde


kdyz se podivas o nakou tu stranku zpet, tak se tam probiralo, ze dost lidi sazi kytiz az na zacatku cervna (seminka) protoze kytku to pak vystresuje a vyroste skoro tolik velka, ovsem mnohem palicatejsi... ja to teda nezkousel, ale kdyz to tvrdi toliko lidi...
Melon
Dá se sázet i teď! Sázel jsem takhle loni a pěkný stromky jsem měl.
Melon
citace:
Původní příspěvek od Pinus
melon: a ako velké? sadil som teraz tiež a nemám skúsenosť s takto neskoro zasadenými. Do akej výšky vyrastú? hnojiť budem plagronom


Na plagron se vykašli. Začni hnojit ekologicky kopřivami a jen to přihnojuj plagronem. Radši si kup místo na růst hnojivo Biozz na květ. Pěstil jsem to ve fólijáku a měli krásnejch 180. ale to totálně bez hnojiva, dobrého pěstitele. Takže myslím že by ty kytky mohli dát klidně 2,5m.

Jinak hnojivo z kopřiv se dělá: Vezmeze 12 litrová nádova(může jak menší tak i větší) do ní se naskládaj do půlky nasekané kopřivy. Necháse to 14 dní v teple, stínu a za přístupu vzduchu vylouhovat. Poté POZOR! SMRDÍ! VELICE SMRDÍ! DOPORUČUJI RUKAVICE A NĚJAKÝ ŠÁTEK PŘES NOS!! Poté ředíme s vodou v poměru 1:15 a můžeme postupně zvyšovat obsah hnojiva Klidně až na 1:5
Method
No ja by som povedal ze sadit sa da kludne este dlho...........sadil som uz v roznych mesiacoch roka a vysledok bol vzdy uspokojivy....cim neskor zasadis,tym mensie rastliny ale o to lepsie sa daju schovat :D
Taig
tak to ja sem zasadil uz pred 2 mesici.prezili aji kroupy se snehem.ted maji prumerne 53 cm. :D
BooBoo
Zdar opetovne vsem Grower´s,tak dneska sem myslel ze dostanu 2 infarkt behem dvou tejdnu.....1tejden z 10kytek mi zbyly pouze 3 kyti Š.O.K.(slimejsi si pochutnali jak sem tak koukal) ale prekousnul sem to jelikoz zbyli ty nejhezci aleeee co se dnes nestane sel sem zalejt moje holky a ta nejhezci nejkrasnejsi nejmodelovatejsi kytka bylo vozrana jak noha ale snad se z toho dostane bylo vokousanejch par listku tak doufaaaam ze bude zit ta jedna holka usata
_Dr.Skunk_
njn slimaci sou svine ale tvoje chyba ze si tvoje kyti dostatecne nezajistil i kdyz je pravda ze ke me se taky jeden prokousal a to i pres to ze sem tam rozsypal celej vanish vokolo.... a co se tyce toho jestli bude zit pochyboval bych o tom myslim ze prave tedka doziraj poslednich par listku...chce to trochu investovat nez se pak takhle trapit... chybama se clovek uci taky sem se to musel ucit:)
BooBoo
_Dr.Skunk_ ....JJ presne kyti uz je spaseny slimejsi maj plny bricho tak uz preziva jenom 1 musim vymyslet nakej sistam bo neco pac nvm ale naky jedy se mi do zeme lejt nechce...sou to strasny potvory ty slimejsi ja semto tam pohazel kolem kazdy kytky skorapkama pak piskem(ne zrovna maly mnozstvi:)) a vokolo kyti jeste flasky a stejne je to naprd
Doufam ze uz pristi tyden, v Cz zasadim :D :teef:
J.J.
4 BooBoo : Zadnej system nevymyslis, bud chemka (Vanisch, Mesurol a spol. ) nebo ti to proste pokazdy sezerou, jestli je jich tam hodne.
Kdo nekdy viděl takovy ty proflakly viideo, jak slimak leze pres prekazkovou drahu ze ziletek to s tema skorapkama nemuze myslet vazne :D
Kilo za nejakej pripravek snad neni zase takova raketa, ne?
(tohle je IMO jedinej pripad v pesteni, z mych zkusenosti, kdy je treba bezpodminecne nasadit chemii)
berrea
měděnej drát kolem stonku... vyvolává to s jejich slizem nějakou humus reakci a zabije je to nebo minimálně odpudí... funguje to, ale nevim, jestli by kytce potom nevadily ty oxidy mědi v půdě...
kimek
ja mám řizky co uz měly šišky myslel sem že jak to rozesadim tak to přepne znovu na růst ale zatim to spíš vypadá jak kaktus vubec s toho nemam dobrej pocit rostou tomu blizny a pokrouceny jednolisty no doufam že se to ještě vzpamatuje nevite někdo co s tim plíss???
na nahodenie nových rastlín máš ešte čas.. ale s tým pýtaním semienok - nevidím v tom rodzdiel medzi tvojou požiadavkou a sockami, čo odomňa pýtajú na zástavke MDH cigu a drobné :rolleyes:
BooBoo
JJ stou medi to sem taky vydel nekde na ČT1 nakej porad pro deti :D ale zabraloto mno ale stou oxidaci to prave nvm nvm no ...Koupim asi neco proti slimejsum nakej ten KILL pripravek :D
BooBoo
Tak sem dal new semenec(8) na home predpest...snad naka ta kedlubna vyroste:D 1foto-semena...2foto moje kytii(jedinácek)...trochu zloutnou listky predpoklad spis to vedro nez nejakej sunt(snad) pac byla docela v dehiydratovanym stavu kdyz sem ji prisel zalejt :D sorry kytii uz se to nestane:D ...Joooo a jeste sorac ale mocc za kvalitu fotek njn mobajl
Čaras
celi jsem to nečet ale platí úplněk měsice sklízim zaštipuji, čím blíže Novu sázím. Držej se toho i zemědělci
.:INDI:.
cpt.Spaulding cooo? MDH?-mestská dopravná hromada? :D:D:D zmažem
BooBoo
Tak dneska me mee kyti potesila za ten tejden necelej pekne vyrazila:D
CanabisC
ddddd
Melon
Co si myslíte že by mi vyrostlo za kytky kdybych je dnes zasadil do skleníku a pečlivě se o ně staral, hnojil je a zaštipoval jak se sluší a patří.
Já si myslím že tak ke 2 metrům by se snad vyšplhali.
vojtaxxx
to melon...ty 2 metry to by záleželo na odrůdě, ale určitě ještě není pozdě, taky jsem dal ještě naklíčit. A ve skleníku určitě
Já mám naklíčeno.myslím si že do konce měsíce to jde pak je pozdě.
Lubosh.
Předpěstovávat ve skříni a potom ven je blbost!! BUde to v šoku a pokud to ta kytka zvládne, tak ti min. měsíc neporoste;-)
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od Lubosh.Předpěstovávat ve skříni a potom ven je blbost!! BUde to v šoku a pokud to ta kytka zvládne, tak ti min. měsíc neporoste;-)


čoveče, nešiř tu bludy :rolleyes:
Hydrotekk
jeste bych chtel hodit par rezu ven a prdím us letos na to,pak us bude moc pozde
_Dr.Skunk_
myslim ze do konce cervna je to v klidku
killlsmoker
ja uz mam neco malo zasazene :)
Ruprecht
...dávám řezy (ve velikosti 3-5 listů) do skleníku 10.7. a vždy to 2 metry udělá!..
ještě pořád můžete začít nakličovat semena, kytky budou menší ale budou, furt je to lepší než celý rok somrovat od kámošů...

Do kukuřice dávám běžně začátkem červenca a kolikrát jsem měl problém to dosmýkat domů :-) tož tak
Santha
today: 3x Santa Marie, 1x Ak 48 (předpěst 34 dní)
bulm
Ve stredu se chystam vysadit konecne sazenicky z balkonu uz po druhe na policko, po prve mi to posvacila naka zver :p nastesti chlupy a vanish uz mam ted nachystane takze doufam ze si na tom nic nesmlsne :p
Zenga
Letos bohuzel musim sadit az ted,tak doufam,ze bude cervenec hodne slunecnej,aby z toho neco bylo.Pocitam,ze posledni varku budu sadit pristi tyden v pondeli-prave jsem je dal vyklicit.
Hooligan
Teprve teď jsem se dostal ke kvalitní genetice, kterou chci pěstovat, ale léto už přece jenom pokračilo... Takže má cenu vůbec teď začít vysazovat kytky, když sklizeň bude až někdy na prahu září?
De la Vastierre
V čem vidíš problém? Pakliže Ti nevadí menší hmota, není třeba mít obavy a směle s tím ven.
k/-\pr
cus,mas li rezy,sup s nima ven a jesi mas seminak tak us je dej klicit,podle me jeste neni zase tak pozde aby z toho bylo nic!
naky to G urcite sklidis,ale jak rika De la Vas.... ,necekej e sklidis naky rekordy..ale urcite to za to stoji
autogen2
no este to na rychlo stihas ja by som to nehal trosku dlhsie kvitnut do kim sa bude dat nech to co najviac dozreje ked uz toho bude malo
nech to je aspon delo
humus flusus
Pokud mas seminka,tak pockej na pristi rok a nebo ....kup si sodik:)
sundance
Ihned to mrskej ven!!.Osobně jsem sázel trochu větší řízky na přelomu července a srpna a vyrostli mi krásné kytís,sice menší ale i tak pěkné a hlavně nečornuté páč nebyli,díky malému vzrůstu,vidět:whisperer....http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=129941


Sun.:sun:
berrea
jasny... rizky budu taky jeste davat ven... pozde neni nikdy ;)
Zenga
Ja taky dal vcera klicit semena(slimaci jsou svine).Uvidime jestli z toho neco bude.Loni jsem touhle dobou taky sadil a kyticky byly tak 1,5 m vysoky.Hodne bude zalezet na pocasi!
klony áno, seeds imo už celkom zbytočne..
kvôli tebe dúfam, že máš klony :D
vela šťastia a čo najväčší výnos :wink:
Erixon
Každopádně sázej! Pro rychlejší růst jim postav z latí a fólie pařník.
Rači víc menších květináčů(tak 15l) naplň slušnou hlínou a ohejbej(nezastřihávat)
Rhino
Taky budu ještě sázet příští tejden řízky, momentálně jsou nějaký kousky pod sodíkem, aby se trochu chytly a pak šupem na zahradu do hlíny..
grosancho
citace:
Původní příspěvek od De la Vastierre
V čem vidíš problém? Pakliže Ti nevadí menší hmota, není třeba mít obavy a směle s tím ven.


presne tak :punk:
autogen2
v pohode ja som zasadil pred 2ma tyzdnami a niakimi dnami
kubanecjam
já sadim co to de pořád...pro mně je dobrý to mít menší a trochu bush než třímetrový obludy. tak bych si s tim nedělal hlavu a sadil o sto šest.
řízky si dělám furt.. sice to budou třebas tak metrový kyti ale daj ...tak hodně štěstí :)
ThunderFuck!
ja bych nevahal a sazel.... jen mi neni jasne proc mu radite rizky ano semena ne. j byt to vydel spise naopak semena se prizpusobuji lepe jak klony... kazdopade 100g minimalne sklidis.... za mesíc není problem vypestovat 1m kytku a dalsi 2mesice kvetu ato take roste... proste budes mit neco jako ,,lampu´´ venku... takze nevahej a sazej:D
grosancho
citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
ja bych nevahal a sazel.... jen mi neni jasne proc mu radite rizky ano semena ne. j byt to vydel spise naopak semena se prizpusobuji lepe jak klony... kazdopade 100g minimalne sklidis.... za mesíc není problem vypestovat 1m kytku a dalsi 2mesice kvetu ato take roste... proste budes mit neco jako ,,lampu´´ venku... takze nevahej a sazej:D


Ja bych to tak nezveličoval :) "proste budes mit neco jako lampu venku..." ale to slovicko NECO tam hraje velkou roli :D :) normalne zasad do sklizne mas jeste cas ;)
Hooligan
Díky všem za rady. Kvalitní genetiku mám v řízkách, takže příští víkend jdu na to. Měl jsem obavy, aby v době poslední fáze květu nepřišla na kytky nějaká ta plíseň, ale když přijde vyřeším to nějakým kvalitním postřikem. Bude to můj první OUT, tedy pokud nepočítám kytky za oknem..
zdar
včera jsme bodli 4 durbany,18cm řezany do royalty mixu ven za králíkárnu,tam je světla celej den dost(tedy pokud bude oskar trčet)
a počítám s malým angreštem,loni nám to narostlo na 65cm.
...prostě to pořád ještě jde,kilo toho nebude
davesk8
nazdar pestovatelia .. som tu novy tak sa chcem hned spytat tych skusenejsich ohladne outdooru..

Mam jednu rastlinu outdoor nejaky noname sativa chcel som ich zasadit viac ale nevidalo .. ma asi tak mesiac cize okolo toho 10 juna ( červen ) som ju sadil .. chcem sa spytat ci to nebolo uz dost neskoro kedze citam ze by sa malo uz v maji ( květen ) sadit .. a kedze som ju zasasdil takto neskorsie tak kolko by mi mohla narast asi ? ma to vobec vyznam bude tam aj nejaky vynos ? riesil som to tak ze som vykopal nejaku jamu normalne do zeme a nasypal som tam 20 litrov nejakeho univerzalneho substratu a tam som to zasadil a dnes som to hnojil zihlavovym ( koprivovim ) vyluhom a miesal som to tak ze do flase som nalial 150 ml vody a do nej som nalial 15 ml tej sracky :D a tak som to pohnojil .. spravil som to dobre ? a este mam jeden problem pred asi 5 dnami som zastrihol 4 listy cize by mali odtial rast dalsie a dnes som prisiel sa nanu pozret a vobec nic tam nerastie pls poradte mi diki
berrea
mno... pokud je to skutecne sativka, tak by nemela mit problem se dvema metry... moje kytky klicily asi o dva tejdny driv nez to tvoje a podivej se na ne... koncentrace hnojeni dobra, ale mel si toho davat trochu vic objemove... tak desetkrat :) a nevim, co myslis zastrihnutim listu... jako zes ufiknul listy, aby mely bocni vetve vic prostoru? nebo normalni zafik nahore? nebo jakoze fimku? pokud si fakt zafik jenom listy jako takovy (promin, jestli z tebe delam debila) tak to nic neudela... ty vyhonky se netvori zastrihnutim (krome fimu) ale jenom se tim da prostor vetvim, ktery by jinak byly bocni, k tomu, aby se staly hlavnima
davesk8
no hej hej je to klasika outdoorova sativa ziadna silna odroda proste klasika ... no jo ufinkul sem listy aby mneli viac prostoru tie bocne co by mali odtial vyrast ale nic nerastie nechapem to pretoze ked som isiel minuly rok balkon tak mi to kamos ukazoval ako sa to ma tak zatrihovat a robil som to presne tak a vtedy mi hned krasne zacali odtial dalsie vetvy rast a potom uz sa mi na nich krasne zacali sisky robit vtedy to islo bez problemov a teraz som spravil to iste a nic a este sa mi zda ako keby prestala rast alebo co
xaralis
Dej ji cas... Po zastrihnuti to dycky na chvili zpomali az zastavi...
berrea
chtelo by to asi hodit fotky... jestlis ji vostrihal nejak fakt brutalne, tak by to davalo smysl, protoze by holka ztratila hodne fotosyntezy... taky pokud si ty listy ufik tam, kde vetve jeste nebyly ani videt, tak se to projevi negativne... kamarad to proved na dvou kytkach, pricemz na jedny uz byly maly vetvicky, ta se krasne rozkerovatela, ale druha, ktera jela spis do vejsky a mela jenom takovy ty dva prisedly pidilistecky, si to moc nedala a o hodne ji to zbrzdilo
Zenga
Ja myslim,ze s tema listama jsi neudelal dobre.Ale to uz je ted jedno.Ja jsem taky zasadil pozde a doufam,ze to jete naroste.Jestli to mas na nejakym slunecnym miste,budes dobre zalejvat,obcas pohnojis,tak by to mohlo dopadnout dobre.Hlavne uz nic nezastipuj.Ono se to pak na tejden zastavi.
Hooligan
Já zasadil 15 kytek na třech ruznejch mistech, tak snad se jim povede.. Nejvetsi varku 11 kytek mam na anticorkoznim miste, ale mam trosku strach s budoucich plisni. Je to muj prvni OUT tak zatim budu sbirat postrehy..
Určitě sázej, za pokus to stojí ... Ale bacha na vysoký teploty - já sadil před dvěmi týdny do skleníku, kde je teď cca. 35 stupňů a než se to rozjelo, tak to trochu zeschlo ;)
ja sem dal vcera klicit jeste nejaky semena od kamosa prej by to mela bej nebula tak doufam ze do dvou dnu se otevrou.je to spis jen tkova zkouska jestli neco jeste vyroste.jinak budu davat neco sklenik a zbytek out.

co myslite bude stoho neco???
Zenga
Ted uz mi to prijde docela pozde-prece jenom to bude rust tak mesic,mozna mesic a pul.Pocitam,ze ty rostlinky budou tak 30-45 cm vysoke, v tom skleniku tak do metru,ale hodne zalezi na pocasi.Tady je uz 14 dni hnusne a moc to neroste.
necekam zadnej zazrak ale prece jenom kdyby bylo 15 pulmetrovejch kyti tak by s toho par ge bejt mohlo
hey.day
je už pozdě podzimem vzniká větší vlhkost zvlášť ve sklenících tak jestli tam netopíš počítám že to chytne plíseň.
BoBoR
podla toho kedy si zozeniem semiacka...z netu su kvalitne ale drahe...tak si zhanam po kamaratoch ale dako mi nejde zatial...ale v plane mam sadit tak ku koncu aprila aby som to doma mohol pekne zastipnu a v maji vyhodit von...
kenyx
ja se tenhle rok chystam na svou prvni sezonu v zivote tak to nechci skazit asi tak kolem kvetna zalezi na pocasi
_Dr.Skunk_
jako kazdej rok :)
Hydrotekk
us ted si delam matky na ven :D:D:D
abych mel dostatek rezu :):):)
Rossomar
Budu sadit asi koncem dubna, teda pokud to vyjde, zatim se to pokazde posralo, corky nebo zacatecnicke chyby.
budu sadit nejdřív uprostřed května. už předpěstovaný. počasí blbne a chci bejt jistej že sázim do dobrýho počasí
kolomaznik
Budu sazet taky v Kvetnu, ale zalezi na pocasi. Jestli uz budou stromy v plny sile, tak mozna i o neco driv.
citace:
Původní příspěvek od kolomaznik
Budu sazet taky v Kvetnu, ale zalezi na pocasi. Jestli uz budou stromy v plny sile, tak mozna i o neco driv.




To sem asi nepochopil, proc stromy v plné síle?
do_0b
citace:
Původní příspěvek od Pchanďulák




To sem asi nepochopil, proc stromy v plné síle?


nejspis chce sadit na stromy tak ceka az zarostu listim ... at nejsem OT tak ven nekdy duben/kveten
mandrew
planujem to naklicit v aprili a zasadit v maji (kveten)
pls planujem durbana na tento rok a chcem sa spytat za kolko asi budu mat rastliny samcie a samicie znaky?? kludne mi piste aj PM diky moc
citace:
Původní příspěvek od do_0b


nejspis chce sadit na stromy tak ceka az zarostu listim ... at nejsem OT tak ven nekdy duben/kveten




jo takhle, to může byt celkem zajimavi.........jinak ja budu pestovat po zime :D .....out
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od mandrew
planujem to naklicit v aprili a zasadit v maji (kveten)
pls planujem durbana na tento rok a chcem sa spytat za kolko asi budu mat rastliny samcie a samicie znaky?? kludne mi piste aj PM diky moc


Ked ich k tomu prinutia svetelne podmienky - fotoperioda.


Ja sadim v maji, niekedy az zaciatkom juna.
Já nedočkavostí vždycky tak v březnu,jelikož si je doma předpěstovávám tak se aspoň nenudím
matata
Zdravim.
Chci letos sadit do kukurice,ale posledni moznost budu mit koncem kvetna (coz je kuli postriku kukurice brzo) a potom az kolem 20 cervna,pojedu z naklicenych seminek rovnou do hliny...modylek zacina kvest tak kolem 1. pulky cervence....muzete mi nekdo priblizit jak to zhruba bude vypadat?myslym velikost kytek a vynos...diky
citace:
Původní příspěvek od matata
Zdravim.
Chci letos sadit do kukurice,ale posledni moznost budu mit koncem kvetna (coz je kuli postriku kukurice brzo) a potom az kolem 20 cervna,pojedu z naklicenych seminek rovnou do hliny...modylek zacina kvest tak kolem 1. pulky cervence....muzete mi nekdo priblizit jak to zhruba bude vypadat?myslym velikost kytek a vynos...diky

To ti nikdo nemůže říct.Jakej stoho budeš mít výnos.
Jelikož ti to ovlivňuje spousty faktoru.
Slunce/Hnojení/Hlína/Genetika a Starání se o to.
Také záleží jak moc budeš zaštipovat či vůbec budeš štípat.
Hold se budeš muset nechat překvapit.
Abych nebyl OT.
Tak já se chystám někdy v polovině až konecem března na předpěst.
Jinak ven sázím někdy koncem dubna.Záleží jak dovolí počasí.
Dan.Bass
Chystám malej předpěst už na začátku března (naklíčit), což se mi asi před čtyřmi lety velmi osvědčilo. Sice je problém na začáátku května větší kytky transportovat (obzvlášť na kole), ale zase vám to neožerou slimáci apod. a navíc jsou z toho většinou silné a velké kytky... Samozřejmě si musíte být jisti, že si můžete v daném terénu dovolit vypěstovat taková hovada...
přesně tak to dělám i já
Karell2
Planujem vysadit... tj. dat naklicit rastlinky na zaciatku aprila (Duben). Obavam sa toho ze zacnu kvitnut.... ake stym mate skusenosti
kennybluangel
to karell2:

Kvitnut ti to urcite nezacne :D ale rast ano :) staci ked si to das do maleho kochla a moc ti to nenarostne asi tak ako potrebujes a potom to pacnes v maji do zemi kde ti to dorostne a dokvitne snad :)
autogen2
5.4.2009 to by som bol najradsej keby ze sa da chcem skusit hashbery alebo nieco od mandaly .....dufam ze tento rok bude svietit stale slnko a kazdu druhu noc bude trocha prsat :D ale to by som chcel asi vela :D
jako vždy na konci května:D:leaf:
Mno už aby to konečně bylo!:D klasicky v březnu to hodim do skříňky a když bude dobrý počasí tak by měli jít tak v půlce května ven
barino
Tak ja zacinam zaciatkom marca .nakolko zijem v anglicku a leto je tu kratke zacina skoro a jesen strasne humidity.od marca pod lampou a potom sup babenky out.
cernobyl
DUBEN nebo zacatek KVETNA zalezi na pocasi.driv jak zactkem dubna urcite ne, protoze do te doby se kytky jeste celkem tahnou do vysky.
SKUNK211
predpestovat tak marec-april a von zrejme az v maji ale vsetko zalezi podla pocasia takze tak
gussepe31
ciao, do zeme tak okolo 20 marca,tak mesiac pod 250w a potom out.
stanley
Hmmm, to ja to jako kazdym rokem dávám naklíčit na začátku unora, 1. dubna kytka rozvazim kam se jen da, sice maj 40cm, ale s krosnou se to da v klidecku prevazet.
Ji jinak předpěstovávám za oknem :( a rostlinky sou dycky povytahly a slaby, tak musim dycky dávat pozor na přepravu.
Mr.skunk
Neni 1.dubna trošku brzo?
stanley
jj, je to brzo, ale kyti se dycky chytnou a vyrostou opravdu velke, coz ma zanasledek větší stavba kyti a větší výnos
BoBoR
skusim aj ja ...sice je to asi o mesiac skor nez obvikle ale za pokus to bude stat / dufam xD / ...ak mi kvietky prechladnu a umru tam ta stanley nebudem mat rad xDDD...
stanley
:) na vlastni nebezpeci.......nedavej kyti ven, pokud bude vecer a rano meně nez 8 stupnu, sice mě přežili i v 1 stupni, ale on se zastavi rust, jestli bude teply duben tak si myslim no problemm.....
Lupus
brezen-duben - predpest za oknem - normal seeds
kveten - lowridery
Mr.skunk
jak tak koukam tak to taky zkusim:D Zkusit se ma všechno.Ale radši jen nějakej No name.Sem už tedka zvědavej co ztoho bude.
BoBoR
a stanley?kolko krat si to uz vyskusal...a ake mavas straty...a davas kvietkom aj daku ochranu?ako napriklad ze ich tak pekne obalis ihlicim a potom im je krasne teplucko xD ...ci len tak na prirodu to nahavas?a nestava sa ti niekedy ze daka rastlinka tu zimu psychicky nezvladne a zblazni sa?-prestane rast , zacne robit divne veci...........
stanley
Čau, ano výnosy sou asi o 20% lepší, ale musí být teplo jinak rostliny moc nevyrostou, minulej rok byla docela zima a porad pršelo, ale i tak to rostlinam zase tak nevadilo.
Sázím do kukuřice, všechno nechávám na přírodě, kytky mívaj normalně tak 150-170cm( to bylo ještě, když jsem sázel 15.5 )
Tedka sázím dříve a rostliny mívají v říjnu aš 250cm........každým rokem mám stejné odrůdy.
Pokud také sázíš do kukurky, tak doporučuji odvážet kyti na pole, až bude kuku vysoko cca 30cm, oni to totiž stříkají nějakým postřikem.
Dycky se snažím, aby kyti byla stejně vysoka ako kukurica, proto sázím dříve.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma